Ola Gościniak

Jesteś ekspertką! Uwierz w to!

BEZPŁATNY RAPORT 2023

Wpisz swój email, by otrzymać PDF. Bo chcesz go, prawda?

Ola Gościniak

Autorka badania

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Konferencji GIRLBOSS, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.

Od 2015 roku pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już ponad 50 000 Polek. Pokazuje, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online.

Ola Gościniak Autorka Raportu "Jesteś ekspertką! Uwierz w to!"

Janina Bąk

Konsultantka merytoryczna

Autorka strony JaninaDaily.com i dwóch bestsellerowych książek popularnonaukowych – „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla” i „Statystycznie rzecz biorąc 2. Czyli jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra”. Ta pierwsza sprzedała się w liczbie 120 000 egzemplarzy. Przez pięć lat wykładała statystykę i metodologię badań na uniwersytecie Trinity College w Dublinie. Wygłosiła trzy wykłady TEDx. Dwa pierwsze mają po 200 000 wyswietleń każdy, a ostatni był czwartym najpopularniejszym TEDxem na świecie w styczniu 2023. Uczy ludzi, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić, a także szkoli z wystąpień publicznych. Za swoje działania aktywistyczne na rzecz LGBTQ+ otrzymała nagrodę „Korona Równości” od Kampanii Przeciw Homofobii, nagrodę „Influencerka roku” od magazynu „Wprost”, jak również znalazła się w zestawieniu „100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków” magazynu „Newsweek”.

Janina Bąk konsultantka merytoryczna Raportu "Jesteś ekspertką! Uwierz w to!"

Dla kogo ten RAPORT?

Wyobraź sobie, że masz wiedzę, doświadczenie i obserwujesz ludzi, którzy zarabiają na tym w sieci. Też byś tak chciała, ale tego nie robisz? Nie uważasz się za ekspertkę i masz opory przed mówieniem o sobie w ten sposób, a co dopiero o zarabianiu na tym i określaniu się jako ekspertka w swojej dziedzinie?

Czytasz to, co napisałam i łapiesz się na tym, że wcale nie musisz sobie tego wyobrażać, bo… tak masz! Z jednej strony marzysz o zarabianiu na wiedzy, z drugiej strony coś Cię powstrzymuje albo sprawia, że nie możesz rozwinąć skrzydeł.

Analizując wyniki badania skierowanego do kobiet, które chcą zarabiać w Internecie na swojej wiedzy doszłyśmy do ciekawych wniosków, których małą zapowiedzią może być komentarz jednej z ankietowanych osób: Wydaje mi się, że tym, co najbardziej nas blokuje jesteśmy my sami” - Kobieta, lat 43, branża Beauty.

Zobacz wycinki z RAPORTU!

Raport "Jesteś Ekspertką! Uwierz w to!" w mediach

O RAPORCIE PISALI

Media bardzo zainteresowały się raportem. Zobacz gdzie znalazły się wzmianki o wynikach badania!

Pobierz RAPORT!

Przed Tobą wyniki raportu, który nazwałam „Jesteś ekspertką! Uwierz w to!”. Jest to naprawdę trafne, bo wciąż potrzebujemy zewnętrznej zgody na nazwanie się ekspertką. Samej określić się w ten sposób wcale nie jest tak łatwo. Dlatego najwyższy czas na zmiany, do których pierwszym krokiem będzie zapoznanie się z wynikami tego raportu.

Kto wie, może znajdziesz w tych odpowiedziach siebie?

© 2023 Strona WWW stworzona z pasją przez Olę Gościniak.