Czujesz, jak świat ogarnęła cyfrowa rewolucja, a Ty stoisz dziwnie z boku? Zastanawiasz się, czy to już ten czas, w którym powinnaś rzucić się w wir nowych technologii, czy może jeszcze przez chwilę uda Ci się tego uniknąć. A gdyby tak, bez wiedzy technicznej, łatwo i niskokosztowo wyklikać biznes online i zacząć zarabiać w nowym stylu?

Widzisz, jak rewolucja cyfrowa opanowała już dużą część ludzkiego życia. Spędzanie wolnego czasu, praca, zakupy, relacje społeczne, zdobywanie wiedzy — wszędzie, gdzie się nie obejrzysz, zza rogu wyskakuje technologia.

Być może czujesz, że zaraz zostaniesz w tyle. A przecież chciałaś rozwinąć skrzydła, zacząć zarabiać. Tylko, jak to zrobić, kiedy obsługa komputera to jak igranie z ogniem, a próby opanowania różnorakiego oprogramowania to gwarantowana palpitacja serca?

Odrzuć obawy i daj się ponieść zmianom.

Marzysz o tym, żeby zarabiać miesięcznie: 10, 50, 100 tysięcy? Widzisz, że internet daje Ci spore możliwości: własne e-booki, kursy, masterclass’y, subskrypcje, mastermindy, etc.?

Brzmi jak abstrakcja i niemożliwego do zrealizowania? Przecież musisz nauczyć się obsługi programów albo wydać mnóstwo kasy, żeby zacząć zarabiać online. Co już na wstępnie wydaje się nieopłacalne.

Do tego, wiadomo. Od pomysłu, aż do jego realizacji musi upłynąć kilka miesięcy. Nawet może i lat. Nie da się ot tak, usiąść, wyklikać i już mieć gotową stronę, sklep lub platformę internetową. C’nie?

Pewnie. Nie będę Cię oszukiwać. Jeśli chcesz pływać w wannie pełnej pieniędzy (albo chociaż móc sobie o tym marzyć), musisz opanować WordPressa i Woo-Commerce. Dzięki nim marzenie o biznesie on-line ma szansę się spełnić.

I nie ma tu, żadnego “ale”. Jeśli chcesz, uczenie się tego, może być jak przyjemny spacer z psem po lesie.

Wyklikaj biznes on-line krok-po-kroku, z niskim budżetem, samodzielnie. Bez wiedzy technicznej. Bez niekontrolowanych wybuchów laptopa. Bez stresu.

 • Porzuć strach przed technologiami cyfrowymi.
 • Staw czoło zmianom, które i tak już się dzieją wokoło.
 • Zdobądź wiedzę ze sprawdzonego źródła.
 • Daj sobie możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej.
 • Bądź z siebie dumna i z uniesioną głową pokonuj kolejne przeszkody.

Dlaczego warto znać WordPress’a i Woo-Commerce?

Jeśli marzy Ci się biznes on-line, to posiadanie własnej strony WWW i sklepu internetowego są obecnie najłatwiejszymi i całkowicie darmowymi opcjami, dzięki którym zaczniesz budować swoje małe imperium.

A jest o co powalczyć. Zobacz sama:

🔹 86% Polaków korzysta z internetu,

🔹 65% Polaków kupuje produkty przez internet,

🔹 +94 mld zł, o tyle wzrośnie w Polsce e-commerce do 2027 r.

Nieźle prawda? Właśnie dlatego decyzja nauce budowania stron opartych na WordPressie i stawiania sklepów internetowych na Woo-Commerce, jest strzałem w dziesiątkę.

Co więcej. Potwierdzają to również raport DELab’u, według którego to m.in. kompetencje techniczne są i będą najważniejszymi kompetencjami przyszłości. Nie tylko te zaawansowane czy inżynierskie, ale również podstawowe, jak znajomość programów, zbierania wiedzy cyfrowej czy rozwiązywanie podstawowych problemów cyfrowych.

Na szczęście jest sposób, na bezbolesne zdobycie wiedzy technicznej i wyklikanie biznesu online.

Poznaj prawdopodobnie, najlepsze szkolenie WordPress’a dla zielonych.

Ma być proste.

– No dobra, ale co to właściwie znaczy? – na Twojej buzi wykwita lekko kpiący uśmiech.

Chodzi o to, żebyś:

 • obeszła się bez skomplikowanych szkoleń z programowania HTML-a,
 • mogła wyklikać prostą stronę WWW, bez zaglądania do kodu,
 • zdobyła wiedzę techniczną w miarę krótkim czasie, w swoim tempie,
 • mogła 1:1 przełożyć to, co widzisz w lekcjach, u siebie na stronie,
 • miała pewność, że w razie jakiegokolwiek fu**up’u mogła uzyskać szybkie wsparcie.

Szczęśliwie mamy takie czasy, gdzie internet daje Ci fantastyczne możliwości. Nawet jeśli wiesz, że technologia to nie Twoja bajka, wyklikanie biznesu może być bezbolesne.

Wyklikaj biznes online z Interaktywną Akademią WP.

Poznaj Interaktywną Akademię WordPress’a. To tu technologia staje się Twoim sprzymierzeńcem!

To wyjątkowe miejsce dla osób takich jak Ty:

 • które drżą na samą myśl, że przy wciśnięciu nie tego klawisza co trzeba, komputer samoistnie wybuchnie,
 • kobiet, z wielkimi marzeniami biznesowymi, które mają czas, ale nie mają tysięcy złotych, żeby zapłacić za czyjąś pracę,
 • marzycielek, poszukujących wolności emocjonalnej, finansowej i miejscowej.

W Akademii zostaniesz poprowadzona za rękę i krok-po-kroku wyklikasz stronę WWW, a następnie sklep internetowy:

prosto – przechodzisz kolejne etapy budowania stron jak z klocków LEGO,

niskobudżetowo – nie płacisz nikomu za pracę, a koszt dodatkowych wtyczek jest niewielki,

w swoim tempie – to Ty nadajesz tempo swojej pracy i zawsze możesz wrócić do lekcji, jeśli potrzebujesz przeklikać coś jeszcze raz.

Jestem przekonana, że Akademia WP jest jednym z najlepszych szkoleń WordPress’a w Polskim internecie.

Główny kurs WordPress’a i SPRZEDAM to tylko początek. W Akademii znajdziesz jeszcze:

 • workbooki,
 • quizy,
 • grywalizacje,
 • możliwość konsultacji w trakcie pracy,
 • wsparcie na specjalnym forum dyskusyjnym WP,
 • bonusy od ekspertów,
 • imienny Cerytyfikat ukończenia Akademii.

Dołącz do grona ponad 1200 szczęśliwych absolwentek Interaktywnych kursów.

Wyklikaj biznes online od podstaw i pokaż, że żadna technologia cyfrowa nie jest w stanie zatrzymać Twoich marzeń! Dołącz do Interaktywnej Akademii WordPressa.

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

2 Komentarze

 • Szkolenie WordPress to fajny sposób na rozpoczęcie nauki w świecie IT. Zdecydowanie to najprostsza forma w IT, jednak wszystko trwa. Szczególnie jeśli chcemy być agencją.

 • WP to faktycznie chyba najbardziej przyjazny CMS w galaktyce. Jeżeli ktoś myśli o założeniu bloga / strony, to WordPress będzie najlepszym wyborem. Intuicyjny interfejs, mnóstwo wtyczek, motywów, dłuugo by wymieniać 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *