Odpowiedź forum utworzona

 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: GABLOTA CHWAŁY – Pokaż stronę/sklep! #99414

  1. Imię i nazwisko: Alicja Szalska-Radomska
  2. Adres strony WWW: https://pracowniamuz.pl/
  3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Zajmuję się redakcją, korektą i recenzjami wewnętrznymi. W 2021 roku postanowiłam zrezygnować z pracy na etacie i założyć własną firmę. Każda moja praca była w jakiś sposób związana z kulturą i sztuką, ale częściej pracowałam przy filmach, a literatura pozostawała w strefie prywatnej. W końcu postanowiłam nieco to odmienić i skupić się na tym, co jestem w stanie robić w domowym zaciszu, nie tracąc czasu na dojazdy do pracy.
  4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
  5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie potrafiłam zrobić mojej strony tak, jak chciałam. Nie wiedziałam, w jakiej kolejności powinnam zajmować się poszczególnymi częściami.
  6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Wcześniej szukałam informacji w darmowych materiałach, ale nie zawsze wszystko było jasne.
  7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs przeprowadził mnie przez wszystko od początku do końca.
  8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Oglądałam twoje darmowe webinary. Twoja wiedza i energia sprawiły, że udało mi się zrobić moją pierwszą stronę, kurs wykupiłam, aby zrobić nową, lepszą stronę, wiedziałam już, czego się spodziewać.
  9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Działajcie w swoim tempie, ale systematycznie. Z kursem Oli nie może wam się nie udać. 😊

  W odpowiedzi na: PRZEDSTAW SIĘ! #91072

  Cześć!

  Nazywam się Alicja Szalska-Radomska. Zajmuję się redakcją, korektą i pisaniem recenzji wewnętrznych.

  Swoją pierwszą stronę internetową wyklikałam, korzystając z darmowych materiałów Oli; później stworzyłam drugą, już nieco lepszą. Ale teraz, po dwóch latach stwierdziłam, że chciałabym nadać jej bardziej profesjonalny wygląd. Czasem pewne rzeczy mi nie działają albo źle wyglądają i nie umiem ich sama poprawić. Liczę, że uda mi się to zrobić z pomocą Interaktywnej Akademii WordPressa. Już niedługo moja strona będzie idealna, przynajmniej dla mnie. 😊 https://pracowniamuz.pl/

  Trzymam kciuki za wszystkich kursantów, razem na pewno osiągniemy to, na czym nam tak zależy!

  W odpowiedzi na: PRZEDSTAW SIĘ! #91073

  Cześć!

  Nazywam się Alicja Szalska-Radomska. Zajmuję się redakcją, korektą i pisaniem recenzji wewnętrznych.

  Swoją pierwszą stronę internetową wyklikałam, korzystając z darmowych materiałów Oli, później stworzyłam drugą, już nieco lepszą. Ale teraz, po dwóch latach stwierdziłam, że chciałabym nadać jej bardziej profesjonalny wygląd. Czasem pewne rzeczy mi nie działają albo źle wyglądają i nie umiem ich sama poprawić. Liczę, że uda mi się to zrobić z pomocą Interaktywnej Akademii WordPressa. Już niedługo moja strona będzie idealna, przynajmniej dla mnie. 😊 https://pracowniamuz.pl/

  Trzymam kciuki za wszystkich kursantów, razem na pewno osiągniemy to, na czym nam tak zależy!

  W odpowiedzi na: TU ZACZNIJ – Zasady na forum! #90997

  Akceptuję 🙂