Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Zmiana stopki #104184

  Witaj Pawle

  Przepraszam, za brak wcześniejszego kontaktu. Robię stronę z doskoku, stąd brak płynności.

  Udało się. Widzę swój motyw na FTP. Używam motywu Fashion Lite, który jest motywem potomnym Vilva.
  Wydaje mi się, że błąd polegał na tym, że tylko zainstalowałam ten motyw. Jest to motyw bezpłatny i zgodnie z tym co zrozumiałam z lekcji kursu WordPressa takie motywy wystarczy tylko zainstalować i włączyć. Tak zrobiłam i poleciałam z kursem dalej.

  W lekcji o motywach płatnych jest info, że wybierając motyw płatny trzeba go pobrać na komputer. Do głowy by mi nie przyszło, bo mój motyw był przecież bezpłatny.

  Mimo iż przy Fashion Lite widnieje info, że jest bezpłatny, zainstalowałam go na komputer. Następnie – wygląd – motywy – wyślij motyw na serwer – wybierz plik – wybieram motyw (cały folder) – zainstaluj.

  Następnie przerzuciłam folder z motywem na FTP. W związku z tym, że nie widziałam w nim pliku typu footer – do zmian w kodzie stopki, wrzuciłam na FTP również motyw Vilva (motyw matka, też bezpłatny) i tu już w plikach widziałam plik footer. Niestety nie umiem się poruszać po jego kodzie. Nie widzę żadnych info o stopce.
  Aktualnie stopka w Fashion Lite na mojej stronie wygląda tak:

  © Copyright 2023 Fashion Lite. All Rights Reserved. Fashion Lite | Developed By Blossom Themes. Powered by WordPress.

  Z dokumentacji wiem, że darmowa wersja motywu Fashion Lite nie umożliwia mi pełnych zmian. Zmieniłam wiec to co się dało, ale tylko z poziomu Loco Translate, nie na FTP.

  (In the free version of the theme, you can add the footer copyright information. However, you cannot hide the WordPress and Theme credits. Please purchase the premium version of the theme if you want to remove the footer credit completely.) – info z dokumentacji motywu.

  Na razie zmagam się z wprowadzeniem zmian w CCS w kwestii rozjaśnienia kolorystyki stopki, by „wtopić tekst w tło” i zmniejszenia fontu. Może chociaż tak trochę zamaskuję niedogodności związane z brakiem zmian w stopce. W razie czego będę pytać.

  Wygląda na to, że powyższa kwestia z widocznością motywu na FTP jest rozwiązana.

  W odpowiedzi na: Zmiana stopki #104102

  Odnalazłam maila z prośbą do LH.pl o instalację WordPressa i potwierdzeniem, że został zainstalowany. Łącząc się z FTP za pierwszym razem nie widziałam pliku WordPress. Więc zainstalowałam go u siebie na komputerze kilka dni temu. To błąd?

  Powinnam usunąć to konto FTP i stworzyć nowe?

  Coś robię źle. Nie wiem co.

  W odpowiedzi na: Zmiana stopki #104099

  Zainstalowałam dziś różne motywy. Niestety po żadnym na serwerze nie ma śladu. Nadal widnieją tylko 3 motywy instalowane domyślnie z WordPressem.

  Zmian chciałam dokonać w motywie Fashion Lite. Znalazłam jednak informacje, że w wersji darmowej nie mam możliwości dokonania zmian w stopce w takim zakresie jakbym chciała. Tę kwestię mam więc w miarę wyjaśnioną.

  Nie zmienia to jednak faktu, że ani tego, ani żadnego innego motywu z dziś instalowanych nie widzę na serwerze.
  Logowałam się kilka razy, zmieniałam motywy. Nic.

  Przekopałam komputer. Nie znalazłam dwóch WordPressów.

  W odpowiedzi na: DNS Google Search Console #104057

  Dzięki. Udało się. Mam obawy przed samodzielnym grzebaniem na stronie lh.pl.

  W odpowiedzi na: PRZEDSTAW SIĘ! #101681

  Witajcie. Mam na imię Asia. Pasjonuję się ajurwedą i właśnie tego tematu dotyczy moja pierwsza strona www. Efekt mojej pracy zobaczycie tutaj https://ajurwedasupport.pl/ – mam nadzieję, wkrótce. 🙂 Znajdziecie mnie również pod tym adresem https://www.instagram.com/ajurwedasupport/