Nie wiesz czy zlecić stworzenie strony WWW komuś, kto się na tym zna czy dasz radę stworzyć ją samodzielnie. W tym artykule znajdziesz podsumowanie obydwóch podejść. Wierzę, że pomoże Ci ono w podjęciu tej decyzji. 

Lepiej zlecić stworzenie strony WWW czy próbować samodzielnie?

 Zlecenie wykonania strony WWWSamodzielna Realizacja
Czego potrzebujesz?Pieniędzy, wizji i cierpliwościCzasu, wizji i cierpliwości
CzasTo zależy. I tak musisz poświęcić czas na kompletowanie materiałów oraz komunikację z wykonawcą. To też może zająć dużo czasu.Potrzebujesz więcej czasu, ale zdobywasz nowe umiejętności i łatwiej będzie Ci zarządzać stroną. Nie przeznaczasz czasu na komunikacje z wykonawcą.
Budżet> 2000 złok 400 zł
MotywacjaMotywacja jest potrzebna, bo musisz i tak dostarczyć materiały konieczne do stworzenia strony. Na przykład treści, zdjęcia i inne.Potrzebujesz trochę więcej motywacji, bo oprócz skompletowania materiałów musisz się także działać od 0 nad swoją stroną WWW.
UmiejętnościWiększością prac zajmie się wykonawca, jednak i tak warto się do niego odezwać z chociaż niewielką koncepcją wyglądu lub działania strony WWW. Potrzebujesz umiejętności poruszania się po Internecie, aby móc się zainspirować.Potrzebujesz umiejętności czytania ze zrozumieniem i poruszania się w miarę sprawnie po Internecie. Swoją własną stronę WWW na WordPressie jesteś w stanie stworzyć bez znajomości programowania.
AktualizacjeMusisz nauczyć się robić aktualizacje strony lub zatrudniać około 3 razy w roku kogoś, kto zrobi to za Ciebie.Twoja strona jest stworzona przez Ciebie, umiesz ją obsługiwać doskonale, aktualizacje nie będą dla Ciebie problemem.
Zarządzanie stronąPotrzebne jest dłuższe wdrożenie, aby poznać możliwości strony. Może być to czasochłonne.Tworzysz stronę od zera samodzielnie, więc łatwiej jest Ci nią w przyszłości zarządzać.
Strona WWWMożesz przekazać swoją koncepcję wykonawcy. Jeśli jest profesjonalistą to powinien sobie poradzić z wprowadzeniem jej w życie.Masz ogromny wpływ na wygląd, w końcu to Ty tutaj rządzisz. Możesz wykorzystać gotowe motywy graficzne i dostosować je do swoich potrzeb.
EfektJeśli wybierasz profesjonalnego wykonawcę to strona WWW idealnie podkreśla Ciebie i Twój biznes.Jeśli przyłożysz się do swoich prac to może nie być większej różnicy miedzy stroną WWW stworzoną samodzielnie a taką zleconą wykonawcy.

Co w takim razie wybrać?

To zależy. Warto podjąć tę decyzję świadomie, jeśli masz czas to może warto spróbować podejść do tematu samodzielnie. W tej chwili stworzenie strony WWW nie wymaga umiejętności programowania, wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem i obsługi komputera, a wszystko będziesz w stanie “wyklikać” według swoich potrzeb. Wtedy Twoim kosztem jest jedynie motyw WordPress oraz ewentualnie kurs online, w którym znajdziesz potrzebną wiedzę do tych działań.

Natomiast jeśli nie masz w ogóle czasu i wolisz zatrudniać fachowców niż uczyć się nowych umiejętności to lepiej dla Ciebie zlecić stworzenie strony WWW profesjonalistom. Warto tutaj poszukać takiego, który ma dobre referencje i jego projekty z portfolio pasowałyby do Twojej koncepcji.

Chcesz własną stronę WWW na WordPressie. To świetny krok, który może otworzyć przed Tobą wiele możliwości w świecie internetu. Mam dla Ciebie dwie propozycje, które mam nadzieję Cię zainteresują.

1. Współpraca z moimi kursantkami po mentoringu Freelancerka WordPressa:

Dzięki tej opcji możesz skorzystać z pomocy moich zaawansowanych kursantek, które ukończyły Akademię WordPressa i teraz działają jako Freelancerki WordPressa. Po złożeniu formularza zgłoszenia, przekażę im Twoje kontakty, a Ty będziesz miała szansę współpracować bezpośrednio z nimi. To świetna okazja, aby zapewnić sobie profesjonalne wykonanie strony i czerpać z ich doświadczenia, ale oczywiście, nie będę pośredniczyć w dalszych zlecaniach – wszelkie dogadanie się będziecie załatwiać między sobą.
Jeśli wybierzesz tę drogę, chciałabym poznać Twoją wizję strony. Jakie są Twoje cele związane z tym projektem? Jakie funkcjonalności chciałabyś zawrzeć na stronie? Czy masz jakiś określony budżet na stworzenie strony? Daj mi znać, a ja przekażę te informacje moim kursantkom! Wypełnij ten formularz, by przekazać szczegóły!
 

2. Dołącz do Interaktywnej Akademii WordPressa:

Jeśli natomiast interesuje Cię nauka WordPressa i samodzielne stworzenie swojej strony WWW, zapraszam do dołączenia do Interaktywnej Akademii WordPressa. Nabór do Akademii odbędzie się w dniach 20 sierpnia – 5 września, a jego celem jest nauczenie Cię od podstaw, jak wyklikać swoją stronę na platformie WordPress.
Nieważne czy jesteś początkującą, czy masz już pewne doświadczenie, akademia jest dla każdej kobiety, która pragnie zdobyć nowe umiejętności w świecie tworzenia stron WWW. Czy jesteś gotowa poświęcić czas i zaangażować się w naukę w tym okresie? Co najbardziej Cię interesuje w tworzeniu strony na WordPressie? Jeśli masz jakieś pytania lub obawy odnośnie kursu, proszę śmiało pytaj. Tutaj szczegóły dotyczące Akademii WordPressa 

Oczywiście, będę z Tobą przez cały proces, zapewniając wsparcie i odpowiedzi na Twoje pytania. Nasza akademia jest pełna zaangażowanych kobiet, które dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc i inspirację od innych kursantek. W tym naborze będzie 250 wolnych miejsc na pokładzie.

Nie ważne, którą drogę wybierzesz, jestem przekonana, że osiągniesz sukces w tworzeniu swojej strony WWW na WordPressie. Mam nadzieję, że wybierzesz tę opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom.

Poniżej przedstawiam sekcję Q&A, w której odpowiadam na najczęstsze pytania, które mogą pojawić się w związku z tworzeniem strony WWW na WordPressie.

 

Q: Jak długo potrwa proces tworzenia mojej strony WWW?
A: Czas tworzenia strony zależy od jej skomplikowania oraz liczby funkcji.
W przypadku współpracy z moimi kursantkami, czas wykonania będzie zależał od dogadania się z wybraną Freelancerką WordPressa. W Akademii WordPressa natomiast, czas tworzenia strony będzie uzależniony od Twojego tempa nauki. Ważne jest, abyś poświęciła odpowiednio czas i zaangażowanie w proces tworzenia, aby uzyskać oczekiwane rezultaty.

Q: Czy będę potrzebować jakiejkolwiek wiedzy technicznej przed dołączeniem do Akademii WordPressa?
A: Nie, nie wymagam żadnej wcześniejszej wiedzy technicznej. Kurs jest dostosowany do początkujących i przewiduje stopniowy wzrost umiejętności. Będziesz miała szansę nauczyć się wszystkiego od podstaw, dzięki czemu będziesz w stanie tworzyć swoją stronę krok po kroku.

Q: Czy dostanę wsparcie po zakończeniu kursu lub wykonania strony przez kursantki Akademii WordPressa?
A: Oczywiście! Nawet po zakończeniu kursu, nadal będę dostępna, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w razie potrzeby. Natomiast po wykonaniu strony WWW możesz się kontaktować ze swoją freelancerką.Chcemy, abyś czuła się wsparcie na każdym etapie swojej przygody z WordPressem.

Q: Ile kosztuje uczestnictwo w Akademii WordPressa lub współpraca z moimi kursantkami?
A: Koszty będą zależały od wybranej opcji. Dla Akademii WordPressa, dostępne będą różne pakiety, a szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej. Ceny zaczynają się od 399 zł. Co do współpracy z moimi kursantkami jako Freelancerkami WordPressa, koszty będą zależały od indywidualnych ustaleń z kursantką, z którą wybierzesz współpracować.

Q: Jakie są korzyści z nauki WordPressa i stworzenia własnej strony?
A: Nauka WordPressa pozwala na samodzielne tworzenie i zarządzanie stronami WWW, co może zaoszczędzić Ci pieniądze na zewnętrznych usługach. Oprócz tego, posiadanie własnej strony otwiera przed Tobą nowe możliwości biznesowe, promocję swoich pasji, umożliwia budowanie społeczności online i wiele innych korzyści, które wynikają z posiadania obecności w Internecie. Kto wie, może jak moje kursantki też będziesz chciała się przebranżowić w przyszłości, bo złapiesz bakcyla.

 
Q: Jakie są korzyści z powierzenia realizacji strony WWW Twoim kursantkom?
A: Przede wszystkim oszczędzisz czas na poszukiwaniu odpowiedniego wykonawcy strony WWW, znajdziesz sprawdzoną osobę. Powierzenie realizacji strony WWW freelancerce to opcja idealna dla zapracowanych osób, które wiedzą czego chcą, ale nie mają czasu lub chęci lub możliwości, aby wyklikać stronę WWW samodzielnie.

 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości, proszę śmiało pytaj! Chętnie Cię wesprę na każdym etapie Twojej drogi z WordPressem.

 

KONKURS!

Na zakończenie KONKURS. Pula nagród w konkursie to ponad 3000 zł. W tym konkursie możesz wygrać:

 1. Kurs WordPressa + kurs WooCommerce –  12 miesięcy + zestaw e-booków (wartość 1284 zł)
 2. Kurs WordPressa + kurs WooCommerce –  12 miesięcy (wartość 799 zł)
 3. Kurs WordPressa + kurs WooCommerce – 6 miesięcy (wartość 599 zł)
 4. Kurs WooCommerce – 6 miesięcy (wartość 499 zł)
 5. Kurs WordPressa – 6 miesięcy (wartość 399 zł)
 6. E-book “Bądź online” (wartość 59 zł)
 7. E-book “Bądź online” (wartość 59 zł)
 8. E-book “Bądź online” (wartość 59 zł)
 9. E-book “Bądź online” (wartość 59 zł)
 10. E-book “Bądź online” (wartość 59 zł)

Konkurs trwa od 8 do 10 sierpnia 2023 (do czwartku).

Wystarczy, że pod tym artykułem w komentarzu odpowiesz na pytanie konkursowe:

„Dlaczego to właśnie ja mam wygrać kurs WordPressa?”

Do 11 sierpnia ogłoszę wyniki tutaj w artykule oraz na fanpage’u Jestem Interaktywna – z nagrodzonymi osobami skontaktuję się także mailowo! Nagrodzone zostaną najciekawsze wypowiedzi!

Powodzenia!

UWAGA! KONKURS ZAKOŃCZONY! PONIŻEJ WYNIKI!

To nie było łatwe zadanie, aby z około 180 zgłoszeń znaleźć 10 najciekawszych. Dlatego mailowo do wyróżnionych osób prześlę dodatkowy prezent 50 zł zniżki na Interaktywną Akademię WordPressa. Dziękuję za udział w konkursie i ogromne Gratulacje dla zwyciężczyń!

1. miejsce – Ilona

Dlaczego ja?
Ja to wybór na 102!

Ola, Ola, Ola
Kolejnego strzela gola,
Piłka to niezłomna wola
I mentorki w kursie rola

Czy ja poznam dziś WordPressa?
Czy zanurzę się w sukcesach?
Czy poleci do mnie piłka?
(By ją złapać tylko chwilka)

Olu kopnij w moja http://www.stronę
Choć to zdaje się szalone,
Jestem bramką super Mega
Dobrze piszę, świetnie biegam

I najbardziej marzę w świecie
By zaistnieć w internecie
Olu! Niech Twa Akademia
Moje życie w piękne zmienia!
Precz wymówki, wątpliwości
Bagaż obaw, lęków, złości!
Piłka siłą uderzenia
Prowadzi do przeznaczenia,
Olu! Kopnij w Moją http://www.Stronę
Wybierz mnie – radosną Ilonę 😀

2. miejsce – Emilia

Zgłoszenie do konkursu;)

Była raz sobie pewna królewna
Grzeczna i miła
Siebie niepewna

Chciała we wszystkim każdemu dogodzić
Schować się w kącie
W drogę nie wchodzić

Gdy z sił opadała poznała wróżkę
Ubraną w turkus
Dzierżącą różdżkę

Wróżka wnet rzekła: „Jesteś ekspertką!”
I złowiła do paczki
Dziewczynę wędką

Królewna w kobietę się przemieniła
Uwierzyła w siebie
Marzenia spełniła

3. miejsce – Magda

Wingardium Leviosa!

Oli Gościniak konkurs wygrywam
i moja stronka lata w internetach💙
Opasłe tomy ksiąg z biblioteki Hogwartu nie muszę przeszukiwać,
bo Ola na mnie zmieniacz czasu założyła
i dzięki temu wszystko zmieniła,
ułatwiła i przyśpieszyła.
Nie straszne są mi przeróżne stwory-strony,
bo miłość zawsze wygrywa.
Jak Harry Potter z przyjaciółmi,
tak u Oli w paczce i ze wsparciem
Stwory kodu przemieniają się w przyjazne skrzaty,
bo miłość i dobro zawsze zwycięża💙💙💙

4. miejsce – Monika

Olu, Olu, bardzo się cieszę,
„Jestem Interaktywna” – choć w to nie wierzę.
Swoją pierwszą stronę z Twoją książką postawiłam,
Choć po drodze wiele razy zwątpiłam.
Od dawna porad udzielam znajomym,
Ale sama jestem ufoludkiem zielonym.
Porządny kurs przydałby mi się,
Żeby nową wiedzę zdobyć – OŁ JEE.
Na co dzień z dziećmi pracuję,
Tworząc strony się relaksuję.
Od ponad roku w planach mam sklepu zrobienie,
Ale w głowie siedzą małe lenie.
Więc Olu proszę pomóż mi je przepędzić,
bo samemu trudno je wypędzić.

5. miejsce – Magdalena

Ola Gościniak konkurs zaczyna,
W konkursie stoję pewnie, choć zdążyłam ledwie, 😉
WordPressa magię odkryję i piękniejszą stronę „uszyję”.
Stronę mam, lecz brakuje interaktywności i blasku,
A ja szukam profesjonalizmu, nie tylko poklasku.
Akademia to właśnie to, co pozwoli mi osiągnąć sukces z klasą.
To będzie wspaniała podróż, sprawdzoną „trasą”.
Finanse to mój świat, działam z zapałem i animacją,
Kurs WordPressa otworzy drzwi do działań z jeszcze większą kreacją.
Doradzam, edukuję, klientów poszukuję,
Zbuduję markę osobistą i wszystkich dotrenuję.
Tak więc daj mi szansę, bym zgłębiła tajemnice tego światka,
Dzięki Akademii będę jak Finansowa Akrobatka.
Z WordPressa korzyści płynąć będą strumieniem,
A ja się chętnie na dobrą współpracę wymienię. 

Pozdrawiam! 🙂

6. miejsce – Kasia

WOLNOŚĆ. To 7 liter zawiera wszystko, do czego pragnę dążyć w życiu. Moja nadrzędna wartość, którą rozumiem bardzo szeroko.

Jak łączy się z WordPressem? W dość nieoczywisty, ale piękny sposób.

Jedną z definicji wolności jest dla mnie możliwość pracowania na własnych zasadach. Z poszanowaniem granic moich i Klienta. Z miejsca, w którym naprawdę chcę być, a nie tylko mi się wydaje.

Nie chcę dostosowywać się do rzeczywistości, która mnie otacza. Chcę żyć tak, jak na to zasługuję. Czyli w pełni po swojemu.

Jako mama 3,5 letniej dziewczynki chcę jej pokazać, że kobiety mogą sięgać tak wysoko, jak tylko pragną.
Przebijać kolejne sufity.
Być niezależne i spełniać marzenia.
Chcę w niej pielęgnować pewność, że nia ma branży zarezerwowanej dla konkretnej płci.
Chcę ją nauczyć, że w każdej chwili możemy zmienić kierunek działania i robić to, co podpowiada nam serce.

Ukończyłam studia finansowe. Pracowałam w branży ponad 10 lat. Ponad 3 lata temu zerwałam z finansami i rozwijałam swoją markę artystyczną.
To, co poruszało moje serce najmocniej, to sam proces budowania marki i otwierania jej na świat.

Postanowiłam, że zrobię z tego użytek.

Chcę wspierać Kobiety, które właśnie rozpoczynają podróż ze swoimi biznesami w branżach kreatywnych i artystycznych.
Chcę zbudować dla nich miejsce w Sieci, które pozwoli im pokazać się Klientom.

Kończę aktualnie kurs identyfikacji wizualnej. Trochę podotykałam WordPressa, ale chcę więcej.

Kurs WordPressa to dla mnie kolejne drzwi do upragnionej wolności. Do robienia tego, na myśl o czym moje serducho bije mocniej.

Pokazania córce, że naprawdę może być kim chce, w każdej chwili zmienić trajektorię lotu.

A Partnerowi z czasem, umożliwić szukanie siebie, tak jak on umożliwia mi to teraz.

Na koniec sobie – zapewnienie wolności, której tak bardzo pragnę.

Nie lubię tracić czasu.
Gdybym nie była pewna w 100%, że w pełni wykorzystam umiejętności, które zdobędę podczas kursu WordPressa, nie napisałabym tak długiego i szczerego komentarza.

Jeśli dotrał_ś do końca, dziękuję! 🙂 Być może ktoś zainspiruje się i przebije sufit, który zbudował nad głową tak, jak ja chcę to zrobić teraz.

Wszystkiego spełnionego!
Kasia

7. miejsce – Zuzia

Olu!
Zaproś mnie do swojego Hogwartu!

 • Naucz jak wyczarować stronę 🪄
 • Zamień z internetowej ropuchy w ogarnięta księżniczkę, która sama sobie wyklika, co tylko sobie wymarzy 👸
 • Pokaż magiczną stronę królestwa internetów🧙
 • Pomóż poczuć się ekspertką i wyjść z trollowej jaskini w której ugrzęzłam po macierzyńskim (a nawet 3)🧌
 • Nałóż tiarę przydziału i…wybierz mnie 😁

Mam nadzieję, że wkrótce podeślesz Sowią pocztą zaproszenie do Twojej szkoły..dla mnie to co robisz, to prawdziwa MAGIA🧞‍♀️

8. miejsce – Marta

Dlaczego to ja powinnam wygrać kurs WordPressa? 🙋‍♀️ Jest kilka powodów:
✨Powód nr #1: Pasja i zaangażowanie
Od dłuższego czasu interesuję się tworzeniem stron internetowych i rozwijaniem swoich umiejętności w dziedzinie web developmentu. Wygranie tego kursu pozwoliłoby mi jeszcze bardziej się w to zagłębić i stać się EKSPERTKĄ w tworzeniu stron opartych na WordPressie.
✨Powód nr #2: Kreatywność
Mam wiele pomysłów na unikalne i atrakcyjne projekty stron WWW. Kurs WordPressa pozwoliłby mi w pełni wykorzystać moją kreatywność i przekształcić ją w funkcjonalne witryny.
✨Powód nr #3: Rozwój osobisty zawodowy
Wierzę, że nauka to proces ciągły, który prowadzi do osobistego rozwoju. Wygranie kursu WordPressa byłoby dla mnie ogromną szansą na zdobycie nowych umiejętności, które mogą mieć wpływ na moją karierę zawodową i rozwój osobisty.
✨Powód nr #4: Zdobycie nowych umiejętności
Posiadanie umiejętności w zakresie WordPressa ma ogromne zastosowanie w dzisiejszym cyfrowym świecie. Nie tylko mogłabym tworzyć strony dla siebie, ale także dla innych, co pomagałoby im w osiągnięciu swoich celów online.
✨Powód nr #5: Rozwinięcie mojej działalności
Jestem przekonana, że kurs WordPressa, pozwoliłby mi w zwiększeniu zakresu działań mojej firmy, zarobków, a w konsekwencji moja firma rozwinęłaby się i mogłabym inwestować w nią więcej środków.

9. miejsce – Asia

👀 5 lat temu nie wiedziałam co to jest HTML.
👀 5 lat temu nie sądziłam, że będę zarabiać na mojej wiedzy i tworzyć biznes online.
👀 5 lat temu nawet nie śniłam o napisaniu własnego ebooka.

✅ Dzisiaj mam kilkanaście stron zbudowanych na WordPressie w swoim portfolio, tworzę społeczność wzajemnie wspierającą się i jestem w trakcie pisania ebooka o “Spełnianiu marzeń bez ograniczeń!” ❤️

👉🏻 Nasze cele zmieniają się, ale wiedza zostaje. Szczególnie ta, która jest przyswajana jako świetna zajawka. 🔥

📌 Akademia WordPressa da mi możliwość stworzenia jeszcze bardziej profesjonalnej strony, która pomoże mi w budowaniu autorytetu eksperta w oswajaniu niepełnosprawności, pozycjonowania się w Google i docieraniu do nowych odbiorców. 🆕

A nowi odbiorcy to nowe możliwości dzielenia się energią do budowania pewności siebie pacjentek po operacjach czy rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. 👨‍👩‍👧‍👦

Do zobaczenia na pokładzie Akademii! 👋🏻

10. miejsce – Patrycja

Dlaczego wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa bym miała?
Żebym ekspertką w Internecie w końcu została. I informacjami o swojej eksperckości wszystkich w sieci obrzucała. 😉 Swoimi produktami w własnym sklepie czarowała i na tym dobrze zarabiała.

Żebym piękną stronę miała i z zamkniętymi oczami ją “pykała”. 😉 Byś ze rękę mnie przez meandry wordpresa przedzierała i tajemnicze rzeczy jak w Hogwart-dzie w nim objaśniała.

Bo choć WordPress jest miły i przyjazny, to wiedzieć o nim trzeba wiele, a któż inny jest w tym najlepszą ekspertką drodzy przyjaciele?
Ola Gościniak, gościówa jak ta lala, pokazuje wszystkim, że mając dobrze przygotowaną stronę będziesz w Internecie rozrywana. 😀

NAGRODA DODATKOWA (E-book Bądź online) – Olga

Hej Ola! 🙂
Ja trochę inaczej: https://youtu.be/IBleqwAuBc8

Pozdrawiam ciepło!
Olga

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

181 Komentarze

 • Będę próbowała sama przenieść bloga na WordPressa, ale gwarantuję Tobie Ola – w razie problemów walę do Ciebie drzwiami i oknami ;).

 • Korzystanie z gotowych platform i szablonów daje duży wybór, ale jednak jest to wybór z przygotowanych przykładów. Problem zaczyna się, gdy dokładnie wiemy czego chcemy, ale nie umiemy tego zrobić. Dobrym podejściem jest rozpoczęcie swojej przygody ze stronami od darmowych gotowców, a potem jak wyklaruje się nam wizja to zlecamy to profesjonaliście.

  • Nawet profesjonaliści korzystają w ogromnej większości z gotowych szablonów, przygotowanie strony “od zera” to raczej nie domena WordPressa. A gdy wiemy dokładnie czego chcemy, to znajdujemy odpowiedni szablon i go modyfikujemy do własnych potrzeb. A szablonów jest tyle, że w sumie największy problem to właśnie jego wybór.

 • Aż 1500 za stronę? Mój Boże, przecież to wysokość pensji większości ludzi…

 • 1500 to minimum, aby dobrze zaprojektować strukturę witryny potrzeba analizy SEO. @Introwertyczka:disqus sprawdź ile kosztuje sam audycik SEO, to wtedy zrozumiesz dlaczego taka cena a nie inna 🙂

 • Nie mam 20 lat, ale mam 40-letnie doświadczenie w wielu dziedzinach. Mam apetyt na życie, ale brakuje mi finansowych możliwości, więc muszę próbować wszystkiego. Teraz chcę sobie i światu udowodnić, że życie zaczyna się po 50-tce, a najlepiej po dwóch i wiek nie powinien decydować o przydatności człowieka do użytku społecznego. Jestem gotowa rozpocząć budowę swojej strony z dodatkami jeśli Ktoś pomoże mi odbić się od dna. Wiem, że inni sa bardziej godni do zdobywania nagród, ale jak nie spróbuję, to skąd będę wiedziała, że miałam szansę i zmarnowałam ją, bo nie podjęłam rzuconej rękawicy w odpowiednim czasie. Dlaczego ja?? A dlaczego nie ja!!! – brzmi moja odpowiedź. Joanna M.

 • Bardzo zależy mi na niezależności. Na możliwości zarabiania pieniędzy w domu i bycie samej swoim szefem. Bardzo brakuje mi pewności siebie. Od trzech miesięcy próbuje wystartować z biznesem online. Dużo czasu zajęło mi upewnienie się w tym że czas teraz postawić na własny rozwój i wyjście z pieluch. Stworzenie własnej strony www i sklepu w którym będę mogła sprzedawać swoje rękodzieło jest moim obecnym głównym celem. Staram się nie poddawać pomimo tego że troje dzieci i mąż który uważa moją pracę za nie poważną wcale mi tego nie ułatwia. Wygrana w konkursie przybliżyłaby mnie na pewno w dużym stopniu do osiągnięcia mojego celu 🙂

 • Olu, to ja jak w Shreku- wybierz mnie! Wybierz mnie! A tak na serio- zaczynałam już kilka razy tworzyć własną www- ale „utykałam” i … podawałam się 🥲 Myśle, ze z Twoją pomocą i kursem- dam radę💪👌 Do odważnych świat należy. Zabierzemy się za ro razem?💚 Pozdrawiam serdecznie , Agata

 • Mam już pięknie rozwinięte konto na instagramie @chemiazdrowa

  Próbuje teraz stworzyć stronę internetową i rozwijać się dalej. Wierzę w moc manifestowania i przyciągania tego czego się chce. Kurs pomoze mi pójść dalej i rozwinąć skrzydła. Szukałam czegoś podobnego już od jakiegoś czasu i dzisiaj zobaczyłam maila od Ciebie. Przypadek? 🙂

 • Dlaczego chciałabym wygrać kurs? Bo jestem tragiczną, zieloną nogą ze wszystkiego co jest związane z przestrzenią online. Nie wiem jak zacząć, jak mam się tego uczyć a dodatkowo jest to dla mnie mało porywające i marzę, żeby ktoś to odczarował. Mam opory, zwyczajnie nie wierzę że byłabym w stanie się tego nauczyć. Niech stanie się cud 😀

 • Dzień dobry, Pani Olu. Właśnie straciłam pracę i jestem w trakcie poszukiwania swojej drogi. Obserwuję Pani stronę od dawna, ale przyznam, że wciąż brakuje mi funduszy na zakup kursu. Wciąż inwestuję w rozwój moich dzieci. Wygrana w konkursie sprawiłaby mi wielką radość i ułatwiłaby mi start z własną działalnością gospodarczą. Życzę miłego dnia 🙂

 • Dzięki udziałowi w Konfie dołączyłam do Interaktywnej Paczki w czerwcu, dzięki Interaktywnej Paczce, wsparciu od Dziewczyn oraz nieustannej inspiracji od Ciebie, Olu – 5 dni temu założyłam firmę. Płynę na fali motywacji i działania. Akademia WordPressa pozwoliłaby mi jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła, zaoszczędzić koszty, które na początku działalności są szczególnie ważne i wzmocnić swoją pozycję i marketing samodzielnie zarządzając swoją stroną.

 • Od paru lat prowadzę na facebooku bloga o jodze dla dzieci- Joga Małych Stópek. Moim marzeniem jest posiadanie strony internetowej, którą sama sobie stworzę.

 • Marzę o założeniu własnego internetowego biznesu, ten biznes ma łączyć ludzi, ma nieść i dawać dobro, wartość, budzić i rozwijać świadomość i samoświadomość u ludzi, ma kierować ich do wewnętrznego wymiaru w Sobie – przestrzeni Serca – aby tam zacząć wszelkie porządki, zmiany i odbudowę poczucia własnej wartości i ważności….
  Niestety ogrom wiadomości i rad dookoła oraz własne lęki i brak wytrwałości spowodowały, że stoję od paru lat w miejscu… Czuję, że dołączenie do Akademii bardzo mi mnie wsparło i mi pomogło, aby dokończyć zaczętą w zeszłym roku strony na WordPress plus wyklikanie swojego sklepu internetowego jak również poznanie fantastycznych osób oraz cudowne współprace! Ponieważ moje motto życiowe brzmi: Uskrzydlamy 🦋 nie podcinamy, wspieramy🤲 nie dołujemy!

 • Jestem totalnie zielona jesli chodzi o poruszanie sie w sieci czy w swiecie biznesu .Jest to dla mnie czarna magia.Mam 54 lata.Po 23 Latach malzenstwa z osoba ktora mnie niszczyla I kontrolowala a Ja nie umialam sie przeciwstawic temu bo to nie jest latwo uwolnic sie gdy nie umie sie przerwac lancucha kontroli.Ciezka praca nad soba udalo mi sie to.Jestem wolna.Zarabiam.Jedtem niezalezna Pracuje po 70 h tygodniowo.Chcialabym zaczac cos nowego.Nie chce juz pracowac jak niewolnik.Szukam pomyslu nasiebie.Potrzebuje swiatelka oswiaty.Pokazania wszystkiego od tzw zera .Dlatego uwazam,ze zasluguje na to by wygrac nagrode w tym konkursie.Dziekuje.Pozdrawiam

 • Cześć Ola, dlaczego ja powinnam wygrać dostęp do Akademii? Jestem wirtualną asystentką. Staram się od dłuższego czasu odejść od pracy na godziny i zdobyć jakaś specjalizację konkret, żeby więcej zarabiać w tym samym czasie. Mam ograniczony czas na pracę (małe dziecko ciągle chore w domu;)) dlatego pracuję nad specjalizacją. Znam już trochę WordPress, ale muszę usystematyzować swoją wiedzę tak solidnie, żeby z czystym sumieniem móc oferować usługi robienia stron www dla klientów. Przyznam, że Akademia byłaby dla mnie sporym wydatkiem, dlatego wspaniałe byłoby wygrać dostęp do niej! Jednak jest tu pewnie masa dziewczyn w podobnej sytuacji więc pewnie niczym oryginalnym się nie wyróżniam 😜 🌞

 • Dosłownie wczoraj obmyśliłam sobie, po 12 latach podróży po świecie i po Polsce, że w końcu założę bloga. Twój konkurs spada mi z nieba 🤩 Chcę się dzielić z innymi wszystkim tym, czego sama nie wiedziałam przed wyjazdem, np. że Santok to ukryta perełka na polskiej mapie, ale nie ma zupełnie zaplecza gastro, a najlepsze banh mi w Wietnamie zjecie w Hoi An.

 • Dlaczego to ja mam wygrać konkurs? Pierwsza odpowiedź jaka się nasuwa to dlaczego nie! 😄 Ale tak serio to chciał bym wygrać, ponieważ wiedza nabyta w Akademii pomogła by mi w moim biznesie online, który chciała bym otworzyć. Dzięki ukończeniu akademia mogła bym poszerzyć swoje usługi, bądź zostać specjalistką w tej dziedzinie, jako wirtualna asystentka. Wygrana bardzo by mi pomogła. Będę przeszcześliwa, jeśli uda mi się wygrać chociaż e-booka. Życzę powodzenia również pozostałym uczestnikom i trzymam kciuki 🤞.

 • Chcę wykonywać pracę z każdego miejsca w którym będę się znajdować, co pomoże mi jednocześnie podróżować i zarabiać 😉 może to niezbyt wyszukana odpowiedź, ale podstawy tworzenia prostych stron opanowałam własnymi siłami, więc chciałabym dojść do poziomu w którym WordPress mnie nie zaskoczy 😉

 • WOLNOŚĆ. To 7 liter zawiera wszystko, do czego pragnę dążyć w życiu. Moja nadrzędna wartość, którą rozumiem bardzo szeroko.

  Jak łączy się z WordPressem? W dość nieoczywisty, ale piękny sposób.

  Jedną z definicji wolności jest dla mnie możliwość pracowania na własnych zasadach. Z poszanowaniem granic moich i Klienta. Z miejsca, w którym naprawdę chcę być, a nie tylko mi się wydaje.

  Nie chcę dostosowywać się do rzeczywistości, która mnie otacza. Chcę żyć tak, jak na to zasługuję. Czyli w pełni po swojemu.

  Jako mama 3,5 letniej dziewczynki chcę jej pokazać, że kobiety mogą sięgać tak wysoko, jak tylko pragną.
  Przebijać kolejne sufity.
  Być niezależne i spełniać marzenia.
  Chcę w niej pielęgnować pewność, że nia ma branży zarezerwowanej dla konkretnej płci.
  Chcę ją nauczyć, że w każdej chwili możemy zmienić kierunek działania i robić to, co podpowiada nam serce.

  Ukończyłam studia finansowe. Pracowałam w branży ponad 10 lat. Ponad 3 lata temu zerwałam z finansami i rozwijałam swoją markę artystyczną.
  To, co poruszało moje serce najmocniej, to sam proces budowania marki i otwierania jej na świat.

  Postanowiłam, że zrobię z tego użytek.

  Chcę wspierać Kobiety, które właśnie rozpoczynają podróż ze swoimi biznesami w branżach kreatywnych i artystycznych.
  Chcę zbudować dla nich miejsce w Sieci, które pozwoli im pokazać się Klientom.

  Kończę aktualnie kurs identyfikacji wizualnej. Trochę podotykałam WordPressa, ale chcę więcej.

  Kurs WordPressa to dla mnie kolejne drzwi do upragnionej wolności. Do robienia tego, na myśl o czym moje serducho bije mocniej.

  Pokazania córce, że naprawdę może być kim chce, w każdej chwili zmienić trajektorię lotu.

  A Partnerowi z czasem, umożliwić szukanie siebie, tak jak on umożliwia mi to teraz.

  Na koniec sobie – zapewnienie wolności, której tak bardzo pragnę.

  Nie lubię tracić czasu.
  Gdybym nie była pewna w 100%, że w pełni wykorzystam umiejętności, które zdobędę podczas kursu WordPressa, nie napisałabym tak długiego i szczerego komentarza.

  Jeśli dotrał_ś do końca, dziękuję! 🙂 Być może ktoś zainspiruje się i przebije sufit, który zbudował nad głową tak, jak ja chcę to zrobić teraz.

  Wszystkiego spełnionego!
  Kasia

 • Chwytam w locie szkolenie z akademii Interaktywnej paczki, bardzo chcę rozwijać swój biznes on line, uczę sie ile tylko mogę, zrobiłam wielki postęp od początku tego roku, ale zdecydowanie potrzebne mi szkolenia techniczne. Działam, bo tylko aktywność rodzi produktywność.

 • Dlaczego ja? Bo mam ogromną pasję i chęć do tworzenia stron internetowych. Równocześnie rozwijam swoje umiejętności w temacie Social Mediów, bo chciałabym się tym zajmować. Moje zainteresowanie tą dziedziną towarzyszy mi od dłuższego czasu, i jestem przekonana, że zdobyte wiedza pozwoli mi na tworzenie profesjonalnych i estetycznych stron, które spełnią oczekiwania klientów.
  Ola, Twój kurs WordPressa pozwoli mi na rozwój, którego potrzebuję, a później na pełną kontrolę nad treściami i designem witryn, a także na rozwijanie się w kierunku samodzielnego projektowania i kreowania SM dla klientów. Dlatego wierzę, że to właśnie ja powinnam wygrać Twój kurs WordPressa. Trzymam kciuki za samą siebie 😉

 • Dlaczego ja powinnam zgarnąć wejściówkę do akademii?
  Dlatego, że jestem totalnie zielona w tym temacie. Jestem mamą, która nie chce wracać do pracy poza domem, bo mam pomysł na swoje, bo tworzę i rozwijam swoją pasję. Sprzedaję swoje rękodzieło tylko pocztą pantoflową a bardzo pragnę przenieść się na wyższy poziom. Z wykształcenia jestem ichtiologiem jednak chcę zmienić totalnie kierunek swojej kariery, chce wziąć ją w swoje ręce, nie czekać na to co przyniesie los.

 • Gdy tak odwlekałam pewne rzeczy… świat dał mi szanse na nadrobienie pewnych zaległości…
  tak człowiek narzekał, nie mam strony www i czasu…aż nagle dzieje się wypadek… złamanie prawej ręki… zaczynasz kminić…dlaczego ja i teraz…popadasz w chwilową stagnację…co mam robić gdy, nie mogę fotografować przez kolejne 2-3 miesiące…załamka…ale chwila, moment… mam czas na nadrobienie albumów…porządek na dyskach…nauka marketingu ……..iiiiii…….czas na stronę www.
  Albumy już kończę, dyski niewiele już czasu potrzebują ..eh.hmmm….koniec wymówek…lewą ręką też da się zrobić stronę internetową, ale z pomocą kursu WordPressa czuje, że to będzie supermoc +100 do skilli i turbo-ułatwenie 🙂 Pozdrawiam Ciepło !!!!

 • Własna strona internetowa jak i możliwości edycji to niezależność jak i podstawa w biznesie. Jestem fotografem który od roku przeniósł swój biznes do innego miasta, co spowodowało budowanie go od prawie początku. Konieczność doszkolenia się w we wszystkich branżach pobocznych (głównie marketingowych) stał się moim głównym priorytetem, aby zaistnieć na nowym rynku. Technologia idzie jednak szybko do przodu, konkurencja jest już długo na rynku, co powoduje że posiadanie dobrej strony internetowej, mimo social mediów jest kluczem do sukcesu. Ludzie najpierw googlują a potem sprawdzają instagrama :). Kurs bardzo ułatwiłby mi dostarczenie niezbędnej wiedzy i oszczędził przedzieranie się przez meandry ogólnikowej wiedzy, która jest dostępna w internecie.
  Trzeba być optymistycznie nastawionym i przyciągać dobre rzeczy 😀 więc trzymam za siebie kciuki!

 • Dlaczego właśnie ja? Bo to między innymi dzięki Tobie zaczęłam działać i tworzyć, zwlekanie w końcu przerodziło się w działanie, a to co mnie cały czas blokuje, to przekonania, że nie jestem dość dobra aby działać…. mimo mojej ogromnej wiedzy to właśnie Ty wyważyłaś te deski z okien 😉

 • Jako Video Maker z pasją do opowiadania wizualnych historii, moja strona powinna być moją wizytówką w sieci, a dostęp do kursu WordPressa pomoże mi to osiągnąć.

  Nie jestem osobą, która tylko obejrzy lub przeczyta kurs, by później o nim zapomnieć. Oto, dlaczego:

  1. Kursy to dla mnie nie tylko materiał do przyswojenia, ale wyzwanie do wdrożenia. Uczę się, a następnie wdrażam wiedzę w życie, a w przypadku WordPressa, to oznacza ulepszanie i rozwijanie mojej strony w czasie rzeczywistym 🙂

  2. Nie tkwię w teorii. Wszystkie nowe umiejętności, które zdobywam, staram się natychmiast wykorzystać w praktyce. Chcę, aby moja strona była żywym przykładem tego, jak efektywnie korzystam z nowych informacji.

  3. Nie poznaję tylko powierzchownie. Wdrażam nowe techniki, narzędzia i pomysły w codzienną pracę. To oznacza, że zdobywam doświadczenie i trwałe efekty.

  5. Jeśli dostanę dostęp do Akademii WordPressa, nie tylko nauczę się nowych rzeczy, ale również zmodyfikuję i doszlifuję moją stronę, by stała się efektywnym narzędziem wizualnej komunikacji.

  Jestem osobą, która naprawdę potrafi wykorzystać możliwości edukacyjne 🙂

 • Zgłoszenie do konkursu;)

  Była raz sobie pewna królewna
  Grzeczna i miła
  Siebie niepewna

  Chciała we wszystkim każdemu dogodzić
  Schować się w kącie
  W drogę nie wchodzić

  Gdy z sił opadała poznała wróżkę
  Ubraną w turkus
  Dzierżącą różdżkę

  Wróżka wnet rzekła: „Jesteś ekspertką!”
  I złowiła do paczki
  Dziewczynę wędką

  Królewna w kobietę się przemieniła
  Uwierzyła w siebie
  Marzenia spełniła

 • Dlaczego ja? Ponieważ JESTEM EKSPERTKĄ! 🙂 A ekspertki cały czas się rozwijają i poszerzają swoje kompetencje. Poza tym moja strona internetowa prosi się o uwagę już od paru dobrych miesięcy, więc ten kurs pomógłby mi ją wreszcie ogarnąć 😀

 • „Dlaczego to właśnie ja mam wygrać kurs WordPressa?”
  Ponieważ parę lat temu, już raz z pomocą książki Oli postawiłam stronę wraz ze sklepem na WordPressie – uwierzyłam, że jest to możliwe! Po paru latach postanowiłam zmienić branżę, sklep zamknęłam, a książkę dawno puściłam w świat.
  Tamto doświadczenie prowadzenia małego biznesu i zarządzania stroną było bardzo cenne, jednak dopiero teraz działam w obszarze, który czuję, że od zawsze był moim powołaniem, ale z poprzedniej pracy nad stroną niewiele już pamietam – nadszedł czas na zrobienie strony od podstaw by jeszcze sprawniej działać w obecnej branży i jestem pewna, że z tym kursem wszystko pójdzie jak po maśle 😃

 • Wreszcie czuję, że to co robię ma sens: dla mnie, dla innych i świata.
  Tworzę graficzne notatki wizualne i mapy myśli dla biznesu. Mnie bardzo pomagają w nauce, przypominaniu i pozwalają na to, abym mogła szybciej odświeżyć danych materiał. Dzięki nim też się komunikuję i jak każdy bo “1 obraz jest więcej wart niż tysiąc słów”).

  Wiem, że jest więcej takich osób, które myślą podobnie i rozumieją mój punkt widzenia. Aby dotrzeć do nich z moimi usługami brakuje mi jednej rzeczy – strony internetowej. Miałam pomysł, aby zlecić zrobienie takiej strony, ale ceny są bardzo wysokie :/ lubię się uczyć i stawiać sobie wyzwania, dlatego chcę stworzyć własną stronę, którą będę mogła dopasowywać do swoich potrzeb w dowolnym momencie. Myślę, że z Twoją pomocą i dużą dyscypliną, zrobię to i stworzę piękne dzieło, jak moje graficzne rysunki 🙂

  Życzę wszystkiego dobrego i CUDownego dnia!

  PS coś małego ode mnie pod tym linkiem: https://bit.ly/JesteśCUDem

 • Hej ! A dlaczego nie ja? Czas wziąć się w garść i ruszyć …. tyłek do przodu !:-) Jestem mamą trójki fajnych maluchów i żoną wspierającego, fajnego męża czas zacząć być fajną dla siebie bo to wszystkim wyjdzie na dobre! Czuję, że nie chcę za pół roku wracać do etatowej pracy, ale jednak trochę za mało mam zleceń, żeby to było komfortowe. Mam nowy pomysł na siebie – dzieci dały mi motywację do zawężenia swojej działalności – chcę tworzyć kreatywne pokoje dla maluchów. Na pierwszy ogień pokój mojego małego strażaka ( 5 lat za miesiąc więc prezent na urodziny to zmiana jego pokoju w pokój strażaka – oczywiście mam już też pomysł na pokój dla młodszych dziewczynek, i takich pomysłów mam sporo – trzeba je tylko dobrze pokazać i wierzę że tym razem się uda. Będę szczęśliwą mamą, która będzie sprawiać radość innym dzieciom odmieniając ich pokoiki. ( szybki szkic dla męża żeby skumał mój pomysł na metamorfozę wrzucam tutaj : https://impress.pcon-solutions.com/?embed=https%3A%2F%2Fwww.dropbox.com%2Fs%2Fsv4ek6ol4xq4x40%2Fpokoj%2520wojtek~wizkaok1.jpg%3Fdl%3D0&fbclid=IwAR2ZqAo-nHn7TkNfv56K2iNJrCj58TkhbaivOQx91x4K7peMmv4R29at1sk

 • Wierzę, że ten kurs da mi szansę udowodnienia sobie i innym, że jestem zdolna do sukcesu. Pomimo tego, że wszyscy dookoła tylko odradzają i mówią: “Nie dasz rady”, “Daj sobie spokój”, “Na waciki może tak zarobisz”, teraz pozostaję milcząca. Jednak po przeczytaniu Twojej książki dowiedziałam się, że są dwa wyjścia – uda się albo nie. Jeśli się uda, to fantastycznie! Jeśli nie, przynajmniej będę miała satysfakcję, że spróbowałam. Stworzenie profesjonalnej strony internetowej przedstawiającej moją ofertę sprzedażową sprawiłoby, że poczułabym wielką dumę z siebie. Wierzę, że jestem w stanie zdobyć nowe umiejętności, które umożliwią mi osiągnięcie tego celu.

 • Pochodzę z małego miasta, gdzie jedyna perspektywa pracy to sklep spożywczy. Pomimo wyjechania na studia do większym miasta i pozostania tam po studiach. Pracę, jakie podejmowałam nie były dobrze płatne. Nie miałam planu na siebie i „wegetowałam przez kilka lat” (myślę, że nie jestem jedyna, która się z tym zmaga). Od półtora roku obcerowałam różne wirtualne asystentki i stwierdziłam, że chce być jedną z nich. Powoli uczę się nowych rzeczy, które sprawiają mi radość. Chciałabym być bardziej techniczna, ale jeszcze nie do końca wiem, jak się za to zabrać, więc pomyślalałam, że kurs WordPressa to idealna szansa dla mnie! Chciałabym swoją wiedzą pomagać innym szczególnie mojej mamie, która po 50tce straciła pracę, a ja bym chciała założyć jej sklep internetowy, bo rękodzieło jej idzie super. Albo mojej cioci, która prowadzi swój biznes od wielu lat, ale nie ma strony internetowej. Pomimo że to dopiero wąskie grono, chciałabym, żeby szansa, jaką bym dostała, mogła pomóc wielu osób, bo nie zawsze chodzi o pieniądze 🙂 Dlatego, nie ważne, z jakiego miejsca zaczynasz, ważne co możesz jeszcze zrobić dla swojego rozwoju, a przy tym jeszcze pomóc osobom, które tego potrzebują. 🙂

 • Ostatnio zobaczyłam rolkę na IG ze zdaniem Antony’ego Hopkinsa “Musisz w siebie wierzyć. A jeśli nie wierzysz, zagraj w grę i udawaj że wierzysz” 😉 I to jest totalnie o mnie. Gram w grę że wierzę. Że po trzech latach prowadzenia podcastu jest jeszcze szansa że się rozhula. Że po urlopie macierzyńskim będę mogła zacząć własną działalność. Że to co robię w internecie znajdzie w końcu odbiorców. Wiesz, ostatnio przestaję wierzyć…. Ale gram w grę. Dlatego biorę udział w tym konkursie. Udaję że wierzę. Ze ja tez wreszcie postawię swoją strone. I swój sklep. I działam dalej. Krok po kroku. Mimo wszystko 🙂 Nie wiem czy to dobry plan. Ale wiem jaki inny mam do wyboru. I ten mi się bardziej podoba.

 • Wraz z narzweczonym planujemy ślub, a do tego przydadzą nam się dodatkowe fundusze. Pracujemy nad stronami na wielu klientów, więc czas wziąć sprawy w swoje ręce i dodatkowo zarobić na nasz ślub 🙂

 • Wraz z narzweczonym planujemy ślub, a do tego przydadzą nam się dodatkowe fundusze. Pracujemy nad stronami na wielu klientów, więc czas wziąć sprawy w swoje ręce i dodatkowo zarobić na najważniejsze wydarzenie, które przed nami 🙂

 • Dlaczego to ja zasługuję by wygrać? No właśnie dlatego, że uczę się wierzyć właśnie w to, że zasługuję na dobre rzeczy, a przyznam, że to wcale nie takie łatwe 😅 Jestem Mamą sześciolatka, która utknęła w jednym puncie i brak wiary w siebie nie pozowlił mi ruszyć dalej, choć tak bardzo chcę zacząć żyć od nowa. Wiem, że z wygranej zrobiłabym dobry użytek! Tworzenie stron www sprawia mi wiele radości, pozwala mi rozwijać się i przekuć swoją kreatywność, wiedzę i odrobinę artystycznej duszy w coś namacalnego. Do tej pory strony robiłam tylko dla siebie (i przeważnie ma tym kończyłam) i choć byłam z nich dumna, to brak wiary w siebie, swoje umiejętności i kompetencje hamował mnie przed rozpoczęciem tworzenia dla innych – nawet kiedy pojawiały się zainteresowane osoby. Podsumowując, dlaczego ja? Bo wiem, że wykorzystam nagrodę w 100%, potraktuję ją poważnie i wprowadzę realne działania – a mając takie zaplecze jak szkolenie od Olgi, nie mam prawa mieć żadnych obiekcji co do swoich kompetencji i śmiało mogę zacząć podbijać internety swoimi małymi, WordPress’owymi dziełami ☺️

 • Dlaczego to ja powinnam wygrać kurs WordPressa? Od 6 lat jestem copywriterem/dziennikarzem-freelancerem. Codziennie wspieram moich klientów w tekstowym budowaniu ich wizerunku w sieci. A ja sama? Nie robię w tym kierunku nic. Wymówką jest ciągle brak strony www. A wiem, że przy wsparciu merytorycznym Oli, będę w stanie postawić ją sama. Do tego oczywiście blog, który byłby miejscem moich przemyśleń a przy okazji prezentacją mojego warsztatu. Myślę, że wrzesień jest dobrym momentem, aby zacząć nad tym wszystkim pracować, prawda? Jedyne, czego potrzebuje, to wysokiej jakości kurs z WP. Ale ten mam zapewniony u Oli, prawda? 😉

 • Własną działalność prowadzę od 2019 roku, ale cały czas pozostaję w ukryciu. W czerwcu brałam udział w konferencji online, dołączyłam do Paczki i – pełna motywacji do ruszenia ze swoim miejscem w sieci – kupiłam książkę „Bądź online”, wykupiłam domenę oraz hosting. I chociaż z książki Oli nauczyłam się sporo rzeczy, to i tak ciągle zwlekam z działaniem, ponieważ czuję się niekompetentna i paraliżuje mnie strach przed porażką. Znam siebie doskonale i wiem, że najbardziej potrafią mnie zmotywować wyzwania i kursy z narzuconym planem działania i określonym deadline’em. Nie chcę zmarnować kolejnego roku 😔.

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?
  Przedstawiam całą moją listę “bo…”

  – Dostęp do Akademii WordPressa oraz znajomość WooCommerce pomoże mi w zdobyciu twardych umiejętności, które tak bardzo są mi teraz potrzebne
  – dołoży dużą cegiełkę do tego, żebym w końcu mogła żyć i pracować na swoich zasadach, tak jak tego pragnę i potrzebuję
  – nie będę miała więcej wymówek, że stoję w miejscu, bo nie umiem, bo nie jestem wystarczająco dobra…
  – znajomość WP da mi doskonałe podwaliny pod to, co chcę budować (a mam pomysł, wizję i plan, których wciąż nie jestem w stanie wcielić w życie, gdyż ciągle mnie coś blokuje)
  – znalazłam w końcu w sobie energię, żeby działać, a nie zwlekać i bardzo chcę tę energię spożytkować na naukę czegoś przydatnego i przyszłościowego, co będzie dla mnie jednocześnie trampoliną dla dalszych działań
  – idę po wolność i niezależność a znajomość WordPressa i WooCommerce może być moim orężem i tajną bronią 🙂
  – wydaje mi się, że mamy szanse polubić się z WordPressem i że dzięki naszej współpracy mogłabym jeszcze poczuć, że lubię to co robię!

  Ale również, bo:

  – bo… całe swoje zawodowe życie ogarniałam ludziom biznesy, wypruwając sobie żyły i zapominając totalnie o sobie (tak rodzice wychowali, że jak szef coś powie, to jest święte i trzeba harować do upadłego. Chcę uczyć swoją córkę, czegoś odwrotnego).
  – bo… totalnie trudny i traumatyczny początek mojego macierzyństwa (późnego dość) wywrócił moje życie (nie tylko zawodowe) do góry nogami. Zamknął mi wiele drzwi i jakoś tak nie chce otworzyć żadnych nowych. Ale dał mi również super prezent: możliwość ułożenia wszystkiego od nowa i spojrzenia na życie z zupełnie innej perspektywy.
  – bo…o budziłam się “z ręką w nocniku” tuż przed 40-stką: bez “manager” w nazwie stanowiska, bez fajnych szkoleń w CV, bez pewności siebie, bez kasy. Za to z często chorującym dzieckiem, depresją, wypaleniem i toną blokujących, destrukcyjnych przekonań w głowie
  – bo zaczynam wszystko od nowa, wygrzebuje się małymi krokami z dołu, w którym zbyt długo tkwiłam, ale idzie mi to opornie i powoli — chyba potrzebuje, żeby ktoś dmuchnął w moje skrzydła, albo dał kopa w **** 😉

  Chciałam też podziękować, że dajesz kobietom taką wielką szansę! Nagrody są super wartościowe, bardzo doceniam możliwość powalczenia o nie.
  Dziękuję również, że mogłam powyższe napisać, absolutnie nie chcę „brać nikogo na litość”, ale jak już zaczęłam pisać, to nie mogłam przestać (może wylało mi się zbyt wiele). Było to dla mnie mocno oczyszczające, teraz ryczę jak bóbr 😉

 • Obserwuje Twój profil od dłuższego czasu i jestem pod ogromnym wrażeniem kursów, które tworzysz. Wiem, że dobrze prosperujący biznes to ciekawa strona internetowa, ale nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać. Chciałabym zmonetyzowac swojego instagrama, ponieważ wkładam tam całe serce, ale zarobków narazie brak. Mam wrażenie, że potrzebuje Twojego szkolenia z wordpressa żeby Cię lepiej poznac, uwierzyć w siebie i zacząć wreszcie działać! Odkąd zostałam mamą wiem, że moje życie musi się zmienić. Planujemy budowę domu i pokazanie synkowi całego świata. Pieniądze są dla mnie narzędziem do spełniania marzeń. Nie chce być typem nudnej matki narzekaczki więc zrobię wszystko żeby zarabiać i dążyć do realizacji celów! A Instagram to przystanek w drodze na szczyt!

 • …To nie przypadek, że teraz mogę ten kurs wygrać. Bo ja właśnie czuję, tak, czuję, że strony potrzebuję. Czuję, że jej brak mnie w jakimś sensie ogranicza, że nie mogę w pełni działać, że blokuje mnie przed kolejnymi krokami. Marzy mi się własna strona i możliwość w jednym miejscu pokazania, co oferuję, w czym mogę pomóc, dla kogo jestem i działam. Opowiedzenia o sobie historii, pokazania, co już zrealizowałam, a co stało się powodem, że moje książki nazywane są działem sztuki (tu biorę z przymrużeniem oka, choć miłe to dla mnie, duszy artystycznej), że jestem dobrym duchem dla autorki. Chcę pokazać i ubrać w słowa i obrazy to, czym chcę się dzielić. A projektuję zacnie charakterne książki i pomagam spełnić marzenia o własnej książce 💚

  To dobry moment dla mnie, bo wskutek “Chcę wwwięcej” tego właśnie chcę 😍 Już pracuję nad zleceniem mojego logo. Więc pięknie by się to wszystko na tej nowej, pierwszej w życiu (ależ ekscytacja) stronie wybitnie prezentowało 💚A że mam zmysł graficzny, to i ten aspekt sobie mogę doszlifować. To nie przypadek, bo przez cały weekend szukałam na ten temat, pisałam teksty, szukałam pomysłów, szablonów. Ten temat jest dla mnie na tu i teraz. Tak to czuję i raduję się na samą myśl 😀

  Strona pomoże mi pokazać się, pokazać, co robię, dla kogo jestem, w czym mogę pomóc… To miejsce moich produktów. Gdy raz przygotuję, to będzie mi służyła i jej brak przestanie ograniczać moje plany, zamiary i marzenia…

  Strona jako skrzydła, na których w mojej eksperckości uniosę się coraz wyżej i wyżej…🧚

  Bo chcę wwwięcej i to jest ten moment, by po to sięgać…
  💚
  Kachna 🌿

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?

  Jestem przekonana, że ta szansa to idealny moment, aby zrealizować moje marzenia związane z własną stroną internetową. Pomimo braku umiejętności technicznych, moja pasja do tworzenia treści i budowania online obecności zawsze mnie napędzała. Ten konkurs daje mi wyjątkową możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, które pozwolą mi odnieść sukces w online świecie.

  Zdaję sobie sprawę, że Interaktywna Akademia WordPressa oferuje nie tylko kursy, ale także wsparcie, quizy, grywalizację i możliwość certyfikacji. To kompleksowe podejście jest dokładnie tym, czego potrzebuję, aby przełamać swoje obawy i zacząć działać. Moja determinacja i chęć nauki pozwolą mi wykorzystać każdą okazję, by rozwijać swoje umiejętności.

  Wygranie dostępu do Akademii to dla mnie więcej niż tylko nagroda. To krok w kierunku realizacji moich marzeń, tworzenia wartościowej treści i osiągnięcia sukcesu w online biznesie. Chcę wykorzystać tę okazję do pełnej ekspresji, dzielenia się wiedzą i wreszcie zobaczyć, jak moje pomysły nabierają kształtu na wirtualnym ekranie.

  Dziękuję za tę szansę i wierzę, że to właśnie ja mogę wykorzystać ją najlepiej, aby osiągnąć wyjątkowe rezultaty w Interaktywnej Akademii WordPressa!

 • “Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?”.

  … ponieważ wykorzystam ją na 100 % i dam z siebie wszystko😉
  Zbuduję świetną stronę z moimi realizacjami oraz funkcjonalny sklep z moimi produktami.

  Dla początkującej projektantki wnętrz stworzenie strony www i umiejętność jej obsługi jest strzałem w dziesiątkę.

  Pozwoli przenieść mój biznes na wyższy poziom 😊👌

  P.S. i tak to zrobię…
  zawsze marzyłam o swojej stronie www, a teraz nadchodzi czas by to zrealizować😉
  adres www już wybrałam😊

 • Dlaczego ja mam wygrać dostęp do Akademii WordPressa?
  Dlatego że jestem ekspertką (zdałam sobie z tego sprawę dzięki Twojej konferencji i temu przeprowadzonemu przez Ciebie badaniu) wiem że moja praca przyniesie dużo dobrego. Pomoże poczuć się lepiej mamom i kobietom. Jestem mamą, kobietą, fotografką, uświadamiam innym takim jak ja, jak ważne jest dbanie o siebie i przede wszystkim pamiętanie o sobie wśród tego nawału obowiązków i codzie mych spraw. Pokazuje że mamy za co być wdzięczne i mamy prawo stawiać siebie na pierwszym miejscu. By dotrzeć do większej ilości kobiet potrzebuje właśnie stworzyć swoje www. Moje miejsce w sieci które będzie motywowało, pomagało i zachęcało do dbania o siebie, dbania o własne potrzeby i spełnianiu swoich marzeń ❤️
  Wiem że to zrobię, wiem też, że z Interaktywną Akademią WordPressa zrobię to szybciej, a co za tym idzie szybciej będą dostępne te ważne i potrzebne dla tak wielu treści.

  Chce świata gdzie będziemy wiedziały ile jesteśmy warte, gdzie będziemy umiały o siebie zadbać, bez wyrzutów sumienia i poczucia winy. Nie będę czekać, aż samo się wydarzy tylko całymi siłami i małymi kroczkami sama zacznę taki świat tworzyć 🙂 ❤️☀️✨

 • Niezliczona liczba obejrzanych filmików na You Tubie nadal nie była w stanie do mnie dotrzeć aby zbudować stronę www, przydałaby się fachowa pomoc przekazana w sposób zrozumiały dla mnie 🙂

 • Dlaczego Ja? Po pierwsze chciałbym zmienić w swoim życiu kierunek mojego rozwoju. Pracuje w organizacji pozarządowej, zajmuje się projektami. O ile realizacja projektów i dalekie podróże są bardzo ciekawe, o tyle “przywiązanie” do pracy w biurze, w stałych godzinach, jest dla mnie bardzo męczące, czuje, że się wypalam….Jestem osobą bardzo aktywną, chciałabym poszerzać swoje horyzonty, rozwinąć skrzydła, poczuć spełnienie, a zarazem wolność. Pragnę łączyć pracę zawodową z macierzyństwem (jestem mamą trójki dzieci) nie mając stałych ograniczeń czasowych i wiecznych wyrzutów sumienia, że muszę zrywać się rano do pracy i wracać o stałej godzinie. Jestem zodiakalnym skorpionem i czuję, że moja natura bycia swoim własnym kierownikiem/dyrektorem właśnie dochodzi do głosu!

 • “Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?”.

  Od długiego czasu obserwuję Twoją inspirującą działalność Olu. Wiem, że jeszcze dużo będę mogła się od Ciebie nauczyć i dowiedzieć. Dla mnie są to wartościowe informacje.

  ….ale brakuje mi strony internetowej! Mam już logo i pomysł na własną działalność.

  Kończę kurs, który jest uzupełnieniem mojej wiedzy i doświadczenia. Kurs, który pomoże mi w mojej kolejnej drodze życia i właśnie TERAZ jest ten moment żeby pójść dalej.

  Olu mam nadzieję, że wesprzesz mnie i dasz mi szansę żeby zrobić kolejny krok…

 • Mam plan! Kierunek – życie w wolności i szczęściu, działania z odwagą pomimo lęku! Wierzę, że z Akademią mi się to uda! Kiedyś zleciłam zbudowanie strony z obsługą zostałam sama, wchodząc w panel z paniką w oczach zaglądam czy są aktualizacje, wykrzykniki, powiadomienia, uffff nie tak dużo i tak za każdym razem… Nie chcę już tego… Marzę o nowej stronie z marką osobistą w nazwie, ale jak to wyklikać? Kiedy strach zagląda w oczy… Dlatego jest decyzja, jest plan, a ja gotowa do działania, by wyruszyć w podróż, pomimo lęku, z wdzięcznością za każdy prezent, który będzie otwierał nowe drzwi i możliwości ku nowemu…

 • Uczestnictwo w tegorocznej konferencji Promocja Produktu on-line dało mi ogromnego kopa do działania. Nawet nie spodziewałam się, że spontanicznie (i na ostatnią chwilę) podjęta decyzja o wzięciu udział w tej konferencji będzie dla mnie taka przełomowa! Zrozumiałam, że zrobione jest lepsze od doskonałego, że trzeba działać i nie patrzeć się na opinię innych. Kupiłam dostęp do kursu montażu filmów u jednego z prelegentów konferencji i już działam z nagrywkami do mojego kursu on-line. Kiedyś zaczęłam tworzyć moją stronę www, ale… no jakby utknęłam w pustce. Teraz zresztą chcę ją wykorzystać inaczej niż planowałam, czyli chcę na niej umieścić mój chemiczny kurs i sklep. Dzięki Akademii WordPressa mogłabym sama postawić taką stronę (taką jaka mi się podoba i jakiej dokładnie potrzebuję, a nie na gotowych szablonach), a wiadomo jak to jest na początku – jest się montażystką, kamerzystką, księgową, sprzątaczką, laborantką i wszystkim innym na raz, bo każdy grosz się liczy 😉

 • Obiecałam sobie, że po macierzyńskim nie wrócę na etat i tak zrobiłam. Przeszłam kurs copywritingu i teraz zarabiam na pisaniu. Ale nie lubię stać w miejscu, dlatego mam też dwa swoje blogi i konta na instagramie oraz newsletter. Na razie tworzę na bloggerze, ale kusi mnie spróbować swoich sił na WP, tylko… nie wiem, jak się do tego zabrać. Jestem jednak pewna, że z kursem powstałaby moja wymarzona strona, którą zachwycałabym się niczym zachodem słońca nad morzem. Pozwolisz mi to sprawdzić? 🙂

 • Olu!
  Zaproś mnie do swojego Hogwartu!
  🩷Naucz jak wyczarować stronę 🪄
  🩷Zamień z internetowej ropuchy w ogarnięta księżniczkę, która sama sobie wyklika, co tylko sobie wymarzy 👸
  🩷Pokaż magiczną stronę królestwa internetów🧙
  🩷 Pomóż poczuć się ekspertką i wyjść z trollowej jaskini w której ugrzęzłam po macierzyńskim (a nawet 3)🧌
  🩷Nałóż tiarę przydziału i…wybierz mnie 😁

  Mam nadzieję, że wkrótce podeślesz Sowią pocztą zaproszenie do Twojej szkoły..dla mnie to co robisz, to prawdziwa MAGIA🧞‍♀️

 • Jestem mamą, która bardzo chce wrócić do pracy, ale nie może. Skończyłam przed ciąża studia, ciagle się doszkalam ale mam lukę w doświadczeniu przez kilka ostatnich lat. Czas ciąży i bycia z dzieckiem sprawił, że dojrzałam w wielu kwestiach. Zmieniłam się. Od Ciebie uczę się, że też jestem w pewnych kwestiach i dziedzinach ekspertką. Bliscy w sprawie działaności w internecie też podcinają mi skrzydła, ale nie chcę się poddać. Chcę się uczyć, choćby w przyszłości to co sprawdzę, dowiem się i przekażę miało pomóc choć jednej osobie – kolejnej mamie, która mimo setki wysłanych CV nie może znaleźć pracy i rozwinąć swoich skrzydeł. Czuję, że bez Ciebie mi się to nie uda. Mam się czym dzielić z innymi i pragnę dobrze to zrobić.

