Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #100658
  Anna Król-Żelazna
  Uczestniczka

  1. Imię i nazwisko: Anna Król-Żelazna

  2. Adres strony WWW: https://aniarobi.pl/

  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Hobbystycznie, w miarę wolnego czasu robię biżuterię z koralików. Postanowiłam stworzyć stronę internetową ze sklepem, na której mogłabym pokazać innym to, co robię.

  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nieuporządkowanie informacji i niepełna wiedza

  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Nie podejmowałam innych prób. Kurs Oli kupiłam z myślą o tym, żeby zacząć dzielić się wiedzą online. Ten projekt nie doszedł w końcu do skutku, a wiedzę z kursu wykorzystałam inaczej, niż pierwotnie zamierzałam. Wtedy kurs pomógł mi w uporządkowaniu i uzupełnieniu wiedzy.

  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Ciągłość poprowadzenia mnie przez wszystkie kolejne etapy prac, jasno tłumaczone wszystkie zagadnienia, co powodowało, że nie “utknęłam”

  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Już ładnych parę lat uczę się od Oli, najpierw z darmowych materiałów, potem z ebooków i kursów. Po prostu to, w jaki sposób Ola tłumaczy, trafia do mnie i dobrze mi się pracuje z tymi materiałami 🙂

  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Ola tłumaczy wszystko prosto, jasno, prowadzi Cię po kolei przez wszystkie czynności, które trzeba wykonać. Nie zgubisz się, a jak będziesz mieć problem, jest gdzie się zwrócić o pomoc. Dasz radę, jeśli faktycznie się do tego przyłożysz! Zaufaj Oli i sobie.

  W odpowiedzi na: TU ZACZNIJ – Zasady na forum! #90748
  Anna Król-Żelazna
  Uczestniczka

  Akceptuję zasady 🙂