Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: problem ze stroną i motywem #101788
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Tak, doszłam do tego w czym leżał problem. Ostatni blok z linkami do fb i instalacyjne (linki byly poprawne) niszczył cała stronę. Nie wiem dlaczego. Zrobiłam go od nowa i działa wszystko. Niemniej jednak w fazie edycji strony nadal nie mam opcji “zastąp” i przesuwania poszczególnych bloków czy tez edycji tekstu – żeby tekst na środku umieścić wyrównać itd.

  W odpowiedzi na: problem ze stroną i motywem #101728
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Po paru godzinach okazało się ze wszystko inne działa na stronie oprócz strony głównej. Dlaczego w niej jest taki bałagan? co z tym zrobić? Zakładka oferta działa jak należy.

  W odpowiedzi na: problem ze stroną i motywem #101703
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Instaluję motyw NEVE, strona startowa Photography Theme. Mam wersje bezpłatną. Link do mojej strony : https://little-academy.pl/

  Jeśli wchodzę w zakładkę strony i próbuje edytować to przy zmianie tego obrazka zmiany się nie zapisują i robi się bałagan. Później przy ponownym instalowaniu motywu ten sam problem, motyw nie jest jakby zainstalowany tylko jest wciąż to samo co widzisz po otworzeniu linku.
  W podstawowej stronie startowej, nie wyświetla się opcja np “zastąp” żebym mogła zmienić zdjęcia itd. Nie wiem co się dzieje spędziłam dziś nad tym 10 h bez wsparcia. Trudno mi opisać to tutaj. Gdzie mam wrzucić zdjęcia screeny?