Zrobię nową stronę WWW w 2018 roku!

22-24 stycznia 2018 – Darmowe wyzwanie

Dlaczego warto?

W czasie darmowego wyzwania dowiesz się, od czego zacząć samodzielne tworzenie strony WWW. Zmotywujesz się w większej grupie osób, które mają podobne postanowienie noworoczne do Twojego. Już po kilku dniach wyzwania będziesz w stanie zrobić pierwszy krok w kierunku swojej wymarzonej strony WWW.

Webinar

Dostaniesz zaproszenie na webinar o stronach WWW, który będzie zamknięty tylko dla osób zapisanych na wyzwanie.

Materiały VIDEO

Otrzymasz materiały video o tematyce związanej ze stronami WWW.  Dzięki nim stworzysz koncepcję swojej strony WWW.

Darmowe materiały

Wykonasz ćwiczenia w PDFach, które otrzymasz w materiałach. Dzięki nim Twoja strona będzie przemyślana i dopasowana do Twoich odbiorców!

Opinie o moich wyzwaniach

W moich wyzwaniach wzięło udział około 5500 osób! Spotkały się one z niezwykle pozytywnym odbiorem – opinie na ich temat przeczytasz poniżej.

Co o mnie mówią?

Dzięki prelekcji Oli podczas BCPoznań i jej świetnym webinarom z SEOwego ignoranta stałem się blogerem, który potrafi sprawnie zarządzać tworzoną przez siebie treścią w kwestii optymalizacji pod wyszukiwarki. Zdobyta wiedza pozwoliła mi wprowadzić drobne poprawki do mojego najpopularniejszego wpisu, który miał bardzo dobre pozycjonowanie. Dzięki nim nie tylko generuje on kilkaset dodatkowych odsłon dziennie, ale również udało się wypchnąć go na pierwsze miejsce przy wpisaniu większości fraz związanych z męskim ubiorem dla weselnego gościa. Serdecznie polecam!- Dawid Tymiński z secondhanddandy.pl
Ola posiada dużą wiedzę dotyczącą tworzenia stron i chętnie się nią dzieli. Na indywidualnych konsultacjach pomogła mi zarówno z dopasowaniem szablonu, jak i dała cenne wskazówki dotyczące prowadzenia strony. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych!- Krystyna Weber
Współpraca z Olą, to przyjemność. Za uśmiechniętymi oczami, kryją się pomysły, rozwiązania, a przede wszystkim fachowa wiedza wynikająca z praktycznego doświadczenia oraz znajomość branży, która przekłada się na świetne wyczucie trendów. Dla mnie kwestie techniczne, to przerażająca czarna magia. Dzięki profesjonalnemu wsparciu Oli oraz zrozumieniu moich potrzeb, nareszcie mam blog! A dzięki stałemu kontaktowi, w którym pozostajemy mam pewność, że zawsze mogę liczyć na pomoc. Ola to zawodowiec! Polecam zdecydowanie i serdecznie. - Marta Kobiela lifetaste.pl

Najczęściej zadawane pytania

Czy to wyzwanie jest płatne?

Wyzwanie jest darmowe dla wszystkich zapisanych osób. Dołącz i ciesz się z materiałów przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Czy mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?

Tak, do wyzwania możesz zapisać się do ostatniego dnia jego trwania i otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów publikowanych w trakcie całego wydarzenia.

Dla kogo jest to wyzwanie?

Wyzwanie to jest skierowane do osób, które chcą stworzyć samodzielnie swoją stronę internetową. Nie musisz się do niego przygotowywać – w trakcie wyzwanie wspólnie wybierzemy odpowiedni hosting i domenę.

Nazywam się Ola Gościniak i Jestem Interaktywna!

Tworzę strony WWW od prawie 20 lat!

Swoją pierwszą stronę WWW stworzyłam w podstawówce i od tamtego czasu często hobbystycznie się tym zajmowałam. Już w czasie studiów informatycznych na Politechnice Poznańskiej pracowałam w kilku firmach i realizowałam różne zlecenia. Zaraz po ich zakończeniu, zamiast iść do korporacji zaryzykowałam i założyłam własną firmę. W ten sposób w ciągu ostatnich 5 lat stworzyłam ponad 250 stron internetowych, w tym także sklepów internetowych na WooCommerce.

Od 2 lat uczę i szkolę!

Szybko okazało się, że tworząc strony w trybie 1:1 nie jestem w stanie podołać wszystkim zleceniom oraz coraz zgłaszało się do mnie coraz więcej osób z niewielkim budżetem. Stąd pomysł na nauczanie! Od dwóch lat na blogu Jestem Interaktywna, podczas szkoleń oraz w kursach online pokazuję, jak samodzielnie i niskokosztowo stworzyć stronę WWW.

Prowadzę grupę wsparcia na FB!

Oczywiście było mi mało, dlatego powstała też grupa wsparcia dla kobiet na FB, bo zależy mi, by każda z nas miała swoje wyjątkowe miejsce w sieci. W tym kursie pomogę stworzyć Ci platformę do sprzedaży Twoich kursów online!