biznes online

Masz swój biznes online bądź go planujesz? Chcesz skuteczniej rozwijać swoje działania w sieci, ale nie wiesz, czym warto byłoby się teraz zająć? Jeśli tak, to ten quiz jest dla Ciebie. Potraktuj go jak rozrywkę i małą wskazówkę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Zobacz, czego potrzebujesz, by rozwinąć swój biznes online. 

Biznes online — sprawdź, jak możesz go rozwijać dalej? QUIZ

 

[wp_quiz id=”43841″]

Interaktywne e-booki

Jakie e-booki możesz wybrać? Mam dla Ciebie jeszcze krótką ściągę:

E-book Bądź Online

biznes online

Stwórz stronę WWW lub bloga, aby wyrazić siebie, zbudować pozycję eksperta oraz pozyskać klientów.

E-book “Bądź online” powstał dla wszystkich osób, które chcą zaplanować i stworzyć swoje miejsce w sieci. Znajdziesz w nim informacje o zaplanowaniu koncepcji strony WWW, jej tworzenia i promocji w sieci. To e-book połączony z ćwiczeniami, dzięki którym od razu stworzysz podstawy swojej strony WWW i jej promocji.

E-book o SEO

biznes online

Wypozycjonuj się, zyskaj nowych odbiorców i daj się znaleźć w sieci!

Wybierając e-book “Opanuj SEO” dowiesz się, jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe, tak by pasowały do Twojej branży i przyciągały zainteresowanych czytelników oraz klientów strony WWW. Stworzysz także treści przyjazne dla SEO — dobrze zoptymalizowane, a jednocześnie chętnie czytane przez odbiorców. E-book “Opanuj SEO” to rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie i niskokosztowo wypozycjonujesz w Google swojego bloga lub stronę WWW biznesu.

E-book sklep online

biznes online

Zaplanuj swój sklep internetowy i zacznij zarabiać w sieci!

W e-booku “Sklep online krok po kroku” znajdziesz instrukcję, dzięki której stworzysz gotowy plan na sklep online, który będzie skuteczny i przyniesie Ci zyski. Zaplanujesz zautomatyzowany sklep online, a także uzyskasz najważniejsze informacje dotyczące funkcji sklepu, wdrożeń prawnych, jak i sposobów sprzedaży. Dzięki temu Twój sklep będzie intuicyjny dla klienta i chętniej przez niego odwiedzany.

 E-book CSS

biznes online

Wprowadź zmiany w wyglądzie strony i dostosuj ją do swoich potrzeb.

Z e-bookiem “CSS w WordPress” pokażę Ci, że edytowanie wyglądu strony WWW wcale nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać! Krok po kroku dowiesz się, jak stworzyć kod, którym zmienisz konkretny element na swojej stronie WWW, by prezentowała się dokładnie tak, jak chcesz. Zmienisz wygląd strony i dopasujesz ją do swoich preferencji. Otrzymasz praktyczne rozwiązania od zaraz — w tym gotowe kody, które od razu możesz zastosować na swojej stronie WWW.

E-book newsletter

biznes online

Samodzielnie stwórz newsletter, który przyciągnie do Ciebie nowych odbiorców.

Dzięki newsletterowi zaczniesz zbierać kontakty i tworzyć listę mailingową to sprawi, że rozwiniesz swój biznes online i zwiększysz sprzedaż produktów. W e-booku “Newsletter krok po kroku” otrzymasz instrukcję, jak od zera stworzyć samodzielnie swój newsletter, uwzględniając niskokosztowe rozwiązania i darmowe metody na budowanie listy mailingowej.

E-book video

biznes online

Odważ się, nagrywaj video, trafiaj do większej grupy odbiorców i rozwijaj swój biznes online.

Z e-bookiem etap po etapie przełamiesz się do tworzenia video. Dowiesz się, jak to wyglądało u mnie, zacząć działać i przeprowadzać swoje transmisje na żywo. Znajdziesz w nim wskazówki, wypowiedzi ekspertów, przydatne lifehacki, a także informacje o niezbędnym sprzęcie. A to wszystko zaplanowane tak, by móc zacząć już teraz — od zera, z tym, co już masz!

Biznes online — czego potrzebujesz, by go rozwinąć?

Napisz w komentarzu, co Ci wyszło w quizie i jakie e-booki wybierzesz dla siebie?

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

1 Komentarz

  • e-book o SEO przeczytany bardzo się przydał 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *