Wrzesień był stanowczo najbardziej intensywnym miesiącem tego roku, dlaczego? Dzięki konferencjom, spotkaniom i długim weekendowym wyjazdom. Networkingowi nie było końca. Polecam każdemu! 

Wydarzenia

PROGRESSteron

W Poznaniu na PROGRESSteronie 30 września i 1 października prowadziłam warsztaty z WordPressa oraz z SEO, czyli jak zwiększyć oglądalność strony internetowej. W bardzo miłym i kameralnym gronie pokazywałam, jak stworzyć stronę WWW i dodać jej skrzydeł.

WordCamp

11 września byłam prelegentką na WordCampie – największej konferencji dotyczącej WordPressa, która w tym roku odbywała się w Gdyni. Opowiadałam o tym, jak pozyskiwać klientów (Zobacz prezentację – 15 sposobów na pozyskiwanie zleceń!). Relacje z konferencji przeczytasz tutaj WordCamp Gdynia 2016, a poniżej video relacja z całego wydarzenia.

Blog Forum Gdańsk

24-25 września pojechałam drugi raz w tym miesiącu do Trójmiasta, tym razem na konferencję blogerów BFGdańsk. Pierwszy raz byłam na tej konferencji, ale teraz już wiem, że nie ostatni. Wróciłam do domu z głową pełną pomysłów, inspiracji, a przede wszystkim z ogromną motywacją do działań związanych z moim blogiem. Trzymajcie kciuki!

Relacja z Blog Forum Gdańsk.

Liga Kobiet Sukcesu

Pojawiłam się we wrześniu na moim pierwszym spotkaniu LKS, są to świetne spotkania w Poznaniu dla kobiet biznesu. Pochwalę się, że zostałam partnerem tych spotkań, więc będzie można mnie spotkać tam częściej 🙂

Wrzesień miesiącem networkingu - co słychać u Interaktywnej?

Latające Kręgi

29 września odbyły się Latające Kręgi, o których już nie raz pisałam. Polecam te spotkania, odbywają się w wielu miastach w Polsce i dają ogromnego kopa do działania. W Poznaniu tym razem bohaterką była Joanna Swędrzyńska, która założyła magazyn Puls Poznania i niedługo startuje jej kolejny projekt Poznanianka. Bardzo cieszę się, że w Wielkopolsce działa tyle ambitnych kobiet, uwielbiam słuchać ich historie.

latajace-kregi-wrzesien-1 latajace-kregi-wrzesien

fot. Agnieszka Werecha

Kurs SEO

Po miesiącach prac już 3 października na 4-lecie mojej firmy ukaże się mój kolejny kurs online, tym razem z SEO. Jego tytuł brzmi “Opanuj SEO w 14 dni!” i pokazuję w nim, jak dać się znaleźć w sieci i zwiększyć ruch odbiorców na swojej stronie internetowej.

Powiem Ci, że trochę żałuję, że tego kursu nie napisał ktoś inny kilka lat temu. Gdybym na niego trafiła to bardzo dużo ułatwiłby mi w pozyskiwaniu odbiorców z wyszukiwarek 🙂 Jednak tak się nie stało i do wszystkiego doszłam sama i dziś mogę dzielić się z Tobą swoją wiedzą!

Opanuj SEO w 14 dni! - kurs online - ebook PDF
Opanuj SEO w 14 dni! – kurs online – ebook PDF

Sesja zdjęciowa

Na potrzeby bloga i kursu we wrześniu miałam swoją drugą biznesową sesje zdjęciową. Przeprowadziła ją Agnieszka Werecha z Ti Amo Foto, tym razem zdecydowałam się także na wizaż u Oli Aszyk i polecam to każdemu! Zdjęcia są rewelacyjne i ja się świetnie czułam podczas sesji zdjęciowej.

aleksandra-gosciniak-jestem-interaktywna

Instagram

Zobacz, co się działo u mnie na instagramie!

A jak wyglądał Twój wrzesień?

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

6 Komentarze

  • Już sobie wyobrażam, co się będzie działo na trzeciej sesji! <3

  • Widać, że bardzo pracowity wrzesień:) Gratuluję tylu ciekawych przedsięwzięć:) U mnie wrzesień był miesiącem zmian i podejmowania ważnych decyzji, które dużo zmieniły w moim życiu. Zobaczymy jak wszystko będzie się rozwijać:)

    • Powodzenia! 🙂 Też stoję przed kilkoma ważnymi decyzjami – nic tylko trzymać kciuki 🙂

  • Wow! Niesamowicie pracowity miesiąc za Tobą 🙂 U mnie wręcz przeciwnie, wrzesień był najmniej aktywnym miesiącem do początku roku. W końcu kiedyś trzeba odpocząć 🙂

  • […] Przykład: Wrzesień miesiącem networkingu – co słychać u Interaktywnej? […]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *