Jestem już po WordCamp Lublin​. Co roku widujemy się w innym mieście, w tym roku organizatorem został właśnie Lublin. W tym artykule znajdziesz relację video, wywiady z prelegentami oraz kilka zdjęć z pobytu.

Było naprawdę cudownie i wielkie podziękowania dla organizatorów za ten event! Zarówno konferencja, jak i imprezy jej towarzyszące miały miejsce w Hotelu Victoria, w którym nocowaliśmy. Bardzo to uprościło logistykę. Ogromny plus za takie rozwiązanie!

Moja prezentacja z WordCamp Lublin 2017

Jako prelegentka na WordCamp Lublin opowiadałam o sposobach utrzymywania się z blogowania. Zaprosiłam do swojej prezentacji znanych blogerów technologicznych i WordPressowych, aby powiedzieli kilka słów od siebie. W końcu najlepiej się uczyć od tych, którzy są w tym miejscu, do którego dążymy ❤ Moja prezentacja spotkała się z tak cudownymi opiniami, że do tej pory się rumienię ???

Przeczytaj moją prezentację

WordCamp Lublin 2017 - relacja z wydarzenia

W prezentacji na WordCamp Lublin wystąpili gościnnie

Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim zaangażowanym (kolejność alfabetyczna), czyli:

Artur Jabłoński – za świetne podsumowanie, dlaczego prowadzenie bloga jest takie ważne w prowadzeniu biznesu ?
DailyWeb – za informacje, jakie formy reklamowe sprawdzają się najlepiej u nich na blogu ?
Niebezpiecznik – za rzucenie mi pomidora, który sprawił, że moja prezentacja stała się także humorystyczna ?
WPART – za podzielenie się swoim know-how dotyczącym pozyskiwania zleceń na blogowaniu ?
WP Desk – za poradę, jak promować własne produkty na blogu ?
WPzen oraz Kasi Aleszczyk za kilka słów dotyczących afiliacji na blogu ?
Spider’s Web – za kilka słów dotyczących ich zarobków ?
Zajadam.pl – za rady, co jest najważniejsze w reklamach kontekstowych na blogu i jak nie wkurzać nimi odbiorców ?

Sketchnotka

Agata Jakuszko Sobocka, dla Ciebie też specjalne podziękowania, że narysowałaś cudowną sketchnotkę w trakcie mojego wystąpienia. Wyszła cudownie! ❤

WordCamp Lublin 2017 - relacja z wydarzenia

Wywiady z prelegentami

W tym roku ja i mój blog Jestem Interaktywna otrzymałyśmy patronat medialny na WordCamp Lublin. Podjęłam się w tym celu przeprowadzenia konkursu na wejściówki na konferencję, a podczas samej imprezy porozmawiałam z kilkoma prelegentami oraz organizatorami.

Magda Paciorek oraz Jakub Milczarek opowiedzieli o kontrybuowaniu WordPressa oraz co można zrobić dla społeczności, aby ten system CMS był jeszcze lepszy.

Maria Górska z Automattic – porozmawiałyśmy o sprzedaży produktów oraz kursów na WooCommerce.

Kolejną osobą, którą już od dawna bardzo chciałam poznać była Magda Górecka, która prowadzi bloga Cyber Matka Polka. W wywiadzie z Magdą znajdziesz mnóstwo mięsa o UX i dopasowaniu strony internetowej do odbiorców.

Maćka Swobodę z WP Desk znam już od poprzedniego WordCampa w Gdyni, sprzedaje on wtyczki do WooCommerce. W poniższym wideo dowiesz się, jakie ciekawe produkty znajdują się w ich ofercie oraz jakie mają plany na przyszłość.

Podróż do Lublina i rozmowa o wtyczkach

Z Poznania do Lublina jechaliśmy około 6 godzin z przystankami. Aby umilić podróż zabraliśmy z mężem dwóch znajomych WordPressowców z Poznania. Jako, że podróż wypadła w piątek to oczywiście nie mogło zabraknąć o 10.00 cotygodniego live’a.

Dlatego pogadaliśmy na żywo o naszych ulubionych wtyczkach do WordPressa. Gościnnie wystąpili Tomasz Wikło z Studio Leopard oraz Marcin Krzemińśki z krzemiski.net.

Lublin

Nigdy nie byłam w Lublinie, stąd radość z informacji, że będzie okazja do zwiedzenia nowego miasta podczas WordCampa. Powiem Wam, że jest to tak cudowne i kolorowe miasto z piękną starówką, że zauroczyłam się od razu. Trafiliśmy akurat na Noc Kultury, z okazji której odbywało się tutaj mnóstwo wydarzeń, wystaw oraz koncertów. Cudo! Ale co tu dużo pisać, zobaczcie sami na zdjęciach!

WordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzenia WordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzenia WordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzeniaWordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzeniaWordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzenia  WordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzeniaWordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzeniaWordCamp Polska Lublin 2017 - relacja z wydarzenia

P.S. Za rok widzimy się na WordCampie w Poznaniu. Daj znać w komentarzu czy się spotkamy 🙂

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

2 Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *