Otagowano: ,

 • Autor
  Wpisy
 • #92761
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Hej, czy znacie jakieś wtyczki, które pięknie zilustrują nam statystyki na blogu? Coś do paska bocznego jak na Bloggerze. Szukam jeszcze wtyczki, która umożliwia wstawienie zdjęć podglądu z ostatnimi wpisami na blogu” recent posts”, nie działa mi tutaj widget. Ostatnie wpisy pojawiają się w formie chmury tagów, albo brzydkiej listy. Próbuję to obejść przy dodaniu jakiejś wtyczki, która pokaże ładne jpg. tak jak tej do Instargam. Czy ktoś mógłby coś polecić?
  Serdeczne pozdro z “pola bitwy” o wygląd strony;-).

  • This topic was modified 1 rok, 3 miesiące temu by Anna Paciorek.
  #92764
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  Hej 🙂
  generalnie do statystyk używa się najczęściej google analytics, ale jeżeli chcesz coś wewnętrznego to tutaj masz wtyczkę:

  WP Statistics

  Napisz mi jaki masz motyw i jakiego buildera używasz. Zobaczę czy nie masz funkcji recent post wbudowanej 🙂

  #92774
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Robię ten motyw: https://ashe-pro.wp-royal-themes.com
  Mam Google Analytics, ale myślałam o czymś co pokaże odwiedzającym statystyki. Tak jakoś zgrabnie w pasku bocznym. Googla nie można zwizualizować w postaci grafiki ze statystykami.

  #92780
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  to jeszcze możesz monsterinsight podłączyć i pod to analyticsa zeby miec statystyki w dashboardzie

  #92789
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Nie jestem zwolenniczką statystyk z Dashboardzie WordPressa, to jest jednak obciążenie dodatkowe dla strony na WordPressie i może działać wolniej dla klientów, a na tym nam przecież nie zależy. Do czego coś takiego jest Ci potrzebne do pokazania?