Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • Dorota Tyszkiewicz
  Uczestniczka

  Super – tak zrobię 🙂 dam znać, jeśli coś interesującego z nimi ustalę 🙂

  Dorota Tyszkiewicz
  Uczestniczka

  Cześć Paweł 🙂 dziękuję za podpowiedź. Niestety nie znam się na tym, i wprawdzie spojrzałam na polecaną stronę, ale do wtyczka do planowania, umawiania. Ja potrzebuję wtyczkę do sprzedaży w sklepie woocommerce – jako produkt jest porada – ale nie taka “wirtualna”, i nie wiadomo, o czym, tylko konkretna, odpowiadająca na problem opisany w momencie zakupu, żebym mogła bez konieczności dalszego kontaktu z klientem, po prostu odpowiedzieć na pytanie 🙂
  Nie widzę takiej opcji w tej proponowanej wtyczce. Poza tym tam jest tyle funkcji, że miałabym chyba problem z wyodrębnieniem tego, co rzeczywiście potrzebuję.
  Ale dzięki wielkie!

  W odpowiedzi na: PRZEDSTAW SIĘ! #103724
  Dorota Tyszkiewicz
  Uczestniczka

  Cześć!
  Nazywam się Dorota Tyszkiewicz i jestem adwokatem. Wyklikałam dawno temu prostą stronę http://www.dorotatyszkiewicz.pl z pomocą Oli i jej kursów, teraz pracuję nad sklepem na tej stronie i przy okazji wracam do kursu, żeby troszkę o tę moją stronę zadbać. Zrobione lepsze od idealnego, dlatego strona stoi, ale skoro już coś jest, to mogę troszkę dopieścić.

  Zamierzam również wyklikać nową stronę http://www.poradaprawna24.pl ze sklepem i udzielać tam szybkich i niedrogich porad prawnych typu pytanie-odpowiedź lub analiza umowy. Nad tą stroną będę teraz pracować.

  To tyle. No może jeszcze, że uwielbiam owczarki niemieckie i mam swoich całą 5-tkę i dlatego w tym roku uruchomiłam domowy i kameralny hotel dla psów http://www.Psitulaniec.pl – realizuję swoje pasje, psy cudownie oddają miłość i pomagają w odreagowaniu 🙂 choć to nie biznes online – ale daje mi ogromnego powera 🙂 być może i tu włączę trochę biznesu on line, bo uwielbiam rękodzieło i dla moich czartów szyję szarpaki z prawdziwego futra owczego – więc może i tu powstanie sklep? i może jakiś ebook o tym, że każdy, kto kocha zwierzaki, może taki hotelik prowadzić i jak to zrobić?
  Dziękuję, że mam możliwość uczestniczenia w Akademii i w tej grupie 🙂

  W odpowiedzi na: TU ZACZNIJ – Zasady na forum! #103723
  Dorota Tyszkiewicz
  Uczestniczka

  Akceptuję zasady 🙂