biznes online - jak to zrobić technicznie

Przymierzasz się do prowadzenia biznesu online? Jesteś na początku drogi, jednak ciągle z tyłu głowy pojawia Ci się pytanie, jak to ogarnąć?  Już 26 listopada 0 20 zapraszam Cię na webinar: “Biznes online – jak to zrobić technicznie”, na którym przybliżę między innymi tworzenie kursów online, jak i webinarów. 

Biznes online – jak to zrobić technicznie?

Coraz więcej osób myśli o założeniu własnego biznesu online i zarabianie na swojej wiedzy, za pośrednictwem kursów online, czy webinarów. Jeśli jesteś specjalistą w danej dziedzinie i czujesz, że masz wiedzę i umiejętności, które są pożądane przez innych, to biznes online może być świetnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Fundamenty sprawnie działającego biznesu w sieci to między innymi webinary za pośrednictwem których dzielisz się wiedzą, budujesz zaangażowaną społeczność, a także promujesz swoją działalność. Kursy online to jeden z produktów, na których możesz świetnie zarabiać w internecie.

Na webinarze podzielę się z Tobą moim doświadczeniem w budowaniu biznesu online od strony technicznej. Tym samym dowiesz się, jakie kroki musisz podjąć, by ruszyć z webinarami, czy tworzeniem kursów online – niezależnie od tego, czy będą one w formie ebooka, czy video. Zapisz się już teraz na webinar, a także dołącz do wydarzenia, by nie przegapić żadnych aktualności.

Dlaczego warto?

Dbam, by moje webinary były prawdziwą pigułką wiedzy, bez zbędnego “pitupitu”! Tym samym przekazuję tylko niezbędne informacje, dzięki którym krok, po kroku zrealizujesz kolejne postanowienia. W tym przypadku po naszym spotkaniu bez problemu wyklikasz ustawienia swojego pierwszego webinaru, a także dowiesz się więcej na temat tworzenia kursów online – o stronie sprzedażowej, landing page, jak i wszystkich kwestiach technicznych, które nie są wcale tak straszne, jakby mogło Ci się wydawać!

Jakich informacji potrzebujesz?

Potrzebujesz konkretnych informacji dotyczących biznesu online od strony technicznej? Właśnie jestem na etapie przygotowywania webinaru, dlatego każda propozycja jest na wagę złota. Podziel się ze mną w komentarzu swoimi przemyśleniami i propozycjami. Dzięki temu przygotuje webinar, który rozwieje wątpliwości i pozwoli od razu ruszyć z dalszymi etapami rozkręcania biznesu online. To, co? Do dzieła!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

2 Komentarze

  • Ciekawy artykuł, na pewno będzie przydatny dla wielu osób!

  • Szkoda tylko, że nie ma pełnego przewodnika co gdzie wybrać, jak konfigurować, na co zwracać uwagę. Niestety na oglądanie webinarów obecnie nie mam czasu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *