SHARE WEEK 2018

Poznaj moje 3 ulubione blogerki, które towarzyszą mi w biznesie online. Uczą, inspirują i sprawiają, że to co robię jest jeszcze lepsze! Ten wpis bierze udział w akcji SHARE WEEK 2018 od Andrzeja Tucholskiego, który co roku wczesną wiosną ogłasza swój autorski pomysł polecenia blogerów przez innych blogerów. Taki łańcuszek pozwala wytypować twórców, których treści są na tyle wartościowe, że są chętnie polecane przez innych.  Aktualna edycja SHARE WEEK trwa od 19 marca do 8 kwietnia, dlatego warto się pospieszyć, bo zostały raptem 3 dni!

SHARE WEEK to cudowny sposób na wyrażenie wdzięczności oraz danie ulubionym twórcom motywacyjnego kopa do działania. W końcu nic tak nie wspiera jak wiedza, że to co robimy ma SENS <3

Przypadkiem 3 Kasie znalazły się w tym zestawieniu, skapnęłam się dopiero pisząc artykuł 🙂 Sprawdź, kogo uwielbiam czytać i dlaczego akurat te osoby Ci polecam. Możesz przy okazji sprawdzić, kogo wymieniłam w 2017 roku – lista była naprawdę długa!

 

3 moje ulubione blogerki w Share Week 2018!

SHARE WEEK 2018

Simplicite

Kasię cenię za uporządkowanie życia, otoczenia, ale także i konkretny sposób przekazywania wiedzy. U Kasi znajdziesz nie tylko wpisy dotyczące oczyszczania przestrzeni, ale także wiele ciekawych spostrzeżeń na takie tematy jak: ekologiczna moda, sztuka odpuszczania sobie, czy prowadzenie firmy w duchu minimalizmu. Jeśli chcesz uporządkować i uprościć swoje życie, to zdecydowanie zacznij czytać bloga Kasi.

SHARE WEEK 2018

Kasia Pszonicka

Druga Kasia w tym zestawieniu to autorka świetnego bloga o biznesowym lifestyle – z mnogością porad i konkretnych rozwiązań. Dla mnie to prawdziwa skarbnica praktycznej wiedzy biznesowej.  Jeśli prowadzisz swoją firmę bądź masz ją w planach – koniecznie musisz poznać ten blog, bo przeczytasz tam wiele ciekawych historii kobiecych biznesów, case study dotyczące blogowania, czy jak mądrze założyć swój biznes.

SHARE WEEK 2018

Worqshop

Trzecią Kasię czytam bardzo często dla relaksu. Nie ukrywam, że jest moją inspiracją do kreatywniejszej codzienności. Między innymi dzięki niej znalazłam swój idealny sposób na użytkowanie bullet journala. Gdy marzy Ci się bycie bardziej kreatywną w tym, co robisz, to koniecznie zajrzyj na bloga Kasi i inspiruj się do woli!

 

Jak zgłosić blog?

Masz swoich ulubionych twórców, których blogi mogłyby zainteresować innych? Weź udział w SHARE WEEK 2018 – masz jeszcze czas do końca tygodnia. Wystarczy, że w trakcie trwania akcji zamieścisz na swoim blogu wpis, w którym polecasz twórców, który Cię inspirują. Gdy to zrobisz, wklej u Andrzeja Tucholskiego link do swojego artykułu pod tym tekstem i uzupełnij formularz. To tyle!

Daj znać, czy bierzesz udział w akcji SHARE WEEK 2018? Jeśli tak, to jakich twórców polecasz? 

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

4 Komentarze

  • Kasię Pszonicką całym sercem wyznaję.

  • Kasia Pszonicka i Kasia Kędzierska u mnie też w czołówce 😀

  • Znam wszystkie wymienione i często zaglądam.

  • Solidne propozycje, chociaż miałem nadzieję na jakieś nowe odkrycia ;p

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *