Jakie są moje plany na 2018? Poznaj listę moich sześciu priorytetów na najbliższe miesiące!

Jeśli wolisz zamiast video wersję pisaną, to poniżej znajdziesz transkrypcję.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

 • Poznasz moje plany na 2018

W tym artykule opowiem Ci o moich planach noworocznych na 2018 rok. Być może pamiętasz, że w zeszłym roku przygotowałam listę 100 rzeczy, które chciałabym wykonać w 2017 roku. Większość z nich udało mi się zrealizować, jednak w tym roku postanowiłam wykorzystać metodę spisania najważniejszych priorytetów do realizacji. Oto moje plany na 2018 rok, które dotyczą także i Ciebie!

Kursy i wyzwania

Kursy

Pierwszy z moich priorytetów to przygotowanie materiałów na bloga. Chciałabym stworzyć dwa lub ewentualnie 3 duże kursy online, wśród nich będzie druga edycja kursu „Twój kurs online”, dzięki któremu stworzysz własną platformę do sprzedaży kursów. Drugim dużym kursem będzie „Twój webinar”, w którym dowiesz się, jak stworzyć samodzielnie platformę do webinarów oraz, jak je poprawnie nagrywać. Jeśli starczy czasu, to trzeci kurs będzie dotyczył stworzenia landing page, czyli strony lądowania.

Wyzwania

Dodatkowo chciałabym przygotować do każdego z tych kursów darmowe wyzwania, w których będzie można sprawdzić, czy materiał kursu jest dla Ciebie. Oprócz tego przeprowadzę także dwa darmowe wyzwania — pierwsze będzie miało miejsce już w styczniu (22-24 stycznia) i będzie dotyczyło samodzielnego stworzenia swojej własnej strony WWW. Na drugie wyzwanie planuję tematykę SEO i promowanie strony w wynikach wyszukiwania Google.

Wystąpienia publiczne

O ile w miarę pewnie czuje się przy przygotowywaniu webinarów, live’ów oraz innych materiałów video, to czuje, że moje umiejętności przemawiania publicznego potrzebują więcej praktyki. Z tego powodu zapisałam się na wyzwania Toast Marsters w Poznaniu, które mają na celu szkolenie się wzajemne w wystąpieniach publicznych.

Pewniejsze prowadzenie samochodu

Ten priorytet nie jest on związany z blogiem ani moją działalnością, ale jest bardzo ważny w moim własnym rozwoju. Jest to nabranie pewności przy prowadzeniu auta. W tej chwili ciągle mam pietra, kiedy mam prowadzić auto w większych miastach np. w Poznaniu i chciałabym to zwalczyć w tym roku.

Więcej podróży i wyjazdów

Czwarty i najważniejszy priorytet na 2018 rok jest to zwiększenie różnych podróży i wyjazdów. W tej chwili mamy styczeń 2018 i jestem na zimowisku, jak widać, całkiem nieźle mi wykonywanie tego priorytetu idzie. Trzymaj za mnie kciuki, aby to dalej tak wyglądało!

Rok Youtube

Chciałabym by 2018 rok był dla mnie rokiem Youtube. Chcę przygotowywać co tydzień bardzo angażujące, edukacyjne filmiki video, oraz takie, które będą czasami rozrywkowe – tym samym nie zapomnij mnie zasubksrybować!

Niespodzianka

Ostatni priorytet to niespodzianka związana z moją działalnością. Jest to materiał, który zamierzam przygotować dla czytelników, jednak ze względu na to, że nie chcę jeszcze zapeszać –  na razie jest on ciągle na etapie pomysłu.

Plany na 2018 rok

To moje 6 najważniejszych priorytetów, które chciałabym zrealizować w ciągu roku. Mam nadzieję, że mi się to uda!

Daj znać, jakie są Twoje priorytety i plany na 2018 rok!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

8 Komentarze

 • Moim jednym biznesowym planem jest rozpoczęcie sprzedaży własnych produktów Handmade :-). Szerzej wszystko opisałam u siebie 😉

 • Nie lepiej stworzyć kurs do którego w każdej chwili każdy miałby dostęp? Te same materiały na specjalnej dostępnej dla klientów stronie i już. 😉

  • Tak, mam tego typu kursy także w asortymencie o WP, SEO i GA, bo są to tematy, które mogą być potrzebne w każdej chwili. Natomiast tematyka własnego kursu online i prowadzenia webinaru często to są tematy bardzo długo odwlekane w czasie i trudno się za nie zabrać, dlatego te kursy będę u mnie dostępne tylko w pewnym czasie do kupienia, aby cała grupa kursowa mogła ruszać w tym samym czasie i wzajemnie motywować się w działaniach i np. w grupie wsparcia przez miesiąc testować się w live’ach i prowadzeniu webinarów 🙂

 • Nie mogę oglądać filmików w pracy ;p

 • Olu, na kiedy wstępnie planujesz kurs związany z webinarami?

  • Na marzec powinnam się wyrobić z rozpoczęciem wyzwania przed kursem. A kurs pewnie przełom marca i kwietnia 🙂

   • będę czekać z niecierpliwością 😉

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *