• Autor
  Wpisy
 • #90836
  Anna Krawczyk
  Uczestniczka

  Dzień dobry,
  Działam na motywie: https://themes.pixelwars.org/efor/demo-07/, który ma wbudowany Elementor.
  Chciałabym zmienić ustawienia dolnej stopki Copyright (które domyślnie są wyśrodkowane), aby
  Copyright były po lewo, a linki do Polityki Prywatności i Regulaminu po prawej.
  Proszę o pomoc.

  #90892
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Hej 🙂

  Różne motywy na Elementorze mają ustawienia stopki w różnych miejscach. Działasz na płatnym motywie, do którego nie mogę zajrzeć i podpowiedzieć dokładnie, ale ustawienia stopki najczęściej znajdziesz:

  Warant 1. W edycji dowolnej strony w Elementorze. Trzeba wejść w menu hamburgerowe – trzy poziome kreski – w lewym górnym rogu, a następnie wybrać Ustawienia witryny i wejść w ustawienia stopki)

  Wariant 2. W edycji wyglądu w kokpicie. Wygląd – Dostosuj – i potem poklikać, bo różne motywy są różnie zorganizowane. Warto sprawdzić, czy jest kategoria Stopka albo Widżety.

  Wariant 3. W edycji szablonów dla Elementora Pro. Jeśli go masz, po prostu sprawdź tę instrukcję: https://www.holdersing.com/pl/recenzje-wtyczek-wordpress/jak-uzywac-naglowkow-i-stopek-z-elementorem

  Niestety możliwości wielu motywów oraz darmowej wersji Elementora są okrojone, jeśli chodzi o edycję stopki pod swoje potrzeby. Ustawienie, które Cię interesuje, może nie być dla Ciebie dostępne.

  Efekt, który Cię interesuje, w najprostszy sposób można uzyskać, instalując dodatkową wtyczkę, Elementor Header & Footer Builder od Brainstorm Force, Nikhil Chavan.
  Tu masz cały tutorial: https://codewatchers.com/pl/blog/jak-tworzyc-niestandardowe-naglowki-i-stopki-za-pomoca-elementora
  Ta wtyczka pozwoli Ci utworzyć i zaprojektować nową stopkę tak, jakbyś tworzyła nową stronę z dwiema kolumnami w Elementorze.

  Jeśli nie chcesz instalować wtyczki, pozostaje utworzenie motywu potomnego i edycja pliku stopki – najbardziej zaawansowane z rozwiązań.

  Daj znać, czy to było pomocne i czy się udało! Jak nie, to będziemy myśleć dalej 🙂