jaki motyw wordpress

Przygotowałam dla moich czytelników coś specjalnego! Lubisz moje wyzwania i kursy, a jednocześnie chcesz zarobić? Jeśli tak, to przeczytaj ten tekst, bo mam dla Ciebie propozycję (nie do odrzucenia).

Kursy online

Bardzo szybko po rozpoczęciu blogowania postanowiłam wypuścić swój pierwszy kurs w formacie PDF. Obecnie znajdziesz u mnie kurs o SEO, kurs z Google Analytics oraz wisienkę na torcie – kurs o tym, jak stworzyć swoją stronę na WordPressie od A do Z. W tamtym roku do tej trójki dołączył “Twój kurs online”, który jest dostępny w cyklicznych akcjach sprzedażowych (następna już w połowie tego roku). Już w najbliższych miesiącach światło dzienne ujrzy nowość kurs “Twój webinar”, dzięki któremu bez problemu postawisz pierwsze kroki, jako twórca edukacyjnych transmisji. Wszystkie kursy znajdziesz w moim sklepie.

Program afiliacyjny – zarabiaj ze mną!

Kursy dały mi dochód pasywny, dzięki któremu mogę planować dla Ciebie wyzwania i tworzyć darmowe materiały, które pozwolą Ci lepiej opanować SEO, GA, bądź WordPressa. W moich wyzwaniach biorą udział tysiące osób, które zarażają mnie pozytywną energią, motywują, jak i uświadamiają mi, że to co robię ma sens. Po wyzwaniach i kursach dostaje pozytywny feedback i widzę, że pojawia się dużo poleceń moich wyzwań oraz kursów.

Pomyślałam, że świetnym pomysłem jest, by każda osoba, która chce mnie polecać mogła na tym dodatkowo skorzystać. Jak? Poprzez program afiliacyjny WebePartners do którego możesz dołączyć – niezależnie od tego, czy masz swoją stronę WWW, czy też nie.

Jak zarejestrować się w programie partnerskim?

Rejestracja w programie partnerskim jest bardzo łatwa. Poniżej opisałam ją krok, po kroku.

Rejestracja:

1. Wchodzisz na stronę www.webepartners.pl i rejestrujesz się jako wydawca.

program afiliacyjny
2. Po rejestracji dostaniesz maila z linkiem aktywacyjnym.

program afiliacyjny
3. Po aktywacji konta możesz zalogować się na platformę i uzupełnić wizytówkę, w której wpisujesz takie dane, jak adres swojej strony WWW i jej opis.

program afiliacyjny
4. Nie musisz jednak mieć strony WWW, by móc zarabiać na programie partnerskim.  Warto podać swój adres url  Facebooka bądź Instagrama. Dzięki temu reklamodawcy wiedzą, gdzie konkretnie będą pojawiały się reklamy i chętniej akceptują takich wydawców do programu.
5. By dołączyć do mojego programu wpisz w wyszukiwarkę “Jestem Interaktywna” i dołącz do mojego programu afiliacyjnego.

program afiliacyjny

program afiliacyjny

6. Po dołączeniu dostaniesz informacje o akceptacji w programie afiliacyjnym.

Program afiliacyjny – jak polecać produkty?

By móc polecić mój produkt musisz wygenerować link afiliacyjny. Jak to zrobić?

1. Wejdź na stronę Webepartners, zaloguj się na swoje konto, a potem wybierz zakładkę “Narzędzia” i wybierz “Linki partnerskie”.

2. W międzyczasie wejdź do mojego sklepu, wybierz produkt, który chcesz polecać i skopiuj jego link.

3. Wróc do Webepartners i w polu “wklej docelowy url” wklej skopiowany adres ze sklepu.

4. W oknie “wybierz program” wybierasz program “Jestem Interaktywna”

5. Ostatni krok to naciśnięcie przycisku “wygeneruj link”.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to WebePartners przygotowało filmy instruktażowe

Jak wygląda zarabianie na polecaniu?

Zarabiasz zawsze wtedy, gdy ktoś kupi mój kurs klikając w wygenerowany przez Ciebie link. Wtedy dostajesz 10% prowizji od sprzedaży. W WebePartners.pl po uzbieraniu 100 zł można zlecić wypłatę środków – albo od razu po uzbieraniu tej sumy, albo później, gdy już uzbierasz, tyle ile chciałaś.

Co myślisz o takim sposobie zarabiania? A może uczestniczysz już w innych programach afiliacyjnych? Daj znać w komentarzach!

 

 

 

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

6 Komentarze

  • Czy muszę mieć działalność gospodarczą? Jak rozliczać się z fiskusem z takich afiliacji?

    • Haniu, z tego co się orientuję to działalność nie jest konieczna, wklejam informację ze strony webepartners “Czy muszę rozliczać się fakturą VAT? Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej, wystarczy, że wystawisz nam rachunek, który z łatwością wygenerujesz w systemie webePartners.” A jak się rozliczać z tego to najlepiej porozmawiać na ten temat z księgową, niestety mam działalność gospodarczą już od lat i nie mam w tym doświadczenia.

  • Dzięki za podpowiedź, właśnie o czymś takim ostatnio myślałem.

  • Czy to musi być link do konkretnego produktu, czy też może być link do strony sprzedażowej książki, gdzie są trzy pakiety do wyboru?

  • Hej Olu,

    Niestety nie mogę znaleźć Twojego programu w WebePartners. Zmieniłaś platformę czy całkowicie zrezygnowałaś z promocji przez afiliację?

  • Wczoraj zamówiłam swój zestaw z kursoksiążką i książką. Mam nadzieję, że uda mi się dużo z nich skorzystać i bede mogła polecić 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *