• Autor
  Wpisy
 • #101644
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Hej. Zainstalowałam motyw Neve ze strona startową portfolio. W sekcji dostosuj ta strona startowa w ogóle się nie wyświetla. Z pozycji edycji stron, wszelkie zmiany jakich dokonuję oraz “wzór” strony startowej jest widoczny. Po zaktualizowaniu i zapisaniu zmian, gdy wchodzę z pozycji przeglądarki by zobaczyć zmiany – nic się tam nie wyświetla oprócz tekstu. Grafika zmiana koloru niestety nie. Co zrobiłam nie tak? może być to spowodowane kilkukrotną zmianą motywu?

  #101677
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Trudno tak od razu określić, co mogło się popsuć, bez przeklikania się, ale nie uważam, żeby winna była kilkukrotna zmiana motywu. Raczej jest jakaś rozbieżność między trybem edycji strony a tym, jak się wyświetla i musimy wspólnie ustalić, o co chodzi.

  Powiedz, w jaki sposób zrobiłaś tę stronę z portfolio? Myślałam, że to jakaś funkcjonalność Neve, ale jej nie widzę u siebie. I czy masz Neve w wersji darmowej czy Pro? I czy możesz podać link do swojej strony oraz zamieścić screena, co widzisz, jak ją edytujesz?

  Oraz co to znaczy, że w sekcji Dostosuj się nie wyświetla? Masz na myśli ustawienie jej jako strony głównej, obecność w jakiejś innej pod-sekcji w Dostosuj, czy wyświetlanie się po prawej stronie ekranu?

  #101703
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Instaluję motyw NEVE, strona startowa Photography Theme. Mam wersje bezpłatną. Link do mojej strony : https://little-academy.pl/

  Jeśli wchodzę w zakładkę strony i próbuje edytować to przy zmianie tego obrazka zmiany się nie zapisują i robi się bałagan. Później przy ponownym instalowaniu motywu ten sam problem, motyw nie jest jakby zainstalowany tylko jest wciąż to samo co widzisz po otworzeniu linku.
  W podstawowej stronie startowej, nie wyświetla się opcja np “zastąp” żebym mogła zmienić zdjęcia itd. Nie wiem co się dzieje spędziłam dziś nad tym 10 h bez wsparcia. Trudno mi opisać to tutaj. Gdzie mam wrzucić zdjęcia screeny?

  #101728
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Po paru godzinach okazało się ze wszystko inne działa na stronie oprócz strony głównej. Dlaczego w niej jest taki bałagan? co z tym zrobić? Zakładka oferta działa jak należy.

  #101729
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Umm, zainstalowałam sobie tę stronę startową i obejrzałam Twoją stronę główną i zakładkę oferta i nie wiem, czy zdążyłaś już rozwiązać swój problem ze stroną główną przez dwie godziny od ostatniej wiadomości? Bo zdecydowanie widzę podmienioną treść z Photography Theme, w tym grafikę i kolory, a nie wiem, jaki efekt chciałaś uzyskać.
  U mnie zadziałało płynnie podmienienie wszystkiego i była opcja “zastąp”, więc tym bardziej nie wiem, co mogło u Ciebie spowodować taki dziwny błąd i tyle trudności 🙁
  Bardzo mi przykro, że męczyłaś się nad wszystkim dzisiaj tyle godzin, wiem, jakie to frustrujące, gdy coś nie działa.

  #101788
  Kornelia Skorupska
  Uczestniczka

  Tak, doszłam do tego w czym leżał problem. Ostatni blok z linkami do fb i instalacyjne (linki byly poprawne) niszczył cała stronę. Nie wiem dlaczego. Zrobiłam go od nowa i działa wszystko. Niemniej jednak w fazie edycji strony nadal nie mam opcji “zastąp” i przesuwania poszczególnych bloków czy tez edycji tekstu – żeby tekst na środku umieścić wyrównać itd.

  #101910
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Właśnie zobaczyłam, że nie dodała się moja wczorajsza odpowiedź 🙁
  Pisałam, że prawdopodobnie masz jeszcze jakiś konflikt na stronie i że bez przeklikania się trudno go zidentyfikować. To z blokiem z linkami trudno odgadnąć, rządzisz, że to znalazłaś!
  Na pewno warto sprawdzić, czy usunęłaś wszystkie zbędne motywy i wtyczki na stronie, w tym wtyczki duplikujące inne, a to co jest potrzebne, zostało zaktualizowane do najnowszej wersji.
  Daj znać, czy problem jest rozwiązany.

  #102400

  Hej!

  Czy problem udało się rozwiązać?