• Autor
  Wpisy
 • #95416
  Jola Gmuzdek
  Uczestniczka

  Konfigurujac wtyczke WooCommerce ustawilam sklep jako homepage. Po najechaniu na moje logo na stronie pokazuje sie sklep. Nie bardzo wiem jak to teraz zmienic . Swoja droga dopiero tworze sklep i sie troszke bawie opcjami, wiec napewno chce by nie bylo to widoczne. moja strona http://www.rockyourparenthood.com
  Z gory dziekuje za odpowiedz

  #95502

  Hej,

  Wejdź do sekcji WooCommerce -> Ustawienia -> Produkty
  W tej zakładce powinnaś mieć coś takiego jak: Strona Sklepu

  Co w tym miejscu się Tobie wyświetla?

  #95525
  Jola Gmuzdek
  Uczestniczka

  Hej Kasiu,

  Mam tam ustawione sklep, jak zmienie na home to zmienia sie tylko to ,ze jak wejde na koszyk to jest wyglad home, a jak wejde na sklep to jest sklep bez zadnych widocznych produktow… Homepage , kotry pojawia sie po kliknieciu Logo zostaje bez zmian. Homepage to cos innego niz Home … Homepage pojawilo sie mi przy WooCommerce i jest to Front Page. Nie mam pojecia gdzie to zmienic i czy to wogole potrzebuje, moze poprostu usunac ta strone.

  #95529
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  A jeśli wejdziesz w Ustawienia -> Czytanie -> strona główna wyświetla statyczną stronę i wybierzesz z listy swoją stronę główną, którą chcesz widzieć po kliknięciu na logo?

  #95539
  Jola Gmuzdek
  Uczestniczka

  Dziekuje kochana za Twoja wskazowke . Dziala. Bardzo doceniam wasze szybkie odpowiedzi i pomoc techniczna. Z Wami zycie staje sie prostsze;-)

  #95737
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Super, że zadziałało! I dziękuję za ciepłe słowa, lejesz miód na nasze serduszka 🙂

  #98906
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Super, że udało się rozwiązać problem!