Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Jak dodać do produktu cenę z ostatnich 30 dni? #113194

  Super! Dzięki. Przyznaję zakręciłem się trochę z tą wtyczką 😅

  W odpowiedzi na: Jak dodać do produktu cenę z ostatnich 30 dni? #113190

  Ta od wp desk? I ona jest w darmowej wersji?

  W odpowiedzi na: Jak dodać do produktu cenę z ostatnich 30 dni? #113182

  Hej! czy pojawiła się jakaś darmowa wtyczka którą możecie polecić do automatyzacji związanej z omnibusem?

  W odpowiedzi na: Dodatkowy checkbox przy zamówieniu #111659

  Dzieki! Wtyczka działa! Bardzo prosta w konfiguracji.

  W odpowiedzi na: Dodatkowy checkbox przy zamówieniu #111347

  Dobra chyba wymiękłam z tym kodem. To pewnie bardzo proste ale gubię się na samym początku. Może jednak jakaś wtyczka?

  W odpowiedzi na: Dodatkowy checkbox przy zamówieniu #111323

  Dzięki za odpowiedź! Sprawdzę dzisiaj czy zadziała.
  Pamiętam że jak stawiałam stronę to gdzies w kursie Ola chyba o tym mówiła. Ale wtedy nie było mi to potrzebne i pominęłam 🤦‍♀️

  W odpowiedzi na: Dostęp do kursu LearnPress #111294

  U mnie nie działało od początku. Tylko wcześniej plan sprawę bo nie miałam w planie wstawiania kursu na już. A teraz już mi się pali trochę pod nogami 😱

  W odpowiedzi na: Dostęp do kursu LearnPress #111291

  Tak. Kurs utworzyłam wczoraj. Klient testowy to u mnie zupełnie oddzielne konto z innej skrzynki. Dostęp do kursu był aktywny. Tylko właśnie wyskakiwał cały czas błąd że pliki nie zostały znalezione

  W odpowiedzi na: Dostęp do kursu LearnPress #111274

  U mnie też był problem z tym że wywalało komunikat – nie znaleziono pliku. Po zmianie na “Tylko przekireowanie” w ustawienia – zadziałało.
  Dzięki!

  W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #105784

  Hej! Udało się! Strona ruszyła i z największą przyjemnością wpisuję się do Gabloty Chwały!

  1. Agnieszka Seferyńska

  2. https://szydelkarka.pl/

  3. Studiowałam architekturę a pracuje na etacie jako projektantka wnętrz. Zajmuje się bezpośrednią obsługą klienta. Według testu Gallupa moimi głównymi cechami jest budowanie relacji i uwielbienie nauki. Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, żoną i córką. Zawsze czułam bardzo dużą potrzebę tworzenia. Zajmowałam się wieloma dziedzinami rękodzieła i sztuki. Wreszcie, w trakcie urlopu macierzyńskiego zatrzymałam się na szydełkowaniu i podjęłam świadomą decyzję, że w tej właśnie dziedzinie będę działać i tworzyć produkty. Prowadzę działalność od połowy roku 2022. Przez ten czas stworzyłam kilka produktów według własnych projektów: kolekcję serwet „Wild Flowers”, łapacze snów, ozdoby świąteczne, opaski, czapki i szaliki. Sama praca z produktami to jednak za mało! W sierpniu 2022 roku zorganizowałam samodzielnie całodniowe warsztaty szydełkowania. W tym roku postawiłam na rozwój – siebie i swojej działalności. Jednym z pierwszych kroków jakie podjęłam w tym kierunku było stworzenie swojego miejsca w sieci – strony internetowej z blogiem, sklepem i platformą kursową.

  4. Kurs oceniam na 6. Bo inaczej bym nie mogła ;). Jednakże jedna rzecz była dla mnie trochę problematyczna – różnice w motywie na którym pracujesz Ty i na którym pracowałam ja. Wiem, wynika to z różnorodnej tematyki stron. Czasem po prostu zakręcałam się bo nie mogłam znaleźć konkretnych opcji.

  5. Moim głównym problemem był brak strony, przez co niska sprzedaż i bardzo niska motywacja do promowania się w mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni!

  6. Dawno temu próbowałam postawić stronę – jeszcze jak działałam samodzielnie przy projektowaniu wnętrz. Zatrzymałam się na tym, że nie potrafiłam jej opublikować.

  7. Twoja motywacja! Zdecydowanie pomógł mi Twój doping. Nad stroną pracowałam w większości nocami. Więc zmęczenie i senność dawały mi się we znaki. Twoje dobre słowa pomagały się zmotywować i nie zasnąć.

  8. Wybór był totalnie spontaniczny! Przesłuchałam Prelekcji na konferencji i następnego dnia kupiłam pakiet kursów.

  9. Jesteś nowy w Akademii i czytasz akurat o mojej drodze? Też dasz sobie radę! Wsłuchaj się w głos Oli! Pomaga w chwilach zwątpienia!

  W odpowiedzi na: Zapisane wzory stron #104193

  Hej! Tak pomogłaś! Wypróbuję na pewno i napiszę czy zadziałało ❤️

  W odpowiedzi na: Zapisane wzory stron #104175

  Hej! mam podobny problem tylko z motywem Neve. W użytym motywie mam kilka stron i chciałam dodać kolejne. próbowałam kopiować bloki, kod itd ale strona po skopiowaniu jest inna. Czy jest jakiś sposób na skopiowanie całej strony z poziomu przeglądu tron?