Chcesz stworzyć stronę WWW i zastanawiasz się, jaka książka do WordPressa będzie dla Ciebie? Dobrze się składa, bo w te wakacje dzięki wsparciu interaktywnej społeczności ukazała się książka do WordPressa Bądź online. Pisałam ją z myślą o każdym, kto chce zaistnieć w sieci. Jeśli nie wiesz, jak zacząć, bądź nie masz pojęcia, jak wypromować swoją witrynę, to ta pozycja jest dla Ciebie. Na ponad 350 stronach zamieściłam instrukcje krok, po kroku, wskazówki, ciekawostki, ćwiczenia, a także porady od specjalistów z branży. Dzięki temu, nie tylko wykonasz ten pierwszy krok, ale i od razu nabierzesz rozpędu!

Masz już książkę? Czytaj dalej, bo w przyszłym tygodniu rusza wyzwanie, w którym zdecydowanie warto wziąć udział. To będzie prawdziwy kopniak motywacyjny, także dla czytelników pozycji “Bądź online”. Nie pozwolę Ci dłużej zwlekać, koniec z odkładaniem działań w nieskończoność!

Jaka książka do WordPressa – co znajdziesz w “Bądź online”?

Książka podzielona jest na 3 moduły odpowiadające za poszczególne etapy pracy nad stroną WWW. W module pierwszym znajdują się informacje dotyczące planowania strony, domeny czy jej koncepcji. Moduł 2 to już konkretne działania techniczne nad stroną WWW na WordPressie. Nie ma się jednak czego bać, bo wszystkie zmiany wystarczy tylko wyklikać, co dokładnie opisałam na kartach książki. Po skończeniu strony WWW możesz przejść do modułu 3, gdzie zobaczysz, jak jeszcze upiększyć stronę, a potem skutecznie ją wypromować. Do każdego modułu dołączone są zadania, lifehacki oraz checklista do odznaczenia. Zadbałam o to, by książka mimo technicznego charakteru była naprawdę przyjazna dla każdego – tak, także dla tych zupełnie zielonych.

Fundatorzy książki do WordPressa

Książka do WordPressa “Bądź online” nie ukazałaby się, gdyby nie wszystkie cudowne osoby, które wsparły INTERAKTYWNĄ misję i kupiły książkę w ofercie fundatorskiej w czerwcu. Dzięki nim pokryłam początkowe koszty, jak i  dostosowałam książkę do potrzeb interaktywnej społeczności, tak by była maksymalnie przydatna i w pełni wyczerpująca temat. Zależało mi na tym, by w jednej pozycji znalazło się wszystko, co potrzebne do zaplanowania, stworzenia, jak i wypromowania witryny.  Tym samym czytelnikowi wystarczy książka, komputer z dostępem do Internetu i nieco czasu na działanie. Tylko tyle, by w końcu naprawdę zaistnieć w sieci!

Poniżej zamieszczam listę wszystkich osób, które były fundatorami tej książki. Z tego miejsca bardzo Wam dziękuje za to, że pomogliście mi spełniać marzenia i szerzyć interaktywną misję jeszcze dalej i dalej.  Nawet nie wiecie, ile dla mnie znaczy Wasze zaufanie i słowa wsparcia, które dostawałam na każdym etapie pisania książki. Co tu ukrywać, to one dodawały mi skrzydeł i pokazywały, że to, co robię ma sens!

Fundatorzy złoci

1. Anna Giętka – vitalcollagen.pl 

Pasjonatka polskiego kolagenu naturalnego mark Colway. Prowadzi blog i rozwija swój biznes online pod własną marką: vital-collagen.pl. Promuje polski kolagen – odkrycie biotechnologiczne XX wieku, jako najsilniejszy i najprostszy kosmetyk przeciwstarzeniowy na świecie.

2. Agnieszka Fiuk – agnieszkafiuk.pl 

Od 2005 roku zawodowo związana z projektami internetowymi i sprzedażą online. Uczy kobiety, które chcą rozpocząć biznes online, jak budować własną bazę klientów, wykorzystując do tego celu newsletter. Prowadzi blog pod adresem agnieszkafiuk.pl, na którym udziela porad dla początkujących e-mail marketerów i wszystkich, którzy chcą zacząć prowadzić własny newsletter. znajdziesz tu zatem wpisy cykliczne o newsletterze, o RODO, o WordPressie i masę innych.

3. Agnieszka Synowiec – rolnikuj.pl

Blog o tematyce rolniczej, dedykowany dla osób interesujących się zagadnieniami uprawy roślin i hodowli zwierząt. Serwis publikuje informacje, wywiady, ciekawostki, nowinki i historie związane z rolnictwem w Polsce i na świecie.

4. Alicja Pawłowska – wiarygodnapraca.pl

Trener Wiarygodnej Kariery. Wspiera ludzi w określaniu predyspozycji zawodowych, świadomym i efektywnym poszukiwaniu pracy, w zgodzie z życiowymi wartościami. Pomaga pracodawcom w określaniu potrzeb personalnych firmy, znajdowaniu wiarygodnych pracowników oraz w skutecznym procesie rekrutacji.

5. Aneta Nowak – anetanowak.pl

Psycholog i anglistka, która zawodowo zajmuje się coachingiem i pokazuje, jak żyć w zgodzie ze sobą. Kocha żeglarstwo, dlatego w codzienne pracy wykorzystuje siłę i piękno morskich metafor. Na kursach online uczy, jak stać się Kapitanem we własnym życiu.

6. Emilia Wojciechowska – careerup.pl

Coach specjalizujący się w tematach zawodowych i związanych z prowadzeniem własnego, małego biznesu. Pomaga polubić poniedziałki, czyli odnaleźć pracę zgodną z zainteresowaniami, predyspozycjami i preferencjami, bo wierzy, że dobrze dobrana praca jest niezbędnym elementem szczęśliwego życia. Na swoim blogu dzieli się wiedzą z zakresu świadomego zarządzania swoją karierą, rozwoju osobistego i przechodzenia z sukcesem przez procesy rekrutacji.

7. Jacek Synowiec – nss.pl

Wdrożenia rozwiązań internetowych dla firm: sklepów, serwisów WWW, blogów, systemów dedykowanych. Pełne opracowanie graficzne – od pomysłu, prototypu, wizualizacji po realizację, wdrożenie CMF/CMS. Usługi doradcze w zakresie wykorzystania Internetu w działalności marketingowej i reklamowej firmy (e-marketing) oraz e-commerce.

8. Ola Graca –ekopolka.pl

EKOPOLKA została stworzona przez kobietę dla innych kobiet, aby zarażać miłością do naturalnej pielęgnacji i uświadamiać o wyższości produktów naturalnych. EKOPOLKA to pierwsza drogeria internetowa oferująca wyłącznie polskie, niszowe kosmetyki naturalne i organiczne, suplementy diety i ekologiczne środki czystości. Wybieramy produkty polskich producentów – pasjonatów, korzystających z bezpiecznych i nowoczesnych technologii produkcji w oparciu o zasady uczciwego handlu. Chcemy ułatwić Ci dostęp do rewelacyjnych polskich produktów, aby wspierać rodzime firmy i lokalną przedsiębiorczość.

9. Olga Bobrowska-Braccini – couleursdesmots.com 

Tłumaczy. Najchętniej z włoskiego i francuskiego. Na francuski i włoski także. Uczy języków i nie tylko. Zarządza stronami internetowymi i uczy się je projektować.

Fundatorzy srebrni

  1. Patrycja Górecka-Butora – Better Marketer
  2. Adrianna Kamińska – adzik-tworzy.pl
  3. Agata Szadowiak – szadowiak.pl
  4. Agnieszka Gaczkowska – OPLOTKI – oplotki.pl
  5. Aleksandra Jaworska -lovUall- lovuall.com
  6. Aneta Bydłosz – AB Rękodzieło – abrekodzielo.pl
  7.  allBea Pracownia Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju – allbea.pl
  8. Biuro Rachunkowe Alicja Błaszczyk-Okoń – brab.pl
  9. Daria i Radek Puszkowie – Siedlisko na Wygonie – nawygodnie.pl
  10. Edyta Draus – edytadraus.pl
  11. Joanna Abelska – joannaabelska.pl
  12. Karolina Matuszewska – karolite.pl
  13. Katarzyna Janoska – katarzynajanoska.pl
  14. Klaudia Dziemianko i Nikodem Sadłowski – rockdaddy.uk
  15. Kobieta Biznesu – kobietabiznesu.com.pl
  16. Krzysztof Siwek – krzysztofsiwek.pl
  17. LH.pl – lh.pl
  18. Magdalena Widłak- Langer – psychetee.pl
  19. Małgorzata Komorowska – LeeMed Clinic – leemedclinic.com
  20. Marcin Masłowski – businesslifemanual.pl
  21. Marcin Stępień – PrintProject – printproject.pl
  22. Martyna Niedzielska – Życie w rytmie slow – zyciewrytmieslow.pl
  23. Natalia Bolewicz – minimalife.com.pl
  24. Paulenta – paulenta.blogspot.com
  25. Run your story – runyourstory.com
  26. Stanisław Styszyński
  27. Urszula Humienik – urszulahumienik.com

Fundatorzy brązowi

  1. Agnieszka Wereszczaka – aGwerblog – agwerblog.pl
  2. Simply Say – simplysay.pl
  3. Dobre Życie – dobre-zycie.pl
  4. Aleksander Morąg – matematykatoproste
  5. Agnieszka Mierzejewska – Mimidesign art house by Agnieszka – mimidesign2015.wixsite.com/mimidesign
  6. Anna Zając – Light Inside – lightinside.pl
  7. Anna Błażejewska-Płachecka – MOC SŁOWA – www.mocslowa.com.pl
  8. Anna Grabowska-Krupa – Dreamcatcher – annagrabowska.com
  9. Joanna Ładosz –  Joanna Ładosz – Inspiracje Joasi 
  10. Barbara Nowicka – Dyśko – prawniczyekspres.pl
  11. Beata Kałużna – codalejpomaturze.pl
  12. Beata Milczanowska-Senator – Agencja Allianz Beata Milczanowska-Senator
  13. Kamila Budzińska – Carmelove Studio – carmelovestudio.pl
  14. Dorota Korgul- Gawlikowska – DG Image – www.dgimage.pl
  15. Dorota Bandurska – dobags.pl
  16. Zmotywowana.pl
  17. Andżelina Hanke – crazyed.pl
  18. Edyta Bork – www.coachingbork.com
  19. Edyta Jadowska – editedits.com
  20. Ewa Kulik – equlik.pl
  21. Emilia Chmura – emiliachmura.pl
  22. Magdalena Wasilewska – english4work – english4work.pl
  23. Anna Gidaszewska – annagidaszewska.pl
  24. Honorata Janas – www.honoratajanas.com
  25. Ida Strzelczyk – wwww.soundofshutter.pl
  26. Joanna Pach – www.instytutdesignu.pl
  27. Jakub Mikita – underdev.it
  28. Rowerowa Moda – www.rowerowamoda.pl
  29. Joanna Jakubowicz – zagrane.net
  30. Joanna Chłodny – www.joannachlodny-human2human.pl
  31. Joanna Kryger – creativevibes.pl
  32. Krystyna Bukwoczyk – kuba-art.eu
  33. Karolina Kłosowska
  34. Karolina Boborowska – businesswowmom
  35. Karolina Buszkiewicz – dobrzetu.pl
  36. Kasia Stańko – kasiagosposia.pl
  37. Kasia Mikołajczyk – 4you4med.it
  38. Kasia Mistacoglu – www.worqshop.pl
  39. Kasia Wągrowska – Ograniczam się – ograniczamsie.com
  40. Klaudia Pacholczak
  41. Klaudia Prusińska – Szycie Bielizny Klaudia Prusińska – klaudiaprusinska.pl
  42. Klaudia Jędrzejczyk – Pani Kultura – panikultura.pl
  43. Artemisja Eunika Jedynak – eunikajedynak.pl
  44. Kinga Mzyk – Blog Uczę medialnie – kingamzyk.pl
  45. Magdalena Kwadraciak – Posil się Zdrowiem – posilsiezdrowiem.pl
  46. Magdalena Głowala – tylkomama.pl
  47. Magdalena Zając
  48. Małgorzata Adamowicz – Dobra gospodyni – dobragosposynidomwesolymczyni.blogspot.com
  49. Małgorzata Łata – Mydlane Rewolucje – mydlanerewolucje.pl
  50. Marcelina Łukaszek – Pink Envelope – pinkenvelope.pl
  51. Maria Redzimska
  52. Fundacja Artystyczna “Rozsypaniec” – fundacjarozsypaniec.org
  53. Bartosz Perek – bartoszperek.pl
  54. Gosia Grodzka – maruna.pl
  55. Małgorzata Mazurek – stanagexpert.com
  56. Presto Małgorzata Grabska – bambamki.pl
  57. Monika Buntkowska – mywordofpassion.tumblr.com
  58. Monika Serafińska – VA Office – va-office.pl
  59. Monika Pieńkowska – pinterestdlabiznesu.pl
  60. Magdalena Surowiec – niemieckipoludzku.pl
  61. GaSa – Marta Mucha-Balcerek – ksiazka.martamucha.pl
  62. Natalia Trybus – Pink Candy
  63. Agnieszka Wojtuniak – magiczne-kamienie.pl
  64. Dominika Dąbrowska – thelifeness.pl
  65. Natalia Jadźka Mikołajek – jadzkarysuje.pl
  66. Olga Stiefel-Brzezińska
  67. Ola Osewska Maj – okiemkierowniczki.pl 
  68. Katarzyna Gołąbek – Dropiewska – niezkrwiazduszyiserca.blogspot.com
  69. Michał Kanarkiewicz – nauczycielsachow.pl
  70. Marta Piwowarczyk – nectarstudio.pl
  71. Paulina Kowalczyk – stworka.pl
  72. Magdalena Strzyżewska – pracowniawdolinie.pl
  73. Anna Sobas – realshopaholic.pl
  74. Sabina Dziuba – psrelations.pl
  75. Barbara Swoboda- Rozmus – bhpodpodszewki.pl
  76. Sylwia Ptak – lazykiwi.pl
  77. Szymon Skulimowski – wpninja.pl
  78. Justyna Walenta – latajacebiuroprzyrody.pl
  79. WIWINET – Programiści Webowi
  80. Witold Żywulko – blogsfromheart.byistniec.pl
  81. Aleksandra Pieśko – rozmyslaniayasminelli.pl
  82. Patrycja Zakaszewska – korepetycjapatrycja.pl
  83. Justyna Kaczor – Wirtualna Asystentka 

Kochani Interaktywni! Jeszcze raz Wam dziękuję za wsparcie, aby powstała ta książka do WordPressa!

Nie masz jeszcze strony WWW? A może już takową posiadasz, ale nie wiesz co dalej? Daj znać w komentarzach, na jakim etapie jesteś!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Interaktywna Paczka otwarta!

Otwórz się na inne biznesy, rozwijaj pod okiem ekspertów i pnij się na szczyt biznesowej drabiny. Nabór trwa tylko do 24 stycznia 2023!

3 Komentarze

  • Już założyłem swoją stronę i jestem z niej niezwykle dumny.

  • Spóźniłem się na wyzwanie 🙁 Trafiłam na Twoją stronę dopiero teraz choć słyszałam o Tobie już od dawna wiele dobrego:-) mam swojego bloga, wkładam w niego kawał czasu i serca, jednak niewiele się dzieje. Zanim zrezygnuję z regularnego prowadzenia mojego sieciowego dziecka poszukam w Twoich materiałach pomocy! U mnie leży SEO – kompletnie tego nie ogarniam i myślę, że w tym cały problem. Czekam na wypłatę i zamierzam kupić Twoją nową książkę:-) no i kusi mnie ebook o SEO. Pozdrawiam serdecznie, Twoja nowa stała czytelniczka 🙂

  • Wideo jest ekstra. 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0