Rozdaję medale moim kursantkom, które osiągnęły przychody ponad 100 000 zł, 500 000 zł i 1 000 000 zł!

 

Wierzę, że będzie to:

✅ po pierwsze cudowne uhonorowanie ich Interaktywnych zasług, sposób na docenienie siebie i czas na celebrację dobrze wykonanej pracy,
✅ a po drugie motywacja i inspiracja do działania i wdrażania swoich pomysłów dla kolejnych osób, które dopiero zaczynają być online.

To wręczenie medalów dla osób, które korzystały z moich materiałów, kursów online i osiągnęły świetne wyniki finansowe. Gratulacje, bo to przede wszystkim Wasza zasługa, wytrwałości, poszukiwania wiedzy (bo wiadomo, że to nie tylko i wyłącznie zasługa moich kursów, to co ja zapewniłam to platforma sprzedażowa, a są jeszcze inne czynniki, jakie wpłynęły na ten sukces). Wręczenie medali to sposób na uhonorowanie wyników, czas na docenienie siebie, poklepanie po ramieniu, co jest bardzo ważne, bo często zapominamy o tym, aby znaleźć czas na powiedzenie sobie “Hej, zrobiłaś dobrą robotę, brawo!”, tylko od razu przechodzimy do następnego tematu. Wierzę też, że to wręczanie medali będzie motywacją dla kolejnych osób do tego by ruszyć z miejsca i zacząć działać.

 

BRĄZOWE MEDALE ZA PRZYCHÓD PONAD 100 000 ZŁ

 1. Izabela Czaplewska – Działam od połowy 2020 roku sprzedając e-booki, szkolenia i kursy i od tego czasu osiągnęłam ponad 370 tysięcy przychodu. Wyjaśniam finanse i księgowość prosto i na luzie. Tłumaczę zawiłe przepisy na polski język i sprawiam, że ludzie nie boją się formalności związanych z założeniem biznesu. 🙂 Prowadzę również biuro rachunkowe. Brak wiedzy o wordpresie. Z kursami Oli wszystko stało się jasne. PYTANIE: Jaki był Twój problem zanim trafiłaś na moje kursy?
 2. Agnieszka Pojda – 📍Tworzę spójną komunikację biznesów online 📍Pomagam pozyskiwać klientów i działać skutecznie jako Wirtualna Asystentka. ie znałam WooCommerce, chciałam lepiej pomagać moim klientom z ich kursami online. PYTANIE: Jak moje kursy online pomogły w Twoim biznesie?
 3. Agnieszka Werecha – Fotografuję odkąd pamiętam, a własną firmę prowadzę już od 8 lat. Zrealizowałam w tym czasie niezliczoną ilość sesji zdjęciowych: produktowych, biznesowych, ślubnych, rodzinnych. Pracowałam z najróżniejszymi markami polskimi i zagranicznymi oraz ogromną liczbą kreatywnych, przedsiębiorczych kobiet, tworzących własne produkty i kursy online, m.in. z Olą z Jestem Interaktywna 🙂 Biznes online wciągnął mnie 4 lata temu. Jestem autorką kursu fotografii flatlay, kursu kreatywnej fotografii produktowej oraz banku zdjęć dla przedsiębiorczych kobiet. Nie miałam pojęcia jak stworzyć platformę kursową, a Ty mi wszystko pokazałaś i wytłumaczyłaś 🙂 PYTANIE: Dlaczego zdecydowałaś się tworzyć kursy online będąc freelancerką?
 4. Marta Woźna – Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem fotograficznym oraz wskazówkami i trikami, z których korzystam na co dzień w swojej pracy. Chętnie pomagam i wspieram – szczególnie kobiety – w rozwijaniu pasji i kreatywności. Nie wiedziałam, jak zacząć nagrywać webinary na własnej stronie. Po Twoim kursie o webinarach zaczęłam w pandemii nagrywać swoją wiedzę z warsztatów fotograficznych i biznesowych, które były do tej pory stacjonarnie. Zebrałam dzięki webinarom wkład własny na dom, kupiliśmy go, a teraz dalej ciągnę temat doceniając, jak dużo udało mi się ogarnąć, wtedy kiedy inni wahali się, co robić 🙂 PYTANIE: Jakie korzyści zyskałaś po wdrożeniu wiedzy z mojego kursu?
 5. Klaudia Łapa – Nazywam się Klaudia Łapa i jestem twórczynią kursów i szkoleń. Na co dzień usprawniam biznesy i uwalniam czas małych i dużych przedsiębiorców. W branży działam od ponad 5 lat. Pomogłam już setkom osób na swoich kursach i konsultacjach indywidualnych. Pracuję zarówno z początkującymi jak i zaawansowanymi w działaniach przedsiębiorcami. Słynę z konkretów i bezpośredniości. Patrzę na biznesy z lotu ptaka i w mig znajduję obszary, które mogą działać na autopilocie. Moją misją jest pokazanie przedsiębiorcom, że wcale nie nie muszą zarywać nocy, żeby ich firmy się rozwijały, a klienci byli zadowoleni. Wierzę w to, ze nowe technologie mogą być wdrożone w każdym, a szczególnie małym biznesie. Potrzebowałam stworzyć platformę kursową a nie miałam zielonego pojęcia o niczym. Wzięłam udział w wyzwaniu i złapałam bakcyla 🙂 PYTANIE: Masz większość z moich kursów i e-booków, który produkt był dla Ciebie najważniejszy?

SREBRNY MEDAL ZA PRZYCHÓD PONAD 500 000 ZŁ

 1. Nina Wojtyra – Swoją działalność opieram na dwóch grupach działań – wspieram dietetyków w rozwoju zawodowym i merytorycznym i pomagam rodzicom małych dzieci w żywieniu ich pociech. W obu działaniach wspieram się wiedzą z wielu dziedzin: dietetyki, psychodietetyki, zarządzania, psychologii, pedagogiki. Jestem też wykładowcą akademickim. Prywatnie uwielbiam koty, taniec, kocham morze, podróże i planszowki z moją ekipą: mężem, 3 dzieci i przyjaciolmi 🙂 Nie umiałam postawić strony i ustawić sklepu PYTANIE: Jak wyglądały Twoje pierwsze kroki do wyklikania Twojego miejsca w sieci?

ZŁOTY MEDAL ZA PRZYCHÓD PONAD 1 000 000 ZŁ

 1. Agnieszka Gaczkowska – architekt ze słabością do rękodzieła. Właścicielka firmy organizującej kursy i warsztaty rękodzieła on-line dla korporacji i osób prywatnych. Autorka wydanej przy pomocy crowdfundingu, książki “Oplotki. Sukces Handmade” Jej podcast OPLOTKI trafił na listę polecanych przez Forbes Women Polska, a ideę jogi umysłu w rękodzielniczym procesie streściła w 15-minutowej mowie podczas TEDx Warsaw Women. Obecnie pomaga twórcom handmade zarabiać na ich pasji oraz dzieli się know-how z branży handmade z przedsiębiorczyniami on-line w formacie biznesowych mastermindów. Nie umiałam stworzyć własnej strony i nie miałam na to wysokiego budżetu – dzięki kursowi opanowałam podstawy WordPressa i wyklikałam swój pierwszy skep. Kiedy pojawiły się pierwsze zakupy – mogłam dalej rozwijać firmę – teraz to 6-cyfrowe mini -korpo 😉 PYTANIE: Jaką masz radę dla osób, które są na początku swojej drogi i na dodatek nie mają budżetu?

Gratulacje, dziękuję za udział w Gali i oglądanie jej!

Inspiracja na koniec  – jeśli też tu chcesz być to zacznij działać już teraz, nie dziś, nie jutro, aby osiągnąć niezależność finansową, biznes oparty na swoich wartościach, który przynosi Ci frajdę i jest dopasowany do Twojego tryby życia. Dziewczyny także niedawno zaczynały, tak samo jak ja – 7 lat temu. Zacznij teraz, a wierzę, że niedługo to Ty odbierzesz swój medal na tej Gali, tak! Planuję rozdawać te medale raz w roku. Tak bardzo jestem przekonana Waszych efektów, że już zamówiłam ich 100!

Skąd pobrać podkast Ola GO?

 • Na blogu – lista wszystkich podkastów
 • Android – słuchaj na Androidzie w swojej aplikacji
 • Spotify – kliknij lub skorzystaj z lupki i frazy „Ola Gościniak”
 • iTunes – słuchaj podkastu na urządzeniach od Apple
 • Spreaker – korzystaj z aplikacji lub na stronie
 • YouTube – playlista z podkastami
 • Soundcloud – kliknij lub skorzystaj z lupki i frazy „Ola Gościniak”
 • Stitcher – słuchaj za pomocą aplikacji
 • Kanał RSS – skopiuj adres RSS i wklej go w aplikacji, której używasz
 • Pobierz – Pobierz ten odcinek i słuchaj tam, gdzie chcesz.
P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

1 Komentarz

 • Kapitalny konkurs. Wygląda to niesamowicie! Nagrody niesamowite.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *