Zaplanuj, stwórz i wypromuj własne miejsce w sieci – bądź Interaktywna, bądź Interaktywny! Czy stworzenie własnej strony WWW jest trudne?  Książka “Bądź online” udowadnia, że to łatwizna. Aktualnie trwa przedsprzedaż książki Bądź online!

Coraz więcej osób marzy o własnym miejscu w sieci. Często jednak odwleka tę decyzję, bo ograniczają ją możliwości finansowe, a także brak wiedzy, jak samodzielnie stworzyć stronę WWW. Ta książka to zmieni!

Od teraz samodzielne stworzenie strony WWW nie będzie takie trudne. Już teraz w przedsprzedaży jest książka z ćwiczeniami, która krok, po kroku przeprowadzi czytelnika przez proces planowania, tworzenia i promocji własnego miejsca w sieci.  Jej partnerami zostali Radio Czwórka, Sukces Pisany Szminką, Miast Poznań, Dailyweb.pl, MamoPracuj.pl, sprawny.marketing, influencer.pl i whitepress.pl. 

Wyobraź sobie, że kwestie techniczne Cię nie przerażają. Ciągle uczysz się czegoś nowego i zyskujesz pewność, że poradzisz sobie samodzielnie – nawet jeśli do tej pory uważasz się za zupełnie zieloną osobę. Misją działalności Jestem Interaktywna jest wspieranie w kwestiach technicznych. Dlatego powstają kursy, darmowe wyzwania oraz materiały na blogu, czy YouTube. Teraz dołączy do nich książka!

Przedsprzedaż książki Bądź online

Książka „Bądź online” to propozycja dla kobiet (i nie tylko!), które chcą zmienić coś w swoim życiu i rozwinąć skrzydła. Ta książka to pigułka wiedzy, która umożliwi nie tylko naukę, ale i szybkie wdrożenie jej w życie. „Bądź online” jest podręcznikiem z ćwiczeniami, dzięki któremu bez trudu zaplanujesz swoją stronę WWW, postawisz ją od A do Z, a także zadbasz o jej promocję.

W książce pojawią się także wypowiedzi ekspertów z różnych branż, w tym: Pawła Tkaczyka, Marty Krasnodębskiej i wielu innych ekspertów z zakresu biznesu, marketingu i blogowania.  Dzięki czemu treści będą jeszcze bardziej merytoryczne i pomocne, niezależnie od tego, czy planujesz stworzenie strony dla swojego biznesu, czy pasji.

Więcej informacji na temat książki Bądź online znajdziesz: www.BadzOnline.pl 🙂 Do piątku 17 sierpnia przedsprzedaż książki Bądź online z dodatkowymi bonusami oraz darmową przesyłką, dlatego zamówić swój egzemplarz już teraz!

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

4 Komentarze

  • Ja nie zastanawiałem się dłużej niż 2 min. Kupiłem książkę w przedsprzedaży Już dawno temu. Czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz. 😀

    • Dzięki za zaufanie <3

  • Z wielką chęcią kupię książkę. Choć mam spore doświadczenie w tworzeniu i pozycjonowaniu stron to patrząc na Twój sukces po prostu nie mogę przejść obok tej książki obojętnie 🙂

  • Cześć Ola! Zastanawiam się, czy lepiej kupić książkę, czy kurs strona www w 30 dni? Czy informacje są totalnie różnie i polecasz obie pozycje jako uzupełnienie? Planuję założenie bloga (planuję od 3 lat niestety…), mam już kopa motywacyjnego, żeby,zacząć, nawet przygotowałam kilka tekstów, ale potrzebuję informacji technicznych, jak założyć bloga i jak go administrować. Co polecasz w takoej sytuacji? Pozdrawiam! Dagmara

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *