Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: PRZEDSTAW SIĘ! #92548

  Hej! Mam na imię Iwona. Pracuję “w cudzych słowach” – zajmuję się redakcją, korektą i recenzowaniem tekstów.Wspieram też autorów i autorki w publikowaniu ic teksów. Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Zajrzyj tu https://wcudzychslowach.pl To moje miejsce, które wyklikałam w cztery dni z kursem WP Oli! Teraz chcę aktywować mój sklep i ruszyć po medal!
  Kiedyś marzyłam, żeby moja strona znalazła się w gablocie chwały. I ona już tam jest! Wszystko jest możliwe. Zaczyna się od marzenia, potem jest działanie i ono nigdy się nie kończy! Więc działajmy razem! W społeczności jest siła. Spełniajmy marzenia!

  W odpowiedzi na: TU ZACZNIJ – Zasady na forum! #92547

  Akceptuję!

  W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #90699

  1. Iwona Wieczorek-Bartkowiak
  2. https://wcudzychslowach.pl
  3. Pracuję w cudzych słowach. Jestem redaktorką i korektorką, recenzuję teksty i wspieram autorki i autorów w procesie pisania i publikacji.
  4. Kurs oceniam na 6+. Najlepiej zainwestowane pieniądze we własny rozwój. To nie był wydatek – tylko inwestycja.
  5. Nie miałam zielonego, nawet bladego, pojęcia o tworzeniu strony, a wiedziałam, że takiej potrzebuję. WordPress mnie przerażał, SEO było tajemnicą…
  6. Korzystałam z innych dostępnych w internecie kursów – żaden nie był tak kompleksowy i przystępny w odbiorze jak ten.
  7. Wszystko – nie ma zbędnych lekcji. Od początku oswajałam opcje WordPressa, a im dalej szłam, tym więcej chciałam wiedzieć – miała być prosta strona wizerunkowa, a publikuje bloga, podcast i już myślę o sklepie.
  8. Wiedza, doświadczenie, genialne pomysły i rozwiązania. I ŻYCZLIWOŚĆ!
  9. To się na prawdę da zrobić! Trzeba tylko chcieć. Ja byłam tak zdeterminowana, że technicznie wyklikałam stronę w cztery dni! Nie poddawaj się. Oglądaj lekcje z dobrym nastawieniem i klikaj z Olą!