Cześć!
Kim jestem?

Nazywam się Ola Gościniak

Mam misję: chcę tak zmienić internet, aby każda przeglądana strona sprawiała przyjemność. Myślę, że kiedyś mi się to uda. Wierzę w to mocno!

Bloguję, uczę, radzę

Swoje hobby odnalazłam w uczeniu tego, jak samodzielnie stworzyć stronę WWW marzeń i dodawać jej skrzydeł każdego dnia. Dlatego bloguję i szkolę.

WWW miłością mą

Kocham tworzyć strony internetowe – tym zajmuję się na co dzień. Prowadzę firmę i jest to moją pasją. Codziennie rano wstaję i cieszę się, że idę do pracy!

Chcesz się ze mną spotkać?

Mieszkam w Poznaniu, możesz mnie poznać tu na różnych wydarzeniach i podczas networkingu. Zobacz w kalendarzu, gdzie i kiedy można mnie spotkać.

Grupa wsparcia

Grupa wsparcia

Prowadzę na Facebooku grupę wsparcia „Strona WWW to proste!”. Dołącz do nas!

Napisali o mnie

Napisali o mnie

Zobacz listę publikacji, w których
o mnie wspomniano.

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz, gdzie i kiedy
możesz mnie spotkać.

Co potrafię?

Mam ponad 7-letnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych i nowoczesnych stron WWW. Zajmuję się zarówno projektowaniem graficznym, jak i programowaniem. Swoją wiedzę wykorzystuję podczas wykonywania stron internetowych oraz podczas szkoleń i warsztatów.

Web development95%
WordPress98%
SEO95%
Web design85%
HTML / CSS99%
PHP79%

Gdzie się
tego nauczyłam?

Pierwsza strona
Bakcyla połknęłam jeszcze za młodu. Swoją pierwszą stronę WWW zrobiłam w 6 klasie podstawówki i pisałam na niej o jednej z lektur szkolnych.

Magister inżynier 
Trochę pomogło to, że jestem absolwentką informatyki (w specjalizacji gospodarka elektroniczna) na Politechnice Poznańskiej.

Podyplomówka
Chciałam, aby moje strony WWW były piękne, więc skończyłam studia podyplomowe z grafiki projektowej w Collegium Da Vinci (dawniej WSNHiD).

Praca u innych
Od 2009 roku pracowałam w kilku miejscach jako programistka, aby zdobyć doświadczenie i nauczyć się profesjonalizmu.

Praca nad sobą
Na 1,5 roku zatrudniłam się w studiu projektowym, aby dowiedzieć się, jak tworzyć piękne strony. Pieniądze były małe, ale nabyte umiejętności – bezcenne.

Praca dla siebie
W 2012 roku postanowiłam działać na swój rachunek, otworzyłam więc własną firmę. Każdego dnia staram się być coraz lepsza i dążę do doskonałości.

Poznajmy się lepiej! Zapisz się do listy!

Chcesz dostać darmowe materiały oraz otrzymywać newsletter raz na 2 tygodnie z aktualnościami?


Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.
Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu wysyłki newslettera.