Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #90697
  Magdalena Zamaro
  Uczestniczka

  1. Magdalena Zamaro
  2. https://magdalenazamaro.com
  3. W internecie działam jako Zaklinaczka Tremy – pomagam Twórczyniom Internetowym przygotować się do występów przed kamerą aby mogły dzielić się wiedzą i pasją w sposób profesjonalny, ale bez zbędnego stresu i po swojemu. Pracuję według autorskiej forumuły WIN, według której na dobry występ składają się trzy nierozłączne elementy – Warsztat, Indywidualność i Nastawienie. Stworzyłam kurs online “Moje wideo w sieci. Nagrywaj profesjonalnie, po swojemu i bez zbędnego stresu”.
  4. Zawsze na na 6 😊 Kupowałam w międzyczasie inne drogie kursy, w których miałam dostęp do tutoriali np z MailerLite albo woocommers ale zawsze kończyło się na zakupie kursu Interaktywnej. No mi umie wytłumaczyć tylko Ola Gościniak 🤷‍♀️
  5/6. Zanim znalazłam i odkryłam ofertę Oli w internecie korzystałam tylko z maila i wyszukiwarek. Nawet ze spotkań na zoomie “wypadałam” i denerwowałam się, że to nie dla mnie i nic nie rozumiem. Ponieważ pracowałam jako niezależna pedagożka teatru chciałam mieć stronę internetową żeby można było mnie znaleźć i zapoznać się z ofertą. Niestety wydatek na taką stronę był dla mnie zbyt duży ale podczas szukania informacji w sieci, pojawiła mi się oferta kogoś kto twierdził ze stronę można zrobić samemu, nawet jeśli się nie mna zielonego pojęcia. Mężczyzna, który to mówił przekonał mnie, że warto wypróbować ale on sam jakoś mi się nie spodobał. Szukałam dalej aż natrafiłam na Olę, która od razu mi się spodobała i zdobyła moje zaufanie. Najpierw zrobiłam stronę, potem Newsletter, kurs, sklep. Nie spodziewałam się, że tak to się rozwinie. Chciałam mieć tylko stronę z ofertą usług offline.
  7. Ola tłumaczy krok po kroku co zrobić, gdzie przycisnąć i czego nie dotykać. Mówi na tyle wolno, że można nadążyć ale nie na tyle żeby umrzeć z nudów. Po pierwszym kursie uwierzyłam, że z pomocą Oli jestem w stanie wyklikać wszystko, nawet jeśli nie rozumiem wszystkiego to klikam i jest.
  8. Ola przekonała mnie do siebie po prostu samą sobą. Przypasował mi zrozumiały, “normalny” sposób mówienia. Nie ukrywam, że głos, wygląd i fakt że Ola jest młodą kobietą, a nie starszym panem w garniturze też zrobiły swoje.
  9. Dzięki kursom Oli uwierzyłam, że wszystko jest możliwe i uwierzyłam w siebie. Jeszcze 2 lata temu nawet nie marzyłam o tym wszystkim, co osiągnęłam, a teraz nie dość że mam tę stronę, sklep, platformę to jeszcze rozumiem jak to działa, czego bym się nigdy przenigdy po sobie nie spodziewała! Jak ja dałam radę, to naprawdę każda dziewczyna może!

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)