Prace nad książkoplanerem nabierają naprawdę zawrotnego tempa. Treść jest już gotowa, trwa korekta i skład, a w międzyczasie oglądam wstępne projekty okładek.  W wyborze tego ostatniego pewnie poproszę Cię o pomoc i zrobię niedługo ankietę… Ale do rzeczy!

O co chodzi z książkoplanerem?

Ten planer będzie doskonałym narzędziem do pracy nad biznesem online — przez cały rok. Zaplanowałam go tak, by był spójny ze wszystkimi wyzwaniami, dzięki czemu będzie on stanowił z nimi jedną całość. To 12 miesięcy podzielonych tematycznie — z konkretną dawką wiedzy (same konkrety!), lifehackami, ciekawostkami, wskazówkami i miejscem na notatki. Zero gubienia się, zastanawiania się co dalej — przeprowadzę Cię krok po krok. A to tylko ułatwi Ci rozwijanie swojego biznesu online. To jednak nie wszystko! 

Wybierz okładkę!

Zagłosuj w social mediach na okładkę Książkoplanera. Jeśli podoba Ci się konkretna z dwóch propozycji to napisz w komentarzu na FB oraz Insta pod postem, którą wybierasz 🙂

 

 

Decyzja dotycząca okładki książkoplanera

 

 

 

Oferta fundatorska

Tak samo, jak w przypadku książki “Bądź online” będzie specjalna oferta fundatorska, która ruszy już w październiku. Warto trzymać rękę na pulsie, bo prócz książkoplanera zyskasz także możliwość zdobycia cegiełki i promocji swojego miejsca w sieci. Oferta fundatorska rozpocznie się 15 października i będzie przez kilka dni otwarta tylko dla osób zapisanych na listę oczekujących na Książkoplaner, 18 października będzie otwarta dla wszystkich. Warto się zapisać na listę oczekujących, bo w przypadku książki Bądź online nagrody wyprzedały się jak świeże bułeczki!

Planuję takie bonusy, jak: 

 • planer z autografem wysłany przed premierą
 • promocja na blogu oraz wydrukowana w Książkoplanerze
 • zniżka na moje produkty
 • indywidualny audyt

Zapisuję się na listę oczekujących!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

7 Komentarze

 • Super!

 • Czekając na książko planer

 • prosze o zapis na liste na ksiazkoplanner

 • Proszę o wpisanie mnie na listę na ksiazkoplanner

 • Proszę zapisać mnie na listę zainteresowanych.

 • Nie widzę gdzie się zapisać na listę oczekujących.

 • Świetnie! Nie mogę się doczekać! 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *