Czas na podsumowanie stycznia 2017, tym razem zobaczysz zdjęcia z moim krótkim komentarzem. Poznaj wydarzenia i miejsca w Poznaniu i nie tylko, które warto odwiedzić.

Nowy Rok rozpoczęłam u siebie w biurze na przebieranym za superbohaterów Sylwestrze. Nie jestem typem imprezowym, ale dawno się tak dobrze nie bawiłam. Śpiewałam nawet na karaoke Evanescence (sic!).

Podsumowanie stycznia 2017 w zdjęciach - czyli gdzie warto być

W pierwszym tygodniu stycznia spisałam 100 rzeczy, które chcę zrobić w tym roku. Znajdziesz je w tym artykule.

100 rzeczy do zrobienia w 2017 roku - lista marzeń, celów i planów

Następnie spędziłam zimowisko z mężem w Czechach. Po powrocie spisałam, jakie atrakcje tam na Was czekają.

co-robic-w-czechach-zima-17

BlogTej – poczarowałam w WordPressie na darmowym spotkaniu od blogerów dla blogerów w Poznaniu. Może zobaczymy się za miesiąc? Co miesiąc można posłuchać nowego bohatera i wyciągnąć wnioski, aby Twój blog był lepszy. Zasubskrybuj wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco.

Podsumowanie stycznia 2017 w zdjęciach - czyli gdzie warto być

Kolejny raz byłam na Latających Kręgach, czyli spotkaniu networkingowym i motywacyjnym dla kobiet które odbywa się co miesiąc w Poznaniu, tym razem posłuchałam inspirującej opowieści bohaterki Karoliny Olejniczak z Equipo Bag.

Podsumowanie stycznia 2017 w zdjęciach - czyli gdzie warto być
fot. Agnieszka Werecha

Pojechałam do Warszawy poopowiadać o stronach WWW na Personal Branding Academy, a następne spotkanie już 17 lutego w Poznaniu. Więcej informacji u organizatora, a poniżej widok, jaki nam towarzyszył w Warszawie.

Podsumowanie stycznia 2017 w zdjęciach - czyli gdzie warto być

Pojawiłam się pierwszy raz na Toastmasters w Poznaniu i już wiem, że będę się tam pojawiać systematycznie, aby szlifować swoje umiejętności przemawiania publicznego. Spotkania odbywają się w WSB w każdy wtorek.

Podsumowanie stycznia 2017 w zdjęciach - czyli gdzie warto być

Podsumowanie stycznia to także zakończenie kursu szybkiego czytania, ale niestety taka ze mnie pierdoła, a nie blogerka, że nie zrobiłam na tym kursie żadnego zdjęcia. Wyniki są oszałamiające, więc mogę polecić go, a ja lecę połykać w całości kolejną książkę.

Wszystkie wydarzenia, na których warto być w Poznaniu spisałam w swoim kalendarzu. Jeśli się na nich pojawisz, jest duża szansa, że się na nich spotkamy 🙂

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

1 Komentarz

  • Wow bardzo aktywny miesiąc. Styczeń to dla niektórych czas na dokończenie rzeczy z ubiegłego roku, ale myślę, że warto skupić się jednak na tym nadchodzącym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *