• Autor
  Wpisy
 • #91754
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Rada dla mało opanowanych.
  Jak zwykle “jadę sobie pod prąd”. Czyli, biorę w obroty mało znany szablon, aczkolwiek sprawdzony na wersji demo.
  Jeśli są wśród Was osoby, które instalują teraz szablony, i pojawi im się mało zachęcający komunikat w kroku instalacji wtyczek (Ola lekcja”Motyw płatny – jak zainstalować”, panel 3.) typu” Fatal error”, to nie panikujcie. Poczekajcie.
  Ewentualnie spróbujcie ściągnąć aktualizacje wtyczek z tej strony: https://pl.wordpress.org/plugins/royal-elementor-addons/ . Tu trzeba wyszukać wasze typy wtyczek. Ewentualnie jest jeszcze ta strona pomocna: https://wordpress.org/documentation/article/faq-troubleshooting/ .
  Jeśli ktoś z Was zna te wtyczki: Elementor i Royal Addons, niech da znać. W kokpicie pojawiła się aktualizacja Royal Addons. Czy mam ja zrobić? Na razie motyw jest w fazie podłączania i dostosowywania, i brakuje mu treści. Dajcie znać;-). Zapowiada się “gorrąca nocka” z WordPressem;-D.

  #91755
  Anna Paciorek
  Uczestniczka

  Tutaj pojawia się taka informacja w lewym pasku bocznym – wtyczka Royal Addons: ”
  Never miss an important update. Opt in to get email notifications for security & feature updates, educational content, and occasional offers, and to share some basic WordPress environment info. This will help us make the plugin more compatible with your site and better at doing what you need it to.” i niebieski prostokąt z komunikatem:” Allow & Continue”. Ściągać, czy nie ściągać;-D???

  #92285
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  nie klikać 🙂 chcą właczyć sledzenie. Im mniej danych przekazujesz tym lepiej 🙂

  #92505
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Nie klikać nigdy 😀