Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #89516
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej! Jesteś w dobrym miejscu! Tutaj możesz zgłosić swoją stronę WWW wykonaną lub dopracowaną z Interaktywną Akademią WordPressa (kursem WP lub Woo SPRZEDAM) do Gabloty Chwały.

  DLACZEGO WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ?
  Zgłaszając się do Gabloty Chwały możesz wiele zyskać!
  Fejm, splendor, brokat na ramionach i wiele więcej… Czytaj i sprawdź!

  SATYSFAKCJA
  Chcesz poczuć brokat na ramionach? Praca nad własnym miejscem w sieci jest czasem trudna i wymagająca. Nagroda w postaci nowych klientów i profitów, które może Ci przynieść, a przede wszystkim satysfakcji z samodzielnie wykonanej pracy, jest warta każdej sekundy poświęconej na nią!

  PROMOCJA
  Jesteś moją Kursantką/Kursantem i Jesteś w Gablocie Chwały? Licz na to, że od czasu do czasu powiem o Tobie i udostępnię link do Twojego miejsca w sieci na Facebooku i Instagramie. Zyskasz: polecenie, napływ nowych Obserwatorów i Fanów, nowych klientów. A, no i zewnętrzny link na moim blogu, co ma wpływ na SEO!

  Czekam na Twoje zgłoszenie! Przeklej poniższy wzór i odpisz na tego posta.

  WZÓR:
  1. Imię i nazwisko:
  2. Adres strony WWW:
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności:
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6):
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?:
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?:
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:

  UWAGA! Zostawiając odpowiedź wyrażasz zgodę na zamieszczenie informacji o Tobie i Twojej pracy na mojej stronie internetowej oraz w social mediach.

  Uściski
  Ola Gościniak

  #89742
  lenasajecka
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Aneta Sajecka
  2. Adres strony WWW: http://www.nadrugiemija.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem mamą trójki dzieci, będą na macierzyńskim szukalam czegos dla mnie, co mogę robić w domu. Jestem z zawodu pedagogiem ale też fryzjerką. Próbuje pogodzić teraz pracę dom i robienie czegoś dla siebie. Potrzebuje pomocy w pokierowaniu bo rok temu udało mi się z pomocą Oli stworzyć stronę ale otwarcie salonu spowodowało zwolnienie pracy nad blogiem i pewien haos. A nie chcę rezygnować..
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Stworzenie strony i tematyki.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Miałam słomiany zapał i wiele razy zaczynałam ale mi nie szło dobrze..
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: To, że Ola prowadzi krok po kroku, jak dziecko za rączkę 😘
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:czytaj jw. Jesteś pozytywna i nie poddajesz się.chcialabym tak działac nieprzerwanie..
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: to nie jest łatwe, ale kto jak nie Ty😊 Ola pomoże

  #90255
  Ula Nec
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Ula Nec
  2. Adres strony WWW: https://ulanec.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: jestem mamą 2 dzieci, rzuciłam korpo pracę ponad rok temu i chcę po swojemu, zgodnie ze swoimi wartościami prowadzić własny biznes.
  Jestem psychodietetykiem, farmaceutą – pomagam zapracowanym mamom odzyskać czas, znaleźć równowagę work-life i ich własny, skuteczny sposób na zdrowy styl życia, dostosowany do ich rzeczywistości.
  Pomagam zdrowiej jeść, więcej się ruszać, ograniczyć podjadanie słodyczy i przy okazji schudnąć – bez restrykcyjnych diet, bez rezygnacji z ulubionych potraw, bez hardcorowych treningów.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): KURS WP – 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: nie wiedziałam nawet co to jest hosting, a co domena…
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Chciałam zlecić stworzenie strony firmie zewnętrznej, nawet nie przypuszczałam, że jestem w stanie zrobić to sama!
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: lekcje ułożone w taki sposób, że prowadziły za rękę – zaczynały od podstawy podstaw i po kolei pokazywały kolejne stopnie zagadnienia – to pomagało wierzyć, że da się radę
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: trafiłam do Ciebie z polecenia, a przekonałaś mnie swoją odpowiedzią na mój mail, w którym pytałam co kupić na początek – odesłałaś mnie do bezpłatnego mini kursu WP, w którym tłumaczyłaś, że “hosting to domek moich treści, a domena to adres domku” – wiedziałam już, że jestem w dobrym miejscu! 🙂
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: słuchajcie, jeśli wydaje się Wam to skomplikowane lub gorzej – nie wiecie nawet z czym to się je i czy to w ogóle możliwe postawić stronę samodzielnie to powiem tak: zaczynałam z wiedzą mniej niż 0, a w tej chwili mam stronę i sklep! to aż nieprawdopodobne, że to zrobiłam! A zrobiłam to, bo nie byłam sama. Tylko z Olą, która prowadzi za rękę i jest nie tylko panią z ekranu, która coś nagrała i teraz to możesz obejrzeć – jest Olą, której możesz zadać pytanie i ona zawsze odpowie. To jest w tym najlepsze i za to dziękuję.

  #90707
  Agnieszka Herman
  Moderatorka

  1. Imię i nazwisko: Agnieszka Herman

  2. Adres strony WWW: https://www.ninjawirtualnejasysty.pl

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności:
  Jestem mamą 2 synów, choć już nie dzieci, a nastolatków.
  Na co dzień pracuję na etacie na Uczelni Wyższej i rozliczam projekty unijne oraz od około 2 lat prowadzę swój własny biznes. Jestem Ninją Wirtualnej Asysty. Jako Wirtualna Asystentka specjalizuję się w tworzeniu stron oraz sklepów online opartych o WordPressa oraz optymalizuję strony pod SEO.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Każdy kurs Oli zasługuje na 6.

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs:
  bałam się, że strona mi „wybuchnie” jak nie kliknę tam gdzie potrzeba 😉

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?:
  wcześniej, jeśli miałam problem ze stroną zlecałam jej naprawienie innym osobom.
  Jednocześnie krok po kroczku uczyłam się u Oli tajników WordPressowania. Zaczynałam od ebooka jej autorstwa: „Stwórz swoją stronę www w 30 dni”.
  Obecnie nie boję się klikać czy robić zmian w php i css.
  Kiedy zaczynam „dziergać” na stronie to może mnie noc zastać, bo to lubię. Ola zaraziła mnie swoja pasją do WordPressa.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
  Instrukcje Oli krok po kroku, od podstaw do sedna. Jestem wzrokowcem i kurs Oli bardzo ułatwiał mi naukę. Ola prowadzi za rączkę, motywuje do działania. Wierzy, że każdy jest w stanie się tego nauczyć.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
  Nawet nie pamiętam kiedy trafiłam na Olę. To był chyba 2017 rok(?) Mam wszystkie jej kursy i ebooki, bo po prostu do mnie przemawiają. Ola do mnie przemawia. Wszystkie jej produkty biorę w ciemno. Ola przekazuje ogrom swojej wiedzy we wszystkich kursach czy ebookach. Jest osobą, której można w pełni zaufać.

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
  Dasz radę stworzyć swoją stronę. Ola poprowadzi Cię w tym krok po kroku.

  #90699

  1. Iwona Wieczorek-Bartkowiak
  2. https://wcudzychslowach.pl
  3. Pracuję w cudzych słowach. Jestem redaktorką i korektorką, recenzuję teksty i wspieram autorki i autorów w procesie pisania i publikacji.
  4. Kurs oceniam na 6+. Najlepiej zainwestowane pieniądze we własny rozwój. To nie był wydatek – tylko inwestycja.
  5. Nie miałam zielonego, nawet bladego, pojęcia o tworzeniu strony, a wiedziałam, że takiej potrzebuję. WordPress mnie przerażał, SEO było tajemnicą…
  6. Korzystałam z innych dostępnych w internecie kursów – żaden nie był tak kompleksowy i przystępny w odbiorze jak ten.
  7. Wszystko – nie ma zbędnych lekcji. Od początku oswajałam opcje WordPressa, a im dalej szłam, tym więcej chciałam wiedzieć – miała być prosta strona wizerunkowa, a publikuje bloga, podcast i już myślę o sklepie.
  8. Wiedza, doświadczenie, genialne pomysły i rozwiązania. I ŻYCZLIWOŚĆ!
  9. To się na prawdę da zrobić! Trzeba tylko chcieć. Ja byłam tak zdeterminowana, że technicznie wyklikałam stronę w cztery dni! Nie poddawaj się. Oglądaj lekcje z dobrym nastawieniem i klikaj z Olą!

  #90697
  Magdalena Zamaro
  Uczestniczka

  1. Magdalena Zamaro
  2. https://magdalenazamaro.com
  3. W internecie działam jako Zaklinaczka Tremy – pomagam Twórczyniom Internetowym przygotować się do występów przed kamerą aby mogły dzielić się wiedzą i pasją w sposób profesjonalny, ale bez zbędnego stresu i po swojemu. Pracuję według autorskiej forumuły WIN, według której na dobry występ składają się trzy nierozłączne elementy – Warsztat, Indywidualność i Nastawienie. Stworzyłam kurs online “Moje wideo w sieci. Nagrywaj profesjonalnie, po swojemu i bez zbędnego stresu”.
  4. Zawsze na na 6 😊 Kupowałam w międzyczasie inne drogie kursy, w których miałam dostęp do tutoriali np z MailerLite albo woocommers ale zawsze kończyło się na zakupie kursu Interaktywnej. No mi umie wytłumaczyć tylko Ola Gościniak 🤷‍♀️
  5/6. Zanim znalazłam i odkryłam ofertę Oli w internecie korzystałam tylko z maila i wyszukiwarek. Nawet ze spotkań na zoomie “wypadałam” i denerwowałam się, że to nie dla mnie i nic nie rozumiem. Ponieważ pracowałam jako niezależna pedagożka teatru chciałam mieć stronę internetową żeby można było mnie znaleźć i zapoznać się z ofertą. Niestety wydatek na taką stronę był dla mnie zbyt duży ale podczas szukania informacji w sieci, pojawiła mi się oferta kogoś kto twierdził ze stronę można zrobić samemu, nawet jeśli się nie mna zielonego pojęcia. Mężczyzna, który to mówił przekonał mnie, że warto wypróbować ale on sam jakoś mi się nie spodobał. Szukałam dalej aż natrafiłam na Olę, która od razu mi się spodobała i zdobyła moje zaufanie. Najpierw zrobiłam stronę, potem Newsletter, kurs, sklep. Nie spodziewałam się, że tak to się rozwinie. Chciałam mieć tylko stronę z ofertą usług offline.
  7. Ola tłumaczy krok po kroku co zrobić, gdzie przycisnąć i czego nie dotykać. Mówi na tyle wolno, że można nadążyć ale nie na tyle żeby umrzeć z nudów. Po pierwszym kursie uwierzyłam, że z pomocą Oli jestem w stanie wyklikać wszystko, nawet jeśli nie rozumiem wszystkiego to klikam i jest.
  8. Ola przekonała mnie do siebie po prostu samą sobą. Przypasował mi zrozumiały, “normalny” sposób mówienia. Nie ukrywam, że głos, wygląd i fakt że Ola jest młodą kobietą, a nie starszym panem w garniturze też zrobiły swoje.
  9. Dzięki kursom Oli uwierzyłam, że wszystko jest możliwe i uwierzyłam w siebie. Jeszcze 2 lata temu nawet nie marzyłam o tym wszystkim, co osiągnęłam, a teraz nie dość że mam tę stronę, sklep, platformę to jeszcze rozumiem jak to działa, czego bym się nigdy przenigdy po sobie nie spodziewała! Jak ja dałam radę, to naprawdę każda dziewczyna może!

  #90744
  Karolina Sip
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Karolina Sip
  2. Adres strony WWW: http://www.projektnanovo.pl http://www.soulistic.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem wsparciem dla przedsiębiorców z krótszym i dłuższym stażem biznesowym.  Specjalizuję się w tematach brandingu, grafiki, webdesignu, obsługi WordPress oraz uwielbiam prowadzić kreatywne burze mózgów, które wnoszą moich Klientów na poziom Premium.
  Jestem też trenerką wysokosprawczego działania i odkrywania własnej mocy.
  Pracuję swoją autorską metodą, która wspiera rozwój samoświadomości, budowanie relacji ze sobą i z innymi, uwalnia dolegliwości ciała wywołane zablokowanymi emocjami oraz oczyszcza naszą energię pozwalając nam na rozwijanie swoich potencjałów.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6!!!
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Błądziłam po oceanach tutoriali, zestawień, porównań, dezinformacji i przeterminowanych treści.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Próbowałam i utykałam. Kiedy już wybrałam wtyczki i rozwiązania nagle trafiałam na ich słabe opinie lub na coś co opinie ma lepsze… I tak w kółko.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Struktura kursu jest tak przygotowana, że nie odkładasz, siadasz i robisz. Nie zastanawiasz się jak, aż do momentu osiwienia. Zamiast próbować lecisz z tematem! Koniec z zastanawianiem się bo prowadzi Cię spec! Kwestia wyklikania sklepu była dla mnie tak samo ekscytująca jak i przerażająca bo tu już wchodzi też odpowiedzialność za tematy płatności. W kursie jest to tak przyjaźnie wyjaśnione, że wątpliwości zniknęły tak samo jak i przerażenie – została już sama ekscytacja i radość 🙂
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Ufam Ci. Jestem w gronie Twoich obserwatorów od lat i pokazujesz, że to czego uczysz jest dokładnie tym co doprowadziło Cię do fantastycznie działającego biznesu. Do tego jesteś szczera, autentyczna i Twoją misją jest wspieranie innych – to również moja misja.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Kursy Oli to złoto! Ich cena to ułamek wartości jaką się przy ich zakupie otrzymuje. Grupy wsparcia dla kursantów, dodatkowe programy i materiały sprawiają że niemożliwe staje się możliwe i realne, wręcz na kilka kliknięć od teraz.

  #90745
  Jolanta Klima
  Uczestniczka

  # Gablota Chwały – Ola Gościniak

  1. Imię i nazwisko: Jolanta Klima

  2. Adres strony WWW: https://jolantaklima.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Na co dzień pracuję jako Quality Assurance Engineer w warszawskiej firmie. Poza tym, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu testowania oprogramowania jako Mentorka w programach mentoringowych oraz ze studentami Informatyki na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dzięki stronie internetowej (a w przyszłości sklepowi internetowemu) chcę dotrzeć do kolejnych osób, którym będę mogła pomóc – jako mentorka, wykładowca czy konsultant.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 – super ❤️

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs? Mój problem tkwił tak naprawdę w mojej głowie. Miałam poczucie, że jako absolwentka studiów informatycznych powinnam sama stworzyć swoją stronę internetową zamiast korzystać z systemów typu WordPress. W związku z tym, długo nie mogłam się zabrać za jej tworzenie, bo wiem z doświadczenia jak wiele czasu potrafi to zająć.

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś? Kilka razy zaczynałam, ale fakt, że nie mam żadnego wyczucia jeśli chodzi o tworzenie identyfikacji wizualnej i grafik powodował, że strona mi się po prostu nie podobała, więc porzucałam dalszą pracę nad nią.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej? Bardzo pomogło mi to, że prowadzisz kursanta za rękę. Każdy krok był jasno wyjaśniony i ogromną wartością było także to, że klikałam stronę równocześnie oglądając nagranie – miałam poczucie, że nie tracę czasu i mam namacalny efekt przerabiania kursu. Teraz krok po kroku tworzę sklep internetowy i (mając w pamięci doświadczenia z kursu WordPressa) wiem, że z Twoją pomocą będzie to szybkie, łatwe i przyjemne 🙂

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało? Na Twojego bloga trafiłam wiele lat temu. Wtedy jednak nie planowałam jeszcze ani strony internetowej, ani sklepu, więc… trochę o nim zapomniałam 😉 Gdy kilka miesięcy temu pojawił się w mojej głowie pomysł stworzenia strony internetowej na poważnie – akurat trwał nabór na kursy WordPressa i Sprzedam. Odświeżyłam sobie kim jesteś i zobaczyłam dziewczynę podobną do siebie – też po informatyce, która z sukcesem prowadzi biznes online. Wzięłam udział w webinarach, odsłuchałam kilka starszych odcinków podcastu i… dołączyłam do kursów WordPressa i SPRZEDAM 😀 Z perspektywy czasu uważam, że to była świetna decyzja ❤️

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jeśli masz wątpliwości, czy dasz radę – wierz mi, dasz 🙂 Ola krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia strony WWW/sklepu online, a grupa kursantów jest zawsze gotowa do pomocy, gdy natkniesz się na jakikolwiek problem. Przewagą tego kursu nad darmowymi, które można znaleźć w internecie jest to, że NIE JESTEŚ SAM(A). Zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie 😊

  #92719
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  1. Imię i nazwisko: Gabriela Kurowska
  2. Adres strony WWW: http://www.infoblogerka.pl
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem Gabi i kocham tworzyć strony na WordPressie. WordPressuję od 2015 roku i do niedawna pomagałam w tym znajomym. W zeszłym roku postanowiłam przekuć pasję na pracę i aktualnie tworzę strony dla przedsiębiorców i wspieram ich w technicznych aspektach związanych z obsługą WordPressa.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 🥰
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Uważałam, że ciągle mam za małą wiedzę by oferować innym swoje wsparcie w projektowaniu stron internetowych i na tym zarabiać.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Uczyłam się na własną rękę, czytałam, testowałam rozwiązania, trochę błądziłam, denerwowało mnie to, że wydawało mi się że nie ma żadnego postępu, że wszystkie te rozwiązania już znam, a nie przybliża mnie to do celu.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Cała struktura kursu pokazuje wszystkie elementy, o które trzeba zadbać krok po kroku. Nie ma odkładania nauki na później, bo ciągle jest się ciekawym nowych rzeczy, funkcjonalności, wtyczek które pojawią się w następnej lekcji. Zwizualizował mi się w głowie plan działania i planuję właśnie wdrożenie sklepu na swojej stronie.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Pierwszy raz usłyszałam o Tobie wtedy gdy już miałam bloga na WordPressie i byłam na początku swojej drogi czyli gdzieś koło 2016-17 roku. Później temat trochę odszedł w zapomnienie. W zeszłym roku kiedy postanowiłam zarabiać na swojej pasji zaczęłam uczyć się na własną rękę i jakiś czas później ponownie Cię odnalazłam i wiedziałam, że to ten moment. Zapisałam się do paczki dość spontanicznie i tak to poszło.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jak widzi się ukończone, piękne, szybkie strony internetowe innych osób, to wydaje się, że proces jest długi i trudny, ale nic bardziej mylnego! W kursie Oli wszystko jest poukładane logicznie, Ola pokazuje krok po kroku gdzie klikać i co to klikanie daje. Możecie zapomnieć o googlowaniu w nieskończoność jakiegoś problemu. Nie ma lepszego na rynku kursu dla WordPressowiczów! Dacie radę, a w razie czego macie ogromne wsparcie tutaj!

  #92771
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  1. Cześć! Jestem Ania Paciorek
  2. A to moja strona blogowa: https://mufiflony.com.pl/
  3. Zawodowo łączę dwie branże. Zajmuję się grafiką, projektowaniem kampanii reklamowych oraz identyfikacji wizualnej firm. Jestem również wykładowcą akademickim i SEO specialist (moderuję strony www. oraz tworze ich treści). Moim drugim zawodem jest instruktor fitness i rekreacji ruchowej oraz nauczyciel jogi. Perfekcyjnie łączę obydwie branże na co dzień. Nie wyobrażam sobie pracy siedzącej bez czasu na trening. Dzięki jodze i aktywności fizycznej, kręgosłup grafika pozostaje w optymalnym stanie równowagi. Moja strona www. jest jeszcze dopieszczana. Planuję założyć internetowe studio jogi, oraz sklep z grafiką na strony www.
  4.Kurs, zdecydowanie, oceniam na 10!
  5. Dobranie się do panelu Worpdressa, założenie strony z takim motywem, który w pełni by mi odpowiadał. Hosting z domeną oraz podłączanie, i zrozumienie wtyczek. Moim problemem było połączenie wszystkich kroków w całość w logicznym schemacie.
  6. Pierwszą stronę na WordPress założył mi informatyk, który całkowicie ją “sknocił”. Szablon nie odpowiadał moim wymaganiom. Na połączenie wszystkiego: domena, hosting, ssl, czekałam ponad miesiąc. Cena całej “imprezy” była za wysoka. Strona nie działała tak jak powinna.
  7. Merytoryczna i dobrze usystematyzowana wiedza Oli. Sposób w jaki przedstawiła złożoność zakładania i dopracowywania strony. Było warto!
  8. Koleżanka, która równie żuczestniczyła w kursie, oraz mail informacyjny od LH. Miałam u nich założony poprzedni hosting z domeną.
  9. Nie ma nic łatwiejszego! Lepiej zrobić to samemu z kursem u Oli, niż zaufać marudzącym informatykom;-). Będziecie mieli pełnię kontroli nad każdym etapem tworzenia własnego kawałka przestrzeni w sieci. To Wy decydujecie.

  • Odpowiedź została zmodyfikowana 5 dni, 1 godzina temu przez Anna Paciorek. Powód: Literówki