Patronite Jestem Interaktywna Ola Gościniak

Po ostatnim wyzwaniu “Zwiększ zasięgi” przeczytałam od Was bardzo wiele miłych słów. Pojawiły się także propozycje wsparcia naszej misji Jesteśmy Interaktywne, co – nie ukrywam – dało mi do myślenia. Gdy na piątkowym live’ie  usłyszałam, że dużo z Was chętnie wsparłoby naszą inicjatywę na Patronite, to stwierdziłam, że czas spróbować. Tak mnie zmobilizowałyście, że w tym samym dniu złożyłam wniosek. I oto jest!

W poniedziałek ruszyłam z profilem Jestem Interaktywna na Patronite, a w tym artykule, chce Ci powiedzieć nieco więcej na ten temat. 

Misja Jestem Interaktywna

Chciałabym, by dzięki mojej działalności coraz więcej osób mogło powiedzieć o sobie: “Jestem Interaktywna/y i nie boje się nowych technologii”. Dlatego organizuję darmowe wyzwania i webinary – by motywować i pokazywać, że samodzielne zrobienie strony WWW, czy ogarnięcie SEO, wcale nie jest takie trudne.

Staram się tak przekazywać wiedzę w darmowych materiałach na blogu i kursach, by nawet osoby kompletnie zielone w danym temacie sobie poradziły. Czuje się niezwykle dumna, gdy widzę, że to działa i coraz więcej osób stawia swoje strony, rusza z live’ami, czy tworzy własne kursy online. Duma, satysfakcja, radość. Właśnie to daje mi największą motywację do działania!

Interaktywne, damy radę!

Gdy prowadziłam firmę przychodziło do mnie wiele kobiet, które nie miały budżetu na start. Nie chciałam im odmawiać i nie dawać żadnej alternatywy, dlatego zaczęłam pisać bloga, jak stworzyć stronę na WordPressie samodzielnie.

Wtedy też narodziła się moja misja – by dawać wartościową wiedzę, która będzie dostępna absolutnie dla każdego. Tak, by osoby, które dopiero zaczynają nie zatrzymały się przed barierą cenową drogiego kursu, tylko śmiało działały i realizowały swoje cele. To jest moja wartość, którą chcę dawać. Brzmi górnolotnie? No raczej! Ale jest to moje i nikt mi tego nie zabierze!

Co to jest Patronite?

Patronite to strona, na której społeczność danego autora, może go wspierać finansowo. Patroni deklarują się do wpłacanie regularnych i comiesięcznych kwot na poczet autorów. Tym samym dwie strony czerpią z tego korzyści — twórcy mogą się rozwijać, a patroni zyskują dostęp do nagród i bonusów. Tym samym patroni mają duży wpływ na twórczość autora i dodatkowe przywileje.

Jak wspierać na Patronite?

Wystarczy wejść w ranking autorów i wybrać osobę, której co miesiąc chcesz przelać kwotę z określonego pułapu. Obecnie top progiem jest u mnie ten za 10 zł, a zaraz po nim za 30 zł. Poniżej opisuję, jakie bonusy znajdziesz u mnie w poszczególnych progach.

Co znajdziesz na moim Patronite?

Chciałabym tworzyć jeszcze więcej darmowych materiałów i przystępnych cenowo kursów, dlatego pomyślałam o Patronite. Możesz wspierać moją misję różnymi kwotami – od 5 do 500 zł miesięcznie, a przy każdym progu zaplanowałam świetne bonusy. Wśród nich znajduje się uczestnictwo w specjalnej grupie dla patronów, dostęp do archiwalnych wyzwań, webinarów, korzystanie z bazy wiedzy, mastermind bądź mentoring ze mną.

Tutaj możesz zapoznać się z poszczególnymi progami w Patronite:

Patronite progi Ola Gościniak
Patronite progi i bonusy dla Patronów

Progi na Patronite

Podsumowując za wsparcie Interaktywnych na Patronite otrzymujesz bonusy, w zależności od tego jaki próg wybierzesz:

 • Próg 5 zł: dzięki Tobie mogę realizować swoją misję – Twój wkład pozwala mi na rozwój, przygotowywanie darmowych materiałów, a także kursów w przystępnych cenach.
 • Próg 10 zł: od tego progu zaczynają się bonusy! Dostajesz dostęp do specjalnej grupy dla Patronów, gdzie będą pojawiały się dodatkowe materiały i inne niespodzianki.
 • Próg 30 zł: wybierając ten próg, otrzymujesz dostęp do archiwalnych webinarów i wyzwań. Do końca czerwca jest to dostęp do wyzwania “Zwiększ zasięgi”. Oczywiście zyskujesz także dostęp do grupy dla Patronów.
 • Próg 50 zł:  w tym progu co miesiąc dostaniesz zaproszenie do specjalnego webinaru na żywo. W tym progu masz dostęp także do grupy dla Partonów oraz archiwalnego materiału, co miesiąc.
 • Próg 70 zł: prócz wszystkich bonusów dostaniesz także 30% zniżki na moje wszystkie kursy.
 • Próg 100 zł: otrzymasz dostęp do strony z darmowymi materiałami, na której znajdziesz między innymi webinary z takimi ekspertami, jak Wojciech Wawrzak, czy Magda Pawłowska. Zyskujesz także dostęp do wszystkich bonusów z wcześniejszych progów.
 • Próg 200 zł: dostaniesz moją książkę z autografem i małą niespodzianką plus wszystkie bonusy z progów 10 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł oraz 100 zł.
 • Próg 300 zł: to próg dla tych, którzy chcą się błyskawicznie rozwijać. Raz w miesiącu możesz uczestniczyć w spotkaniu online grupy mastermindowej, prócz tego masz dostęp do wszystkich bonusów z progów: 10 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł, 100 zł oraz 200 zł.
 • Próg 500 zł: co powiesz na godzinę indywidualnego mentoringu miesięcznie? Porozmawiamy na Skype – doradzę i pomogę, jednocześnie przy tym najwyższym progu, zgarniasz wszystko – masz dostęp do każdego bonusu dostępnego w innych progach.

Zobacz harmonogram materiałów:

CZERWIEC

PRÓG OD 30 ZŁ – Dostęp do wyzwania “Zwiększ zasięgi”. Czyli to aż 4 webinary, 4 zestawy ćwiczeń o Social mediach, WordPressie, SEO i Google Analytics. W wyzwaniu brało udział 1600 osób.

PRÓG OD 50 ZŁ – To prawdziwa PETARDA – 12 czerwca – webinar z Martą Krasonodębską, która stworzyła społeczność Hakerek Sukcesu liczącą ponad 20 000 kobiet! <3
Webinar będzie o metodach Lean start up/Growth Hacking.

LIPIEC

PRÓG OD 30 ZŁ – Zapis Webinaru z Magdaleną Pawłowską „3 Błędy, Których Unikać Promując i Sprzedając Twój Kurs (I Co Robić W Zamian)!”

PRÓG OD 50 ZŁ – webinar na żywo ze mną – 4 lipca – tematyka dotycząca WordPressa. Dokładny temat wybierzemy w grupie na FB dla Patronów.

SIERPIEŃ

PRÓG OD 30 ZŁ – Zapis webinaru z Wojtkiem Wawrzakiem o prawie dla biznesów online. Wojtek jest prawnikiem kreatywnych. Obsługuje branżę kreatywną i e-commerce. Pomaga przedsiębiorcom, twórcom, freelancerom.Od września 2013 r. prowadzi blog praKreacja.pl – prawo dla kreatywnych.

PRÓG OD 50 ZŁ – webinar na żywo ze mną – termin wybierzemy w grupie na FB dla Patronów – temat do wyboru w grupie na FB dla patronów. Tematyka dotycząca tworzenia kursów online.

Materiały VIP dla Patronów

Materiały VIP są dostępne od progu 100 zł. Otrzymujecie wtedy pełen dostęp do wybranych materiałów, webinarów i wyzwań archiwalnych. Materiały dostępne w tej chwili:

 • Zapis webinaru z Izą Kaźmierczak z Jestem Bogata – Jak wycenić kurs online
 • Zapis webinaru z Wojtkiem Wawrzakiem z PraKreacja – Biznes online prawnie
 • Zapis webinaru z Szymonem Barczakiem z WP Desk – Wtyczki WP w biznesie online
 • Zapis webinaru z Alicją Rudnicką Szpilki po godzinach – Pozyskanie klienta za free
 • Zapis webinaru z Martą Krasnodębską – Jak rozhulać biznes online?
 • Zapis webinaru z Irkiem Klimczakiem z GetResponse – Skuteczna komunikacja webinary
 • Zapis webinaru z Sylwią Dąbrowską Teacherka – Jak prezentować się przed kamerą?
 • Zapis webinaru z Magdą Pawłowską – Zapis Webinaru „3 Błędy, Których Unikać Promując i Sprzedając Twój Kurs (I Co Robić W Zamian)!”
 • Zapis webinaru z Grażyną Pawtel-Lorente o mocnych stronach
 • Zapis webinaru z Jadwigą Korzeniewską – Przekuć postanowienia noworoczne na cele?
 • 50 zł rabatu na start na księgowość w iFirma.
 • 25% rabatu w LH.pl

Dlaczego decyzja o wejściu na Patronite?

Środki z Patronite pozwoliłby mi poświęcać więcej czasu na tworzenie darmowych materiałów, zamiast na promocję płatnych produktów. Do tego dalej byłabym w stanie oferować ogromną porcję wiedzy całkowicie bezpłatnie bądź w przystępnej cenie. To umożliwiłoby mi rozwijanie swojego biznesu online w zgodzie z moimi wartościami. Bo bardzo nie lubię sprzedawać i jest to dla mnie ciągle nie komfortowe.

Takie rozwiązanie to także oszczędność dla osób, które chciałyby mieć np. dostęp do moich poprzednich wyzwań. W progu za 30 zł umieściłam taki bonus, by dać alternatywę dla wszystkich, którzy pytali o wyzwanie “Zwiększ zasięgi” po jego zakończeniu. Co więcej, w innych progach znajdują się dostępy do archiwalnych webinarów – wspierając mnie na Patronite zyskasz do nich dostęp oraz do regularnie pojawiających się nowości.

Z Twoją pomocą chciałabym dalej tworzyć darmowe materiały, inspirować i pokazywać, że się da – postawić stronę, wypromować ją, zbudować społeczność, czy rozwinąć swój biznes online. W końcu wszyscy Jesteśmy Interaktywni!

UWAGA UWAGA! Idzie książka!

Dodatkowo środki z Patronite mogłyby pomóc mi spełnić moje marzenie. Chciałabym dla Was wydać książkę o tym jak stworzyć swój biznes w sieci od strony technicznej i rozwinąć go. Odzywały się w tej sprawie do mnie wydawnictwa, ale żadne nie było w stanie zaproponować mi takich warunków i jakości jaką sobie wymarzyłam. Dlatego stawiam na self-publishing. Wydam wszystko sama, ale potrzebuję do tego środków. Jestem podekscytowana na maxa, jest to dla mnie coś nowego. Ale damy radę! No bo kto jak nie Interaktywni?!

Jak możesz mnie wesprzeć na Patronite?

Wejdź na moje konto na Patronite i dołącz do osób, które już teraz wspierają Interaktywnych. Na poniższym video dowiesz się, jak to zrobić krok po kroku:

Daj znać, co o myślisz o Patronite!

Co myślisz o takim rozwiązaniu? Znasz już Patronite? Wspierasz innych autorów? Daj znać w komentarzu!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *