SHARE WEEK 2017 - najlepsi i polecani twórcy internetowi

Jestem bardzo podekscytowana, bo to mój pierwszy SHARE WEEK. Jestem Interaktywna istnieje od grudnia 2015 roku i podczas poprzedniego wydarzenia nie wiedziałam nic o blogosferze. Ale tym razem tak nie będzie!

Odczuwanie wdzięczności jest bardzo ważne i na tym chciałam się skupić w moim pierwszym SHARE WEEKu. W tym artykule zamierzam podziękować twórcom internetowym, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do mojego blogowania.

Pozwolicie, że będę Wam mówić po imieniu, bo przez to co tworzycie mam wrażenie, jakbym Was dobrze znała.

SHARE WEEK 2017

Artur Jabłoński

Artur, od Ciebie czerpię bardzo dużo wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Lubię Cię podglądać… a Twoich działań można się naprawdę wiele nauczyć. Wszystkie Twoje artykuły zawierają samo mięso, zero ściemy. Uwielbiam! Czytam je od deski do deski!

Pani Swojego Czasu

Olu, Tobie chciałabym podziękować za to, że nauczyłaś mnie zdrowego podejścia do mojej działalności. Dzięki Tobie potrafię oddzielić pracę od życia prywatnego, zachowuję work-life balance i z chęcią o poranku wstaję z łóżka zmotywowana do pracy.

Jest Rudo

Natalia, Tobie chciałabym podziękować za tyle rzeczy, że nie wiem od czego zacząć. Ostatnio kupiłam z Twojego sklepu filtry do Photoshopa i zakochałam się w nich – obróbka zdjęć nigdy nie była prostsza. Natomiast Twój blog to skarbnica wiedzy nie tylko fotograficznej, ale także blogowej, którą przez ostatni rok chłonęłam jak gąbka. P.S. Bardzo lubię także przeglądać artykuły z przeglądem Twojej szafy 😉

Inni twórcy, do których często zaglądam

3 osoby do polecenia to stanowczo za mało, zwłaszcza, że na mój rozwój miało wpływ wiele osób, którym należą się szczególne podziękowania.

Jacek Kłosiński

Jacku, bardzo się z Tobą utożsamiam, bo mamy podobną historię. Też zaczęłam od własnej firmy i pracy dla innych, ale nie do końca mnie to uszczęśliwiało i, podobnie do Ciebie, swoją drogę znalazłam w pomaganiu osobom, które czytają mojego bloga. Jesteś moją inspiracją i bardzo chętnie Cię czytuję!

One Little Smile

Paulina, na Walentynki sprezentowałam mężowi kuponiki od Ciebie 😉 Ale przede wszystkim lubię oglądać Twoje dzieła – uwielbiam ich estetykę. Twój blog pomaga mi w rozwoju moich kreatywnych działań w sieci.

praKreacja

Wojtek, bez Ciebie nie byłabym zarejestrowana w GIODO i pewnie do tej pory nie wiedziałabym co ten skrót oznacza. Dodatkowo bardzo pomogłeś mi z różnymi prawnymi kwestiami dotyczącymi sprzedaży produktów elektronicznych. Sto kroć dzięki!

Urszula Marketing

Ula, jesteś niezastąpiona! Ale o tym pewnie wiesz 🙂 Twoja grupa wsparcia na Facebooku już nie raz bardzo mi pomogła w rozwoju mojego bloga i mojej działalności. A artykuły na blogu są zawsze treściwe i napisane w punkt! Dzięki, że dzielisz się swoją wiedzą bez żadnych oporów.

Jak oszczędzać pieniądze

Michał, od Ciebie uczę się nie tylko tego, jak oszczędzać pieniądze, ale przede wszystkim jak być lepszym blogerem. Z zaciekawieniem przyglądam się Twojej działalności i sama staram się powielać tworzone przez Ciebie wzorce. Najważniejszą rzeczą, jaką od Ciebie się nauczyłam jest transparentność i to, że warto się dzielić swoją wiedzą i nie kryć jej gdzieś w szufladzie.

Gosia Zimniak

Gosiu, Tobie należą się osobne podziękowania, bo bez Ciebie nie byłoby w ogóle mojego bloga. Dziękuję Ci za to, że mnie przycisnęłaś, aby go stworzyć i dałaś możliwość pokazania się u Ciebie w artykule gościnnym. Mogę powiedzieć, że jesteś matką chrzestną Interaktywnej 🙂

Ula Łupińska

Ula, często zaglądam do Twoich artykułów, kiedy zastanawiam się, gdzie postawić przecinek. Interpunkcja jest dla mnie ciągle czarną magią, którą pomagasz mi swoimi działaniami okiełznać. Dziękuję Ci za to!

Bierzesz udział w SHARE WEEK?

Drogi twórco, Tobie też dziękuję, że jesteś i działasz. Zachęcam Cię do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Poleć blogi, które wnoszą coś w Twoją działalność. Taki sposób podziękowania nic Cię nie kosztuje, a pokaże poleconym osobom, że to co robią mają sens. A przecież ma i to bardzo duży! Prawda?

Więcej o SHARE WEEK 2017 przeczytasz na blogu Andrzeja Tucholskiego.

Dziękuję Wam za to, że jesteście i tworzycie – bez Was polska blogosfera byłaby uboga!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

12 Komentarze

  • Dziękuję Ola, mega mi miło! Ja z kolei też jestem bardzo „interaktywny”, ale chętnie przybiję kiedyś piątkę na żywo. 🙂

  • O rany kochany – dziękuję!!! ❤

  • Dziękuję!

  • Czytać taki komentarz, to jak wielgachna kropka nad moim “I” 😀 dziękuję, czuję, że to ma sens.

  • W zasadzie większość blogerów, których wymieniłaś to i moi “nauczyciele”. Dodałabym do tego zestawu Kominka (którego 2 książki były dla mnie objawieniem czego się robić nie powinno), dzięki któremu totalnie zmieniłam design swojego bloga oraz przeniosłam z badziewnego bloxa na wordpressa 😉 oraz Ewelinę Muc, dzięki której WP nie jest dla mnie już totalną czarną (a może zieloną) magią. Lubię też zaglądać do Kasi Ogórek (no cóż – natury nie oszukam, też lubię dłubać i wszelakie DIY nie są mi obce) oraz do worqshop.pl, bo tak tam pięknie, że grzech nie zaglądać 🙂

    • Czytuję też te blogi wymienione przez Ciebie i jestem też po lekturze książek Tomka. Dobre uzupełnienie mojej listy 🙂

  • Jak ja lubię ten Share Week 🙂 Potem mam co subskrybować w RSS-ach 🙂 Akurat ja sobie postawiłem za cel polecić trzy blogi z różnych zakamarków sieci i przez trzy edycje się tego trzymam.

  • Też jesteśmy ciekawe tegorocznych wyników 🙂 a nade wszystko nowych odkryć wartościowych miejsc!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *