Patenty na długie jesienne wieczory

Pierwsze dni jesieni już za nami. Coraz dłuższe jesienne wieczory to świetny moment, by rozprawić się z zaległymi planami. Co warto zrobić tej jesieni, by ruszyć z kopyta ze swoim biznesem online i już za rok o tej samej porze widzieć prawdziwe rezultaty? Poznaj 6 patentów na spędzanie długich jesiennych wieczorów!

No to lecimy, czyli patenty na długie jesienne wieczory

Zacznij zarabiać w sieci!

Kursy online są świetnym sposobem na pasywne zarobki w internecie, dodatkowo aby je sprzedawać nie musisz wcale ruszać się z domu. Zacznij zarabiać w sieci na tym co kochasz i stwórz swoje własne kursy. Zostawiam Ci ebook o narzędziach do tworzenia kursu online. Dzięki niemu poznasz narzędzia do stworzenia własnego kursu! Możesz go otrzymać całkowicie za darmo 🙂

Stwórz własny kurs online!

Chciałabyś zarabiać na swojej pasji bez wychodzenia z domu? Marzy Ci się biznes, który pozwoli Ci spędzać więcej czasu z rodziną i wygenerować dochód pasywny? Zwlekasz jednak z działaniem, bo nie wiesz, jak się za to zabrać? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, właśnie ruszył kurs, w którym pokażę Ci krok po kroku, jak to wszystko ogarnąć. Jeśli jesteś zainteresowana, to przejdź do informacji o Twoim kursie online. Jesienne wieczory można wykorzystać bardzo efektywnie!

Jeśli chcesz też rozpocząć swoją przygodę i zarobić na kursach online to zapisz się na listę oczekujących do mojego kursu “Twój kurs online”, w którym nauczysz się, jak stworzyć własny kurs online oraz wyklikać niskokosztową platformę do jego sprzedaży. W pierwszej edycji kursu dołączyło prawie 300 osób!

Poczytaj, jak inni sprzedają swoje kursy

O kursach online możesz przeczytać także świeżutki artykuł, który pojawił się na moim blogu. Gościnnie wypowiedziały się w nim twórczynie kursów online, które odpowiedziały na pytanie dotyczące sposobu sprzedaży kursów. Co wybrać, sprzedaż ciągłą, czy akcje sprzedażowe? Oto jest pytanie!

Zadbaj o swoją stronę WWW

Pamiętaj o tym, że nim przejdziesz do sprzedaży kursów online powinnaś zadbać o swoją stronę WWW. Dobrze by ta była jak najbardziej intuicyjna dla czytelnika. Ostatnio pisałam, jak stworzyć świetne menu główne – sprawdź, czy nie popełniłaś najpopularniejszych błędów, przy jego tworzeniu.

Dowiedz Cię jak zaistnieć w sieci

Kolejny pomysł na jesienne wieczory – zadbaj o to, by osoby, które w przyszłości będą zainteresowane Twoimi kursami znalazły Cię w sieci. Im wcześniej zaczniesz się do tego przykładać, tym lepsze rezultaty uda Ci się osiągnąć. Sprawdź, jak możesz zaistnieć w sieci.

Stwórz świetną stronę WWW

We wrześniu zakończyłyśmy wyzwanie dotyczące stworzenia strony WWW na WordPressie. Jeśli jednak ono Cię ominęło, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś samodzielnie spróbowała swoich sił. WordPress jest niezwykle łatwym systemem, w którym do sukcesu wystarczy czytanie ze zrozumieniem. Wolisz, by ktoś Cię przeprowadził za rękę? Nic straconego, dołącz do kursu Stwórz stronę WWW w 30 dni dostaniesz także nieograniczony dostęp do zadań z wyzwania WP. Wystarczy Ci pół godziny dziennie, by zrobić coś, do czego zbierałaś się kilka miesięcy, a nawet i lat! Dzięki temu w październiku będziesz mogła stworzyć własną platformę do kursów!

Mam nadzieję, że poczułaś się zainspirowana i chętnie wykorzystasz moje patenty na jesienne wieczory. Zaparz sobie kubek dobrej herbaty i do dzieła!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *