• Autor
  Wpisy
 • #113361
  Magdalena Łuczak
  Uczestniczka

  Cześć. Zastanawiam się jak to jest jeśli kupuję konkretny motyw oparty na Elementorze to jeśli potem nie ma jakiś elementów w motywie np. lupka na górze strony, podłączenie najnowszych wpisów z Instagrama to czy potem w Elementorze jestem w stanie sama takie elementy utworzyć? Czy muszę wtedy mieć Elementor pro lub pisać kod?
  Nie wiem na ile jestem zależna od możliwości wybranego motywu? Rozważam też inny builder który ma dużą bibliotekę gotowych elementów Avada.

  #113363
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  Hej, Elementor ma swoje elementy stałe – wersja darmowa jest okrojona – ale są niezależne od motywu. Np. element obrazka, listy postów, zwykłej listy itp.

  Kolejne funkcje możesz dodać na kilka sposobów:
  📌 Piszesz kod jeśli umiesz
  📌 Kupujesz wersję Pro Elementora – ma więcej elementów
  📌 Instalujesz wtyczkę, która poszerza możliwości Elementora o dodatkowe moduły.

  Do social mediów często jest osobna wtyczka.

  #113368
  Magdalena Łuczak
  Uczestniczka

  O.K Rozumiem, dziękuję. Widzę, że jak się jest wymagającym to bezpłatne wersje mnie nie zaspokoją 🙂

  #113369
  Magdalena Łuczak
  Uczestniczka

  Zastanawiam się jeszcze nad jedną kwestią – czy jeśli opłacę roczny dostęp do Elementora Pro Advanced za 99$ za rok i stworzę stronę z wykorzystaniem funkcji które oferuje Elementor Pro to czy jeśli po roku nie wykupię dostępu do wersji Pro to czy elementy na stronie mi znikną? Czy mogę wykupić wersję Pro na rok, zrobić stronę i już potem nie kupować wersji Pro i wszystko na stronie pozostanie?

  #113390

  Hej Magda! Pozostanie, ale nie będzie można robić aktualizacji, wiec jak się okaże że coś się rozjechało z innymi wtyczkami to znów trzeba będzie wykupić dostęp.

  #113395
  Magdalena Łuczak
  Uczestniczka

  Dziękuję serdecznie

  #113398

  Bardzo proszę 🙂