Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #102854
  Edyta Twardowska
  Uczestniczka

  1. Edyta Twardowska
  2. http://www.crazyloop.pl
  3. Jestem rękodzielniczką, szydełko, druty, haft krzyżykowy to moja wielka pasja, którą teraz postanowiłam przekuć w moją pracę 🙂 Robię rzeczy skierowane przede wszystkim dla najmłodszych. Maskotki, zabawki interaktywne, jak również ubrania, przede wszystkim sweterki 🙂 kładę ogromny nacisk na jakość, wybierając najlepsze włóczki. Cały czas tworzę coś nowego. Na razie są to produkty fizyczne, w przyszłości planuję zrobić ebooki z kursami i wzorami oraz platformę e-learningową do kursów 🙂
  4. Kurs oceniam na 6!
  5. Moim problemem, nim trafiłam na kurs Oli było, że wiedziałam co chcę ale nie wiedziałam jak do tego dojść. Jak stworzyć samemu swoje miejsce w sieci, a gotowe oferty sklepów online do mnie nie przemawiały.
  6. Nie podejmowałam wcześniej prób stworzenia swojego miejsca, bo nie wiedziałam, że będę do tego zdolna 🙂
  7. Generalnie cały kurs sprawił, że jestem teraz tu gdzie jestem. Kurs jest niezwykle merytoryczny. Jest tam ogrom wiedzy o jakiej nie miałam pojęcia do tej pory. Wszystko super wytłumaczone, w bardzo prosty sposób. Po kursach WooComerce i Sprzedam mój świat zmienił się na potęgę.
  8. Sama Olu mnie do siebie przekonałaś. Byłam w lutym na live u Ewy Szczepańskiej, gdzie byłaś gościem. I tam otworzyły mi się oczka. Gdy Ciebie słuchałam, nie mogłam uwierzyć, że jest takie miejsce gdzie się nauczę rzeczy, jak dla mnie, do tej pory nieosiągalnych.
  9. Ten kurs to nie tylko ogromna dawka wiedzy, to mega wsparcie, wielka dawka motywacji każdego dnia. Uwierz w siebie, na pewno dasz radę. A gdy przyjdzie moment i w głowie powstanie “blank page” (po kursie będziesz wiedzieć co to:-) ) i chociaż przez chwilę pomyślisz: nie to nie dla mnie, nie dam rady to pamiętaj, że wielu tak myślało a jednak się udało, wyklikaliśmy! Więc uwierz w siebie i działaj, bo warto.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)