Webinar na Dzień Kobiet, wybierz najciekawszy temat!

Razem z firmą OVH.pl postanowiliśmy 8 marca na Dzień Kobiet przygotować dla Was prezent i przeprowadzić webinar skierowany tylko dla kobiet. Chcemy, aby tematyka była idealnie dopasowana dla Waszych potrzeb, dlatego możesz mieć wpływ na temat tego webinaru. Wystarczy, że weźmiesz udział w poniższej ankiecie.

Możesz głosować do 15 lutego, a wyniki ogłoszę dzień później na blogu.

Dzień kobiet z webinarem!

 

ój wkład w przygotowania kobiecego webinaru! I do zobaczenia 8 marca!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

6 Komentarze

 • Pomysł webinaru jest super:) Głosuje na SEO, bo wciąż mam z tym małe problemy

 • Hej! 🙂 Pierwszy temat, to temat bajka! 🙂 Zainspirujmy kobiety, do podejmowania decyzji o pracy w zdominowanej (jeszcze) przez mężczyzn branży IT! 🙂 To dziedzina z ogromnym potencjałem! 🙂

  • Popieram 🙂 Uważam, że ten temat jest najciekawszy i będzie to bardzo inspirujący i motywujący webinar 🙂

  • z ilości głosów widzę, że nie ma szans raczej:(, a faktycznie temat jest the best! A do tego od innej kobiety mogłybyśmy się dowiedzieć najwięcej i najlepiej..

   • Nie ma szans, bo wciąż w tej branży jest za mało pewnych siebie kobiet, żeby wygrać w ankiecie. Z drugiej strony w ankiecie zawsze wygrywają przepisy na sukces, więc nawet jeśli to kolejny raz będzie coś o wybiciu się z tłumu to wygra. Ja chciałabym coś więcej o automatyzacji… Może przy wygranym temacie da się poruszyć chociaż trochę z pozostałych tematów?

    • Planuję prowadzić cyklicznie webinary, więc pozostałe tematy na pewno też się jeszcze pojawią. Zapraszam do newslettera albo na FB, tam na pewno będę informować o tych wydarzeniach 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *