Ten rok jest dla mnie wyjątkowy pod wieloma aspektami, także zawodowymi. W XII edycji konkursu Bizneswoman Roku zostałam nagrodzona w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu.

To najstarszy i najważniejszy w Polsce konkurs, który nagradza przedsiębiorcze kobiety, dlatego bardzo się cieszę, że znalazłam się w ich gronie! Obejrzyj galę i poznaj historie Laureatek i Laureatów.

Moja kategoria jest na powyższym video od 37 minuty nagrania.

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

6 Komentarze

  • super

  • Kobiety w biznesie to coś, co prawie zawsze kończy się dobrze. Mają one świetne i bardzo wytrwałe podejście. Uważam, że powinny cześciej się tam znajdować!

  • Kobiety osiągają bardzo podobne a czasem nawet większe sukcesy niż mężczyźni – warto brać to pod uwagę.

  • Sukces to bardzo mało powiedziane. Uważam, że wygląda to rewelacyjnie!

  • Jeśli chodzi o bizneswoman to naprawdę prowadzi ciekawy blog.

  • Fajna Gala. Naprawdę wiele znanych i sławnych postaci.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *