• Autor
  Wpisy
 • #112741
  Ola OH
  Uczestniczka

  Pojawił mi się jakiś dziwny komunikat na stronie, którą sobie tworzę. Testowałam różne opcje, demo, motywy itd, tak jak Ola sugeruje w kursie. No i w pewnym momencie taki komunikat u góry strony jestwidoczny (również w panelu, w kórym tworzę strone).

  Warning: include_once(/home/platne/serwer224795/public_html/autoinstalator/sedt.pl/wordpress34042/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): Failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer224795/public_html/autoinstalator/sedt.pl/wordpress34042/wp-content/advanced-cache.php on line 22

  Warning: include_once(): Failed opening ‘/home/platne/serwer224795/public_html/autoinstalator/sedt.pl/wordpress34042/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/local/php82-fpm/lib/php’) in /home/platne/serwer224795/public_html/autoinstalator/sedt.pl/wordpress34042/wp-content/advanced-cache.php on line 22
  Przejdź do głownej zawartości

  O co chodzi z tym? Jako że na razie tylko sprawdzam różne zakładki i opcje więc zresetowałam stronę ale nadal ten komunikat się wyświetla. Nie wiem o co chodzi. Ktoś wie?

  #112799
  Paweł Zieliński
  Moderatorka

  Cześć,
  Z tych błędów wynika, że brakuje jakiegoś pliku związanego z wtyczką z wp-super-cache.
  Proponuję wyłączyć wtyczkę i zobaczyć co się stanie.
  Błąd jest w pliku advanced-cache.php w linii 22.
  Zobacz co się stanie i daj znać.

  #112805
  Ola OH
  Uczestniczka

  Dziękuję, Paweł 🙂

  Sprawdziłam i okazało się, że nie mam tej wtyczki bo po resecie usunęłam wszystko (w ramach ćwiczeń oczywiście, bo na razie poznaję WP i testuję go).

  Zainstalowałam ją i włączyłam i błąd znikł!!!

  DZiękuję za zwrócenie uwagi na konkretną wtyczkę. Jakby coś znów się pojawiło to będę tu pytać.

  #112807
  Paweł Zieliński
  Moderatorka

  Ok, fajnie że się udało. Jak jest błąd to najlepiej spokojnie go przeczytać, w większości przypadków czytając go znajdujesz odpowiedź, te błędy się po to wyświetlają.