Marzy Ci się własne miejsce w sieci? Zastanawiasz się, jak samodzielnie zrobić stronę internetową ? Na WordPressie jest to naprawdę łatwe, wystarczy Ci umiejętność czytania ze zrozumieniem i komputer z dostępem do internetu. Resztę po prostu wyklikasz! W tym artykule powiem Ci, co można zrobić na WordPressie i jakie są plusy samodzielnego stworzenia strony WWW.

Dlaczego warto samodzielnie zrobić stronę internetową?

WordPress to według mnie najlepszy system zarządzania treści, głównie ze względu na prostą możliwość jego rozszerzania. Jest darmowy, łatwy w obsłudze i umożliwia stworzenie strony bez umiejętności kodowania. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy we własnym zakresie zrobić stronę WWW, czy może ją komuś zlecić, to zapraszam Cię do obejrzenia poniższego filmu. Przedstawiam w nim zalety, jak i wady tych rozwiązań.

Będzie Ci łatwiej!

Jak pewnie wiesz, jestem za tym, by zrobić stronę internetową samodzielnie. Dlaczego? Bo jest to rozwiązanie, dzięki któremu nauczysz się czegoś nowego, a to tylko zaprocentuje w przyszłości! Bez problemu będziesz pracować na swojej stronie WWW, z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb, zainstalujesz wtyczkę, czy wykonasz back-up. Samodzielne stworzenie strony od A do Z gwarantuje, że nie będziesz obawiać się korzystania z niej, jak to często bywa w przypadku osób, które zleciły wykonanie strony WWW komuś innemu.

Oszczędzisz

Nie da się ukryć, że wykonanie strony WWW we własnym zakresie to także duże oszczędności! Pieniądze, które zostałyby przeznaczone na stronę możesz wykorzystać do promocji swoich działań w sieci, oddelegowania niektórych zadań, czy zakupienia potrzebnego sprzętu. Czas spędzony nad wyklikaniem strony WWW także nie poszedł na marne – w końcu masz wiedzę, którą jeszcze nie raz wykorzystasz!

Zdobędziesz przydatną wiedzę

Umiejętność poruszania się po WordPressie przyda Ci się niejednokrotnie. Bez problemu samodzielnie ogarniesz swoją stronę WWW, a to da Ci absolutną niezależność. Ze wszystkim poradzisz sobie samodzielnie bądź z naszą interaktywną grupą. To znacznie przyspieszy Twoje działania, jak i pozwoli Ci się szybciej rozwijać.

Możliwości WordPressa

WordPress to ogrom możliwości! Bez problemów stworzysz na nim bloga, stronę wizytówkową, landing page, portfolio, sklep internetowy, platformę do sprzedaży kursów online, stronę z CV, portal informacyjny i wiele innych. Dziesięć najciekawszych możliwości  dokładnie omówiłam w tym artykule. Tym samym niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby – WordPress po prostu się sprawdzi. Można powiedzieć, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia, skoro WordPress zapewnia Ci możliwości bez liku!

Twoje jesienne plany na stronę WWW

Też uważasz, że jesień to świetny moment na mobilizację i działanie? Daj znać w komentarzu, co planujesz na ten czas, prócz prac nad stroną WWW!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

6 Komentarze

  • Robisz swoje, a książka ,,Bądź Online” już dołączyła do kolegów na półce. 🙂

  • Nie zgadzam się nie wszystko jest do zrobienia od ręki.

    • Hej Aniu, a z czym masz konkretnie problem? Może mogę jakoś pomóc? 🙂

  • Ja akurat zrobiłam swoją stronę po kursie Oli, dziękuję za możliwość. Jestem z siebie dumna! 🙂

  • Ta książka pomoże znaleźć startować ze stroną dla tych osób, którzy myszą, że nie jest to prosta sprawa. 🙂

  • Warto również poruszyć temat kreatorów stron www np weebly.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *