• Autor
  Wpisy
 • #115127

  W moim profilu użytkownika mam wpisany mój prywatny adres e-mail (gmail), którego używałam do zakładania konta na WordPressie. Teraz mam już konto firmowe. Czy w profilu zostawić email prywatny?
  Chciałam też zmienić zdjęcie profilowe, więc zalogowałam się na stronie https://pl.gravatar.com/ i podałam ten mój prywatny email. Zdjęcie się dodało i w moim profilu na WordPressie je widać, na stronie na blogu też widać. Czy w takim razie nie potrzebna jest zmiana na adres firmowy?

  Strona gravatar wygląda zupełnie inaczej niż na filmiku w kursie. Nie było też pytania czy ten avatar ma być widoczny dla wszystkich. I teraz pytanie, czy strona się ostatnio zmieniła?

  #115128

  Widzę, że teraz tu na forum też już mam to zdjęcie dodane.

  #115134
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  Hej, w WordPressie nie musisz mieć adresu email pochodzącego z domeny. To nawet lepiej, bo w przypadku gdybyś chciała zmienić domenę, albo zapomniała jej opłacić to do takiego adresu na gmailu nadal będziesz miała dostęp, co jest przydatne w przypadku zapomnianego hasła.

  Jeśli chodzi o gravatar to jeśli dodasz tam swoje zdjęcie to logując się tym samym mailem do swojego lub innych WordPressów to zdjęcie będzie się stamtąd zaciągało.

  #115137

  Dziękuję za odpowiedź!