Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: problem z widżetami #105824
  Agnieszka Knapik
  Uczestniczka

  Hej Dziewczyny 🙂 no właśnie mam do zrobienia 2 grube aktualizacje: motyw i elementor, boje się że coś się wykrzyczy, więc poczekam z tym jak będę mieć trochę więcej czasu na ewentualne naprawianie awarii 😉 Póki co znalazłam obejście mojego problemu.

  W odpowiedzi na: problem z widżetami #105671
  Agnieszka Knapik
  Uczestniczka

  Dzięki Kasia za szybką reakcję <3 Tak, była taka możliwość i robiłam aktualizacje, ale już jakiś czas temu, nie wiem w którym momencie mogło się cos wykrzaczyć ;/

  W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #100662
  Agnieszka Knapik
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Agnieszka Knapik

  2. Adres strony WWW: https://juraclimbing.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem projektantką graficzną, która postanowiła wesprzeć swoją połówkę w rozwinięciu szkoły wspinaczkowej 😉 Zaczęło się od loga i komunikacji wizualnej, ale stwierdziłam, że też zajmę się stroną. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale wspinanie jest moją pasją więc postanowiłam podjąć się tego wyzwania.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6+

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie wiedziałam jak zacząć, nawet nie wiedziałam jak zainstalować WP żebym mogła cokolwiek zrobić 😉

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Próbowałam szukać jakiś tutoriali, ale było za dużo, chaotycznych informacji.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs od zera, od zupełnych podstaw, krok po kroku, wszystko spokojnie wyjaśnione.

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Znalazłam Cię na IG na początku 2022 jak prowadziłaś comiesięczne wyzwania. Trafiało do mnie to co mówisz i jak to mówisz. Stwierdziłam, że na 100% masz świetny kurs WP. Nie zawiodłam się 😀

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Chcesz stronę? To zacznij ją robić! Ola poprowadzi Cię za rękę krok po kroku.

  W odpowiedzi na: Elementor – error 500 #94146
  Agnieszka Knapik
  Uczestniczka

  No właśnie nic nie mogę zmienić bo żadnych zmian nie mogę zapisać. Nie wiem czy mogę to mogę w jakiś łatwy sposób naprawić, czy szybciej będzie mi przekopiować cała zawartość strony głównej na nowa stronę?