Zarób pierwsze 10 000 zł online 💪 Czytasz historie innych twórców, jak udało im się zarobić na pierwszych produktach i usługach, jednak dalej nie masz takich rezultatów, jak oni?

Choć to wszystko brzmi bardzo motywująco, to gubisz się, za co zabrać się na początku? Pomysły, grupa docelowa, platforma sprzedażowa, co sprzedawać i jak, kiedy to sprzedawać, jaką cenę ustalić, jak to promować… Tego jest TAK dużo, że naprawdę można poczuć się przytłoczonym.🤯

Ale spokojnie! Pokażę Ci, jak to rozplanować krok po kroku. A wszyscy wiemy, że im lepszy plan, tym łatwiejsza jego realizacja.

Dlatego opowiem Ci dzisiaj więcej:

✅ grupie docelowej i tym, co warto o niej wiedzieć,
✅ tym jaki produkt stworzyć,
✅ co wziąć pod uwagę przy jego tworzeniu,
✅ jakie typy produktów możesz sprzedawać i co się opłaca,
✅ jak ustalić politykę cenową,
✅ jaki rodzaj sprzedaży wybrać,
✅ gdzie sprzedawać,
✅ a także ile to wszystko może kosztować

👉 Zgarnij bilet na konferencję online Pierwszy Produkt Online – na hasło “ppo” odbierz 10% zniżki! Zastanawiasz się JAK zrobić i sprzedać pierwszy produkt online? Ta konferencja online jest dla Ciebie! Kliknij tu: www.olag.pl/konfa Do zobaczenia!

UWAGA! Napisz w komentarzu “chcę zarobić pierwsze 10 000 zł online”, aby odebrać mapy myśli do tego webinaru! Prześlę je do Ciebie mailowo!

Skąd pobrać podkast Ola GO?

 • Na blogu – lista wszystkich podkastów
 • Android – słuchaj na Androidzie w swojej aplikacji
 • Spotify – kliknij lub skorzystaj z lupki i frazy „Ola Gościniak”
 • iTunes – słuchaj podkastu na urządzeniach od Apple
 • Spreaker – korzystaj z aplikacji lub na stronie
 • YouTube – playlista z podkastami
 • Soundcloud – kliknij lub skorzystaj z lupki i frazy „Ola Gościniak”
 • Stitcher – słuchaj za pomocą aplikacji
 • Kanał RSS – skopiuj adres RSS i wklej go w aplikacji, której używasz
 • Pobierz – Pobierz ten odcinek i słuchaj tam, gdzie chcesz.
P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

1 Komentarz

 • Sposobów faktycznie jest mnóstwo. Ale nawet najlepszy nie zadziała, jeżeli człowiekowi brakuje wiary w to co robi, konsekwencji i determinacji w dążeniu do założonego celu. A wszystkim wytrwałym, życzę szybkiego dotarcia do tych tytułowych 10 000 zł 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *