Wyzwanie SEO Opinie

Zapytałam moje kursantki oraz dziewczyny, które “przebrnęły” przez lipcowe wyzwanie SEO o ich opinie. Dzięki nim mogę ulepszyć kolejne takie wydarzenia. Zebrałam tyle feedbacku, że postanowiłam stworzyć z tych informacji cały osobny post. Jeśli tworzycie własne wyzwania, być może te informacje będą dla Was bezcenne 🙂

Kolejne wyzwania, do których można się zapisać to wyzwanie Google Analytics oraz własna platforma do kursów.

Jeśli przegapiłaś wyzwanie SEO, a chcesz skorzystać z materiałów to dostaniesz je w bonusie do mojego kursu “Opanuj SEO w 14 dni!” 🙂

Opinie Wyzwanie SEO

Anna Albrecht – www.szkolneinspiracje.pl

Kiedy założyłam bloga Szkolne inspiracje, myślałam, że samo tworzenie interesujących treści, zapewni mi wysokie miejsce w wyszukiwarkach. Wyobraźcie sobie więc, jak wielkie było moje rozczarowanie, że mój blog jest w sieci całkiem niewidoczny!

Cały mój trud włożony w prowadzenie strony poszedł na marne, bo nie byłam świadoma, że nie wystarczy tylko tworzenie wartościowych postów (choć jest niezwykle ważne). Czytelnik musi jeszcze nas znaleźć!

Moją najlepszą decyzją w owym czasie okazało się zakupienie kursu Oli „Opanuj SEO w 14 dni” Nagle dostałam olśnienia! Wreszcie wiedziałam, co mam robić! Kurs zaopatrzył mnie w narzędzia, które krok po kroku pozwoliły mi na oswojenie się z SEO. Poza tym Ola wspaniale prowadzi swoich kursantów. Nie zostawia ich samych sobie. O wszystko można dopytać w grupie Jesteśmy Interaktywne WWW WordPress SEO Google Analytics i otrzymać odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania.

Niestety, po jakimś czasie, gdy emocje opadły, moja strategia SEO pozostała tylko na papierze. Na szczęście Ola nie zapomina o swoich kursantach i zorganizowała niezwykłe wyzwanie „Ogarnij SEO w lipcu!”. Znów złapałam wiatr w żagle! Poradniki video i live’y to był strzał w dziesiątkę! Jeszcze nie jestem na pierwszym miejscu w wyszukiwarkach, bo osiągnięcie sukcesu w SEO niestety wymaga sporego nakładu pracy, a rezultaty są widoczne dopiero po dłuższym czasie. Jestem jednak pewna, że wkrótce mój blog będzie na szczycie. 🙂

 

Katarzyna Kożuchowska – mamazwadaserca.pl

Olu, dziękuję! Od tego trzeba zacząć. Dzięki wyzwaniu dowiedziałam się masę nowych rzeczy, poznałam dużo narzędzi, dzięki którym moja strona staje się lepsza. Ruszyłam w końcu tyłek i skończyłam e-booka, którego pisałam łącznie 3 miesiące! Dzięki Tobie ruszam z publikacją w tym tygodniu. Polecam każdemu! I czekam na kolejne wyzwania.

 

Agnieszka Herman – pasjairozwoj.pl

Olu, dziękuje za masę świetnych narzędzi i informacji, które pomagają zoptymalizować moją stronę. Wyzwanie było bardzo merytoryczne i pozwoliło mi się rozwinąć pod względem informacji o SEO. Olu, jestem Ci ogromnie wdzięczna. Czekam na kolejne wyzwanie o Google Analitics. Kurs kupuję w ciemno. Jestem przekonana, że uzyskam wiedzę jakiej potrzebuję. 

 

Ania Poławska – enplan.pl

Wyzwanie Seo uświadomiło mi jak zwiększyć ilość wejść na stronę od strony technicznej. Był to miesiąc wielkiej przygody. Bez wiedzy i pomocy od Oli Gościniak żyłabym do tej pory w nieświadomości. Seo i pozyskanie ruchu na stronie to fundament działań online. Czego nie wiedziałam o seo przed wyzwaniem? Nie wiedziałam, że na wyniki wyszukiwania wpływa prędkość strony, opisy pod zdjęciami i jak ważna rolę pełnią słowa kluczowe. Bardzo dziękuję Olu. Bez Ciebie i Twojego wyzwania moja strona nie miałaby szansy zaistnieć w wyszukiwarkach a widzę systematyczny wzrost wyszukiwań organicznych. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Marguerite Kubik – dobrezielsko.pl 

Olu, wyzwanie było świetne. Prowadzisz je bardzo profesjonalnie i masz wszystko dobrze przygotowane. Potrafisz przekazać wiedzę w sposób prosty i spójny, po prostu masz swój styl. Byłam też w marcu na Twoim szkoleniu w Poznaniu i dał mi on powera. ?

 

Katarzyna Ślotała – speckled-fawn.blogspot.com

Mam jeszcze trochę do nadrobienia i kilka większych zmian do wprowadzenia – wyzwanie było bardzo pomocne w ‘ogarnięciu’ tego nad czym muszę popracować  

 

Beata Tomaszek – tyibiznes.com.pl

Olu, wyzwanie było świetne i mega profesjonalnie przygotowane! Już czekam na kolejne. Co prawda nie miałam czasu na systematyczność, ale zebranie wszystkich live i video wraz z ćwiczeniami w jednym miejscu – bezcenne. Oczywiście sporo pracy przede mną, ale przynajmniej wiem od czego zacząć  Dużo narzędzi, dużo wiedzy. Brawo!

 

Olga Rodzik – paniodbiologii.pl

Ola, wyzwanie było super. Nauczyłam się naprawdę dużo w bardzo krótkim czasie (dołączyłam w połowie) a że sama zajmuję się uczeniem innych, to potrafię docenić spektakularne rezultaty ? z niecierpliwością czekam na sierpniowe wyzwanie. Wielkie dzięki za całą Twoją pracę i entuzjazm, zwłaszcza że dzielisz się nimi bezpłatnie – to naprawdę godne podziwu ? 

 

SoFi Bielska – wyprawkowo.pl

Wyzwanie SEO było świetne i dużo mi dało. Wiem, że jeszcze wiele mam do zrobienia, ale odczarowałaś mi Olu SEO, które zawsze wydawało się strasznym potworem 

 

Sandra Tarasiewicz – irsa-biuro.pl

Wyzwanie SEO było na prawdę świetne! Obejrzałam każdy filmik i starałam się informacje przełożyć na moja stronę:) już nie mogę sie doczekać kolejnego ! Dziękuję:*

 

Agnieszka Szafran-Warwocka – aqua-light.pl

Po udziale w wyzwaniu już wiem, że SEO to nie czarna magia. Wszystkie rady przydadzą się w pozyskiwaniu ruchu na stronie naszego sklepu z oświetleniem do akwariów. Niebawem przy sklepie pojawi się blog więc wszelkie rady są dla nas bezcenne. Wyzwanie dało mi poczucie pewności, że mogę mieć pozytywny wpływ na pozyskanie ruchu na stronie poprzez staranne planowanie i – w sumie – niezbyt duże a jakże potrzebne poprawki. Czekam na kolejne wyzwanie z GA!

 

Paulina Banas – dziewczynkapelnamocy.pl

Serdeczne podziękowania za wyzwanie SEO i wsparcie dla mojej początkującej witrynki.

 

Małgorzata Łata – mydlanerewolucje.pl

Bardzo pomocne informacje przedstawione w jasny sposób. Profesjonalne i miłe podejście do uczestników wyzwania. Świetna baza inspiracji. Dzięki Ola 

 

Anna Valetta – skrywanepragnienia.pl

Hej Ola,
Rewelacyjne wyzwanie SEO! Widać ogrom włożonej pracy. Z niecierpliwością czekam na GA. No to teraz myśleć czas zacząć, bo strona z opowiadaniami będzie wymagała niekonwencjonalnego podejścia do SEO.

 

Monica Calka – psychopracownia-integra.pl

Wyzwanie SEO to miesiąc skrupulatnej pracy nad stroną, przy ogromnym wsparciu Oli i innych osób biorących udział w wyzwaniu. Kurs dostarczył mi rzetelnej wiedzy potrzebnej do poprawy funkcjonowania mojej strony, inspiracji oraz odwagi, by nie bać się robić tego, co dotychczas zarezerwowane było tylko dla specjalistów.
Olu- bardzo dziękuję!

 

Agnieszka Boryna – www.womensworld.pl

Olu, jestem bardzo zadowolona z wyzwania SEO. To najlepiej zainwestowany czas na rozwój osobisty i pieniądze (zakupiłam Twój kurs). Twoim ogromnym plusem prócz wiedzy i doświadczenia jest sposób w jaki nawiązujesz relację z odbiorcami. Każdy z nas był traktowany personalnie a nie jako masa odbiorców. Kontakt z Tobą jest łatwy i przede wszystkim bardzo przyjemny. Wiedzę przekazujesz prostym językiem, łatwym w zrozumieniu. Czekam na więcej  

 

Patrycja Zamiara – www.idewswiat.pl

Dopiero zaczynam swoją przygodę z blogowaniem, ale dzięki wyzwaniu od początku uczę się wpajać dobre nawyki. Dzięki Ola Gościniak za taką możliwość. Kurs oczywiście też zakupiony, żeby zgłębić wiedzę jeszcze bardziej. Już nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań.

 

Iwona Wojsznis-Gruszka – satisfaction.com.pl

Gorąco polecam to wyzwanie SEO i ten kurs Jestem Interaktywna Ola Gościniak jesteś wielką w końcu zrozumiałam o co chodzi z seo i sama się tym zajmuje bardzo przystępny zrozumiały język i bardzo pomocna osoba z ciebie dziękuję za wszelkie odpowiedzi z twoja pomocą zabieram się za regularnie pisanie na bloga i wiem jak to zrobić seo jest łatwiejsze niż myślałam twoja wierna fanką czekam na wyzwanie w sierpniu.

 

Justyna Zdanowska – geo-uav.eu

Ola! Dzięki za wyzwanie! Bardzo interesujące narzędzia, regularne posty i filmiki wideo naładowane dużą ilością konkretnych informacji! Gratulacje za tak profesjonalnie przygotowany kurs! Serdecznie polecam i czekam na kolejne 

 

Katarzyna Turbak – innaidea.pl

Wyzwanie SEO pomogło mi znacznie poprawić atrakcyjność mojej strony dla tajemniczych robotów google, dzięki czemu ruch na stronie widocznie się zwiększył. Strona również ładuje się szybciej, co mnie bardzo cieszy, dzięki zoptymalizowanym skryptom i obrazom. Dziękuję serdecznie Ola Gościniak! 

 

Gracjana Marzec – dobraporadnia.pl

Ola, dziękuję za to wyzwanie, bo odczarowało mi temat SEO i tak jak obiecałaś przestało być czarną magią. Nie znaczy to oczywiście, że już wszystko wiem, ale wiem, czego nie wiem, a to już kolejny etap zaawansowania:) Już widzę postępy! Polecam zwłaszcza laikom, bo w prosty, czytelny i jakże przyjazny sposób pokazujesz jak sobie poradzić i małymi kroczkami udoskonalić swoją stronę. Dziękuję!!! 

 

Brałaś udział w jakimś wyzwaniu? Co sądzisz o takim sposobie pozyskiwania wiedzy?

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

7 Komentarze

  • Ola jeszcze raz dzięki za wyzwanie oraz za umieszczenie mojej opinii! Z niecierpliwością czekam na nowe – wyzwanie GA 🙂 Masz talent nauczycielski, umiesz w bardzo przystępny sposób przekazywać wiedzę.

  • Ola, niestety o wyzwaniu dowiedziałam się dopiero wczoraj, więc nie miałam możliwości wzięcia w nim udziału. jednak po przeczytaniu tego artykułu, a zwłaszcza opinii uczestniczek mam cicha nadzieję że wkrótce je powtórzysz, ponieważ bardzo chciałabym w nim wziąć udział :). Są szanse na druga edycję?

    • Druga edycja może za rok, bo harmonogram kolejnych wyzwań jest napięty 🙂 Jednak ze względu na sukces tego wyzwania postanowiłam dodać je jako bonus do mojego kursu online z SEO, tutaj znajdziesz więcej informacji: http://www.olag.pl/opanujseo

  • Dużo ciekawych stronek się zebrało 🙂

  • Z Twojego bloga dosłownie wchłaniam wiedzę o SEO. Z kilku źródeł w internecie już korzystałam, ale dopiero Ty do mnie przemawiasz! Obecnie przerabiam Twój MINI KURS SEO, nie wiedziałam, gdzie podziękować, więc komentuję pod tym wpisem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *