Otagowano: ,

 • Autor
  Wpisy
 • #92827
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Hej! Czy znacie jakąś wtyczkę, nie spowalniajacą strony, która pokazuje nam miniaturę, prostokąt Youtube? Podobnie jak Facebook w pasku bocznym?

  #92860

  Hej! Wypróbuj tę wtyczkę: https://wordpress.org/plugins/youtube-embed-plus/ Ma bardzo dużo funkcji i moim zdaniem jest odpowiednia.

  #92890
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Dzięki Kasia!
  Działam;-)

  #92891
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Wytczka chce kodu Google API, gdzie mogą tak znaleźć? Nie za bardzo rozumiem co to jest. Nie wiem czy to mam na Youtube i , w którym miejscu. Jak wchodze na Googla, według instrukcji , to tam wszystko wygląda inaczej niż w samej instrukcji. Wtyczka pyta o Youtube API key.

  #92892
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Nie mam Google CLoud Platform. Na konto osobiste jest okres próbny, jak inaczej mogę wygenerować sobie Youtube API key? Nie chcę by mi przestała działać ta wtyczka po okresie próbnym Cloud, a nie przejdę na płatną wersję.

  #92894
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Pardon, ale już się pogubiłam. Wtyczka nie dział bez API key dla Youtube, ale w instrukcjach generują go na Google Cloud Platform, której nie posiadam. Dostęp bezpłatny jest tylko w wersji testowej dla kont osobistych. Czy mogę jakoś inaczej wygenerować sobie ten API, tak by nie wykupywać nic w Google? Pomóżcie, bo już przechodzę przez szukanie kodu Api na koncie Google kręcąc się w kółko. Jestem na takiej stronie: https://console.cloud.google.com/apis/library ,a tam w bibliotekach nie ma opcji dla Youtube, jak szukam jej w lupce, też brak wyników.

  #92943
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  Ale czekaj czekaj, chcesz jakiś konkretny film osadzić? Bo do tego nie potrzebujesz wtyczki a kod do osadzenia konkretnego filmu.
  Jak masz gdzieś takie rozwiązanie to podrzuć link, żebym wiedziała o co chodzi 🙂

  #93007
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Jeśli chcesz umieścić jakiś jeden konkretny filmik to nie potrzebujesz do tego wtyczki i generowania API.

  Jeśli masz elementora czy inny edytor wizualny to możesz też dodać po prostu link do tego video i odtwarzacz sam się pojawi w tym miejscu.

  Jeśli to nie działa to jest drugi sposób:

  1. Wejdź na YT pod ten filmik
  2. Następnie wybierz pod nim guzik “Udostępnij”
  3. Wybierz “Umieść”, z boku pojawi Ci się kod zaczynający od