 • Bo dzięki Tobie wiem już, ze stworzenie strony samodzielne jest możliwe tylko jeszcze nie wiem jak 🤷‍♀️

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać kurs WordPressa?
  Bym mogła zasiąść w fotelu prezesa,
  A raczej prezeski – swojej własnej marki
  Już na samą myśl, przechodzą mnie ciarki.
  Kocham się uczyć i kocham rozwijać,
  Marzę, by zacząć Internet podbijać.
  Zawalczę w konkursie, zawalczę o siebie
  I może już wkrótce poczuję się jak w niebie.

 • Blog to jest coś co mi się marzy po nocach, ale jak to zazwyczaj pojawiało się mityczne “coś” co blokowało przed rozpoczęciem przygody z pisaniem. Fajna pigułka wiedzy na temat narzędzi typu WordPress byłaby porządnym kopniakiem do rozkręcenia stronki, w końcu jak to rzecze Beyonce “who run the world? Girls!”.

 • “1 obraz jest więcej wart niż tysiąc słów” – tak mogę podsumować swoją aktualną działalność.

  Tworzę graficzne notatki wizualne i mapy myśli dla biznesu. Również chcę się dzielić tą wiedzą z innymi i uczyć ich wizualnego myślenia oraz podsumowywać wystąpienia podczas konferencji.

  Po raz pierwszy jest to coś, co czuję całą sobą i kocham. Jednak do tego jeszcze brakuje mi własnej strony internetowej, aby dotrzeć do ludzi, którym mogę pomóc. Dzięki dostępu do programowi WordPress i WooCommerce będę niezależna, sama zbuduję stronę i będę ją mogła modyfikować pod swoje potrzeby.

  A tutaj coś małego ode mnie: https://bit.ly/JesteśCUDem

  Życzę CUDownego dnia i tygodnia!
  Beata z BeatRYSy

 • Dzisiaj (8.8.) jest najwspanialszym dniem, to Brama Lwa i spełniają się marzenia, a więc moim marzeniem jest wziąć udział w kursie WordPress, bo jak na razie to po omacku i metodą prób i błędów ogarniam stronę na wordpress!

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?

  Olu, jesteś dla mnie góru WordPressa. Na rynku jest masa kursów, ale co z tego jeśli na takim kursie prelegent mówi: użyj tej i tej wtyczki, skoro nie mówi, dlaczego właśnie tej wtyczki mam użyć, jakie są dla niej alternetywy? Wg mnie to są niezwykle ważne informacje.

  Odpowiadając na pytanie: dlaczego ja? Bardzo chcę nauczyć się stawiać strony i pracować na WordPressie. Nie chcę, aby klient musiał uczyć mnie tego co mam zrobić. Dla mnie to trochę wstyd, że klient mówi mi jak mam dodawać wpisy na bloga. Jasne, nie muszę wszystkiego od razu umieć, ale to są podstawy.

  Do Akademii przymierzałam się od jakiegoś czasu, ale cały czas niestety nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek. Mimo iż wiem, że to jest inwestycja w siebie, tak póki co stoję przed wyborami typu: Akademia czy mieszkanie. 😉

  Pozdrawiam Cię serdecznie!

 • dlaczego? Powód jest prosty jestem znowu na zakręcie życia zawodowego.
  Od lat obserwuje Ole i jestem pełna podziwu jak mimo przeciwności losu, trudów życia osobistego brnie z determinacja do przodu. Jak realizuje kolejne projekty.
  I właśnie teraz też tak chce! Też chce umieć w WordPress w Woocommerse.
  Chce zmian, chce nowa ścieżkę , chce więcej bo wiem że na to zasługuje.

 • Jestem joginką i pomagam ludziom uzyskać spokój i zdrowie przez jogę, medytację i oddech. Działalność online prowadzę od momentu pandemii. Pierwsze próby były słabe, ale moi klienci-studenci prosili o więcej i to ich zaparcie sprawiło, że przeszłam na online. Niestety nie potrafiłam budować stron www, więc skorzystałam z zewnętrznych platform budujących. Niby łatwe, ale miało wiele minusów, o których dowiedziałam się dopiero “w praniu”. Brak ujednoliconych struktur, brak połączenia z niektórymi płatnościami online w Polsce, skomplikowana procedura rejestracji nowych studentów, brak tłumaczenie na język polski niektórych wtyczek i oczywiście horendalne KOSZTA.

  Początkowo myślałam – dam radę! Przecież nie pierwszy raz staję przed wyzwaniami! Jestem silna i niezależna. Pokażę im wszystkim!

  Ale zaczęłam tracić klientów i to garściami. Ludzie przechodzili do innych platform, łatwiejszych, a nie zawsze tańszych. Pokryło się z moją przeprowadzką za granicę (do męża) i depresją. Bo jak to?! Ja, która zawsze sobie dawała sobie radę, nagle nie daję?

  I wtedy pojawiła się możliwość wejścia do Paczki! Super pomysł, warsztaty z newslettera, marketingu, pozytywny kop do działania. To jest to!

  Niekoniecznie. Strona nadal zawierała wiele błędów i problemów, a ja nie miałam już siły jej rewitalizować. I poczułam, że pora na zmianę. Albo stworze ją na nowo: przejrzystą i łatwą w odbiorze dla klientów. Prostą w nawigacji, ułatwiająca odpowiedni wybór. A mam szeroki wachlarz kursów: Jogi dla zdrowego kręgosłupa, Jogi Onkologicznej, Power Jogi wspomagającej odchudzanie, a w planach kilka nowych jak Medytacji od Podstaw.

  Albo rzucę to wszystko…

  A nie chcę rzucać! Wciąż walczę i wierzę, że ma to sens. Wciąż dostaję ciepłe słowa wsparcia i podziękowania od osób, którym pomogłam w walce z bólem kręgosłupa, w walce z nieuleczalną chorobą lub po prostu, które lepiej się poczuły. Niestety realia finansowe są nieciekawe i wygrana pomogłaby mi pomagać innym lepiej i efektywniej.

  Wygrana pomogła by mi tak, jak napisała o mnie jedna studentka: “Joga z Pauliną jest jak promyk słońca w deszczowym dniu”. Namaste!

 • W ubiegłym roku spotkałam się ze Śmiercią. Okazało się, że w tak tragicznym momencie, mamy niewiele do powiedzenia i do zrobienia. Decyzja o przeżyciu nie zależy od nas. Przeżyłam koszmarny czas na OIOMie i chcę zapomnieć o tym. Długo maska tlenowa była moim pośrednikiem z oddechem i światem realnym. Byłam sama w swoim koszmarze i informacją: COVID nie ma odwiedzin.
  Kiedy odzyskałam siły okazało się, że czeka mnie drugi koszmar wymagający skalpela, a potem wyszło na jaw, że miałam operację niepotrzebną mi wcale. O błędzie medycyny cicho sza a ja nie mogłam się pozbierać aż do maja tego roku.
  Poznałam internet i zaczęłam zastanawiać się jak wyjść z matni, skoro mam cienką emeryturę jako stypendystka ZUSu przebywająca na rencie, ponieważ w 2,000 roku przeżyłam podwójne spotkanie stereo ze skalpelem. Odzyskiwanie sił i funkcji motorycznych trwało ponad 16 lat i tyleż czasu nie mogłam spać na na boku – na żadnym boku więc 2 lata ćwiczyłam jak nie przekręcać się we śnie. Koszmarem okazało się, że owszem żyję, ale opłacenie rachunków i leków ratujących życie czeka mnie do końca życia i przeraziła mnie cena za ich zakup.
  Znikąd pomocy, bo przepisy tak sporządzono, że choć mało kasy to i tak nic się nie należy. Postanowiłam walczyć. Zebrałam razem wszystko czego muszę się nauczyć i ostatnie pieniądze wydałam na kursy. Teraz stać mnie tylko na darmowe webinary, ale twardo uczę się i mam cel wypełnić misję pomożenia sobie, a potem światu. Jesli miałam zatorowość płucną i zakrzepicę oraz obustronną alloplastykę stawów biodrowych?? Zatem kto jeśli nie JA powinnam wziąć udział w tym Konkursie i liczyć na wygraną?? Mogę się mylić, ale nie dowiem się czy miałam szansę jak nie zagram va banque. Pozdrawiam Joanna M.

 • Mam 51 lat i chcę sobie udowodnić że nie jest za późno na naukę tak nowoczesnego narzędzia! Umiem szyć, budować ściany, kłaść gres, odnawiać meble, 2 lata temu zaczelam malować obrazy, w tym roku skończyłam studia na ASP, dostałam diagnozę spektrum autyzmu, dzięki czemu lepiej siebie rozumiem. uważam że zbyt często ograniczamy swoje możliwosci sposobem myslenia. Ja nie chcę się ograniczać, chcę działać! Weż mnie do zespołu!

 • No raczej nie mam najmniejszych szans, choć może jeden rodzynek startujący od zera? Tak czy inaczej trzymam kciuki za wszystkie kandydatki.
  PS. Ola jesteś super PRO nawet gdy się wkurzasz na live 🙂

 • Jestem początkująca w obszarze WordPressa, ale to właśnie dlatego powinnam wygrać konkurs Interaktywnej Akademii WordPress. Moje świeże spojrzenie przyniesie innowacyjne pomysły, a dostęp do materiałów edukacyjnych pozwoli mi szybko się rozwijać. Wygrana byłaby motywacją do nauki i adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku. Reprezentuje osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z WordPress, i chcę udowodnić, że można szybko zdobywać wiedzę i umiejętności bez względu na wiek a ze względu na pasje .

 • Dlaczego? Chciałabym się nauczyć czegoś nowego i kreatywnego, aby pobudzić szare komórki. Stworzyć coś własnego od podstaw, a nie korzystać z gotowych szablonów.

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać kurs WordPressa?
  Dlatego, że chciałbym rozwijać swoją Pasje do tworzenia stron internetowych i zdolność do zaangażowania się w projekt, jestem pewien, że w pełni kurs WordPressa zapewni mi Rozwój oraz kreatywność. Na pewno dostanę w kursie motywację!

 • Dlatego właśnie ja, bo od ponad 2 lat marzę o stworzeniu własnej strony internetowej. Tak, kupiłam już kiedyś kurs od kogoś innego o stworzeniu własnego sklepu online i dalej go nie mam:) Ola, jak stworzę go z Twoim kursem to znaczy, że niemożliwe nie istnieje! 🙂

 • Razem z Siostrą ponad rok temu stworzyłyśmy małe przedsiębiorstwo, na rynku lokalnym mamy odbiorców, cały czas inwestujemy w rozwój naszych produktów, szukamy nowych pomysłów oraz realizujemy pomysły naszy klientów. Nasze social media choć barwne i żywe, nie osiągają zadowalających zasięgów. Kurs WordPress pozwoli nam na lepszą samorealizację i inwestycje w nasze przedsiębiorstwo. Piękna, subtelna I pełna ciekawych pomysłów strona internetowa to spełnienie naszych marzeń, a dziś Brama Lwa jest w punkcie kulminacyjnym, a to sprzyja realizacji marzeń.

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?

  Moja pasja do technologii, determinacja w osiąganiu celów i pragnienie ciągłego rozwoju są siłą napędową mojego zainteresowania tym kursem. Pragnę zgłębić tajniki WordPressa, aby stać się ekspertką w dziedzinie tworzenia stron internetowych.

  Jako kobieta w branży technologicznej, chcę również pokazać, że każdy, niezależnie od płci, może odnieść sukces w tej dziedzinie. Jestem zdecydowana udowodnić, że umiejętności i chęć nauki są kluczem do osiągnięcia celów, a nie stereotypowe wyobrażenia o tym, co kobieta może osiągnąć.

  Moje zaangażowanie w naukę i chęć podzielenia się wiedzą z innymi, moja zdolność do współpracy i kreatywności, oraz moja wewnętrzna siła i zdecydowanie sprawiają, że jestem idealnym kandydatem na uczestnika tego kursu. Jestem przekonana, że uczestnictwo w Interaktywnej Akademii WordPressa nie tylko wzbogaci moje umiejętności, ale także pozwoli mi wnosić wartość do społeczności, w której działam.

  Olu, daj mi szansę, a obiecuję, że wykorzystam ją na maksimum, dążąc do doskonałości i inspirując przede wszystkim kobiety, do dążenia do swoich marzeń. Chcę pokazać, że możemy być równie skuteczne i innowacyjne.
  To już jest czas na Mnie! Mój CZAS! Wiola 🙂

 • … bo może wreszcie ktoś mnie zmotywuje i ruszę te moje 4 litery i zamiast gadać, że kiedyś nauczę się i stworzę własną stronę, na którą przerzucę masę opisanych rodzinnych wycieczek (mam je w Wordzie na kompie), dla potomnych, dla rodziny, a może i dla moich przyszłych czytelników … a marzenie od lat mam takie, że rzucę etat, zajmę się podróżowaniem i opisywaniem i fotografowaniem miejsc w Polsce, które z rodzinką odwiedziłam … na razie dużo gadam, mało robię … odkładam na później, a konkretne działanie idzie mi baaardzo opornie … bardzo chcę, ale sama nie umiem się zmotywować … Jeśli na kursie krok po kroku poznam tajemnice stworzenia strony i dzięki temu będę potrafiła wrzucić na nią moje w zasadzie gotowe materiały i będę potrafiła zarządzić tą stroną, to proszę weź moją osobę pod uwagę w przydzielaniu nagrody 🙂

 • Odważ się i zacznij….działać! Więc działam! Ola, właśnie dzisiaj założyłam moją działalność! Dzięki Tobie, bo wierzysz w Nas-Kobiety! I ja uwierzyłam w siebie, że mogę, jako mama, kobieta, profesjonalistka! A jak nauczę się z Twoimi kursem ogarniać tematy WordPressa to rozszerzę zakres działalności i stronki staną się również moją specjalnością! Małymi krokami, czerpiąc naukę i wiedzę odrobinę każdego dnia- bo jutro jest już za moment, a tam tyle dobra czeka <3

 • “Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?”

  Odpowiedź jest prosta, od dłuższego czasu stoję w miejscu, czas ucieka mi przez palce, z jednej strony stagnacja i zrezygnowanie, z drugiej myśli, że kiedyś coś się zmieni.
  Chcę, żeby to KIEDYŚ było DZIŚ. Może mi w tym pomożesz?

 • Witam, jeśli chodzi o robienie strony internetowej to nie mam o tym pojęcia. Bloga tworzę od dawna, tylko czasami brakuje mi umiejętności, aby stworzyć stronę dla siebie tak, aby odpowiadała mi w 100 procentach :). Z tego powodu zawiesiłem również publikowanie, pisanie nowych postów ze względu na umiejętności. Chciałbym rozwinąć skrzydła i przyciągnąć więcej odwiedzających do tak, aby rozbudować bloga o sklep internetowy. Więc gdybym miała możliwość poszerzenia swojej wiedzy byłabym wdzięczna 🙂 Pozdrawiam Arleta

 • KONKURS
  Jestem jak ten szewc, co w dziurawych butach chodzi – szybko przyswajam wiedzę, którą potem wdrażam u swoich klientów. Mają oni sprawne stronki, piękne landingi, sprzedaż, która ma się świetnie. A ja mam co?
  Ich stronki i landingi – nic swojego.
  Nigdy nie zobaczyłam tego wszystkiego OD POCZĄTKU. Umiem wszystko ‘od środka’, nic od podstaw. Moje buty są baaardzo dziurawe – jak i moje umiejętności z WP 😉
  Marzy mi się, aby ktoś mnie zatrzymał w tym pędzie pracy dla innych i kibicował, kiedy będę stawiała solidne fundamenty swojej kariery. Olu, bądź moim wiatrem w skrzydła 🙂

 • Hejka!

  Mam na imię Kuba, mam 24 lata i jestem świeżo upieczonym magistrem prawa, który zdecydował się, ze poszuka swojej ścieżki zawodowej w innym miejscu. Działać w wielu organizacjach studenckich oraz społecznych, zrozumiałem, ze bardzo chciałbym spełniać się w działalnościach bardziej zmiennych, opartych na różnorodności i procesach organizacyjnych. Tak o to trafiłem do marketingu (już za mną pierwsze tygodnie pracy!). Niemniej, myślę o krokach dalej, zastanawiam się co mogę zrobić jeszcze na swojej drodze zawodowej, co pomoże mi być szczęśliwszym. Tak o to, któryś już raz w życiu, kroczy za mną decyzja o podjęciu własnej działalności gospodarczej, ktora tak jak decyzja o przebranzowieniu, wydaje się być dla mnie górą lodowa, której nie widze na oczy.

  Mam wizję, chęci i pomysł, aby dać ludziom dużo wartości, której nie ma jeszcze na rynku. Brakuje mi niestety jedynie mozliwosci, bo z uwagi na to, ze jestem w trakcie przebranzowienia, a utrzymuje się sam, mozliwosci finansowa są znacząco ograniczone. Chciałbym moc się jednak rozwijać jak tylko mogę.

  Twój kurs pomógłby mi na pewno znaleźć pewność siebie na wystartowanie, na stworzenie czegoś profesjonalnego na początek mojej działalności, przez co powiem sobie, ze faktycznie zaczynam będąc przygotowany 🙂 Profesjonalizm jest dla mnie niesamowicie ważny, a zrobienie czegoś na moje oczekiwania bez uporządkowanej wiedzy.. jest dość trudne. Dlatego tez wiem, ze kurs bylby cennym wsparciem 🙂

 • Dlaczego ja?
  Bo w życiu liczą się chwilę.
  Nie lubię stać w miejscu bo kto stoi w miejscu to się cofa a ja jestem z tych co lubią gnać na przód. Nie jest to łatwe przy 3 dzieci ale motywują mnie do dalszego rozwoju.
  Jestem przygotowana na wysoki poziom nauki i myślę, że to dobra chwilą na to by zacząć robić coś co da mi poczucie szczęścia i spełnienia.
  Jestem Wirtualną asystentką i chętnie poszerzę swoją wiedzę na temat WordPressa

 • Dzień dobry!
  Jestem tak absolutnie zielona i podchodzę do technikaliów jak pies do jeża. Będę Najżywszym przykładem,że to co proponujesz Olu działa, skoro ja się odważam tego nauczyć. Z pomocą Twoją i moich domowników wystartuję w internetach jako 60, tak sześćdziesiątka!!!, której nic już nie zatrzyma.
  Pozdrawiam i dziękuję za inspirację i dobrą energię. Joanna

 • Odpowiadając na pytanie konkursowe — odkąd zaczęłam studia fizjoterapeutyczne, chciałam, jak Ty, pomagać kobietom. Moją pasją jest zdrowie kobiet i fizjoterapia uroginekologiczna — w bolesnych miesiączkach, endometriozie czy problemach z płodnością. Obecnie nie pracuję w wymarzony sposób, chciałabym dzielić się wiedzą oraz tworzyć produkty dostępne wszędzie i dla każdego — online. Wierzę, że dobra strona pomoże skutecznie wytyczyć szlak we właściwym kierunku <3

 • “Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?”
  Właśnie zaczynam moją przygodę z biznesem i jestem nastawiona na sukces. Jednak w sprawach technicznych jestem laikiem. Przede mną piękny proces uczenia się tych wszystkich technikaliów potrzebnych w jednoosobowym biznesie. Wierzę, że Twój kurs bardzo mi pomoże i uczyni moje początki łatwiejsze. 🙂
  Dziękuję Olu za wszystko co dla nas robisz. Jak na razie korzystam tylko z bezpłatnych treści i uważam, że są bardzo wartościowe. Twój kurs oraz książka na pewno pomogą wznieść mój biznes na wyższy poziom, 🙂

 • Witaj Olga, moje zamówienie zniknelo z mojej krzynki mailowej, nie mam danych konta, aby zaplacic lub PayPal :-/ Mam nadzieje, ze nadal moge dolaczyc aby poglebic wiedze z WP która juz posiadam.
  Pozdrawiam goraco wszystkie uczestniczki konkursu!

 • Dlaczego to ja powinnam wygrać kurs WordPressa? 🙋‍♀️ Jest kilka powodów:
  ✨Powód nr #1: Pasja i zaangażowanie
  Od dłuższego czasu interesuję się tworzeniem stron internetowych i rozwijaniem swoich umiejętności w dziedzinie web developmentu. Wygranie tego kursu pozwoliłoby mi jeszcze bardziej się w to zagłębić i stać się EKSPERTKĄ w tworzeniu stron opartych na WordPressie.
  ✨Powód nr #2: Kreatywność
  Mam wiele pomysłów na unikalne i atrakcyjne projekty stron WWW. Kurs WordPressa pozwoliłby mi w pełni wykorzystać moją kreatywność i przekształcić ją w funkcjonalne witryny.
  ✨Powód nr #3: Rozwój osobisty zawodowy
  Wierzę, że nauka to proces ciągły, który prowadzi do osobistego rozwoju. Wygranie kursu WordPressa byłoby dla mnie ogromną szansą na zdobycie nowych umiejętności, które mogą mieć wpływ na moją karierę zawodową i rozwój osobisty.
  ✨Powód nr #4: Zdobycie nowych umiejętności
  Posiadanie umiejętności w zakresie WordPressa ma ogromne zastosowanie w dzisiejszym cyfrowym świecie. Nie tylko mogłabym tworzyć strony dla siebie, ale także dla innych, co pomagałoby im w osiągnięciu swoich celów online.
  ✨Powód nr #5: Rozwinięcie mojej działalności
  Jestem przekonana, że kurs WordPressa, pozwoliłby mi w zwiększeniu zakresu działań mojej firmy, zarobków, a w konsekwencji moja firma rozwinęłaby się i mogłabym inwestować w nią więcej środków.

 • W głowie mi się nie mieści, że mogłabym “ogarnąć” sama stronę www. Może to jednak jest możliwe?

 • Dlaczego chciałabym wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?
  Bo chciałabym pójść za ciosem i zrobić kolejny krok w kierunku sukcesu mojej firmy.
  Założyłam swój biznes, zdobyłam pierwsze zlecenie, zarobiłam, zainwestowałam w szkolenie, żeby mieć szansę na ciekawą współpracę (czekam w tej kwestii na rozwój sytuacji). Ruszyłam z aktywnością w social mediach, a teraz potrzebuję zbudować swój DOM w sieci. Chcę stworzyć miejsce, do którego będę mogła zapraszać swoich odbiorców i i potencjalnych klientów. Mam chęć, mam zapał do działania i jestem zdeterminowana, żeby to moje miejsce zostało wyklikane przeze mnie, własnoręcznie. To jak? Spotkamy się w Interaktywnej Akademii WordPressa? Liczę na to! Sandra

 • Od 18 lat pracuję w zawodzie, gdzie kobiety są gorzej traktowane, a zarobki wołają o pomstę do nieba. Mogę dumnie powiedzieć, że jestem ekspertką w tym co robię, ale mam już dość bycia zależną od zarobków męża. Chcę stać się niezależna finansowo!!! Mam pomysł na siebie, a ten kurs jest jednym z jego etapów. Wierzę, że mogę zmienić swoje życie i stać się specjalistką w innej dziedzinie. Pozdrawiam i dziękuję za szanse wzięcia udziału w tak cudownym przedsięwzięciu.

 • 👀 5 lat temu nie wiedziałam co to jest HTML.
  👀 5 lat temu nie sądziłam, że będę zarabiać na mojej wiedzy i tworzyć biznes online.
  👀 5 lat temu nawet nie śniłam o napisaniu własnego ebooka.

  ✅ Dzisiaj mam kilkanaście stron zbudowanych na WordPressie w swoim portfolio, tworzę społeczność wzajemnie wspierającą się i jestem w trakcie pisania ebooka o “Spełnianiu marzeń bez ograniczeń!” ❤️

  👉🏻 Nasze cele zmieniają się, ale wiedza zostaje. Szczególnie ta, która jest przyswajana jako świetna zajawka. 🔥

  📌 Akademia WordPressa da mi możliwość stworzenia jeszcze bardziej profesjonalnej strony, która pomoże mi w budowaniu autorytetu eksperta w oswajaniu niepełnosprawności, pozycjonowania się w Google i docieraniu do nowych odbiorców. 🆕

  A nowi odbiorcy to nowe możliwości dzielenia się energią do budowania pewności siebie pacjentek po operacjach czy rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. 👨‍👩‍👧‍👦

  Do zobaczenia na pokładzie Akademii! 👋🏻

 • “Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?”
  A jeśli wygram? Nie , nie grozi. Jest tutaj wiele osób bardzo tego potrzebujących.
  Znasz opowieść o Prokrastynacji? Jeśli nie, to tak w skrócie. Zaprzyjaźniłam się z nią, bo dominowała nade mną przez wiele lat. Była moim wrogiem, walka pochłaniała moją energię, a ja dyskutowałam z nią z uporem godnym lepszej sprawy. Ale pozwoliła mi w swojej łaskawości uczyć się (korekta, redakcja, pisanie).
  Gdy już wydawało mi się, że „umarła śmiercią męczeńską” – odżywała w najmniej oczekiwanych chwilach. Aż w końcu poprosiłam ją o „odpuszczenie mi grzechów zaniechania” i pozwoliła zaprzyjaźnić się z sobą.
  I żyjemy w pozornej zgodzie, ale marzę o uwolnieniu się z jej objęć. A drogą do tego jest strona z prawdziwego zdarzenia (z działającym formularzem, blogiem i sklepem), na którą zaglądać będą tacy zupełnie „zieloni w internetach”, coś piszący i szukający wsparcia w pisaniu. A ja z otwartym serduchem pomagać im będę prostować krzywe słowa i kulawe zdania, pilnując przecinków, kropek i walcząc z bykami w corridzie słownej, a także pomagając w redakcji tekstów.
  A że nie mam za wiele czasu przyszłego (więcej jest tego przeszłego), to chcę to zrobić w miarę szybko i bez błędów (ach te błędy!). Czy takie małe “I have a dream” jest osiągalne?
  Muszę kliknąć teraz, bo znów ona zwycięży.

 • Zakupiłam dostęp do Akademii pół roku temu, ale gdzieś po drodze zgubiłam się w poszukiwaniu własnej ścieżki eksperckości. Cały czas dążyłam do perfekcji, zapominając, że każdy błąd to cenna lekcja i że działanie, nawet niedoskonałe, jest lepsze niż bierna analiza. To właśnie dzięki społeczności Paczki zaczęłam odważnie dzielić się moją wizją biznesu online. Pozytywny odzew innych dał mi niesamowite wsparcie i motywację. Teraz czuję, że jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być. Bardzo potrzebuję mojej strony i to jak najszybciej! Póki co tworzę swój rozdział w książce, a to przecież było jeszcze niedawno nie do wymarzenia! To jest mój czas!

 • Wingardium Leviosa!

  Oli Gościniak konkurs wygrywam
  i moja stronka lata w internetach💙
  Opasłe tomy ksiąg z biblioteki Hogwartu nie muszę przeszukiwać,
  bo Ola na mnie zmieniacz czasu założyła
  i dzięki temu wszystko zmieniła,
  ułatwiła i przyśpieszyła.
  Nie straszne są mi przeróżne stwory-strony,
  bo miłość zawsze wygrywa.
  Jak Harry Potter z przyjaciółmi,
  tak u Oli w paczce i ze wsparciem
  Stwory kodu przemieniają się w przyjazne skrzaty,
  bo miłość i dobro zawsze zwycięża💙💙💙

 • Pod koniec marca doszłam do ściany i stwierdziłam, że nie chcę tak dalej żyć – praca, która nie pozwala mi być z rodziną, nie pozwala na samorozwój, nie daje satysfakcji, a na dodatek zadowalających pieniędzy też nie daje. Zawsze chciałam być nauczycielką, ale praca na 1,5 etatu, często do wieczora w szkole, w polskim systemie oświaty, tak mnie wypala, że w wieku 36 lat zaczęłam szukać innej drogi. I tak “po godzinach” zaczęłam czytać, słuchać, zbierać materiały i tworzyć pierwsze treści. Mam mnóstwo obaw, ale też wielką motywację. I nastolatkę, lada chwila przedszkolaczkę i wspierającego męża u boku. Mam już plan działania i nie chcę polegać tylko na mediach społecznościowych. Mam pomysł na kursy, ale dopóki Ciebie nie odkryłam, byłam przerażona, że nie dam rady, bo zdecydowanie nie jestem interaktywna… Ale już wiem, że z Akademią dam radę 😉

  A co chcę robić?
  Chcę pomagać kobietom 🙂 Bo oprócz wykształcenia pedagogicznego jestem nauczycielką jednej z naturalnych metod rozpoznawania płodności, doulą, doradczynią chustową i też mamą po przejściach.
  Chcę pomagać w zrozumieniu naszej kobiecej cykliczności.
  Marzę o tym, żeby każda kobieta już od najmłodszych lat była świadoma dlaczego jest naturalnie cykliczna, jaki potencjał kryje ta cykliczność i jak funkcjonuje nasza płodność.
  Chcę oblać mity i łamać tabu związane z tymi tematami.
  Wierzę, że mamy wpływ na zdrowy cykl miesiączkowy, tak samo jak mamy wpływ na nasze ogólne zdrowie. Ja ostatnio wzięłam sprawy w swoje ręce, bo i zdrowiu i szczęściu trzeba czasem pomóc. Lubię powiedzenie, że każdy jest kowalem własnego losu. I wierzę też, że każda z nas jest… kowalką swojego cyklu 😉  tylko może jeszcze nie każda z nas o tym wie.

  Jeśli nie wygram wstępu do Akademii, to i tak do niej dołączę, 20 sierpnia mam już od dawna wpisany do kalendarza. Obserwuję Cię Olu od niedawna, od maja chyba, ale słuchałam wszystkich Twoich wcześniejszych podcastów, różnych historii z Twojego życia. Jestem w stanie się z Tobą jakoś utożsamić, bo nie jesteś jakimś niedostępnym guru. Tylko Olą z krwi i kości, która ma misję i pomaga kobietom, ale też ma problemy jak każda inna kobieta, jak każda matka. Która na studiach też brała z domu jedzenie w słoikach i miała serdecznie dość bigosu z tych słoików. I nie zawsze było łatwo i nadal nie zawsze jest łatwo. Po prostu wiem, że Akademia i Ty jako mentorka to jest to, czego teraz potrzebuję, żeby zacząć się dzielić swoją wiedzą na szerszą skalę. Wiem, że otrzymam takie wsparcie i umiejętności, które pomogą mi pewnie stawiać pierwsze kroki w biznesie online i wyjść do świata z moim pomysłem i moją wiedzą.
  A jeśli wygram w konkursie (bo dlaczego nie? 😉) to będę mogła przeznaczyć pieniądze na inny kurs, o którym marzę od dawna, a który da mi jeszcze więcej wiedzy i umiejętności do pracy w moim nowym biznesie.

  Moja strona będzie się nazywała Kowalka Swojego Cyklu, a bycie taką Kowalką polecam ja – Elwira Kowal-Budziak 😉 Dodam tylko, że sama w życiu nie wpadłabym na taką nazwę. Podsunęła mi ją jedna z dziewczyn z Paczki, a do Paczki zachęciłaś mnie Ty, kiedy jeszcze nie wiedziałam, że Paczka istnieje i chciałam dołączyć do Akademii 😉

 • Czuję, że to jest ta szansa na automatyzację i wniesienie mojego małego biznesu na nowy poziom. Jako @Sterniczka-pomagam kobietom przejmować swojej stery kariery.
  Już od 2 lat temat strony wraca u mnie jak bumerang. Próbowałam po znajomosci, próbowałam odpłatnie i efekt jest taki, że nadal nie ma strony. Chcę wziąć sprawy w swoje ręce. Mam już wykupioną domenę i teraz potrzeba mi jeszcze poprowadzenia!

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?

  Ponieważ będę dla Ciebie najlepszą reklamą – udowodnię, że osoba niemająca pojęcia o tworzeniu stron internetowych jest w stanie to z Twoimi kursami zrobić tak jak profesjonalista.

 • “Ja, Ja! Wybierz mnie…! Wybierz mnie…!” Jak to wołał osioł ze Shreka 😊
  Ale hmmm zaraz pojawia się pytanie „Czy ja chce wygrać kurs WordPressa?” Zastanawiam się 😊 😊 😊 I tak i… nie 😉 tak, bo każdy lubi wygrywać 😊 tak, bo to meeega przydatna wiedza 😊 tak, bo chciałabym wreszcie zacząć działać a nie stać w miejscu 😊 tak, bo potrzebuje takiego mentora jak Ty, by ruszyć 😊
  Nie, bo nawet nie wiem co to znaczy WordPress i czy da się ze mnie zrobić kogoś kto wie 😊 😊 😊 nie, krzyczy we mnie moja prokrastynacja 😊 i nie, bo tu tle wspaniałych babeczek, które zasługują na to, by wygrać a ja trzymam za nie wszyyyyystkie kciuki 😊
  I tak toczy się ta walka 😊
  Dobrze, że to Ty dokonujesz wyboru 😊 😊😊

 • Bo mam na imię jak Twoja córeczka 😉
  Bo jestem zrozumiałam że muszę dbać nie tylko o swoje dzieci ale również o siebie by dać im dobry przyklad szczęśliwej i spełnionej kobiety.
  Bo zrozumiałam że od patrzenia i podziwiania innych, mimo super pomysłu nie osiągnę nic sama.

 • Dlaczego? To bardzo proste: mam już książę o byciu online, mam ebooka o seo, obie w trakcie czytania. Po ostatniej Interaktywnej Konferencji wiem, że mogę więcej. Kolejnym punktem na mojej liście rozwoju osobistego jest Akademia WP u Oli Gościniak. Wygrana jednej z nagród spowoduje, że nie będzie innej opcji jak przyspieszyć realizację jednego z moich marzeń czyli własne miejsce w sieci.

 • Dlaczego to ja powinnam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa? Jestem mocno zmotywowana do poszerzania wiedzy, uczenia się nowych rzeczy i zdobywania nowych umiejętności, które pozwolą mi skutecznie działać w zawodzie, a jestem dopiero na początku drogi zawodowej. Interaktywna Akademia WordPress może pomóc mi w osiągnięciu wymarzonej ścieżki kariery, ponieważ uzupełnia mój obecny zestaw umiejętności, które udało mi się zdobyć na kursie Google Umiejętności Jutra. Zależy mi na rozwoju, jestem systematyczna i działam profesjonalnie, dlatego myślę, że w pełni wykorzystałabym możliwość uczestnictwa w kursie 🙂

 • Olu, Olu, bardzo się cieszę,
  „Jestem Interaktywna” – choć w to nie wierzę.
  Swoją pierwszą stronę z Twoją książką postawiłam,
  Choć po drodze wiele razy zwątpiłam.
  Od dawna porad udzielam znajomym,
  Ale sama jestem ufoludkiem zielonym.
  Porządny kurs przydałby mi się,
  Żeby nową wiedzę zdobyć – OŁ JEE.
  Na co dzień z dziećmi pracuję,
  Tworząc strony się relaksuję.
  Od ponad roku w planach mam sklepu zrobienie,
  Ale w głowie siedzą małe lenie.
  Więc Olu proszę pomóż mi je przepędzić,
  bo samemu trudno je wypędzić.

 • Dlaczego Akademia WordPress? BO WARTO Dlaczego z Tobą? BO dajesz WARTOŚĆ DODANĄ – uczysz praktycznie i wrzucasz tyle tipów, że pewność swoich umiejętności każdej z nas wzrasta o 300% 🙂 Dlaczego ja? BO teraz jest mój czas po burzach życiowych, upadku 15 lat relacji zawodowej, ostrej pracy rok nad sobą i zmianie siebie i swoich celów zawodowych chce rozwinąć mocno swoje nowe skrzydła ❤️ i budować nowe wartości dla siebie i innych ❤️ Ekspertka życia z umiejętnościami które da mi Akademia ❤️

 • Gdybym potrafiła zrobić stronę, to setki osób mogłoby być szczęśliwszymi!
  W jaki sposób?
  Dzięki frywolitkom.
  To technika ręcznego wyplatania pięknych koronek. Nie tylko je tworzę, ale również projektuję wzory i uczę techniki. Bez strony mam ograniczony zasięg i możliwości.
  Chcę stworzyć stronę i zapełnić ją treściami, które będą służyły ludziom na całym świecie, ponad granicami państw.

 • Jestem przekonana, że wybór mnie do Interaktywnej Akademii WordPressa miałby głęboki sens. Moja pasja do tworzenia stron internetowych, i jeszcze niewielkie doświadczeniem w dziedzinie web developmentu, pozwoli mi w pełni wykorzystać oferowane przez Akademię zasoby. Moje dotychczasowe projekty, które opierają się na platformie WordPress, są dowodem na moje zaangażowanie. Wykorzystałabym tę okazję, by nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także podzielić się nią z innymi, aktywnie uczestnicząc w społeczności WordPressa. Wygrana w tym konkursie pozwoliłaby mi nie tylko na osobisty rozwój, ale również na wspieranie innych pasjonatów tej dziedziny.

 • Swoją pierwszą stronę robiłam korzystając z podręcznika bądź online. W między czasie musiałam jednak poprosić o pomoc profesjonalistkę aby poprawiła kilka rzeczy na stronie, ponieważ nie miałam czasu aby zająć się dopieszczaniem strony. Ponieważ lubię jak wszystko zrobione jest perfekcyjnie cały czas modyfikuje stronę i sklep internetowy. w zeszłym roku zakupiłam też od Ciebie Olu planer i on też jest super. Pozwala uporządkować sobie pracę takim osobom jak ja. Które chcą cały czas uczyć się, polepszać stronę, wiedzą, że ważny jest zarówno wygląd jak i treści. Uwielbiam zagłębiać się w tematykę seo i pozycjonowania 🙂 Kurs pomógłby mi uporządkować wiedzę. Teraz przrdemna jest tworzenie strony dla męża bo w tym roku podjął odważną decyzcję o przejściu “na swoje”. Dodatkowo cały czas pomagam znajomym w robieniu ich stron bo niestety dużo osób na start nie ma funduszy. Myślę, że dzięki takiemu wsparciu jak kurs mogłabym przyspieszyć pracę i pomoc większej liczbie osób 🙂 pozdrawiam Aga

 • Zawsze miałam poczucie, że z technicznymi rzeczami mi zwyczajnie nie po drodze. Kiedy mam się zabierać za jakieś rzeczy związane z WP, to na starcie szukam kogoś, kto wykona to za mnie. 🙈 Nawet nie posiadam odpowiednich umiejętności, by zweryfikować czy dane zadanie zostało dobrze zrobione, muszę polegać na wiedzy innych osób. Chociaż nigdy nie próbowałam, ponieważ mam poczucie, że przecież mogę wszystko zepsuć i będzie to trudno naprawić. Czy to właśnie okazja, by odczarować moje przekonanie, że nie nadaje sie do rzeczy technicznych? 🤔 Czy to czas na zrobienie swojej własnej strony? Dlatego pisze dziś ten komentarz, może pod Twoimi skrzydłami to sie uda? 🩷

 • Cześć jestem Paula! Długo pracowałam w marketingowym korpo, ale doszłam do momentu w którym uznałam, że mogę się przydać światu do czegoś lepszego 🙂 Od 15 roku życia trenowałam sporty walki, byłam zawodniczką itd. pracowałam w korpo i w fitness klubach …. i wiecie co zauważyłam? Że kobiety bardzo się boją ruchu, który na oko wydaje się trudny i akceptują dyskomfort fizyczny i psychiczny w którym żyją. Postanowiłam coś z tym zrobić i edukować kobiety (w każdym wieku) w podejściu do aktywności fizycznej a w zasadzie do zmiany nawyków ruchowych (a w przyszłości też pod kątem mentalnym). Nie każdy musi zostać mistrzem świata, ale warto starać się chociaż o swój “mistrzowski dzień”, który na pewno będzie lepszy jeśli dodamy do niego trochę ruchu, jakościowego jedzenia i oddechu 🙂

  I do tego właśnie potrzebuję dobrze działającą stronę ze sklepem online, na której będę dzielić się wiedzą i sprzedawać swoje produkty 🙂

  Pozdrawiam serdecznie wszystkie uczestniczki konkursu!
  Powodzenia dziewczyny <3

 • Hej! Uważam, że jesteśmy tutaj na Ziemi, żeby się realizować i pomagać innym. I przy okazji godnie żyć. Ola, Ty to właśnie robisz i chwała Ci za to! Jakbym wygrała dostęp do Akademii, zajęłabym się tworzeniem strony dla mojej fundacji, której celem jest budowa azylu dla zwierząt hodowlanych. Nie mam na to kasy, (a ziemia mega droga!) ale wierzę, że mi się uda. Jestem osobą wrażiwą na krzywdę i chce w taki sposób pomagać zwierzakom – pokazywać takie uratowane “egzemplarze” i ich historię. Może kogoś też to ruszy i na świecie będzie mniej cierpienia! Taki jest mój cel. Pozdrawiam, Zuza 🙂

 • To właśnie ja powinnam wygrać kurs WordPressa, ponieważ prowadzę mały sklep z rękodziełem. Obecnie sprzedaję swoje wyroby tylko na platformie Etsy. Stworzenie własnej strony internetowej na WordPressie dodałoby mi ogromną przewagę. Mogłabym w pełni wyrazić mój unikalny styl, tworząc spersonalizowaną przestrzeń online dla mojego sklepu. Posiadanie własnej strony internetowej pozwoliłoby mi dotrzeć do szerszej publiczności, budując większe zaufanie klientów poprzez profesjonalny wizerunek. To szansa, aby wzmocnić moją markę, rozwinąć się i przynieść więcej sukcesów w świecie e-commerce. Dlatego wierzę, że zdobycie tego kursu WordPressa naprawdę dodałoby wiatru w żagle mojemu biznesowi!

 • Cześć, dzień dobry! Chciałabym wygrać, bo jestem na etapie tworzenia strony internetowej, ale cóż marnie mi to samej idzie, a wiem, że moje treści mogą realnie pomóc wielu kobietom. Pokazuję jak być produktywną, jak planować i automatyzować to co się da, żeby mieć więcej czasu dla siebie, zarabiać przyzwoicie i być wolną i elastyczną w swoich wyborach. Kocham się uczyć nowych rzeczy i kurs przerobię dokładnie i szybko. Tworząc swój biznes na etacie chcę udowodnić sobie, że ta mała dziewczynka z małej, wykluczonej komunikacyjnie wioski (mimo, że mieszka już w dużym mieście i ma się dobrze), może osiągnąć to co sobie wymarzyła i pokazać innym, że się da!

 • Jeja! My, kobiety, często mówimy, że nie mamy szans, czasu, możliwości, perspektyw. Chcę to zmienić. Nie chcę pracować do końca życia w korpo za najniższą krajową. Nie brak mi odwagi, ambicji. Kilka lat temu zaczęłam uprawiać sport, totalnie zmieniłam wtedy swoje życie. Aktualnie staram się prowadzić w aktywności innych i wspierać ich ruchu i wierze w siebie. Myśle że to idealny czas, by nie była to tylko pasja i hobby, dodatek do mało satysfakcjonującego etatu. Chce mieć swój biznes, szczęście i niezależność. Ja już zakasałam rękawy!

 • Olu!
  Stworzenie własnej strony internetowej, takiej swojej małej, internetowej przestrzeni jest moim marzeniem już od kilku lat.

  Zawodowo zajmuje się fizjoterapią uroginekologiczną, pomagam kobietom czerpać z ich kobiecości na każdym etapie życia. Dla mnie nie ma tematów tabu – każda kobieta może poczuć się u mnie w gabinecie zupełnie swobodnie i porozmawiać o nawet najbardziej krępujących dolegliwościach, swoich obawach czy pragnieniach.

  Chciałabym rozszerzyć swoją działalność o stworzenie produktów online, które pomogą mi docierać z wiedzą i edukacją do coraz szerszego grona kobiet. Moim marzeniem jest, aby każda kobieta była świadoma i wyedukowana na temat swojego kobiecego zdrowia i żeby przestała wierzyć w słowa „taka Pani uroda”!

  Stworzenie strony internetowej z Twoją pomocą pomoże mi się rozwinąć i wpłynie na życie wielu kobiet! Obserwuje Cię, śledzę Twoje wpisy i wiem, że chciałabym zaufać Twojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu w tym temacie.

  Obecnie oprócz działalności gabinetowej prowadzę edukacyjny profil na instagramie @kobiecaterapia.martaturowicz – zapraszam Cię do zajrzenia i przekonania się czy warto jest pomóc mi w rozwinięciu w realizacji marzeń!

  Prywatnie od niespełna roku jestem mamą i próbuję ogarnąć równowagę między rozwojem zawodowym a byciem obecnym i wspierającym rodzicem 🙂

  Ściskam Cię mocno i dziękuje za możliwość wzięcia udziału w Twoim konkursie!

 • Witaj Olu.
  od dłuższego czasu rozmyślałam nad założeniem własnego bloga. Jest to moje marzenie by za pomocą tego środka komunikacji ze społeczeństwem przekazywać moje przemyślenia światu. Na samym początku miałam problem z określeniem tematyki, jednak z upływem czasu stawało się to coraz bardziej klarowne i zdecydowałam się na to że chcę by moi czytelnicy rozwijali się razem ze mną.
  Mimo tego jeszcze nie udało mi się ruszyć z tym pomysłem i gdy zobaczyłam ten konkurs zdałam sobie sprawę dlaczego. Powodem jest to, że nie chciałam by ktoś stworzył mi stronę na której będę prowadzić bloga oraz ja sama nie jestem jeszcze na etapie by stworzyć ją samodzielnie. Uświadomiłam sobie, że będę usatysfakcjonowana dopiero wtedy, gdy stworzę swojego bloga od podstaw, a do tego potrzebna jest mi wiedza i to od najlepszego eksperta.

 • Już raz podchodziłem do WP bo widzę w nim wielki potencjał. A jednak potrzebuję jeszcze raz do tego przysiąść, bo łatwiej mi idzie zaprogramować inteligentny dom niż własną stronę. Bardzo chcę już odświeżyć swoją stroną, aby stała się nowoczesna i przyciągała uwagę… Cóż myślę, że dobry kurs to nie tylko narzędzia ale i koszyk pomysłów, a tego się spodziewam po Akademii WP. Pozdrawiam wszystkich startujących do konkursu

 • Dlaczego ja? Dlaczego nie?
  Po kilkunastu latach zawodowego ukrywania siebie i swoich kompetencji za fasadą instytucji chciałabym stworzyć w Internecie własną przestrzeń, w której pochwalę się wiedzą i umiejętnościami międzykulturowymi nabytymi dzięki okresom pracy we Włoszech oraz w instytucjach miedzynarodowych, a być może także własną twórczością (eseje, felietony), związaną z tymi tematami.
  Nie chcę oddawać moich treści wyłącznie Facebookowi, dlatego myślę o własnej, choćby bardzo prostej stronie, która pomogłaby mi stopniowo wykreować wizerunek ekspertki.
  Mam bardzo wiele zainteresowań, próbowałam w życiu różnych rzeczy, od teatru improwizacji (uwielbiam) przez prawo europejskie (twarde kompetencje) po kursy programowania (przebrnęłam) i wiem, że nigdy nie osiągnę ścisłej specjalizacji, za to moją siłą jest szerokie spojrzenie i łączenie faktów z różnych dziedzin.
  Uczenie się nowych rzeczy w praktyce jest dla mnie zawsze frajdą.
  Uważam też, że zawsze warto próbować – dlatego wrzucam tutaj moje zgłoszenie!

 • Dlaczego to właśnie ja ? Powód mam dość prosty od września mam w planach stworzyć swojego bloga. Największą moją zmorą jest to, że wszystko chcę od podstaw zrobić sama inaczej nie zacznę działać, a do tego potrzebna mi wiedza na ten temat. A wiedza to tylko od interaktywnej, bo któż inny lepiej się zna niż nasza Ola 😉

 • Do tematu WordPress i WooCommerce podchodzę już jakiś czas. Wyklikałam kilka stron i jeden sklep, tak dla siebie. Ale zawsze czegoś im brakowało. Nawet nie potrafię tego nazwać. Mimo tego byłam z siebie niesamowicie dumna, że jako laik postawiłam nie idealną, ale własną stronę. Miałam nawet myśl, aby na tym zarabiać. Jeśli kursy Oli Gościniak mają taki poziom jak Interaktywna Paczka, to ja biorę w ciemno 🤩 moim marzeniem jest tworzenie stron www z pasji. Lekkość i wiedza, to jest to, czego szukam. Bo cudownych ludzi wokół siebie już mam ☀️☀️

 • Hej! Z Twojego newslettera dowiedziałam się o konkursie. Pomyślałam, że to właśnie ten moment! Udział w Akademii byłby dla mnie ogromnym zaszczytem i sporym krokiem naprzód. Od 2 lat rozkręcam swój profil na Instagramie z produktami rękodzielniczymi jak haft na torbach, w tamborkach oraz papeteria okolicznościowa. Wiem, że kolejnym etapem jest zbudowanie strony internetowej, dzięki której sprzedaż byłaby o wiele sprawniejsza i nie wymagałby ode mnie wysyłania każdej zainteresowanej osobie z osobna oferty. Na stronie również mogłabym zbierać zapisy na moje warsztaty rękodzielnicze.
  Ale.. no właśnie, co mnie powstrzymywało do tej pory? Lęk, że sama temu nie podołam. Teraz jest to dla mnie idealna okazja! Sama za siebie trzymam kciuki! 😎🤭 Bo wiem, że z Twoją Akademią spełnię kolejne marzenie w prowadzeniu mojego biznesu. 😊

 • Jestem członkinią Interaktywnej Paczki od początki jej istnienia. Uważam, to za miejsce idealne dla wszystkich przedsiębiorczyń. Dostałam tam bardzo dużo wsparcia, również podczas audytu strony, gdzie bardzo ją pochwaliłaś 🙂 teraz chcę iść krok dalej i stworzyć sklep www, a bez Twojego kursu i wsparcia wiem, że nie będzie to takie proste. Chętnie udowodnię, że podobnie jak stronę, sklep stworzę równie dobrze 🙂

 • Chciałbym być pierwszy raz w życiu niezależna, pierwszy raz w życiu być swoim sterem, żeglarzem, okrętem. Dokończyć stronę, o którą proszę się od kilku miesięcy bratu, nie musieć prosić w przyszłości o dokonanie zmian, nie słuchać komentarzy, że mój cały pomysł nie ma sensu, zrzucić tę kotwicę niewiary we mnie, która wisi mi u szyi niczym ciężki kamień całe życie.
  Zobaczyć, że to co “nie dla mnie”, może być i dla mnie, że mimo 38 lat i innego zawodu mogę ogarnąć też i stronę. Chciałabym poczuć, że mogę, umiem, potrafię, wytrwam i dam radę. Czuję, że nadszedł czas…

 • Bo WordPress to bardzo fajny CMS do budowy stron internetowych, a mnogość przeróżnych kursów w internecie nie pozwala na wybór najlepszego z nich, a niestety dużo jest mało pomocnych i ciekawych kursów. Za to czytam regularnie wpisy na blogu oraz newslettery Oli Gościniak i wiem, że ona ma dużą wiedzę na temat WordPress’a i już wielu rzeczy nauczyłem się od niej, a cały kurs WordPress’a byłby wymarzonym kursem dla mnie.

 • “Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?”
  Jestem z Tobą od ponad trzech lat i jesteś ogromną inspiracją w tworzeniu swojego miejsca w sieci. Pamiętam jak na jednym z webinarów mówiłaś o stresie przed mówieniem do kamery i Twoich czerwonych plamach 😀 Mam podobnie, ale walczę, aby swoją wiedzę móc przekazać osobą, które tego potrzebują. Jestem Dietetykiem i przyszłym trenerem. Marzę o tym, aby czynić dobro i zaszczepiać w ludziach miłość do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Jestem perfekcjonistką i chciałabym, żeby wszystko od początku było idealnie. Wygrana dałaby mi mocnego kopa w cztery litery i otworzyła drogę do upragnionej firmy i rozwoju osobistego. Gwarantuję, że nie zmarnuję wiedzy, którą mogę od Ciebie otrzymać. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!

 • Napiszę tak zwyczajnie…prosto, od serca… Dlaczego ja powinnam wygrać konkurs? Bo mam silną motywację i pragnienie sprawczości, jakiej chyba nigdy wcześniej nie miałam. Odkąd zostałam mamą (to dla mnie ogromny zaszczyt) mam wolnego czasu jak na lekarstwo plus nieprzespane noce. I dopiero teraz odczułam jak cenna jest każdą wolna godzina czy nawet kwadrans…I chwytam ten czas i wyciskam jak cytrynę … Bo wiem, że jak nie wykorzystam tego czasu w działaniu to nic nigdy się nie zmieni. A moje wielkie marzenia za rok zostaną dalej tylko w wyobraźni…To właśnie TERAZ jest ten czas, mam dla kogo, mam po co, mam wydeklarowaną misję i działam z tablicą inspiracji, z sercem pełnym motywacji. I nie poddam się. Nie poddam.

 • Olu, dobrze pamiętam jak mówiłaś, że własna strona internetowa jest jak taki „własny domek w sieci”. Uważam, że to porównanie jest wspaniałe, otwierające oczy. Uświadamia, że jeśli przedsiębiorca nie ma własnej strony www, jeśli korzysta tylko „z gościnności” takich portali jak Facebook, Instagram, TikTok itp., to w rzeczywistości jest bezdomny. To tak, jakby pomieszkiwał w hotelu, z którego w każdej chwili ktoś może go wyprosić.

  Chciałabym mieć piękny „domek w sieci”, mój własny dom, przytulny i wygodny. Nie musi być duży, ale niech będzie taki, żebyśmy (ja oraz moi Goście) lubili w nim przebywać i do niego wracać. Niech będzie azylem i wygodnym miejscem spotkań dla podobnie myślących i życzliwych ludzi. Chciałabym mieć moją własną przestrzeń w internecie, przyjazną i ładną. Tak ładną, że aż sama Monalisa zaczęłaby wiercić się z zazdrości 😉

  Umiejętność obsługi WordPressa jest jak magiczna różdżka, która umożliwia stworzenie takiej magicznej przestrzeni. A ponieważ „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.”, dlatego biorąc udział w tym konkursie, robię krok zbliżający mnie do realizacji mojego Marzenia 🙂

 • Dlaczego ja?
  Postanowiłam zmienić coś w swoim życiu, przestać się bać i zacząć spełniać swoje marzenia, a mam ich wiele. Jednym z nich zawsze było nauczenie się tworzyć strony www. I chociaż nadal jestem przerażona to powoli stawiam kolejne kroki naprzód. Dzisiaj trafiłam na maila “zaraz koniec konkursu” i uznałam to za znak od losu 🙂 Stara ja zaiskrzyłaby na myśl o nowym wyzwaniu, po czym równie szybko zgasła, przytłoczona uczuciem niepokoju i natłokiem myśli typu “a co jeśli sobie nie poradzę? Co jak to jednak nie dla mnie? Co jak się w tym nie odnajdę?” Nowa ja chce dać sobie szansę i zawalczyć ze swoimi lękami, nauczyć się czegoś nowego, być z siebie dumna, zrobić kolejny krok ku temu jaka chcę być i co chcę robić w życiu. Jeśli dostanę tę szansę to postaram się ją wykorzystać jak najlepiej, aby nie zawieść samej siebie, aby pokazać tej zagubionej dziewczynie, którą nadal jeszcze jestem, że się da, wystarczy tylko chcieć.

 • Cześć!
  chciałabym wygrać ponieważ mogłabym stworzyć stronę dla organizacji pozarządowej którą tworzę z przyjaciółmi (stowarzyszenie wieszjak -edukacja ekologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych) i mogłabym spełnić swoje marzenie i stworzyć druga stronę dla ekolistka – również edukacja ekologiczna/minimalistyczna i Lifestyle 🥰 Otaczam się wspaniałymi ludźmi, niestety bez umiejętności stawiania strony, środki na działania wygrywam w granitach, ale niestety jeszcze się nie zdarzyło abym mogła ich część wydać na postawienie strony www. Dzięki tej nagrodzie będzie samodzielna, możliwe że w przyszłości ja wesprę kogoś technicznie 🤩

 • Aktualnie pracuję nad swoją stroną! Będzie to strona poświęcona edukacji z zakresu chemii pod kątem egzaminu maturalnego. Dużo wiedzy praktycznej i darmowej. A myślę, że to ważne. Od 4 miesięcy prawie nie zrobiłam progresu po narodzinach dziecka, a jestem samoukiem. Oglądam filmy na YT i sama po omacku testuję na swojej stronie to co znajdę w internetach. W obecnej sytuacji, przy małym dziecku, kurs krok po kroku zdecydowanie przyspieszyłby moją pracę. Wrzesień tuż, tuż! Wypadałoby ujawnić swoje dzieło, ale na razie się na to nie zapowiada. Może do września 2024 się wyrobię 😀 Pozdrawiam!

 • Każdy z nas ma unikalny talent, który może pomóc innym.
  Pomagasz nam w tworzeniu online’ów a ja chce pomagać kobietom i dziewczynkom w propagowaniu wiedzy o harmonijnym życiu. Pomożesz mi to zrobić, robiąc to w czym Ty masz talent:)

 • Historia Harrego Pottera jest niesamowita pod wieloma względami. Jest to nie tylko niesamowita historia, cały stworzony nowy Świat i zupełnie nowe podejście do bohaterów, ale również historia kobiety, mamy, która całym sercem wierzyła. Ta wiara pomogła jej gdy kilkukrotnie słyszała odmowę.
  Niepoddala się, mimo, że nie była znaną pisarką, nie miała doświadczenia i znajomości. Marzyła i chciała opowiedzieć swoją historię.
  Dziś rozbudza serca dzieci i dorosłych przygoda chłopca, czarodzieja, przyjaciół i mocy miłości.
  Historia ta motywuje do zrobienia swojej strony www, powiedzenie swojej historii,która może być początkiem wspaniałej zmiany, motywacji innych.
  Przy wsparciu Twoim wierzę, że dam radę, przeciwności przezwyciężę i będę mieć wspaniałe wsparcie.

 • Dlaczego ja? Bo walczę o siebie. Bo potrzebuje strony internetowej. Bo dzięki temu, że zaszłam w ciąże i straciłam pracę odnalazłam siebie i to, do czego jestem stworzona. Bo malując inne kobiety dodaje im pewności siebie i sprawiam, że czują się piękne i wartościowe. Bo uwierzyłam dzięki Tobie Olu, że jestem ekspertką i chce się dzielić z innymi kobietami swoją wiedzą w internecie i tworzyć produkty online. Bo mam dość słuchania, ze makijaż to tylko hobby. Bo chce być niezależna. Bo chce mieć czas dla 3 moich dzieci a jednocześnie robić to, co kocham – czyli malować. Bo chce wyjść z domu i pokazać, że jestem wartościowa. Bo nie chce być jak kobieta z piosenki Billie Eilish – What Was i made for?, która chowa marzenia do szuflady. Dzieci gdy widzą matkę silną, spełnioną i szczęśliwą też są silne i szczęśliwe. Bo jeśli nie to mam robić, to co? Długi czas zajęło mi odkrycie siebie. Tego, co sprawia mi radość, tego,co sprawia ze jestem szczęśliwa i spełniona. Od małego pęd, żeby być najlepszą. Czerwony pasek. Po co. Starasz się być dobrą we wszystkim a gdy dochodzi do wyboru studiów nie wiesz, czego chcesz, co lubisz robić. Bo musiałaś być dobra we wszystkim. Magisterka za koleżankami, bo coś trzeba wybrać. Chociaż wiesz, że to nie to. Praca, bo trzeba zarobić. Jestem wdzięczna, bo dziecko otworzyło mi oczy. Miłość matki jest nieskończona. Między karmieniem, sprzątaniem i gotowaniem uświadamiasz sobie, że chciałabyś czegoś dla siebie. Że nie dajesz się zaszufladkować otoczeniu. Że chcesz się rozwijać. Chcesz mieć swoje miejsce na Ziemi, bo dzieci kiedyś urosną. I tak, jesteś wystarczająca taka, jaka jesteś. Nic mnie tak nie rozwinęło jak bycie matką. Odkryłam, co mi sprawia radość – makijaż, szkolenie innych, patrzenie na te emocje pomalowanych kobiet. Ja już wiem do czego jestem stworzona. To mnie uskrzydla. Nie chcę by jakiś deszcz złych słów zmył moje plany, by wygrał brak czasu czy środków. Mam cel. Wytrwam. Małymi krokami do celu. Bo jestem zmęczona tłumaczeniem się a co ja z tego mam. Wiecie co mam? SIEBIE. Reszta przyjdzie z czasem. Dziękuje Olu za Interaktywną Paczkę, za to, że jesteśmy razem, wszystkie się wspieramy, dajemy sobie wartość. Ty mnie utwierdziłaś w przekonaniu, że jestem ekspertką. I jak czytam wszystkie komentarze, to widzę, że wszystkie jesteśmy podobne. I wiem też, że każda już wygrała, bo ma cel. I korzystając z okazji chciałam powiedzieć wszystkim kobietom – nie poddawajcie się, spełniajcie swoje marzenia, róbcie co kochacie i potraficie najlepiej, bo jesteście w tym ekspertkami i nie dajcie sobie wmówić, że to tylko hobby. Jesteście wystarczające i piękne tu i teraz. I tu i teraz tworzycie swoje jutro. Pozdrawiam!

 • Chciałabym wygrać bo chce uwierzyć w siebie. Chcę wierzyć, że jestem ekspertką. Chcę przestać się bać i uwierzyć w swoje umiejętności! Marzę o tym, by zacząć działać na własną rękę, ale wciąż coś mnie blokuje. Boję się, że nie jestem dość dobra, że wiem za mało, że poniosę porażkę. Od 2 lat konsekwentnie przygotowuje się do startu. Myślę, że wygrana w konkursie i przejście przez kurs razem z Tobą byłoby tym czego najbardziej potrzebuje. Jesteś ogromną motywacją i przykładem dla kobiet. Uczysz jak pokonywać ograniczenia i wierzyć w siebie mimo kompleksów. Dlatego wygrana w konkursie byłaby dla mnie podwójną ponieważ nie tylko nauczyłabym się stawiania stron, ale tez mogła brać z Ciebie przykład 🙂

 • Mam pomysł na swój super biznes, który mógłby mi pomóc zrobić jakąś minimalną poduszkę finansową.. ale nie mam funduszy, żeby zacząć go realizować 😉 Dlatego wszystko robię sama małymi kroczkami! Ale o ile łatwiej byłoby mając nad sobą taką cudowną mentorkę i nie musieć błądzić i ślęczeć godzinami nad znalezieniem rozwiązania! 😀 Dlatego zapisuję się do konkursu – może uda mi się i będę w stanie zrealizować swoje małe marzenie o byciu niezależną finansowo.. Dodatkowo, jak uda mi się już nauczyć tego tworzenia stron (nawet nie w konkursie, a na własną rękę, o wiele wiele wolniej..), to chciałabym stworzyć właśnie taką przestrzeń, gdzie tak jak Ty teraz będę raz w miesiącu dawać szansę innym przedsiębiorczyniom, które mają pomysł na swój biznes ale nie mają funduszy by go stworzyć – to będzie mała cegiełka ode mnie dla nich – strona internetowa 😉 P.S. Robisz super robotę – pozdrawiam! 😉

 • Moja strona jest w poważnym kryzysie…pamięta czasy, gdy najstarsza córka była bobasem. Teraz mam 3 dzieci i jeszcze mniej czasu – skuteczna wiedzą to podstawa, abym zrobiła wrażenie nie tylko na dzieciach, ale moich klientach. Pora na nowe spojrzenie na moją interaktywność!

 • Dlaczego wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa bym miała?
  Żebym ekspertką w Internecie w końcu została. I informacjami o swojej eksperckości wszystkich w sieci obrzucała. 😉 Swoimi produktami w własnym sklepie czarowała i na tym dobrze zarabiała.

  Żebym piękną stronę miała i z zamkniętymi oczami ją “pykała”. 😉 Byś ze rękę mnie przez meandry wordpresa przedzierała i tajemnicze rzeczy jak w Hogwart-dzie w nim objaśniała.

  Bo choć WordPress jest miły i przyjazny, to wiedzieć o nim trzeba wiele, a któż inny jest w tym najlepszą ekspertką drodzy przyjaciele?
  Ola Gościniak, gościówa jak ta lala, pokazuje wszystkim, że mając dobrze przygotowaną stronę będziesz w Internecie rozrywana. 😀

 • Mam dzisiaj urodziny i w sumie zrobiłabyś mi mega prezent wybierając mnie do grona zwycięzców 🎇 zdobyta wiedza pozwoliłaby mi wyjść do świata z moją wiedzą! A jak mnie nie wybierzesz to przynajmniej nie będę miała wyrzutów, że nie próbowałam 🙂 wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za Twoje pomysły 😊

 • Długo zastanawiałam się czy napisać, ale w tym roku zrobiłam już tak dużo, że teraz też spróbuję. Po wielu latach pracy w korporacji podjęłam decyzję, że nie mam zamiaru dłużej się męczyć, pracując z osobami dla których moje wartości są absolutnie niezrozumiałe, według których powinnam się zmienić. Nawet próbowałam stać się osobą zgodną z wyobrażeniami mojej szefowej, ale totalnie mi to nie pasowało 😉 (do tego stopnia, że się rozchorowałam). Dlatego zapisałam się na kurs korekty, do Interaktywnej Paczki, walczę z przekonaniami na temat moich definicji bycia ekspertem, w planie jest zrobienie strony internetowej i opracowanie strategii na potrzeby SM. Naprawdę się ucieszę jeżeli będę jedną z osób, które wygrają. Taki znak z nieba, że idę w dobrym kierunku 😊 Ale czytałam też inne wypowiedzi i to dobrze, że to nie ja muszę o tym decydować, bo wybór byłby niezwykle trudny. Trzymam kciuki za nas wszystkich. Ja w sumie już jestem wygrana: podjęłam trudna decyzję, określiłam kierunek zmian, mam kogoś kto mnie wspiera i całkiem sporo już umiem.

 • Dzięki Twojej książce lata temu stworzyłam swoją pierwszą stronę internetową, a mój mały biznes w końcu zaczął przynosić zyski. W trakcie covida niestety musiałam zamknąć firmę, a marzenia o własnym biznesie umarły. Ostatnio zaczęłam myśleć o wielkim powrocie, jednak strony już dawno nie ma, a przecież tak wiele się zmieniło w ciągu tych kilku ostatnich lat… I nagle dziś widzę e-mail od Ciebie, o kursie wordpressa do wygrania. Wierzę w znaki i jestem pewna, że to właśnie znak, aby ruszać z kopyta w kierunku własnych marzeń. A Twój kurs bardzo by mi się przydał w ich realizacji. Stworzeniu mojej nowej, pięknej strony – z Twoją pomocą, tak jak ostatnio. 🙂

 • Czy płakałaś/eś kiedyś przy robieniu strony? A ja tak! Kilka razy. Ale się nie poddałam, nauczyłam się, poprawiłam i zrobiłam. Wciąż brakuje mi jednak porządnej wiedzy – bo poruszam się po omacku – czasem się uda, a czasem – niestety – nie. Dlatego potrzebuję kursów Oli jak ryba wody, żebym mogła z radością i pewnością (a na pewno bez płaczu) surfować po bezmiarach internetu, mieć fantastyczną stronę z rewelacyjnym sklepem i pomagać kobietom po 40-tce spełniać marzenia o szczupłej sylwetce. <3

 • Hej 👋🏻
  Dlaczego ja?
  Bo utknęłam, ale bardzo chcę ruszyć. Wyjść ze swojej strefy komfortu.
  Może to będzie początkiem nowej pięknej przygody? Może właśnie to jest ten czas, aby zacząć realizować marzenia? 🚀
  Mam nadzieję.
  Od wielu miesięcy jestem w procesie zmiany, co napawa mnie dumą, ale też uświadamia trudności.
  Kiedy, 6 lat temu (a mam 33) umarł mój mąż myślałam, że świat zatrzyma się i przestanie istnieć… tak się jednak nie stało. Życie toczy się dalej. A ja udowadniam sobie i synom, że jesteśmy teamem nie do pokonania 🙌🏻
  Stale się uczę, rozwijam kompetencje…ale zabrakło mi już pomysłów. Czuję, że utknęłam. A bardzo chce ruszyć. Kurs na pewno wykorzystam na 120%.

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?
  odpowiedź nasunęła mi się od razu po przeczytaniu tego pytania:
  a mianowicie:
  WHY NOT?! WHY NOT ME?
  Nie żartuję, to pierwsze co przyszło mi do głowy. Mam już kilka książek od Ciebie, kilka kursów i konferencji za mną ale wordpress no to jeszcze dla mnie jakby trochę nie do przeskoczenia. Cena wiem, ze na pewno godna prowadzącego lecz dla mnie póki co nie do przeskoczenia.
  A tu taka okazja!
  Taki traf po prostu. Jestem już tak blisko swojego własnego kawałka internetu, pełnego…MNIE!
  Jeśli się uda, a wierzę w to mocno – oszaleję ze szczęścia!
  Dlaczego to właśnie ja mam wygrać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?
  Ponieważ to ostatnie ogniwo, ostatni kawałek moich puzzli do ułożenia!

  ps. wiem, że tu wyżej/niżej jest wiele pięknych osób i ich historii opisanych w komentarzach, ale może właśnie do mnie uśmiechnie się los szczęścia 😉
  miłego dnia!

 • Dlaczego ja? Myślę, że w końcu nadszedł ten czas. Czas ekspertek. Czas kiedy nie tylko jestem w stanie w to uwierzyć, ale i czas kiedy chcę i mogę pomagać kobietom online w odzyskaniu witalności na szerszą skalę. Czas kiedy chce odrzucić swój perfekcjonizm i stworzyć w końcu miejsce – niezależne od innych miejsce – w którym będę mogła dzielić się swoja wiedzą, swoim doświadczeniem, łączyć wspaniałe kobiety. Miejsce może na początku nie idealne, bardzo proste w formie, ale chcę zacząć, potrzebuje zacząć, potrzebuje postawić ten krok. Potem kolejny, aby połączyć to miejsce ze sklepem, który już lada moment przyda mi się już do sprzedaży mojego pierwszego e-book, kursu i książki. 😉

 • Cześć, czołem, hejże ho Olu! Otóż tak: Dzielnie zbieram swój oręż walki na arenie marketingu. A to arena wymagająca i bezwględna, szczególnie dla takich jak ja, ciągle chcących wiedzieć i umieć więcej. I niby wszystko wspaniale: projektowanie, UI/UX, branding, ilustracja… No wariactwo. I wiesz co? Powiem Ci: niczym moja spacerowa alejka: LIPA na każdym kroku! No dobra dramatyzuje, ale chodzi o to, że potrzebuję teraz zebrać wszystko do przysłowiowej kupy i pokazać światu to wszystko na cudownie zaprojektowanej stronie, no bo przecież JA SAM MUSZĘ JĄ ZROBIĆ!. Tak to moja okropna wada chcę biec, a własnymi ambicjami wiąże sobie supeł pomiędzy nogami ze sznurówek. Bo przecież strony postawić nie umiem! Co robić! A no się nauczyć. Od kogo? Od najlepszych? A za co? No za ten komentarz bo przecież jasno i klarownie widać jak bardzo chcę dzięki temu komentarzowi taki kurs otrzymać. Być może przemawia przeze mnie jakaś wybujała pewność siebie, BA! Nawet lekka nuta zuchwałości. Ale do takich podobno świat należy, więc muszę tego świata przecież trochę sobie wziąć! A czym nie jest ten konkurs jak właśnie okazją do brania! To są te jaśniejsze strony moich ambicji, bo przecież nie powinienem się zadręczać, że to coś złego!. Po prostu marzę o tym, żeby te związane sznurówki zamienić na buty na rzepy! I biec! Zrobić tę piękną stronę, spojrzeć w lustro przestać pakować w kółko walizki na samolot lecący w stronę mojego dalszego rozwoju, i nawet lepiej, rozbiec się i lecieć FRUUUU. Lecieć (wyobraź sobie chłopaka trzepotającego rękoma) Na Twoim interaktywnym paliwie wiedzy i doświadczenia, które z podziwem śledzę na Twojej stronie. Kurde ale się rozpisałem. Mam nadzieję, że w skutecznym wywarzeniu literackiej lekkości pióra i konkretności. Jeśli wygram, TO OJEJ JAK JA SIĘ BĘDĘ CIESZYŁ! pozdrawam! 😀

 • Nad stworzeniem własnego miejsca w sieci myślę już od bardzo dawna. Jestem w trakcie dużych zmian życiowych (przeprowadzka do Niemiec) i zawodowych (po 15 latach pracy na etacie postanowiłam spróbować swoich sił jako WA i specjalista ds. mediów społecznościowych) Po pierwsze potrzebuję swojego miejsca w sieci, po drugie marzę o swojej stronie WWW, po trzecie chcę zrobić to samodzielnie, po czwarte chcę się nauczyć jak tworzyć strony WWW, po piąte nowe umiejętności przydadzą się w nowym zawodzie i sprawią, że będę bardziej konkurencyjna na rynku i last but not least będę mogła pomagać innym kreować ich miejsca w sieci 🤗

 • Dlaczego ja? Bo chce sięgnąć po marzenia i uczynić z nich moją rzeczywistość, bo chce uwierzyć w siebie i w to, że mogą iść za głosem serca, tam gdzie to serce mnie ciągnie i do czego woła ! A już dwa razy kupiłam kurs na stronę www i sklep, czyli zaraz minie rok, ale życie w między czasie zdrowotnie wytrącało mnie z równowagi (dosłownie, miałam nawracające zawroty głowy i ciężko było mi się skupić na czymś na dłużej). Teraz już zdrowie i samopoczucie dużo lepiej i zamierzam zacząć działać, ale nie wiem, czy zdążę bo mój kurs lada moment traci ważność, a mój budżet już nie ogarnie więcej na ten moment, ponad codzienność. Miałam startować o dofinasowanie z UP na rozpoczęcie działalności, więc odeszłam z pracy, a strona www i sklep ma mnie wesprzeć w uwierzeniu w swój biznes i w to, że dam radę z własną działalnością (czego się zawsze obawiałam ). Także jakbym wygrała dostęp, to mogłabym już spokojnie skupić się wreszcie na robieniu strony i sklepu i realnym ruszeniu do przodu z konkretami 🥰 Miałabym ten spokój, który jest potrzebny na proces twórczy i kreację, zamiast pędzić w stresie, bo niestety tak już nie umiem działać (to się sprawdzało na studiach, ale dziś już jestem w gronie wesołych czterdziestek 😉 ) Pozdrowionka ! 😀

 • Od dłuższego czasu słucham Cię na Spotify oraz obserwuję na Instagramie i jestem bardzo zainspirowana. Od pewnego czasu zbieram się zlecić wykonanie strony dla naszego prywatnego biznesu, ale ciągle brakuje czasu, pomysłu lub szkoda środków. Jednak Twoje słowa sprawiły, że doznałam olśnienia i przekonania, że skoro nie mamy deadline mogę stronę wykonać samodzielnie a co naaaaaaaajważniejsze zdobyć nową, całkiem mi obcą kompetencje, która da mi wiarę w siebie, czego czasem brakuje mi brakuje w tym pędzącym świecie. Mam 41 lat i czuję, że potrzebuję tego dla Siebie.

 • Jeśli wygrałabym konkurs, a co za tym idzie kurs WordPress, dałoby mi to kopa do ruszenia z miejsca z moja stroną. Bazując na twoich materiałach udało mi się stworzyć stronę, ale kolejne kroki jakoś mnie blokują. Bo marzy mi się newsletter i bardziej przejrzysta strona, a za jakiś czas też mały sklep. Piszę artykuły w dwóch językach i ta organizacja mnie trochę przerasta. Dlatego chętnie się podszkolę. Piszę o kobietach w sporcie, po to by naświetlić różne problemy i zmienić podejście trenerów i nauczycieli czy rodziców do dziewczynek w sporcie, a sama mierzę się ciągle z syndromem oszusta i absolutnie nie uważam się za ekspertkę 🙈 Moim celem jest stworzenie merytorycznej strony, która będzie zawierała pomocne materiały do pobrania dla tych, którzy chcą się edukować w tematyce dziewcząt w sporcie.

 • Dlaczego Ja ? To jest tak dobre pytanie, jak trudna odpowiedź.
  Nie zliczę ile razy odkładałam tą przestrzeń na bok, bo przecież mój syndrom oszusta budzi się za każdym razem, kiedy myślę że mogę więcej i potrafię wystarczająco dużo. Zamiast wziąć się za bycie ekspertką, szukam kolejnej przestrzeni do szkolenia, uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, żeby być perfekcyjną, we wszystkim. Wygrana postawi mnie przed faktem, że to już jest mój czas, że właśnie teraz powinnam rozpocząć swoją karierę online, że nie ma na co czekać i szukać kolejnych miejsc do doskonalenia, że mogę przekazać innym to co już potrafię.

 • Biorę udział we wspaniałym projekcie w Paczce i potrzebuję miejsca by podzielić się nim ze światem jak już ujrzy światło dzienne 🙂

 • „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia” ktoś kiedyś powiedział … wyklikam tę stronę, dam radę, nauczę się prosić o pomoc… bo każda wkłuta igła i przeciągnięta nitka to miłość i pasja, dzięki której nie tylko mnie szybciej bije serce. Dziękuję, że jesteś.

 • Dlaczego ja?

  Banał – ale jestem w takim momencie życia, że totalnie czuje chęć zmiany 🙂 dusze się w obecnej pracy i czuje, że to nie jest to.
  Mam 39 lat i pracuje w sprzedaży. Koleżanka z biura z pracy poprosiła mnie abym pomogła Jej przy WordPress-sie i bardzo mi się to spodobało.
  Potrzebuje bardzo tej zmiany i wierze w to, że to jest dobry kierunek.

  Pozdrawiam
  Agnieszka Walerjan

 • Cześć Olu!
  Zgłaszam się do konkursu, bo czuję że to mój czas.
  Stoję na rozdrożu zawodowym (jako mama rocznego Maluszka na urlopie wychowawczym, po przeprowadzce do innego miasta i z brakiem opcji na kontynuowanie stacjonarne wcześniejszej pracy).
  I wiem, że każda z dróg zakłada budowanie własnej marki osobistej – chcę dzielić się wiedzą, budować zaangażowaną społeczność i sprzedawać własne usługi i produkty. Potrzebuję do tego strony internetowej i sklepu i chcę je stworzyć sprawnie, profesjonalnie i dobrze <3

  Jestem prawniczką (i kocham prawo administracyjne). Wiem, że mam umiejętności do dzielenia się wiedzą, a gorzej wygląda sprawa z zapleczem technicznym. Opcja wygrania wejścia do Akademii (na bezpłatnym urlopie…) spięła się idealnie z moimi możliwościami czasowymi i planami zawodowymi. A ja lubię takie zbiegi okoliczności, bo co do przypadków to – za moją polonistką – twierdzę, że są tylko w gramatyce 😉

  Pozdrawiam
  Ania

 • Bo w Polsce jest mnóstwo kobiet z Zespołu Policystycznych Jajników (PCOS) z powodu którego mają problemy m.in. z cerą, zbyt wysoką wagą oraz nie mogą spełnić swojego największego marzenia – zostać mamami. Wiem to, bo zrobiłam badanie rynku, a dodatkowo też osobiście się z tym mierzyłam. W specjalnie przygotowanej ankiecie wypytałam te dziewczyny z czym się borykają. Wiem też, że dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu w pracy dietetyczki oraz podejściu nastawionemu na trwałą zmianę nawyków żywieniowych potrafię im skutecznie pomóc. Bardzo chcę to zrobić, bo wiem jak wiele w życiu PCOSki może zmienić zdrowe odżywianie. Chciałabym mieć swoje miejsce w sieci, własną stronę internetową, by móc docierać do większej liczby kobiet, które potrzebują pomocy. Obserwuję Cię Olu już dość długo, mam kilka Twoich produktów, jestem w Interaktywnej Paczce i jakoś tak już dawno zapaliłaś we mnie wiarę, że potrafię sama zrobić swoją stronę mimo, że myślę o sobie jako o kimś słabo ogarniającym technikalia. Jestem mamą dwójki małych dzieci. Kiedy pracuje się 2 max 3 h wieczorami to każde wsparcie i ułatwienie drogi do celu jest bezcenne. Wiem, że Twój kurs WP tak właśnie by mi pomógł – ułatwiłby drogę do realizacji marzeń zawodowych i pomocy inny kobietom a jednocześnie oszczędził mój czas bym dalej mogła mieć go dla rodziny 🙂

 • Dlaczego powinnam wygrać? To jedno z moich marzeń a teraz przy czwórce dzieci w tym 2.5 letniej córeczce i 3 miesięcznych trojaczkach przyda mi się każda formą wiedzy aby zostać niezależna finansowo ekspertką w swojej dziedzinie! Chcę zapewnić im jak najlepsza przyszłość a sama uwielbiam się uczyć . teraz jest na to najlepszy moment są one moja najlepsza motywacją! pierwsza dawka wiedzy już za mną ( produkt online ) teraz czas na więcej.

 • Nie każdemu pasuje każdy. Próbowałam zdobywać wiedzę o tworzeniu stron internetowych od różnych twórców, ale to właśnie treści przekazywane przez Olę trafiają do mnie najlepiej. Paczka daje mi kopa do działania, mam już pomysł, tworzę swój pierwszy onlajnowy produkt, a teraz pora wyklikać swoją stronkę. Nie chcę utknąć w urzędowej pracy, choć to właśnie dzięki niej znalazłam niszę, którą zamierzam zapełnić 🙂 Potrzebuję tylko albo aż kogoś kto poprowadzi mnie krok po kroku…

 • Hej Ola! 🙂
  Ja trochę inaczej: https://youtu.be/IBleqwAuBc8

  Pozdrawiam ciepło!
  Olga

 • Ola Gościniak konkurs zaczyna,
  W konkursie stoję pewnie, choć zdążyłam ledwie, 😉
  WordPressa magię odkryję i piękniejszą stronę „uszyję”.
  Stronę mam, lecz brakuje interaktywności i blasku,
  A ja szukam profesjonalizmu, nie tylko poklasku.
  Akademia to właśnie to, co pozwoli mi osiągnąć sukces z klasą.
  To będzie wspaniała podróż, sprawdzoną „trasą”.
  Finanse to mój świat, działam z zapałem i animacją,
  Kurs WordPressa otworzy drzwi do działań z jeszcze większą kreacją.
  Doradzam, edukuję, klientów poszukuję,
  Zbuduję markę osobistą i wszystkich dotrenuję.
  Tak więc daj mi szansę, bym zgłębiła tajemnice tego światka,
  Dzięki Akademii będę jak Finansowa Akrobatka.
  Z WordPressa korzyści płynąć będą strumieniem,
  A ja się chętnie na dobrą współpracę wymienię. 

  Pozdrawiam! 🙂

 • Dlaczego ja?
  Mam sklep – nie sama go stawiałam 🙈- ciagle ostatnio coś w nim mi nie działa 🥴 chciałabym sama nauczyć się jak działa mój własny sklep w którym chcę sprzedawać wzory, chcę wiedzieć jak i co zrobić aby powstał, aby był taki jak w mojej głowie, co zrobić aby oprócz sklepu były w nim rady i wskazówki jak dziergać, ab mogła pokazać jakie druty są proste i przyjemne. Chciałabym uczyć się Olu od najlepszych, wiedzieć co, gdzie j dlaczego … a nie tylko klik, klik i wstawiać oferty, chcę wiedzieć jak to działa tak jak w drutach wiem gdzie jakie oczko, dlaczego to jest lepsze od tamtego tak tez chcę wiedzieć jak działa, co zrobić aby ulepszyć, chcę znać mój sklepik od podstaw.

 • Witaj Olu.
  Moja historia nie jest materiałem na dobry storytelling. Opisuje raczej szarą prozę dnia zwykłej dziewczyny, która ogarniając bardzo przyziemne sprawy chciałaby rozwinąć skrzydła i choć czasem wzbić się ponad marzenie.

  Jeśli nie jesteś jeszcze zmęczona, przeczytaj. 🙂

  Kilka lat temu poznałam ajurwedę. Uratowała mnie. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że uratowała mnie przed depresją, a przynajmniej przed stanem psychicznego i fizycznego dołka jaki przechodziłam po urodzeniu pierwszego dziecka. Wtedy nie wiedziałam jak sobie pomóc. Tym razem, po urodzeniu drugiego dziecka rękę wyciągnęła do mnie ajurweda, a ja tej ręki już nie wypuściłam.
  Ta staroindyjska medycyna stała się moja pasją. Chciałabym przekuć ją w biznes. Ajurweda jest super. Chcę się jej uczyć, pisać o niej na mojej stronie i w e-bookach, mówić o niej ludziom, by również im ułatwiała życie. Potrzebuję tylko pomocy w kwestiach związanych z wyzwaniami XXI w. – budową strony, sklepu, obsługą tych wszystkich spraw, o których nie mam zielonego pojęcia.

  Bo wiesz Olu, ja jestem technologicznym dinozaurem, który pragnie przeżyć w nowoczesnym technologicznym świecie. Tworzę profil na Instagramie. Przerabiam Twój kurs WordPressa. (wreeeeszcie, bo do tej pory ważniejsze było zbawianie świata, a nie ja sama) i mam już nawet swoją stronę. W przyszłości chciałabym pisać e-booki i sprzedawać je w swoim własnym sklepie. Mimo starań jakoś kiepsko mi idzie.

  Mam mnóstwo pomysłów. I tyle samo obaw. To typowe dla Vaty (vata to takie ajurwedyjskie określenie zespołu pewnych cech). Typowym też jest brak wiary i poddawanie tego co robię w wątpliwość. Dlatego potrzeba mi kogoś, kto mnie poprowadzi i wesprze. Nie mam nikogo takiego w swoim otoczeniu, za to ludzi, którzy komentują, krytykują, umniejszają mojej obecnej pracy i planom na przyszłość nie brakuje.

  W Twoim kursie WordPressa widzę jak świetnie się wypowiadasz, jak swobodnie czujesz przed kamerą. Kiedyś gdzieś słuchałam wywiadu z Tobą, w którym wspominałaś jak trudne były dla Ciebie początki z nagrywaniem siebie. Twój progres jest dla mnie niesamowitą inspiracją. (tak, ja też jestem w Twoim funclubie razem z Asią Rułkowską :))

  Wchodzenie w te wszystkie technologiczne sprawy jest dla mnie trudne i niewygodne, ale poszerzam swoją strefę komfortu. Powolutku. Chciałabym byś mi pomogła, bo wiesz jak.

  Dzięki za to, co robisz. Pokazujesz, że my kobiety mamy nie tylko marzenia, ale też łeb na karku. Potrafimy realizować swoje cele, zarabiać kasę, dobrze się przy tym bawić i co ważne, nie kopać dołków jedna pod drugą, a wspierać się i sobie pomagać. Brawo Ty i brawo My – wszystkie dziewczyny.

 • Dlaczego to właśnie ja chcę wygrać kurs WordPressa? Bo nie wyrabiam na zakrętach :O Jestem położną, od dwóch lat działam w ramach swojej działalności i tyle też dojrzewałam do własnej strony internetowej. Teraz czuję, że to TEN moment! Gdy patrzę ile kobiet jest wykluczonych, bo mieszkają na wsiach, miasteczkach, w innych krajach, gdzie trudno o specjalistyczną, np. laktacyjną pomoc, to czuję, że dzięki mojej stronie internetowej mogłabym je objąć opieką ❤️ Te dwa lata to głównie praca w ramach wizyt domowych, a niewielki odsetek to pomoc online (głównie dla tych mieszających poza Polską). Czuję, że jestem gotowa na kolejny etap!

 • „Dlaczego to właśnie ja mam wygrać kurs WordPressa?”

  Przeczytajcie mój tekst i dajcie znać, czy macie w życiu też coś takiego jak ja?
  Zarówno po liceum, jak i studiach miałam wrażenie, że zmarnowałam tyle lat edukacji, a ja nadal nic sensownego nie potrafię, że nie mam fachu w ręku jak fryzjer, stolarz, mechanik czy kosmetyczka. Czytajcie dalej..

  Kiedy chodziłam do przedszkola, wydawało mi się, że praca na poczcie w okienku z listami, to jest dla mnie praca marzeń. No wiecie, pieczątki, kolorowe znaczki, stale nowe twarze i dużo paczek. Top 1 na mojej liście wtedy. Jednak idąc dalej z edukacją perspektywa była inna. Będąc w gimnazjum kompletnie nie wiedziałam, co jest dla mnie i w czym chciałabym się specjalizować. Stopień dalej w edukacji zdecydowałam się LO, gdzie też moja przyszłość stała pod znakiem zapytania. Jedne co wiedziałam to to, że komputer to będzie moja przyszłość.

  Mając dziurę w głowie, 18 lat i brak planu na przyszłość podeszłam rozsądnie do wyboru kierunku licencjatu czy magisterki. Postawiłam na nieruchomości i inwestycje, bo wiadomo mieszkać zawsze, gdzieś trzeba i na tamte czasy wydawało mi się, że jest w tym jakaś sensowna przyszłość. Dopiero siedząc na zajęciach i bujając w obłokach podczas zajęć z budownictwa, gdzie próbowałam zrozumieć, po co męczę się z jakimiś betonami :]. Ale jak powiedziałam A, to również B. Dotrwałam do końca, studia skończyłam, ale nie było tutaj iskry.

  Zarówno po liceum, jak i studiach miałam wrażenie, że zmarnowałam tyle lat edukacji, a ja nadal nic sensownego nie potrafię, że nie mam fachu w ręku jak fryzjer, stolarz, mechanik czy kosmetyczka.

  Wtedy chciałam tworzyć kreatywne rzeczy, a praca w nieruchomościach nie była spełnieniem marzeń. Dlatego trafiłam do marketingu terytorialnego i tak sobie już pracuje 10 lat. Znowu chce iść do przodu, chce nowych wyzwań, nowych wrażeń i nowych umiejętności. Kurs WordPressa będzie dla mnie nowym skokiem na głęboką wodę i kolejnym kreatywnym wyzwaniem. Może dzięki tej umiejętności wreszcie nabiorę odwagi i otworzę coś swojego. Coś, co będzie działać „po mojemu” i na moich, własnych zasadach. You can do it girl!

 • W konkursach udział brałam 2 razy i 2 razy wygrałam💪😉 Postanowiłam że to będzie mój 3raz! Więc jestem, ja i moja manifestacja🔥
  1. O stronkę prosiłam męża (informatyka😉) od lat i nic – jak to z mężami bywa 😉 Czas więc udowodnić, że sama to ogarnę 💪
  2. Zaczęłam swój biznes po latach w korpo i muszę go rozwinąć.
  3. Jestem samodzielna i chciałabym być niezależna w tym zakresie, działać od ręki i wiedzieć, że co moje zależy ode mnie! ☺️
  4. Wierzę, że wspólnie z Tobą dam radę! 💪

 • Chciałabym wygrać bo:
  1. jeszcze nigdy nie wygrałam czegoś naprawdę wartościowego. Kiedyś wygrałam loda ma patyku, ale wygrywała go co trzecia osoba, więc bez sensu. To się nie liczy😋. Taki widocznie był zamysł firmy 🤭.

  2. Od kilku dni AUTENTYCZNIE człapie za mną WIELKA i „jencąca” pani Potrzeba🧌, by taką stronę w końcu sobie zrobić. Już tak jęczy i biadoli, że jestem na skraju wzięcia się do roboty 🫣.

  3. I wreszcie – Jędruś tyciTulek🤏 cały czas nie ma swojej chałupy, tylko podnajmuje cudze kąty.. bidak włóczęga.

  4. Dziękuję za doczytanie do końca.

 • Olu, powiem krótko: chcę wreszcie postawić na swoim (i to dosłownie) i obiecuję nie zmarnować tej szansy

 • 20 lat temu (kiedy internet raczkował a każda próba połączenia zajmowała wieki blokując linię telefoniczną) obiecałam tacie, że postawię mu stronę internetową dla jego tradycyjnej pracowni jubilerskiej, którą założył z dziadkiem w 1976 roku. Chciałabym spełnić obietnicę i nasze wspólne marzenie o sklepie z prawdziwego zdarzenia.

 • Od kilku miesięcy prowadzę autorskiego bloga programistycznego pod adresem: http://www.pracowniaprogramisty.pl. Wygrana w konkursie i dostęp do treści Interaktywnej Akademii z pewnością ułatwi mi dalszy rozwój bloga, produkcję produktów online, poprowadzenie sklepu, promocji i sprzedaży. Myślę, że mając już za sobą doświadczenie w prowadzeniu bloga taka pomoc na pewno pozytywnie wpłynie na dalszą pracę nad nim. Pozdrawiam serdecznie! Paweł 🙂

 • Kiedy przeczytałam mail o konkursie pierwszego dnia, byłam pełna ekscytacji. Pomyślałam, że to moja szansa. Ale później, jak zazwyczaj mi się to zdarza, nastąpiła blokada i cofnięcie się. Efekt jest taki, że jest około 23, a ja dopiero piszę komentarz.
  Często taki mechanizm właśnie u mnie działa, że przecież pewnie będzie ponad setka lepszych, wartościowych komentarzy, które bardziej uzasadnią potrzebę wygrania…
  Jednak postanowiłam się przełamać i chociaż spróbować napisać kilka słów. 🙂
  Jeśli miałabym napisać, dlaczego chciałabym wygrać, to przede wszystkim dlatego, by ruszyć z miejsca, by pokonać syndrom oszusta, że nie jestem wystarczająco dobra, a moja pasja może sprawdzała się w mniejszej grupie, ale na szerszą skalę już nie jestem w stanie wypłynąć. Ogromnie chciałabym wkroczyć w świat technologii bez obaw i lęku. Założyłam swoją działalność i wiem, że taka wygrana bardzo pomogłaby rozwinąć mój biznes. Gdybym nauczyła się, jak ogarnąć wordpressa, to z pewnością, oprócz takiej standardowej strony z ofertą zajęć z języka, chciałabym umieszczać także przydatne porady dla samodzielnie uczących się angielskiego oraz dla rodziców, czyli dzielić się tym, co potrafię i tym, czym chce “zarażać”, czyli właśnie tym, żeby podnosić swoje umiejętności. Brak wiedzy i umiejętności w zakresie stworzenia strony czy prowadzenia mediów bardzo mnie ogranicza i demotywuje. Chcę czuć się potrzebna i chcę być Interaktywna!

 • Dlaczego ja miałabym dostać dostęp do Interaktywnej Akademii WordPressa?
  Nie wiem dlaczego ja, myślę, że na wygraną zasługują wszystkie dziewczyny, które napisały komentarz, które wykazały się chęcią uczestnictwa w tym konkursie:) Każda na swój sposób wykazała się swoją kreatywnością.
  Wiem tylko dlaczego postanowiłam na ostatni moment spróbować swoich sił! 🙂
  Obserwuje Twoje działania od X lat, nie jestem w stanie określić się dokładnie. Obserwuje sukces Twój, innych kobiet, innych mężczyzn. Myślę wtedy- też mogę, też chcę!
  Od 5 lat próbuję przełamać swoją barierę działania w Internecie. Cały czas sama sobie tworzę blokady, cały czas biję się z myślami- a to nie jest odpowiedni czas, nie mam odpowiednich umiejętności, nie dam rady, nie mam czasu, nie stać mnie, może kiedyś indziej, w przyszłości na pewno to zrobię. Niestety jestem świadoma tego, że im dłużej zwlekam, tym gorzej będzie mi cokolwiek, kiedykolwiek zacząć.
  Aktualnie pracuję w gastronomii, jest to bardzo pochłaniający zawód (jestem zastępcą szefa kuchni) kocham to robić! Nie mówię, że nie. Jednak od życia pragnę czegoś więcej. Pragnę być sama dla siebie swoim szefem, ponieważ sama najlepiej siebie znam, sama najlepiej zarządzam swoim czasem.
  Może to być płytkie- lecz dla mnie, kobiety, jest to bolesne, że na ten moment nie mogę mieć zadbanych dłoni, nie mogę zrobić sobie paznokci, nawet jak uda mi się chociaż troszeczkę zapuścić swoje, dłuższe paznokcie, mogę być spokojna, że po jednym dniu pracy wrócą one do swej najkrótszej długości. Fryzjer? Kiedy ja byłam u fryzjera? Nie pamiętam. A przydałoby się. Jednak po co? Skoro na kuchni jest gorąco, powietrze jest pełne tłustych oparów, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie mogę być po prostu kobieca, przebywam w większości z mężczyznami, przez co moja samoocena wcale nie idzie w górę. Moje zachowanie w niejednej sytuacji nie przypomina ani trochę mnie-kobiety, lecz osobnika pożerającego cechy męskie (z kim przystajesz, takim się stajesz, niestety).
  Podczas pandemii byłam o krok od założenia swojego sklepu internetowego, byłam o krok od zaczęcia szkolenia się w kierunku copywritingu… Zabrakło odwagi, pojawił się etat i tak już zostało. Ciężko mi samej odważyć się iść w świat, a tak bardzo tego chcę!
  Myślę, że wygrana w konkursie mogłaby dać mi “kopa” do działania. Skończyłyby się wymówki, wieczne sprowadzanie siebie do poziomu 0.
  Otworzyłoby to na pewno dla mnie nowy rozdział, nowy etap w życiu. Każda z nas potrzebuje wsparcia, wiary od drugiej osoby i pozytywnej energii!
  Spróbować spróbowałam, nawet jeśli mi się nie uda- ważne jest to, że nacisnęłam “wyślij” 🙂

  Pozdrawiam serdecznie!
  Trzymam kciuki za wszystkie komentarze, są super!

 • Chcę wygrać kurs WordPressa, ponieważ dopiero raczkuję, a właściwie pełzam, w tym świecie stron internetowych 😁 Nie ogarniam do końca podstawowych pojęć, chociaż już wiem co to kokpit i udało mi się zgodnie z instrukcją podpiąć serwer pod domenę (albo odwrotnie…😂) No cóż, ale bardzo chce działać i edukować w onlinach o przyrodzie i później może też w dziedzinie integracji sensorycznej 😉 Czuję, że to może być fascynująca przygoda i zapewne przeogromna satysfakcja tworzyć samemu swoją stronę internetową ☺

 • Dlaczego ja?
  Biorę udział w konkursie po raz 3, i powody są takie, że jestem osobą, która się nie poddaje, dążę do swojego celu,powoli, własnym tempem, cechuje mnie cierpliwość, optymizm w szanse, jakie daje życie, inni ludzie. Mam cel jakim jest samorozwój, stanie na własnych nogach, niezależność finansowa ale też stabilizacja…coraz bardziej ufam sobie i swoim możliwościom, więc chciałabym nauczyć się nowych umiejętności dzięki Twojemu kursowi, bo wiara we własne możliwości i siebie to fundamenty sukcesu, a kobietom trudniej jest wejść na rynek, to zjawisko jest wszechobecne, nie jesteśmy słabą płcią o czym śpiewał Eugeniusz Bodzio, wydaje mi się, że nam kobietom brakuje wiary, pomocnej dłoni i inwestycji w nasz rozwój pod każdym względem. Kobieca solidarność to coś, co buduje naszą przyszłość, ale też nie każda z nas może jej doświadczyć o Wzmianka o kobietach, o naszych zahamowaniach w postaci: perfekcjonizmu, lęku przed krytyką, przed popełnieniem błędu w Twoim raporcie “Jesteś ekspertką” to można opanować jeśli mamy wsparcie, wiedzę, i motywację wewnętrzną, że każda z nas, w tym Ja, chciałabym taką kobietą Ekspert zostać:)

 • Odkąd jestem mamą, zapomniałam troszkę o sobie myśle, że to czas spełnić również swoje marzenia i się realizować. Chce być niezależną finansowo kobietą z perspektywami, aby dać jak najlepsza przyszłość swojemu dziecku.

 • Chciałabym wygrać bo:
  1. jeszcze nigdy nie wygrałam czegoś naprawdę wartościowego. Kiedyś wygrałam loda ma patyku, ale wygrywała go co trzecia osoba, więc bez sensu. To się nie liczy😋. Taki widocznie był zamysł firmy 🤭.
  2. Od kilku dni AUTENTYCZNIE człapie za mną WIELKA i „jencąca” pani Potrzeba🧌, by taką stronę w końcu sobie zrobić. Już tak jęczy i biadoli, że jestem na skraju wzięcia się do roboty 🫣.
  3. I wreszcie – Jędruś tyciTulek🤏 cały czas nie ma swojej chałupy, tylko podnajmuje cudze kąty.. bidak włóczęga.
  4. Dziękuję za doczytanie do końca 🙂

 • Dlaczego ja?
  Biorę udział w konkursie po raz 3, i powody są takie, że jestem osobą, która się nie poddaje, dążę do swojego celu,powoli, własnym tempem, cechuje mnie cierpliwość, optymizm w szanse, jakie daje życie, inni ludzie. Mam cel jakim jest samorozwój, stanie na własnych nogach, niezależność finansowa ale też stabilizacja…coraz bardziej ufam sobie i swoim możliwościom, więc chciałabym nauczyć się nowych umiejętności dzięki Twojemu kursowi, bo wiara we własne możliwości i siebie to fundamenty sukcesu, a kobietom trudniej jest wejść na rynek, to zjawisko jest wszechobecne, nie jesteśmy słabą płcią o czym śpiewał Eugeniusz Bodzio, wydaje mi się, że nam kobietom brakuje wiary, pomocnej dłoni i inwestycji w nasz rozwój pod każdym względem. Kobieca solidarność to coś, co buduje naszą przyszłość, ale też nie każda z nas może jej doświadczyć o Wzmianka o kobietach, o naszych zahamowaniach w postaci: perfekcjonizmu, lęku przed krytyką, przed popełnieniem błędu w Twoim raporcie “Jesteś ekspertką” to można opanować jeśli mamy wsparcie, wiedzę, i motywację wewnętrzną, że każda z nas, w tym Ja, chciałabym taką kobietą Ekspert zostać:)

 • Dlaczego ja?
  Biorę udział w konkursie po raz 3, i powody są takie, że jestem osobą, która się nie poddaje, dążę do swojego celu,powoli, własnym tempem, cechuje mnie cierpliwość, optymizm w szanse, jakie daje życie, inni ludzie. Mam cel jakim jest samorozwój, stanie na własnych nogach, niezależność finansowa ale też stabilizacja…coraz bardziej ufam sobie i swoim możliwościom, więc chciałabym nauczyć się nowych umiejętności dzięki Twojemu kursowi, bo wiara we własne możliwości i siebie to fundamenty sukcesu, a kobietom trudniej jest wejść na rynek, to zjawisko jest wszechobecne, nie jesteśmy słabą płcią o czym śpiewał Eugeniusz Bodzio, wydaje mi się, że nam kobietom brakuje wiary, pomocnej dłoni i inwestycji w nasz rozwój pod każdym względem. Kobieca solidarność to coś, co buduje naszą przyszłość, ale też nie każda z nas może jej doświadczyć o Wzmianka o kobietach, o naszych zahamowaniach w postaci: perfekcjonizmu, lęku przed krytyką, przed popełnieniem błędu w Twoim raporcie “Jesteś ekspertką” to można opanować jeśli mamy wsparcie, wiedzę, i motywację wewnętrzną, że każda z nas, w tym Ja, chciałabym taką kobietą Ekspert zostać:)

 • Dlaczego ja? Jestem bardzo zainteresowana nauką WordPressa bo dalej szukam swojej ścieżki życiowej. Chciałabym się zaangażować w kurs, który poprowadzi mnie od A do Z przez wszystkie tajniki budowania stron oraz całej pozostałej tajemnej wiedzy. Mam bardzo dużo motywacji aby w końcu zacząć działać, poza momentami kiedy ta motywacja spada 😉 dlatego taki kurs przydałby mi się żeby utrzymać mnie w ryzach i poprowadzić ścieżką zmian. Uważam, że WordPress będzie dla mnie dobry, bo mam dużo chęci do eksplorowania nowinek i myślę, że co jak co, ale jestem dość kreatywna. Jedynie co to potrzebuje kopniaka żeby robić coś regularnie – a dobrze poukładane kursy bardzo mi w tej systematyczności pomagają. Nauka budowania stron przybliży mnie o krok do spełnienia marzeń.. 🙂 tak samo jak i wygrana w tym konkursie <3

 • Bo potrzebuje kasy! Kurs samego wp pozwoli mi podszkolic się w temacie I ruszyć z nowym Biznesem!!! pozdrawiam – kobieta niezalezna.

 • Kurs WordPressa wygrać mam wielką chęć. Strony internetowe tworzyć, kreatywność wykorzystać. Na rynku pracy wybiec w przód, a wiedza z WordPressa to wielki klucz.Chce tworzyć projekty własne, blogi czy sklepy, aby stworzyć cenne porfolio 🙂 Zmiana kierunku w życiu to mój cel, praca w korporacji nie jest do końca dla mnie i od kilku lat marze o niezależności finansowej, wolności, kupnie kampera i byciem “on the road” i chciałabym zacząć tworzyć coś co da nie tylko mi radość, ale spełni realną potrzebę oraz spełnianie marzeń innych oraz to bedzie realna praca, a nie tylko puste liczby w excel, czy ustalanie kolejnych nierealnych KPI 😀

 • Dlaczego to właśnie ja mam wygrać kurs WordPressa? Olu Twoja Akademia jest super, jestem w niech i chciałabym ją przedłużyć. Wszystko czytelnie i zrozumiale tłumaczysz. Zaczynasz od małych kroczków, małych i prostych dawek wiedzy, by wprowadzać w coraz większe zawiłości i problemy trudności. To co wyróżnia Twoje kursy od innych, to to, że mówisz o ważnych kwestiach, w sumie tych najważniejszych, w odpowiedniej kolejności, tak by od razu wprowadzać je w czyn, od razu tworzyć te nasze strony i mówisz to co jest istotne do stworzenia strony wizytówki, strony landing page, kursowej itp Czyli to co jest naprawdę ważne by strony śmigały, bez zbędnych informacji. Dlaczego chcę przedłużyć dostęp: – chcę być na bieżąco z nowymi wersjami, technologiami, a ty kurs aktualizujesz i to jest super, – obawiam się, że nawet jak ogarnę moją stronę do końca to raczej nie zdążę zrobić sklepu, bo jeszcze to nie mój etap i chciałabym to ogarnąć w nadchodzącym roku i ogólnie warto być na bieżąco i mieć dostęp do różnych wspólnych akcji i działań. W nadchodzącym roku chcę z Akademią WP zrealizować moje dojrzewające plany. 🙂

 • Dlaczego ja?
  Ja to wybór na 102!

  Ola, Ola, Ola
  Kolejnego strzela gola,
  Piłka to niezłomna wola
  I mentorki w kursie rola

  Czy ja poznam dziś WordPressa?
  Czy zanurzę się w sukcesach?
  Czy poleci do mnie piłka?
  (By ją złapać tylko chwilka)

  Olu kopnij w moja http://www.stronę
  Choć to zdaje się szalone,
  Jestem bramką super Mega
  Dobrze piszę, świetnie biegam

  I najbardziej marzę w świecie
  By zaistnieć w internecie
  Olu! Niech Twa Akademia
  Moje życie w piękne zmienia!
  Precz wymówki, wątpliwości
  Bagaż obaw, lęków, złości!
  Piłka siłą uderzenia
  Prowadzi do przeznaczenia,
  Olu! Kopnij w Moją http://www.Stronę
  Wybierz mnie – radosną Ilonę 😀

 • Dlaczego ja? Bo po latach stagnacji znów w siebie wierzę. Bo rzuciłam tzw. bezpieczny etat, by poświęcić czas dla rodziny, na pasję i na rozwój zawodowy. Bo właśnie założyłam firmę – drugi raz w życiu – nie tylko wierząc, ale wiedząc, że tym razem się uda. Bo to mój czas. Tylko potrzebuję narzędzi. Koniec patrzenia za siebie i rozpamiętywania przeszłości. Liczy się teraźniejszość, chwilo trwaj! I zmień się w piękną przyszłość w onlajnie, w którym liczy się wiedza, osobowość i chęć wzajemnej pomocy. Konferencja dodała mi skrzydeł, Paczka upewnia, że takich odważnych kobiet jest więcej, a ja z tak obranej drogi schodzić już nie zamierzam. Do boju!

 • Dosłownie wczoraj zrezygnowałam z pracy jako stomatolog – nosiłam się z tą decyzją prawie 5 lat! Od roku zaś “po godzinach” zajmuję się behawiorystyką kotów. Właśnie teraz nadszedł moment, w którym chcę w 100% zaangażować się w tę kocią działalność. Mam już swoją, bardzo podstawową, stronę internetową, ale Kurs WordPressa pomógłby mi jeszcze bardziej rozwinąć żagle. Mam wiele planów na rozwój swojej nowej działalności, w tym stworzenie bloga i sklepu internetowego. Nie ukrywam, że Twoja historia Olu również pomogła mi podjąć decyzję o zmianie. Dlatego to od Ciebie chcę się dalej uczyć i wyklikać swoje nowe życie 💜

 • Gratuluję zwyciężczyniom! 💙💙💙

 • Bardzo przydatny wpis – omawiasz temat z wielu perspektyw, dzięki czemu można wybrać lepsze rozwiązanie względem swojej sytuacji i umiejętności. Twoje porównanie między zleceniem a samodzielnym tworzeniem strony WWW jest bardzo pomocne. Super, że zachęcasz czytelników do świadomego wyboru, biorąc pod uwagę czas, budżet i umiejętności. Warto mierzyć siły na zamiary 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *