Wyzwanie + Kurs online
Własna platforma do kursów online

Kiedy? Październik 2017

Szybko, prosto i niedrogo stwórz stronę do sprzedaży kursów online i zacznij zarabiać w sieci. Zapisz się na listę oczekujących!

Dlaczego warto?

Jeśli pragniesz zacząć tworzyć i sprzedawać swoje kursy online to wyzwanie jest dla Ciebie! Dowiesz się wielu praktycznych rzeczy o WordPressie i WooCommerce oraz ogarniesz sprawy techniczne i samodzielnie wyklikasz platformę do sprzedaży kursów.

To najwyższy czas by zacząć sprzedawać kursy online w sieci!

Webinar

Dostaniesz zaproszenie na webinar o sprzedaży kursów, poznasz na nim konieczne kroki, aby założyć własną niedrogą platformę sklepową!

Live'y

Przeprowadzę 3 live’y o tematyce związanej ze sprzedażą kursów.  Możesz zadawać swoje pytania na żywo i od razu otrzymać odpowiedź!

Darmowe materiały

Dowiesz się więcej o platformie sprzedażowej z darmowych ćwiczeń oraz poradników video. Większość z nich będzie dostępna tylko dla członków wyzwania!

Opinie o moich wyzwaniach

To już czwarte wyzwanie Interaktywnych. W moich wyzwaniach wzięło udział ponad 3000 osób! Spotkały się one z niezwykle pozytywnym odbiorem – opinie na ich temat przeczytasz poniżej. Wykonując wszystkie zadania, zakończysz wyzwanie z własną stroną internetową lub/i blogiem!

Co o mnie mówią?

Dzięki prelekcji Oli podczas BCPoznań i jej świetnym webinarom z SEOwego ignoranta stałem się blogerem, który potrafi sprawnie zarządzać tworzoną przez siebie treścią w kwestii optymalizacji pod wyszukiwarki. Zdobyta wiedza pozwoliła mi wprowadzić drobne poprawki do mojego najpopularniejszego wpisu, który miał bardzo dobre pozycjonowanie. Dzięki nim nie tylko generuje on kilkaset dodatkowych odsłon dziennie, ale również udało się wypchnąć go na pierwsze miejsce przy wpisaniu większości fraz związanych z męskim ubiorem dla weselnego gościa. Serdecznie polecam!- Dawid Tymiński z secondhanddandy.pl
Ola posiada dużą wiedzę dotyczącą tworzenia stron i chętnie się nią dzieli. Na indywidualnych konsultacjach pomogła mi zarówno z dopasowaniem szablonu, jak i dała cenne wskazówki dotyczące prowadzenia strony. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych!- Krystyna Weber
Współpraca z Olą, to przyjemność. Za uśmiechniętymi oczami, kryją się pomysły, rozwiązania, a przede wszystkim fachowa wiedza wynikająca z praktycznego doświadczenia oraz znajomość branży, która przekłada się na świetne wyczucie trendów. Dla mnie kwestie techniczne, to przerażająca czarna magia. Dzięki profesjonalnemu wsparciu Oli oraz zrozumieniu moich potrzeb, nareszcie mam blog! A dzięki stałemu kontaktowi, w którym pozostajemy mam pewność, że zawsze mogę liczyć na pomoc. Ola to zawodowiec! Polecam zdecydowanie i serdecznie. - Marta Kobiela lifetaste.pl

Najczęściej zadawane pytania

Czy to wyzwanie jest płatne?

Wyzwanie jest darmowe dla wszystkich zapisanych osób. Dołącz i ciesz się z materiałów przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Czy mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?

Tak, do wyzwania możesz zapisać się do ostatniego dnia jego trwania i otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów publikowanych w trakcie całego wydarzenia.

Dla kogo jest to wyzwanie?

Wyzwanie to jest skierowane do osób, które chcą stworzyć samodzielnie swoją platformę do sprzedaży kursów na WordPressie. Wymagane jest posiadanie strony na WordPressie, do której podłączymy platformę.

Poznajmy się lepiej!

Nazywam się Ola Gościniak, jestem Interaktywna i marzę, aby każdy mógł to powiedzieć o sobie.

Poprowadzę Cię za rękę w tym wyzwaniu! W razie pytań dotyczących wyzwania odezwij się do mnie – chętnie Ci odpowiem.