Poznaj najlepsze narzędzia, których używam na co dzień!

BEZPŁATNY E-BOOK + SPOTKANIE GOOGLE MEET

Wpisz swój email, by otrzymać PDF. Bo chcesz go, prawda?

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, przedsiębiorczyni od 10 lat, autorka książek, kursów online, mentorka, wykładowczyni akademicka. Prelegentka i mówczyni na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań. 

Absolwentka Informatyki na Politechnice Poznańskiej, Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci oraz Coachingu Biznesowego na WSKZ. 

Pomagam kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliłam już ponad 50 000 Polek. Pokazuję im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzę zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłam jeszcze w podstawówce 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyłam ich ponad 500.

Znalazłam się w TOP20 wpływowych blogerów 2018, 2019, 2020 i TOP30 2017 w rankingu JasonHunt. Jestem laureatką w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu.

© 2023 Strona WWW stworzona z pasją przez Olę Gościniak.