W zeszłym tygodniu byłam na konferencji WordCamp Gdynia 2016. Do tej pory nie mogę ochłonąć z nadmiaru wrażeń po największej polskiej konferencji dotyczącej WordPressa. Chcesz wiedzieć jak wyglądała konferencja? Przeczytaj i zobacz moje wrażenia!

Wielkie podziękowanie dla mojego męża za nagranie oraz skład video relacji :* <3

WordCamp Gdynia 2016 – najlepsza konferencja WordPressa w Polsce!

Do Gdyni wybrałam się z mężem już w piątek, ponieważ chcieliśmy poznać miasto. Był to wspaniały pomysł, bo pogoda była wspaniała i przy okazji pobytu nad morzem udało nam się odpocząć i nawet troszkę opalić 🙂 A Gdynia? Bardzo podoba mi się atmosfera tego miejsca, jest tutaj we wrześniu niesamowity luz, a najlepsza jest długa i przestronna promenada, którą codziennie spacerowaliśmy.

Konferencja WordCamp Gdynia

Konferencja trwała dwa dni, odbyło się podczas niej około 30 prelekcji podzielonych na kilka ścieżek open, developer, user i desing. Dlatego każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią tematykę. Udało nam się wysłuchać połowy wystąpień, wszystkie były świetne i dzięki nim zyskaliśmy mnóstwo wiedzy i inspiracji.

Bank rozbiła Magda Paciorek (organizatorka WordUp’a w Poznaniu) swoją prezentacją o zarobkach freelancerów. Magda podszyła się pod klientkę i wysłała zapytania ofertowe do osób, które uczestniczyły w WordCamp’ie, a następnie podsumowała na wykresie proponowane stawki. Genialne!

Interaktywna na WordCampie

Miałam także okazje wtrącić swoje 3 grosze o moich sposobach pozyskiwania klientów, bardzo się cieszę, że mogłam wystąpić w tak wspaniałym gronie. A niedługo znajdziecie na blogu artykuł wraz z moją prezentacją.

jak-szukac-klientow-pozyskiwanie-zlecen-1

Nie było końca poznawaniu nowych ludzi, których wspólną pasją jest WordPress. Nawiązywałam nowe kontakty w czasie konferencji, ale także podczas towarzyszących imprez, które miały miejsce w piątek i sobotę.

Organizacja

Organizatorzy dopięli wszystko na ostatni guzik i wykonali kawał dobrej roboty. Mimo, że na WordCampie byłam pierwszy raz to czułam się, jakbym bywała tutaj od zawsze. Niesamowite uczucie!

Wielkie brawa dla organizatorów!

WordCamp Gdynia 2016 - najlepsza konferencja WordPressa!
Fotograf Wojciech Równanek

Co dalej?

Cały weekend był bardzo intensywny, ale było warto! Jestem tak pozytywnie naładowana, że dobrej energii wystarczy mi na wiele tygodni! Polecam i mam nadzieję, ze za rok widzimy się na WordCampie w Lublinie, prawda? No, oczywiście!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

5 Komentarze

  • Było bosko! Dzięki Tobie Olu ja też miałam szansę uczestniczyć w tej konferencji 🙂

  • Chciałbym wysłać Ci maila, ale adres, który podajesz, wydaje się być nieaktywny – otrzymuję komunikat, że nie ma takiej skrzynki na Twoim serwerze. Jak się z Tobą skontaktować?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *