• Autor
  Wpisy
 • #89516
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej! Jesteś w dobrym miejscu! Tutaj możesz zgłosić swoją stronę WWW wykonaną lub dopracowaną z Interaktywną Akademią WordPressa (kursem WP lub Woo SPRZEDAM) do Gabloty Chwały.

  DLACZEGO WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ?
  Zgłaszając się do Gabloty Chwały możesz wiele zyskać!
  Fejm, splendor, brokat na ramionach i wiele więcej… Czytaj i sprawdź!

  SATYSFAKCJA
  Chcesz poczuć brokat na ramionach? Praca nad własnym miejscem w sieci jest czasem trudna i wymagająca. Nagroda w postaci nowych klientów i profitów, które może Ci przynieść, a przede wszystkim satysfakcji z samodzielnie wykonanej pracy, jest warta każdej sekundy poświęconej na nią!

  PROMOCJA
  Jesteś moją Kursantką/Kursantem i Jesteś w Gablocie Chwały? Licz na to, że od czasu do czasu powiem o Tobie i udostępnię link do Twojego miejsca w sieci na Facebooku i Instagramie. Zyskasz: polecenie, napływ nowych Obserwatorów i Fanów, nowych klientów. A, no i zewnętrzny link na moim blogu, co ma wpływ na SEO!

  Czekam na Twoje zgłoszenie! Przeklej poniższy wzór i odpisz na tego posta.

  WZÓR:
  1. Imię i nazwisko:
  2. Adres strony WWW:
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności:
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6):
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?:
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?:
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:

  UWAGA! Zostawiając odpowiedź wyrażasz zgodę na zamieszczenie informacji o Tobie i Twojej pracy na mojej stronie internetowej oraz w social mediach.

  Uściski
  Ola Gościniak

  #89742
  lenasajecka
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Aneta Sajecka
  2. Adres strony WWW: http://www.nadrugiemija.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem mamą trójki dzieci, będą na macierzyńskim szukalam czegos dla mnie, co mogę robić w domu. Jestem z zawodu pedagogiem ale też fryzjerką. Próbuje pogodzić teraz pracę dom i robienie czegoś dla siebie. Potrzebuje pomocy w pokierowaniu bo rok temu udało mi się z pomocą Oli stworzyć stronę ale otwarcie salonu spowodowało zwolnienie pracy nad blogiem i pewien haos. A nie chcę rezygnować..
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Stworzenie strony i tematyki.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Miałam słomiany zapał i wiele razy zaczynałam ale mi nie szło dobrze..
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: To, że Ola prowadzi krok po kroku, jak dziecko za rączkę 😘
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:czytaj jw. Jesteś pozytywna i nie poddajesz się.chcialabym tak działac nieprzerwanie..
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: to nie jest łatwe, ale kto jak nie Ty😊 Ola pomoże

  #90255
  Ula Nec
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Ula Nec
  2. Adres strony WWW: https://ulanec.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: jestem mamą 2 dzieci, rzuciłam korpo pracę ponad rok temu i chcę po swojemu, zgodnie ze swoimi wartościami prowadzić własny biznes.
  Jestem psychodietetykiem, farmaceutą – pomagam zapracowanym mamom odzyskać czas, znaleźć równowagę work-life i ich własny, skuteczny sposób na zdrowy styl życia, dostosowany do ich rzeczywistości.
  Pomagam zdrowiej jeść, więcej się ruszać, ograniczyć podjadanie słodyczy i przy okazji schudnąć – bez restrykcyjnych diet, bez rezygnacji z ulubionych potraw, bez hardcorowych treningów.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): KURS WP – 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: nie wiedziałam nawet co to jest hosting, a co domena…
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Chciałam zlecić stworzenie strony firmie zewnętrznej, nawet nie przypuszczałam, że jestem w stanie zrobić to sama!
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: lekcje ułożone w taki sposób, że prowadziły za rękę – zaczynały od podstawy podstaw i po kolei pokazywały kolejne stopnie zagadnienia – to pomagało wierzyć, że da się radę
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: trafiłam do Ciebie z polecenia, a przekonałaś mnie swoją odpowiedzią na mój mail, w którym pytałam co kupić na początek – odesłałaś mnie do bezpłatnego mini kursu WP, w którym tłumaczyłaś, że “hosting to domek moich treści, a domena to adres domku” – wiedziałam już, że jestem w dobrym miejscu! 🙂
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: słuchajcie, jeśli wydaje się Wam to skomplikowane lub gorzej – nie wiecie nawet z czym to się je i czy to w ogóle możliwe postawić stronę samodzielnie to powiem tak: zaczynałam z wiedzą mniej niż 0, a w tej chwili mam stronę i sklep! to aż nieprawdopodobne, że to zrobiłam! A zrobiłam to, bo nie byłam sama. Tylko z Olą, która prowadzi za rękę i jest nie tylko panią z ekranu, która coś nagrała i teraz to możesz obejrzeć – jest Olą, której możesz zadać pytanie i ona zawsze odpowie. To jest w tym najlepsze i za to dziękuję.

  #90707
  Agnieszka Herman
  Moderatorka

  1. Imię i nazwisko: Agnieszka Herman

  2. Adres strony WWW: https://www.ninjawirtualnejasysty.pl

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności:
  Jestem mamą 2 synów, choć już nie dzieci, a nastolatków.
  Na co dzień pracuję na etacie na Uczelni Wyższej i rozliczam projekty unijne oraz od około 2 lat prowadzę swój własny biznes. Jestem Ninją Wirtualnej Asysty. Jako Wirtualna Asystentka specjalizuję się w tworzeniu stron oraz sklepów online opartych o WordPressa oraz optymalizuję strony pod SEO.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Każdy kurs Oli zasługuje na 6.

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs:
  bałam się, że strona mi „wybuchnie” jak nie kliknę tam gdzie potrzeba 😉

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?:
  wcześniej, jeśli miałam problem ze stroną zlecałam jej naprawienie innym osobom.
  Jednocześnie krok po kroczku uczyłam się u Oli tajników WordPressowania. Zaczynałam od ebooka jej autorstwa: „Stwórz swoją stronę www w 30 dni”.
  Obecnie nie boję się klikać czy robić zmian w php i css.
  Kiedy zaczynam „dziergać” na stronie to może mnie noc zastać, bo to lubię. Ola zaraziła mnie swoja pasją do WordPressa.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
  Instrukcje Oli krok po kroku, od podstaw do sedna. Jestem wzrokowcem i kurs Oli bardzo ułatwiał mi naukę. Ola prowadzi za rączkę, motywuje do działania. Wierzy, że każdy jest w stanie się tego nauczyć.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  Nawet nie pamiętam kiedy trafiłam na Olę. To był chyba 2017 rok(?) Mam wszystkie jej kursy i ebooki, bo po prostu do mnie przemawiają. Ola do mnie przemawia. Wszystkie jej produkty biorę w ciemno. Ola przekazuje ogrom swojej wiedzy we wszystkich kursach czy ebookach. Jest osobą, której można w pełni zaufać.

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
  Dasz radę stworzyć swoją stronę. Ola poprowadzi Cię w tym krok po kroku.

  #90699

  1. Iwona Wieczorek-Bartkowiak
  2. https://wcudzychslowach.pl
  3. Pracuję w cudzych słowach. Jestem redaktorką i korektorką, recenzuję teksty i wspieram autorki i autorów w procesie pisania i publikacji.
  4. Kurs oceniam na 6+. Najlepiej zainwestowane pieniądze we własny rozwój. To nie był wydatek – tylko inwestycja.
  5. Nie miałam zielonego, nawet bladego, pojęcia o tworzeniu strony, a wiedziałam, że takiej potrzebuję. WordPress mnie przerażał, SEO było tajemnicą…
  6. Korzystałam z innych dostępnych w internecie kursów – żaden nie był tak kompleksowy i przystępny w odbiorze jak ten.
  7. Wszystko – nie ma zbędnych lekcji. Od początku oswajałam opcje WordPressa, a im dalej szłam, tym więcej chciałam wiedzieć – miała być prosta strona wizerunkowa, a publikuje bloga, podcast i już myślę o sklepie.
  8. Wiedza, doświadczenie, genialne pomysły i rozwiązania. I ŻYCZLIWOŚĆ!
  9. To się na prawdę da zrobić! Trzeba tylko chcieć. Ja byłam tak zdeterminowana, że technicznie wyklikałam stronę w cztery dni! Nie poddawaj się. Oglądaj lekcje z dobrym nastawieniem i klikaj z Olą!

  #90697
  Magdalena Zamaro
  Uczestniczka

  1. Magdalena Zamaro
  2. https://magdalenazamaro.com
  3. W internecie działam jako Zaklinaczka Tremy – pomagam Twórczyniom Internetowym przygotować się do występów przed kamerą aby mogły dzielić się wiedzą i pasją w sposób profesjonalny, ale bez zbędnego stresu i po swojemu. Pracuję według autorskiej forumuły WIN, według której na dobry występ składają się trzy nierozłączne elementy – Warsztat, Indywidualność i Nastawienie. Stworzyłam kurs online “Moje wideo w sieci. Nagrywaj profesjonalnie, po swojemu i bez zbędnego stresu”.
  4. Zawsze na na 6 😊 Kupowałam w międzyczasie inne drogie kursy, w których miałam dostęp do tutoriali np z MailerLite albo woocommers ale zawsze kończyło się na zakupie kursu Interaktywnej. No mi umie wytłumaczyć tylko Ola Gościniak 🤷‍♀️
  5/6. Zanim znalazłam i odkryłam ofertę Oli w internecie korzystałam tylko z maila i wyszukiwarek. Nawet ze spotkań na zoomie “wypadałam” i denerwowałam się, że to nie dla mnie i nic nie rozumiem. Ponieważ pracowałam jako niezależna pedagożka teatru chciałam mieć stronę internetową żeby można było mnie znaleźć i zapoznać się z ofertą. Niestety wydatek na taką stronę był dla mnie zbyt duży ale podczas szukania informacji w sieci, pojawiła mi się oferta kogoś kto twierdził ze stronę można zrobić samemu, nawet jeśli się nie mna zielonego pojęcia. Mężczyzna, który to mówił przekonał mnie, że warto wypróbować ale on sam jakoś mi się nie spodobał. Szukałam dalej aż natrafiłam na Olę, która od razu mi się spodobała i zdobyła moje zaufanie. Najpierw zrobiłam stronę, potem Newsletter, kurs, sklep. Nie spodziewałam się, że tak to się rozwinie. Chciałam mieć tylko stronę z ofertą usług offline.
  7. Ola tłumaczy krok po kroku co zrobić, gdzie przycisnąć i czego nie dotykać. Mówi na tyle wolno, że można nadążyć ale nie na tyle żeby umrzeć z nudów. Po pierwszym kursie uwierzyłam, że z pomocą Oli jestem w stanie wyklikać wszystko, nawet jeśli nie rozumiem wszystkiego to klikam i jest.
  8. Ola przekonała mnie do siebie po prostu samą sobą. Przypasował mi zrozumiały, “normalny” sposób mówienia. Nie ukrywam, że głos, wygląd i fakt że Ola jest młodą kobietą, a nie starszym panem w garniturze też zrobiły swoje.
  9. Dzięki kursom Oli uwierzyłam, że wszystko jest możliwe i uwierzyłam w siebie. Jeszcze 2 lata temu nawet nie marzyłam o tym wszystkim, co osiągnęłam, a teraz nie dość że mam tę stronę, sklep, platformę to jeszcze rozumiem jak to działa, czego bym się nigdy przenigdy po sobie nie spodziewała! Jak ja dałam radę, to naprawdę każda dziewczyna może!

  #90744
  Karolina Sip
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Karolina Sip
  2. Adres strony WWW: http://www.projektnanovo.pl http://www.soulistic.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem wsparciem dla przedsiębiorców z krótszym i dłuższym stażem biznesowym.  Specjalizuję się w tematach brandingu, grafiki, webdesignu, obsługi WordPress oraz uwielbiam prowadzić kreatywne burze mózgów, które wnoszą moich Klientów na poziom Premium.
  Jestem też trenerką wysokosprawczego działania i odkrywania własnej mocy.
  Pracuję swoją autorską metodą, która wspiera rozwój samoświadomości, budowanie relacji ze sobą i z innymi, uwalnia dolegliwości ciała wywołane zablokowanymi emocjami oraz oczyszcza naszą energię pozwalając nam na rozwijanie swoich potencjałów.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6!!!
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Błądziłam po oceanach tutoriali, zestawień, porównań, dezinformacji i przeterminowanych treści.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Próbowałam i utykałam. Kiedy już wybrałam wtyczki i rozwiązania nagle trafiałam na ich słabe opinie lub na coś co opinie ma lepsze… I tak w kółko.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Struktura kursu jest tak przygotowana, że nie odkładasz, siadasz i robisz. Nie zastanawiasz się jak, aż do momentu osiwienia. Zamiast próbować lecisz z tematem! Koniec z zastanawianiem się bo prowadzi Cię spec! Kwestia wyklikania sklepu była dla mnie tak samo ekscytująca jak i przerażająca bo tu już wchodzi też odpowiedzialność za tematy płatności. W kursie jest to tak przyjaźnie wyjaśnione, że wątpliwości zniknęły tak samo jak i przerażenie – została już sama ekscytacja i radość 🙂
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Ufam Ci. Jestem w gronie Twoich obserwatorów od lat i pokazujesz, że to czego uczysz jest dokładnie tym co doprowadziło Cię do fantastycznie działającego biznesu. Do tego jesteś szczera, autentyczna i Twoją misją jest wspieranie innych – to również moja misja.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Kursy Oli to złoto! Ich cena to ułamek wartości jaką się przy ich zakupie otrzymuje. Grupy wsparcia dla kursantów, dodatkowe programy i materiały sprawiają że niemożliwe staje się możliwe i realne, wręcz na kilka kliknięć od teraz.

  #90745
  Jolanta Klima
  Uczestniczka

  # Gablota Chwały – Ola Gościniak

  1. Imię i nazwisko: Jolanta Klima

  2. Adres strony WWW: https://jolantaklima.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Na co dzień pracuję jako Quality Assurance Engineer w warszawskiej firmie. Poza tym, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu testowania oprogramowania jako Mentorka w programach mentoringowych oraz ze studentami Informatyki na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dzięki stronie internetowej (a w przyszłości sklepowi internetowemu) chcę dotrzeć do kolejnych osób, którym będę mogła pomóc – jako mentorka, wykładowca czy konsultant.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 – super ❤️

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs? Mój problem tkwił tak naprawdę w mojej głowie. Miałam poczucie, że jako absolwentka studiów informatycznych powinnam sama stworzyć swoją stronę internetową zamiast korzystać z systemów typu WordPress. W związku z tym, długo nie mogłam się zabrać za jej tworzenie, bo wiem z doświadczenia jak wiele czasu potrafi to zająć.

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś? Kilka razy zaczynałam, ale fakt, że nie mam żadnego wyczucia jeśli chodzi o tworzenie identyfikacji wizualnej i grafik powodował, że strona mi się po prostu nie podobała, więc porzucałam dalszą pracę nad nią.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej? Bardzo pomogło mi to, że prowadzisz kursanta za rękę. Każdy krok był jasno wyjaśniony i ogromną wartością było także to, że klikałam stronę równocześnie oglądając nagranie – miałam poczucie, że nie tracę czasu i mam namacalny efekt przerabiania kursu. Teraz krok po kroku tworzę sklep internetowy i (mając w pamięci doświadczenia z kursu WordPressa) wiem, że z Twoją pomocą będzie to szybkie, łatwe i przyjemne 🙂

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało? Na Twojego bloga trafiłam wiele lat temu. Wtedy jednak nie planowałam jeszcze ani strony internetowej, ani sklepu, więc… trochę o nim zapomniałam 😉 Gdy kilka miesięcy temu pojawił się w mojej głowie pomysł stworzenia strony internetowej na poważnie – akurat trwał nabór na kursy WordPressa i Sprzedam. Odświeżyłam sobie kim jesteś i zobaczyłam dziewczynę podobną do siebie – też po informatyce, która z sukcesem prowadzi biznes online. Wzięłam udział w webinarach, odsłuchałam kilka starszych odcinków podcastu i… dołączyłam do kursów WordPressa i SPRZEDAM 😀 Z perspektywy czasu uważam, że to była świetna decyzja ❤️

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jeśli masz wątpliwości, czy dasz radę – wierz mi, dasz 🙂 Ola krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia strony WWW/sklepu online, a grupa kursantów jest zawsze gotowa do pomocy, gdy natkniesz się na jakikolwiek problem. Przewagą tego kursu nad darmowymi, które można znaleźć w internecie jest to, że NIE JESTEŚ SAM(A). Zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie 😊

  #92719
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  1. Imię i nazwisko: Gabriela Kurowska
  2. Adres strony WWW: http://www.infoblogerka.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem Gabi i kocham tworzyć strony na WordPressie. WordPressuję od 2015 roku i do niedawna pomagałam w tym znajomym. W zeszłym roku postanowiłam przekuć pasję na pracę i aktualnie tworzę strony dla przedsiębiorców i wspieram ich w technicznych aspektach związanych z obsługą WordPressa.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 🥰
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Uważałam, że ciągle mam za małą wiedzę by oferować innym swoje wsparcie w projektowaniu stron internetowych i na tym zarabiać.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Uczyłam się na własną rękę, czytałam, testowałam rozwiązania, trochę błądziłam, denerwowało mnie to, że wydawało mi się że nie ma żadnego postępu, że wszystkie te rozwiązania już znam, a nie przybliża mnie to do celu.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Cała struktura kursu pokazuje wszystkie elementy, o które trzeba zadbać krok po kroku. Nie ma odkładania nauki na później, bo ciągle jest się ciekawym nowych rzeczy, funkcjonalności, wtyczek które pojawią się w następnej lekcji. Zwizualizował mi się w głowie plan działania i planuję właśnie wdrożenie sklepu na swojej stronie.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Pierwszy raz usłyszałam o Tobie wtedy gdy już miałam bloga na WordPressie i byłam na początku swojej drogi czyli gdzieś koło 2016-17 roku. Później temat trochę odszedł w zapomnienie. W zeszłym roku kiedy postanowiłam zarabiać na swojej pasji zaczęłam uczyć się na własną rękę i jakiś czas później ponownie Cię odnalazłam i wiedziałam, że to ten moment. Zapisałam się do paczki dość spontanicznie i tak to poszło.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jak widzi się ukończone, piękne, szybkie strony internetowe innych osób, to wydaje się, że proces jest długi i trudny, ale nic bardziej mylnego! W kursie Oli wszystko jest poukładane logicznie, Ola pokazuje krok po kroku gdzie klikać i co to klikanie daje. Możecie zapomnieć o googlowaniu w nieskończoność jakiegoś problemu. Nie ma lepszego na rynku kursu dla WordPressowiczów! Dacie radę, a w razie czego macie ogromne wsparcie tutaj!

  #92771
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  1. Cześć! Jestem Ania Paciorek
  2. A to moja strona blogowa: https://mufiflony.com.pl/
  3. Zawodowo łączę dwie branże. Zajmuję się grafiką, projektowaniem kampanii reklamowych oraz identyfikacji wizualnej firm. Jestem również wykładowcą akademickim i SEO specialist (moderuję strony www. oraz tworze ich treści). Moim drugim zawodem jest instruktor fitness i rekreacji ruchowej oraz nauczyciel jogi. Perfekcyjnie łączę obydwie branże na co dzień. Nie wyobrażam sobie pracy siedzącej bez czasu na trening. Dzięki jodze i aktywności fizycznej, kręgosłup grafika pozostaje w optymalnym stanie równowagi. Moja strona www. jest jeszcze dopieszczana. Planuję założyć internetowe studio jogi, oraz sklep z grafiką na strony www.
  4.Kurs, zdecydowanie, oceniam na 10!
  5. Dobranie się do panelu Worpdressa, założenie strony z takim motywem, który w pełni by mi odpowiadał. Hosting z domeną oraz podłączanie, i zrozumienie wtyczek. Moim problemem było połączenie wszystkich kroków w całość w logicznym schemacie.
  6. Pierwszą stronę na WordPress założył mi informatyk, który całkowicie ją “sknocił”. Szablon nie odpowiadał moim wymaganiom. Na połączenie wszystkiego: domena, hosting, ssl, czekałam ponad miesiąc. Cena całej “imprezy” była za wysoka. Strona nie działała tak jak powinna.
  7. Merytoryczna i dobrze usystematyzowana wiedza Oli. Sposób w jaki przedstawiła złożoność zakładania i dopracowywania strony. Było warto!
  8. Koleżanka, która równie żuczestniczyła w kursie, oraz mail informacyjny od LH. Miałam u nich założony poprzedni hosting z domeną.
  9. Nie ma nic łatwiejszego! Lepiej zrobić to samemu z kursem u Oli, niż zaufać marudzącym informatykom;-). Będziecie mieli pełnię kontroli nad każdym etapem tworzenia własnego kawałka przestrzeni w sieci. To Wy decydujecie.

  • Odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 3 miesiące temu przez Anna Paciorek. Powód: Literówki
  #95263
  Małgorzata Wójcik
  Uczestniczka

  Cześć!

  1. Imię i nazwisko: Małgorzata Wójcik

  2. Adres strony WWW: https://borowkanagorce.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Z zawodu jestem architektem wnętrz, a od 4 lat mamą na pełen etat 😊 Obecnie jestem na etapie przebranżawiania się. Zajmuję się socjal mediami, projektami graficznymi, projektami logo, a teraz zaczynam stawiać pierwsze kroki w tworzeniu stron www w WordPress. Kurs miał być pomocą do postawienia strony dla moich rodziców ale jakoś tak się rozkręciło 😀

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): na 6!❤️

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie potrafiłam się zmotywować do założenia strony. Nie wiedziałam, z której strony się za to zabrać. Kurs pokazał mi ścieżkę i skróty jak stworzyć szybko strony www.

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Obiecałam sobie że się zabiorę za postawianie strony dla rodziców ale zawsze było coś, do czasu jak zobaczyłam post że rusza nabór do Akademii WordPress.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Konkrety na co zwrócić uwagę przy motywie, jakie wtyczki są sprawdzone i co warto zainstalować, sprawdzone polecajki, co u kogo kupować – dodatki np jak politykę prywatności, czy wtyczki z wp desc.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  Twoje pozytywne nastawienie, naturalność, że pomagasz ogromnej ilości ludzi i niebieski kolor 😀

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
  Z OLĄ DASZ RADE! Kurs pokazuje co robić krok po kroku, zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc nie tylko Oli ale i całej społeczności.

  #99414

  1. Imię i nazwisko: Alicja Szalska-Radomska
  2. Adres strony WWW: https://pracowniamuz.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Zajmuję się redakcją, korektą i recenzjami wewnętrznymi. W 2021 roku postanowiłam zrezygnować z pracy na etacie i założyć własną firmę. Każda moja praca była w jakiś sposób związana z kulturą i sztuką, ale częściej pracowałam przy filmach, a literatura pozostawała w strefie prywatnej. W końcu postanowiłam nieco to odmienić i skupić się na tym, co jestem w stanie robić w domowym zaciszu, nie tracąc czasu na dojazdy do pracy.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie potrafiłam zrobić mojej strony tak, jak chciałam. Nie wiedziałam, w jakiej kolejności powinnam zajmować się poszczególnymi częściami.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Wcześniej szukałam informacji w darmowych materiałach, ale nie zawsze wszystko było jasne.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs przeprowadził mnie przez wszystko od początku do końca.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Oglądałam twoje darmowe webinary. Twoja wiedza i energia sprawiły, że udało mi się zrobić moją pierwszą stronę, kurs wykupiłam, aby zrobić nową, lepszą stronę, wiedziałam już, czego się spodziewać.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Działajcie w swoim tempie, ale systematycznie. Z kursem Oli nie może wam się nie udać. 😊

  #99492
  Basia ŻUREK
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Basia Żurek
  2. Adres strony WWW: http://www.basiazurek.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Mam na imię Basia i jestem Wirtualną Asystentką.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: nie umiałam zrobić strony, nawet nie wiedziałam nic o wordpressie
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: nie
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: wszystko, kurs jest jasno i prosto prowadzony
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Bo jesteś miła i sympatyczna, no i umiesz przekazać swoją wiedzę.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Nie poddawajcie się, nie jest tak trudno jak się wydaje 🙂

  #100587
  Beata Krzyś
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Beata Krzyś
  2. Adres strony WWW: https://quali.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Od 20 lat prowadzę firmę edukacyjną – szkołę grafiki komputerowej Quali, w której pomagamy zdobywać osobom nowe kompetencje cyfrowe.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Po urlopie macierzyńskim chciałam się sama szybko nauczyć WordPressa i przenieść na niego starą firmową stronę, ponieważ poprzednia przestała być funkcjonalna. Mogłam to robić tylko online, więc wybrałam kurs Oli.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Poprzednią wersje zrobił mój nauczyciel ale mimo że przez 10 lat mi dobrze służyła to wymagała odnowienia. Zmieniły się czasy i moje potrzeby i tym razem chciałam mieć nad nią pełną kontrolę a że byłam w domu z dzidziusiami nie mogłam sobie pozwolić logistycznie na szkolenie stacjonarne, mimo, że sama takie szkolenia w swojej firmie organizowałam. Dlatego wybrałam kurs online, aby się wszystkiego nauczyć sama.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs prowadził przez cały proces krok po kroku.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Autentyczność, zaangażowanie i wiara w kobiety
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Warto się tego nauczyć i być niezależna. Ola świetnie tego uczy, krok po kroku.

  #100588
  Elżbieta Mroczek
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Elżbieta Mroczek
  2. Adres strony WWW: https://bajeryeli.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem na emeryturze nauczycielskiej, wiek 60+, obecnie zajmuję się projektowaniem, tworzeniem i sprzedażą rękodzieła. Uczę, jak je robić.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Z czystym sercem na 6, a w ocenianiu mam 40-letnią praktykę😉
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie wiedziałam, jak zabrać się za tworzenie strony internetowej, a bardzo chciałam założyć swój sklep online.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Nie podejmowałam prób, ponieważ nie miałam zielonego pojęcia o tworzeniu stron, była to dla mnie czarna magia!! Miałam szczęście, że trafiłam od razu na Olę.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Podanie informacji w bardzo przystępny sposób, nawet dla osoby tak “nietechnicznej”, jak ja. Ola pokazuje krok po kroku, na zasadzie “tu kliknij”, przeprowadziła mnie “za rękę” przez cały proces tworzenia strony i sklepu. Podaje rozwiązania, które sama sprawdziła. Moja strona jest jeszcze dopieszczana, między innymi pomogła mi w tym Ania K-Z, z którą poznałam się w społeczności kursantek Oli i jestem z nią w stałym kontakcie.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Oglądałam webinar Oli i ujęła mnie jej osobowość, charyzma i to, że rozumiałam, o czym mówi😀. No i oczywiście kurs był w promocyjnej cenie😉.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Powiem krótko, jeśli ja dałam radę z kursami Oli wyklikać stronę, to i Wy potraficie! Każdy moment jest dobry, aby zacząć. A satysfakcja murowana!

  #100591

  1. Imię i nazwisko: Martyna Piotrowska
  2. Adres strony WWW: http://www.martynapiotrowska.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem pierwszym w Polsce copywriterem medycznym certyfikowanym przez Health Writer Hub. Piszę na zamówienie treści medyczne, dzięki którym pacjenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące ich zdrowia i życia.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 5
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Kiedyś kupiłam sobie domenę, żeby przenieść swój pierwszy blog z bezpłatnego WordPressa na płatny, ale nie umiałam sama tego zrobić. Support hostingodawcy też niewiele pomógł, rzucał pojęciami, które nic dla mnie nie znaczyły. Kiedy zaczęłam myśleć o stronie dla własnego biznesu, ogarnęła mnie panika. Przełomem było wyzwanie w maju 2021 roku, kiedy pokazałaś jak kupić domenę i zaprząc zespół LH do pomocy w instalacji WordPressa 🙂
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Jak wyżej.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Tak naprawdę ten początek był najważniejszy, reszta była dla mnie odświeżeniem wiedzy, która miałam z prowadzenia bloga na bezpłatnym WordPressie. Co nie zmienia faktu, że nadal są rzeczy, których nie wiem, nie umiem wyklinać i doprowadzają mnie do białej gorączki.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Rekomendacja MamoPracuj.pl i książka “Bądź online”.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Samodzielne robienie strony to nie drinki w kokosie, ale jeśli jedynym, co Was blokuje przed działaniem, są fundusze na stronę od profesjonalisty, rozplanujcie sobie czas na budowę strony, kupcie kurs i po prostu… działajcie! Nie powiem, padło przy tworzeniu mojej strony wiele niecenzuralnych słów i nadal pada, bo nie wszystko wygląda i działa tak, jakbym chciała, ale ta nieidealna strona już mi ściąga klientów. Pamiętajcie też, żeby nie grzęznąć w cyzelowaniu. Lepsze wrogiem wystarczająco dobrego!

  #100595
  a.jaskowiak
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Aleksandra Jaśkowiak
  2. Adres strony WWW: https://waznaodwazna.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem ambasadorką kobiecej niezależności finansowej. Uczę kobiety pracować na swoim zgodnie ze sobą. Łącze w tej misji moje wykształcenie w branży IT, doświadczenie w zawodzie i praktykę biznesową oraz uzupełniam to coachingiem. Pomagam rozpoznać drogę, którą chcesz iść, otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności oraz uczę jak ruszyć by zarabiać i się nie zdemotywować.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6, Krótkie odcinki, konkretne zagadnienia, łatwo wrócić jak coś potrzeba odświeżyć.
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Stronę www zrobiłam z książką i youtubem, ale stawiając sklep stwierdziłam, że potrzebuję prowadzenia za rękę, żeby niczego istotnego nie pominąć. W końcu tu już wchodzą w grę pieniądze i musi być bezpiecznie. Zdecydowanie się nie zawiodłam, a patrząc ile czasu stawiałam sklep, a ile stronę, trzeba było stronę też zrobić z kursem 🙂
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Pierwsze próby miałam szukając wiedzy w ogólnodostępnych miejscach.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Uporządkowanie, pokazywanie co krok po kroku mam zrobić. Dzięki temu nie dość, że stawianie sklepu poszło mi bardzo szybko to jeszcze nie bałam się, czy mój sklep jest dobrze zrobiony, czy jest bezpieczny itp.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Jestem z Tobą od ok. 2019/20r. kiedy to na macierzyńskim stwierdziłam, że chcę zrobić swoją stronę i szukając informacji w Internecie na ten temat trafiłam na Ciebie. Mam masę Twoich produktów i pasuje mi Twój sposób przekazywania wiedzy, wybór kursu SPRZEDAM był naturalny, nie szukałam w innych miejsach. Obecnie czuję się też częścią Twojej społeczności.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Stworzenie strony www brzmi często strasznie trudno, szczególnie jeśli uważasz, że jesteś “nietechniczna”, ale po pierwsze wordpressa naprawdę można wyklikać bez stosowania dziwnych kodów. Po drugie stworzenie jej samodzielnie sprawia, że wiesz jak wszystko funkcjonuje, potrafisz sama dokonywać zmian, a wbrew pozorom prowadząc własną firmę jest to często potrzebne. Wszystkim swoim klientkom polecam właśnie tą ścieżkę. Nie jest ani specjalnie trudna, ani droga, a korzyści z posiadania umiejetności samodzielnego tworzenia i zmieniania własnej strony są ogromne.

  #100632

  1. Imię i nazwisko: Kasia Strażnikiewicz
  2. Adres strony WWW: https://bluewavesdigital.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jak współpraca to tylko z kimś, kto Cię rozumie w 100%. Razem z Roxi pracujemy nad tworzeniem przepięknych ebooków i identyfikacji wizualnych dla naszych klientek. Ale to nie wszystko, nie tylko ebooki wyglądają mega profesjonalnie, ale czuwamy też nad poprawnością językową ❤️. Skupiamy się na tworzeniu marek, które przyciągają idealnych klientów już na poziomie wizualnym.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: WordPress mnie przerażał. Miałam kilka podejść do WP, bo chciałam stworzyć bloga, ale za każdym razem się poddawałam widząc, jak wiele opcji ma ta platforma. Bałam się, że coś zepsuję i nie będę mogła tego odkręcić.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Poddawałam się po prostu, było to dla mnie zbyt skomplikowane, żeby zmienić to samej.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Największym plusem było to, że cała wiedza (i praktyka) była usystematyzowana. Dowiedziałam się krok po kroku, z czym to się je i jak! 🙈
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Bo jesteś ekspertką w tej dziedzinie! Niezaprzeczalnie 💪
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Tworzenie stron www nie jest tak straszne, jak się wydaje i można to opanować bez problemu. Szczególnie z kursem WP u Oli.

  #100649
  Łukasz MS
  Uczestniczka

  1. Łukasz Sitko
  2. http://www.angielskiprzezinternet.pl
  3. Twórca i kreator swojego życia i przestrzeni 🙂
  4. Zabrakło skali 🙂
  5. Chyba brakowało mi nauczenia się minimalizmu i tego, aby strona “oddychała”.
  6. Tak, musiałem się nauczyć w swojej głowie, że “więcej nie znaczy lepiej”. Inne kursy nie zapewniły tego co było u Ciebie: WSPARCIE – MOTYWACJA – WIARA w drugą osobę!
  7. Praktyczne podejście, które sprawiło – że łatwo było wszystko wdrożyć.
  8. Autentyczność i doświadczenie – tylko i aż tyle 🙂
  9. Ten kurs to kurs – z pasją, sercem, zaangażowaniem i wiarą w Ciebie. Jak uwierzysz w siebie i odblokujesz swoje blokady w umyśle- możesz wszystko, przenosić góry!

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 miesięcy, 1 tydzień temu przez Łukasz MS.
  #100651
  Wioletta Pecka
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: WIOLETTA PECKA

  2. Adres strony WWW: https://rachologia.pl

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Z zawodu jestem księgową i pracuję w tym zawodzie już 24 lata. Kilka miesięcy temu otworzyłam swoje biuro rachunkowe w którym pracuję w 100% online.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Zdecydowanie 6 😍. W kursie Oli znalazłam wszystko, co było mi potrzebne do zbudowania mojej strony internetowej.

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Gdy postanowiłam, że otwieram swoje biuro rachunkowe i będę pracować tylko online, posiadanie strony internetowej stało się dla mnie priorytetem. Wtedy trafiłam na reklamę Oli i jej kurs WordPress. Pomyślałam, że podejmę się sama temu wyzwaniu i spróbuję samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową a jak mi się nie uda, to zlecę jej wykonanie profesjonaliście. Na szczęście nie musiałam tego robić, stronę zrobiłam sama i potrwało to jedynie dwa miesiące (nie pracowałam nad stroną codziennie).

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś? Ponieważ lubię wyzwania i miałam wcześniej styczność z produktami Oli Gościniak bez chwili zastanowienia zdecydowałam, że kupuję jej kurs i sama tworzę stronę. To była świetna decyzja!

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Wszystkie lekcje kursu są bardzo wartościowe. Jest w nich zawarte wszystko, co jest potrzebne do stworzenia strony internetowej. Jeśli napotkałam jakieś przeszkody zwracałam się z zapytaniem do społeczności „Interaktywnej Paczki” i bardzo szybko otrzymywałam „receptę” na mój problem.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Przekonała mnie Twoja wiedza i doświadczenie oraz sposób przekazywania tej wiedzy a także ogromna chęć pomocy innym❤️

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jeśli uważasz, że jesteś nietechniczna/y i nie jesteś w stanie samodzielnie zbudować swojej strony internetowej, to na chwilę przestań myśleć i kup kurs WordPress od Oli Gościniak. W krótkim czasie zorientujesz się, że masz swoją stronę internetową i na dodatek, że zrobiłaś/eś ją sama/sam. 😉

  #100658
  Anna Król-Żelazna
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Anna Król-Żelazna

  2. Adres strony WWW: https://aniarobi.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Hobbystycznie, w miarę wolnego czasu robię biżuterię z koralików. Postanowiłam stworzyć stronę internetową ze sklepem, na której mogłabym pokazać innym to, co robię.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nieuporządkowanie informacji i niepełna wiedza

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Nie podejmowałam innych prób. Kurs Oli kupiłam z myślą o tym, żeby zacząć dzielić się wiedzą online. Ten projekt nie doszedł w końcu do skutku, a wiedzę z kursu wykorzystałam inaczej, niż pierwotnie zamierzałam. Wtedy kurs pomógł mi w uporządkowaniu i uzupełnieniu wiedzy.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Ciągłość poprowadzenia mnie przez wszystkie kolejne etapy prac, jasno tłumaczone wszystkie zagadnienia, co powodowało, że nie “utknęłam”

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Już ładnych parę lat uczę się od Oli, najpierw z darmowych materiałów, potem z ebooków i kursów. Po prostu to, w jaki sposób Ola tłumaczy, trafia do mnie i dobrze mi się pracuje z tymi materiałami 🙂

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Ola tłumaczy wszystko prosto, jasno, prowadzi Cię po kolei przez wszystkie czynności, które trzeba wykonać. Nie zgubisz się, a jak będziesz mieć problem, jest gdzie się zwrócić o pomoc. Dasz radę, jeśli faktycznie się do tego przyłożysz! Zaufaj Oli i sobie.

  #100662
  Agnieszka Knapik
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Agnieszka Knapik

  2. Adres strony WWW: https://juraclimbing.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem projektantką graficzną, która postanowiła wesprzeć swoją połówkę w rozwinięciu szkoły wspinaczkowej 😉 Zaczęło się od loga i komunikacji wizualnej, ale stwierdziłam, że też zajmę się stroną. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale wspinanie jest moją pasją więc postanowiłam podjąć się tego wyzwania.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6+

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie wiedziałam jak zacząć, nawet nie wiedziałam jak zainstalować WP żebym mogła cokolwiek zrobić 😉

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Próbowałam szukać jakiś tutoriali, ale było za dużo, chaotycznych informacji.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs od zera, od zupełnych podstaw, krok po kroku, wszystko spokojnie wyjaśnione.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Znalazłam Cię na IG na początku 2022 jak prowadziłaś comiesięczne wyzwania. Trafiało do mnie to co mówisz i jak to mówisz. Stwierdziłam, że na 100% masz świetny kurs WP. Nie zawiodłam się 😀

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Chcesz stronę? To zacznij ją robić! Ola poprowadzi Cię za rękę krok po kroku.

  #100680
  Anna Roguska
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Anna Roguska

  2. Adres strony www: https://happyspace.com.pl

  3. Kilka słów o sobie i swojej działalności: Jestem ceramiczną. Prowadzę warsztaty malowania na talerzach ceramicznych, i tworzenia ceramicznych dzieł, od początku. Dla kobiet (zwłaszcza). Oraz sprzedaję ceramiczne cuda:).

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Potrzebowałam zrobić sklep z ceramiką na WordPressie. Nie mogłam znaleźć dostępnego warsztatu i prowadzącego, tak by mieć pewność, że mi się uda:)

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Rozglądałam się dwa lata nad odpowiednim kursem. Zapisywałam się na listy oczekujących do innych. Bez odzewu. Samodzielnie, bez podpowiedzi, wówczas nie próbowałam.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Zapisałam się do Oli na Kurs Woo i praktycznie postawiłam stronę sklepu internetowego w 2 dni… Czułam, że Ola, mimo iż było nas wiele, angażowała się w pracę razem z nami. Tworzyła bardzo przyjazną atmosferę współpracy między dziewczynami. Tak, że „byłyśmy w tym razem” i razem się napędzałyśmy do działania. Poznałam fantastyczne i inspirujące osoby.

  Przełomem było dla mnie to, że z wrodzonej nieśmiałości nie zadawałam głośno pytań – lecz pytanie w końcu napisałam do Oli, bo utknęłam. Ola nagrała mi prywatną wiadomość video, z odpowiedzią jak rozwiązać problem w sklepie, krok po kroku i wysłała przez messengera. Najpiękniejsza niespodzianka!…. Z takim wsparciem nie sposób było nie wykonać zadania!
  Olu, dziękuję!!

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Do Oli przekonało mnie to, że niweluje bariery między sobą, daleko, daleko doświadczoną w biznesie a taką mną, np. – w pierwszych latach działalności. Przekonuje mnie do Oli przede wszystkim łatwość nawiązywania przyjacielskiego kontaktu, życzliwe gesty, uśmiech, motywujące słowa, szczerość i autentyczne emocje. Oparte za zaufaniu.

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Dziewczyny napewno Wam się uda! No, jeśli mi się udało… Każda z Was jest wyjątkowa. Każda z Was ma swoją piosenkę do zaśpiewania. Trudniej – jest nie działać… nie próbować! Bo podążanie swoją drogą to szczęście. Każdy znajduje też swoich odbiorców. Inaczej pomysł na stronę, ideę, biznes nie narodziłby się w Waszej głowie.

  #100681

  1. Imię i nazwisko: Anna Mielczarek-Burzyńska

  2. Adres strony WWW: https://krolowebiznesu.pl

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: “Królowe Biznesu” to portal dla przedsiębiorczych kobiet. Miejsce gdzie możesz znaleźć wiedzę, motywację i inspiracje do rozwoju własnego biznesu. Jako doświadczona liderka, trenerka, KAIZEN coach oraz life&business coach dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami aby wspierać kobiety w drodze do życia o jakim marzą. Wierzę, że każda z nas zasługuje na sukces, tylko czasem potrzebujemy motywacji i wsparcia, aby sięgnąć po swoje marzenia.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?
  Próbowałam stworzyć stronę za pomocą różnych tutoriali w internecie, niestety poszukiwanie informacji i odpowiedzi na nowo pojawiające się pytania okazało się czasochłonne. Dzięki kursowi Oli zaoszczędziłam czas. Otrzymałam też dodatkowe wsparcie w zamkniętej grupie dla kursantów, dzięki czemu mogłam rozwiązać niestandardowe problemy.

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?
  Tak, korzystanie z darmowych tutoriali okazało się czasochłonne i nie zawsze odpowiadał mi sposób w jaki inni przekazywali wiedzę.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
  Ola przekazuje wiedzę w bardzo przystępnej formie, kurs jest ustrukturyzowany, prowadzi kursantów za rękę i przedstawia bardzo dużo opcji WP i w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  Uważam, że Ola jest bardzo konkretna i poukładana. Wiedziałam, że otrzymam materiały w skondensowanej formule, poukładane w logicznym porządku. Nie myliłam się. Zanim wykupiłam kurs uczestniczyłam w kilku webinarach/wyzwaniach organizowanych przez Olę. Przekonała mnie swoim usposobieniem i życzliwością oraz szczerą chęcią pomagania innym.

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
  Tworząc własną stronę nie bój się, że coś zepsujesz. Nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się odkręcić, choć warto robić back-up. Nie odwlekaj swoich działań w czasie, czas i tak minie… A im szybciej zrobisz swoją stronę, tym szybciej poczujesz satysfakcję.

  #101521
  Urszula
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Urszula Adamowicz
  2. Adres strony WWW: http://www.dradamowicz.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Postanowiłam stworzyć stronę www dla gabinetu mojego męża (fizjoterapia i osteopatia). Poprzednia strona nie spełniła naszych oczekiwań, więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zabrać się za to sama. Na szczęście znalazłam kurs Oli 🙂 i dzięki niej praca nad stroną okazała się bardzo przyjemna.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Kurs jest na 6 z +, wszystko dokładnie i przystępnie wytłumaczone, krok po kroku. A do tego tuż dawka wiary w umiejętności kursantek. Nawet jak tracisz zapał, Ola Cię motywuje do dalszej pracy. Bardzo mi to pomogło.
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie chciałam kolejny raz zlecać zrobienia strony komuś kto ma zupełnie inne poczucie estetyki. Ja zwracam ogromna uwagę na warstwę wizualną produktu/usługi i uważam, że bez tego nie można poważnie myśleć o budowaniu marki. Chciałam również zacząć prowadzić na stronie bloga, tak aby pacjenci naszego gabinetu mogli dowiedzieć się więcej o oferowanych formach terapii. I chciałam mieć nad tym kontrolę 🙂
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Kilkanaście lat temu zrobiłam stronę dla gabinetu męża (opanowałam podstawy HTML, żeby ją napisać :), ale to była bardzo prosta forma i chyba nie do końca udana (zupełnie nie miałam pojęcia o SEO).
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs jest świetnie opracowany: od podstawowych pojęć i funkcji WP przez bardziej zaawansowane działania. Jeśli się zgubisz lub czegoś nie zrozumiesz możesz wrócić lub zapytać na forum. Ola aktualizuje nagrania i dodaje erraty, więc cały czas jest się na bierząco. Po za tym jest życzliwą osobą, która chce Ci pomóc i wierzy że Ci się uda. Co ważne wiedzę przekazuje prostym językiem, unika branżowych sformułowań, które dla początkujących osób są niezrozumiałe.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Jesteś kobietą 🙂 a ja mam dość zarozumiałych panów, którzy wiedzą lepiej :))) Lubię uczyć się od kobiet, a szczególnie rzeczy uznawanych wciąż za mało kobiece. Dziękuję Ci Olu, jesteś prawdziwą ekspertką!
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Nie poddawaj się, jeśli coś się nie udaje. Wróć do tego jutro, albo poproś o pomoc na forum. A czasami odpuść – może jakiś pomysł jest zbyt skomplikowany i warto zastąpić go prostszym rozwiązaniem. I baw się dobrze – tworzenie strony www to fantastyczna zabawa. Powodzenia:)

  #102130
  katarzynawalka
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko:
  Katarzyna Wojnicka

  2. Adres strony WWW: https://katarzynawojnicka.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności:
  Pomagam nauczycielom w skutecznym nauczaniu matematyki poprzez wykorzystanie elementów gier, zabaw i ruchu. Tworzę autorskie materiały dydaktyczne do wykorzystania na lekcjach. Dodatkowo uczę indywidualnie matematyki.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6):
  oczywiście że 6!

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?:
  profesjonalna strona stworzona przez grafika była dla mnie zbyt droga

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?:
  przeszukiwałam oferty by znaleźć jak najtańszą ofertę

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
  Prosty język, prowadzenie krok po kroku, wykonywanie strony razem z Olą – słuchałam i wykonywałam jednocześnie 😉

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  Zainspirowała mnie Twoja historia, również chciałam stworzyć biznes i działać na swoich zasadach, pracować kilka godzin dziennie. Ale przede wszystkim jesteś bardzo sympatyczną i szczerą osobą , kobietą która osiągnęła ogromny sukces!

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
  Z pomocą Oli każdy jest w stanie stworzyć swoją stronę www. Nie trzeba mieć żadnej wiedzy programistycznej! Małymi krokami dojdziesz do celu! Ola ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty i przyjemny sposób. Nie czekaj z tym. Działaj! Ten kurs to była świetna przygoda 😉

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 miesięcy, 2 tygodnie temu przez katarzynawalka.
  #102854
  Edyta Twardowska
  Uczestniczka

  1. Edyta Twardowska
  2. http://www.crazyloop.pl
  3. Jestem rękodzielniczką, szydełko, druty, haft krzyżykowy to moja wielka pasja, którą teraz postanowiłam przekuć w moją pracę 🙂 Robię rzeczy skierowane przede wszystkim dla najmłodszych. Maskotki, zabawki interaktywne, jak również ubrania, przede wszystkim sweterki 🙂 kładę ogromny nacisk na jakość, wybierając najlepsze włóczki. Cały czas tworzę coś nowego. Na razie są to produkty fizyczne, w przyszłości planuję zrobić ebooki z kursami i wzorami oraz platformę e-learningową do kursów 🙂
  4. Kurs oceniam na 6!
  5. Moim problemem, nim trafiłam na kurs Oli było, że wiedziałam co chcę ale nie wiedziałam jak do tego dojść. Jak stworzyć samemu swoje miejsce w sieci, a gotowe oferty sklepów online do mnie nie przemawiały.
  6. Nie podejmowałam wcześniej prób stworzenia swojego miejsca, bo nie wiedziałam, że będę do tego zdolna 🙂
  7. Generalnie cały kurs sprawił, że jestem teraz tu gdzie jestem. Kurs jest niezwykle merytoryczny. Jest tam ogrom wiedzy o jakiej nie miałam pojęcia do tej pory. Wszystko super wytłumaczone, w bardzo prosty sposób. Po kursach WooComerce i Sprzedam mój świat zmienił się na potęgę.
  8. Sama Olu mnie do siebie przekonałaś. Byłam w lutym na live u Ewy Szczepańskiej, gdzie byłaś gościem. I tam otworzyły mi się oczka. Gdy Ciebie słuchałam, nie mogłam uwierzyć, że jest takie miejsce gdzie się nauczę rzeczy, jak dla mnie, do tej pory nieosiągalnych.
  9. Ten kurs to nie tylko ogromna dawka wiedzy, to mega wsparcie, wielka dawka motywacji każdego dnia. Uwierz w siebie, na pewno dasz radę. A gdy przyjdzie moment i w głowie powstanie “blank page” (po kursie będziesz wiedzieć co to:-) ) i chociaż przez chwilę pomyślisz: nie to nie dla mnie, nie dam rady to pamiętaj, że wielu tak myślało a jednak się udało, wyklikaliśmy! Więc uwierz w siebie i działaj, bo warto.

  #104627

  1. Imię i nazwisko: Klaudia Jaroszewska-Kotradiiz
  2. Adres strony WWW: https://zaplanujrownowage.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Tworzę najmilsze miejsce o planowaniu i rozwoju osobistym. Szukam rozwiązań dopasowanych do konkretnych sytuacji i daję wsparcie. Uważam, że nie ma uniwersalnych narzędzi, które sprawdzą się wszystkim. Dlatego staram się poznać moje czytelniczki. A na co dzień jestem żoną, mamą bardzo wymagającego dwulatka i copywriterką. Uwielbiam się rozwijać i nie potrafię stać w miejscu.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 🙂 jedynie lekcję o zmianie hasła dałabym na początek, bo w ostatnim module może być czasem za późno 🙂
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: bałam się przenieść stronę na WP
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: prowadziłam stronę na bloggerze
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: cały kurs, instrukcja krok po kroku z pokazywaniem ekranu i faktycznych działań + transkrypcja, do której łatwo i szybko można wrócić
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Robiłam z Tobą newsletter na MailerLite i działa super, dlatego znów Ci zaufałam 🙂
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: to nie jest takie trudne, jak się wydaje!

  #105545

  1. Imię i nazwisko: Mariola Nowak-Jäger
  2. Adres strony WWW: https://handlettering.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Moje serce bije mocniej na widok pięknych kolorowych liter. Eksperymentowanie z krojami pisma i łączenie ich z prostymi ilustracjami to moja „joga dla umysłu”. Hand lettering gości w moim życiu od 2017 roku. To mój sposób na relaks i odpoczynek. W moich kursach online oraz wyzwaniach letteringowych pokazuję innym zabieganym kobietom jak zacząć przygodę z literami.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Bałam się, że nie zrozumiem kwestii technicznych i nie zbuduję sama strony. Uważałam, że budowanie strony nie jest dla mnie.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Szukałam informacji poprzez google lub na forach tematycznych. Brakowało tam jednak podejścia całościowego od A do Z.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Zostałam poprowadzona za rękę przez wszystkie funkcje wordpressa. Pokazane są wszystkie funkcje i rozwiązania. Dodatkowo jest możliwość dodawania pytań na forum.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Program kursu, dobry opis w sklepie i na stronie sprzedażowej. Były tam opisane moje oczekiwania.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: To nie jest trudne. Wystarczy klikać – wg instrukcji kursu i wszystko staje się jasne. Ola ma talent do upraszczania technicznych tematów.

  #105584
  Magdalena Suchy
  Uczestniczka

  Hej! miło do Was dołączyć!
  1. Imię i nazwisko: Magdalena Suchy, ale online podpisuję się Magda Fou

  2. Adres strony WWW: https://klubpolek.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: jestem założycielką Klubu Polki na Obczyźnie, od 10 lat opowiadamy o podróżach i emigracji, teraz również sprzedaję planery i tworzę właśnie pierwszy kurs online związany z j. angielskim

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: od lat tworzę stronę Polki na Obczyźnie, ale ponieważ jestem samoukiem, to mam braki w wiedzy i ciągle natrafiam na jakieś problemy związane z działaniem strony i sklepu

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: szukałam informacji w internecie, czasami się udawało, czasami nie, poza tym chcę zmienić wygląd strony na bardziej profesjonalny

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: detale! czyli ustawienia, o których nie miałam pojęcia

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: znam Cię od dawna i bardzo cenię za wiedzę, a poza tym kocham wygląd Twojej strony

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: nie jest to łatwe, ale jak coś wreszcie zadziała, to jest mega satysfakcja!