Otagowano: ,

 • Autor
  Wpisy
 • #92703

  Cześć 🙂
  Skończyłam właśnie swoją stronę www i zauważyłam, że ze Strony Głównej zniknęła mi całkowicie stopka! Na podstronach wyświetla się tak jak powinna.

  Korzystam z Elementora – bawiłam się ostatnio “Układem strony”, ale zmieniając teraz ustawienia stopka się nie pojawia. Zostawiłam “Elementor pełna szerokość”.

  Sprawdzałam też opcje w “Szablonie” w Stronach, ale też nic się nie zmienia.

  Gdzie mogę jeszcze szukać? Co mogłam kliknąć?

  #92710
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Hej,

  To, gdzie jeszcze mogłaś kliknąć, bardzo zależy od tego, co masz poinstalowane: czy to jest motyw Astra (tyle mogłam sprawdzić) darmowy czy Pro i czy masz Elementora darmowego czy Pro. Daj znać 🙂

  #92809
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Tak, jak Kaja pisze, potrzebujemy więcej informacji. Jeśli masz wtyczkę ElementsKit to możesz jeszcze w niej w Headers Footer poszukać. Możesz też sprawdzić czy w Widgetach nic nie usunęłaś z Widgetów stopki lub w Wygląd – Dostosuj sprawdzić, czy tam w ustawieniach motywu czegoś nie zmieniłaś w stopce.

  #94093

  Wybaczcie, że nie odpisywałam tyle czasu. Byłam na końcówce ciąży i przez chwile czułam się gorzej.

  Mam darmowy motyw Astra i darmowego Elementora. ElementsKit instalowałam ale nie korzystałam z tej wtyczki.
  Sprawdzałam w Wyglądzie i wszystko wygląda jak należy. Widzę panel do budowania stopki i jego składowe, ale nie ma podglądu..

  #94134
  Agnieszka Herman
  Moderatorka

  Agnieszka, czy możesz wrzucić tutaj adres strony?

  #94145
  #94162
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej, czy ElementsKit sama instalowałaś czy zostało zainstalowane z motywem, jeśli to drugie to w tej wtyczce dodaje się też stopkę.

  #94331

  Dziewczyny, wybrnęłam! ElementsKit instalowałam oddzielnie i stwierdziłam, że coś musiałam przeklikać w ustawieniach z poziomu strony… Więc utworzyłam szablon ze zbudowanej już strony głównej na Elementorze, dodałam całkiem nową stronę, wgrałam szablon i już wszystko jest OK.

  #94337
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Hura! Cieszę się bardzo! 🙂

  #94396
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  No to pięknie, tak mi coś tutaj świtało, że to będzie z tą wtyczką sprawa związana.