Otagowano: ,

 • Autor
  Wpisy
 • #94391

  Hej 🙂 Potrzebuję pomocy w ustawieniu “Confirmation e-mail” oraz “Confirmation tkank you page” w Mailerlite.
  Ustawiłam wszystko tak jak Ola pokazywała w kursie w Interaktywnej paczce. Wstawiłam link do strony z podziękowaniem za zapis. Już chciałam ją mieć aby móc tam podłączyć jakieś bonusy za zapis w przyszłości. Kiedy jednak wysyłam ze strony maile testowe z zapisem do newslettera to wyświetlają się te domyślne z Mailerlite a nie to co ja ustawiłam sobie. Czy muszę połączyć jakoś WP z Mailerlite również w tym miejscu?

  #94399
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  A jak osadziłaś na stronie w WordPressie formularz?

  #94413

  Robiłam wszystko tak jak pokazywałaś na kursie w Interaktywnej Paczce. Pobrałam wtyczkę Mailerlite. Wstawiłam API i uruchomiłam formularz stworzony w Mailarlite. Wstawiłam shortcode jako tekst w sekcji Widżety, w stopce strony. Zaczęłam testowanie i zauważyłam, że nie wstawiają się komunikaty stworzone przeze mnie tylko te domyślne.

  #94921
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Double opt-in możesz ustawić w dwóch miejscach, globalnie – tak jak pokazuje Ola – i dla konkretnego formularza zapisu. Możliwe, że nadpisują Ci się indywidualne ustawienia dla formularza zapisu, a raczej brak tych ustawień.

  #94962

  Kaju, melduję że udało mi się rozwiązać problem. Dokładnie w tym miejscu, o którym piszesz. Kiedy wyklikałam swoją stronę z podziękowaniem za zapis w sekcji “Forms” a nie po kliknięciu w “Account Settings” a potem w “Subscribe settings”, wszystko zaczęło działać. Po kliknięciu w przycisk “Dołącz” osoba zapisująca się wskakuje na moją stronę blogową.
  Dziękuję za pomoc.

  #94975

  Bardzo się cieszę, że się udało 🙂

  #98904
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Super, że udało się rozwiązać problem!